FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.927.152
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
Anphonic kaže...
kingmedo kaže...

Ja ću ionako igrat na konzoli, potpuno mi svejedno. Nema toga što može nadomjestit xbox kontroler.

Nisi u pravu. Igrat FIFU12 je fora tek na kompu na fullHD rezi s AA i xbox kontrolerom. Hebeš 720p bez AA.

  Al nema većeg gušta igrat na lcd-u od 107,zavalit se u fotelju i igrat na miru,a n buljit u monitor i igrat.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

@kingmedo

Ajd malo pročitaj šta sam napisao. Očito sam mislio na žićanog kad sam rekao uštekaj. Od kud da ja znam šta ti imaš, ono je bilo više informativan post, a ne isključivo za tvoj slučaj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 16:23 (Anphonic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Fifa 12
Anphonic kaže...

@kingmedo

Ajd malo pročitaj šta sam napisao. Očito sam mislio na žićanog kad sam rekao uštekaj. Od kud da ja znam šta ti imaš, ono je bilo više informativan post, a ne isključivo za tvoj slučaj.

Pa pročitao sam i napisao si mi da je lako xbox kontroler uštekat na PC. Na kog si mislio kad si meni to rekao?

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
kingmedo kaže...
Anphonic kaže...

@kingmedo

Ajd malo pročitaj šta sam napisao. Očito sam mislio na žićanog kad sam rekao uštekaj. Od kud da ja znam šta ti imaš, ono je bilo više informativan post, a ne isključivo za tvoj slučaj.

Pa pročitao sam i napisao si mi da je lako xbox kontroler uštekat na PC. Na kog si mislio kad si meni to rekao?

Zna se na što sam točno mislio, a to je da x360 kontroler (s konzole) možeš koristiti na PC-u, a to imao ti bežićni ili ne i jel se obraćam tebi ili nekom drugom fakat nije važno. EOD

14 godina
offline
Re: Fifa 12
kingmedo kaže...
Anphonic kaže...
kingmedo kaže...
Istina, ali neću sad zbog FIFA-e kupit kontroler od 300 kn da bih je igrao na PC-u ako mogu na konzoli {#}

Pa ako ga već imaš na konzoli lako ga uštekaš u PC, radi se o istim gamepadovima (x360 controller for windows i standardni).

Da, kako misliš da ga uštekam? Kontroler je bežični što znači da opet moram nešto kupovat.

moraš imat receiver ako misliš igrat sa tim gamepadom sa konzola,ili kupiti onakav kao što sam stavio link gore,onaj je žični.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Fifa 12
Tommy_123 kaže...
Anphonic kaže...
kingmedo kaže...

Ja ću ionako igrat na konzoli, potpuno mi svejedno. Nema toga što može nadomjestit xbox kontroler.

Nisi u pravu. Igrat FIFU12 je fora tek na kompu na fullHD rezi s AA i xbox kontrolerom. Hebeš 720p bez AA.

  Al nema većeg gušta igrat na lcd-u od 107,zavalit se u fotelju i igrat na miru,a n buljit u monitor i igrat.

ma daj,kao da današnji monitori imaju 7 incha.ja lijepo igram na 23 incha u full HD-u i sa AA i to bolje izgleda nego na konzolama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
odjavljen
offline
Re: Fifa 12
antimadridista kaže...

moraš imat receiver ako misliš igrat sa tim gamepadom sa konzola,ili kupiti onakav kao što sam stavio link gore,onaj je žični.

Znam, ali to nije poanta, nego je on meni rekao da ja taj lako "uštekam" u komp... Nego, nećemo više u offtopic, pogotovo kad se radi o takvoj banalnoj stvari. Svatko će igrat na ćemu mu je draže.

 

...
14 godina
offline
Fifa 12

Istina,nećemo se sada svađati oko toga,ima dosta tema o tome već,bitno da će igra biti odlična na svim platformama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Jedva ju čekam zagrat,pogotovo demo,rekli su bolje osvijetljenje,3 nove arene i novi menu.Uff ovo ču igrat samo tako,pogotoo onaj novi ea sport club.JE8ENOOOO :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 12

evo i prva slika FIFE 12 za PC:

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 17:14 (antimadridista).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 12
Tommy_123 kaže...

 Al nema većeg gušta igrat na lcd-u od 107,zavalit se u fotelju i igrat na miru,a n buljit u monitor i igrat.

a ja to na PC-u ne mogu?

14 godina
offline
Re: Fifa 12
Kill Frenzy kaže...
Tommy_123 kaže...

 Al nema većeg gušta igrat na lcd-u od 107,zavalit se u fotelju i igrat na miru,a n buljit u monitor i igrat.

a ja to na PC-u ne mogu?

ok,možemo i mi to na PC-u,ali zašto se opet svađati što je bolje za igre? imamo već dosta tema o tome,samo bezveze spamamo po temi bez razloga,,dosadili su mi te svađe Battlefield vs. CoD,iOS vs. Android,konzole vs. PC itd.A odgovor na pitanje što je bolje je nevjerojatno banalan,bolje je ono na čemu više voliš i na čemu ti je draže igrati,bio to slučaj sa konzolama i PC ili sa Battlefieldom i CoD-om i svim ostalim nepotrebnim svađama takve vrste.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Fifa 12

ma bitno je da ce konacno gameplay biti isti!!! kupujem je i ove godine...

[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4879/40419.gif[/IMG]
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2011 18:04 (Idealist).
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Meni je na monitoru bolje igrat, lakše se koncentriram, na tv-u nemogu igrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 12

evo jedan video u kojem David Rutter odgovara na pitanja o gameplayu:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 12:42 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Fifa 12
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
antimadridista kaže...

  Ovo će bit savršeno,uff :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Za PS3 neću kupovat(mislim da znate zašto {#}),ali ću zato 100% kupit za PC.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
Jabulani kaže...

Za PS3 neću kupovat(mislim da znate zašto  {#}),ali ću zato 100% kupit za PC.

  Ja sam već napravio preord za ps3 :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
12 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

jel ko ikada razmišljo o fifi u kojoj se zbog bakljade ili uleta navijača zaustavi utakmica,kad bi to napravili pes bi im bio pod nogama

Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
niko10 kaže...

jel ko ikada razmišljo o fifi u kojoj se zbog bakljade ili uleta navijača zaustavi utakmica,kad bi to napravili pes bi im bio pod nogama

  Ne,a?

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Re: Fifa 12
Tommy_123 kaže...
Jabulani kaže...

Za PS3 neću kupovat(mislim da znate zašto {#}),ali ću zato 100% kupit za PC.

  Ja sam već napravio preord za ps3 :)

zasto ne kupovat???

 

sta ti je to "napravio sam preord za ps3"?

pojasni malo..........

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
vik7 kaže...
Tommy_123 kaže...
Jabulani kaže...

Za PS3 neću kupovat(mislim da znate zašto  {#}),ali ću zato 100% kupit za PC.

  Ja sam već napravio preord za ps3 :)

zasto ne kupovat???

 

sta ti je to "napravio sam preord za ps3"?

pojasni malo..........

  Naručio ju prije izlaska.

Znaći uplati lovu i sad ćekam 27.9 da mi stigne.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 23:22 (Tommy_123).
13 godina
offline
Fifa 12

a jel si zadovoljan s PS3? kako je igranje fife online? dal lagga? kontroler?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 12

ja cu kupiti za PC pošto će biti jednake verzije a na PC-u imam X360 kontroler :D nema do tog kontrolera :))

13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

nece biti iste verzije :D

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 12
strbi kaže...

nece biti iste verzije :D

odakle ti sad to?!

14 godina
offline
Re: Fifa 12
dreammaker kaže...
strbi kaže...

nece biti iste verzije :D

odakle ti sad to?!

Pa nece.Na pc-u će bit ljepša grafika....{#}

14 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Pa da, to je mislio sad sam mu dao palac gore{#}

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 12

Ili je zadrti PS3 user pa pljuje po PC-u {#}

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice