FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.081.297
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
El Fenomeno kaže...
Zar se jos igra PES (robot fudbal)???OVo sto ce izaci je vrh toliko od mene.

Samo da li ce iza PC biti kao i za Konzolu to je po meni najvaznije pitanje a ovo sve ostalo po meni nije toliko bitno za sada ako me razumete???

pa naravno da će bit ista igra kao na konzolama, bila je i ove godine.

Bila je ali pitanje je dali će opet biti zbog jako slabe prodaje na pc-u jbg dali su nama pc gamerima priliku da zaigramo fifu u punoj snazi a mi nismo ni lipe dali za igru nego skidali s piratebaya tako da nismo zaslužili ništa

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 22:27 (Shockwave).
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Shockwave kaže...

Bila je ali pitanje je dali će opet biti zbog jako slabe prodaje na pc-u

pa zar im nije svejedno napraviti istu igru kao na konzolama kad su je već napravili ove godine? pa neće se sad opet vraćati na staro, to bi donijeloi još manju prodaju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 22:27 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: FIFA 13
Shockwave kaže...
Bila je ali pitanje je dali će opet biti zbog jako slabe prodaje na pc-u jbg dali su nama pc gamerima priliku da zaigramo fifu u punoj snazi a mi nismo ni lipe dali za igru nego skidali s piratebaya tako da nismo zaslužili ništa

Uvijek će biti VAS koji skidate s piratebaya. Takve stvari samo u svoje ime govori.

 

šumski put je bio ravan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Shockwave kaže...
antimadridista kaže...
El Fenomeno kaže...
Zar se jos igra PES (robot fudbal)???OVo sto ce izaci je vrh toliko od mene.

Samo da li ce iza PC biti kao i za Konzolu to je po meni najvaznije pitanje a ovo sve ostalo po meni nije toliko bitno za sada ako me razumete???

pa naravno da će bit ista igra kao na konzolama, bila je i ove godine.

Bila je ali pitanje je dali će opet biti zbog jako slabe prodaje na pc-u jbg dali su nama pc gamerima priliku da zaigramo fifu u punoj snazi a mi nismo ni lipe dali za igru nego skidali s piratebaya tako da nismo zaslužili ništa

Hmmm, bio sam trazio ali nisam mogao nac... Pa da pitam, kolko je bilo prodano kopija FIFE12 za PC i kolko igraca ima otprilike online dnevno (znam da sam to nasao u FIFI11 al nemrem u FIFI12), jer mi se cini da je prodano dosta vise primjeraka FIFE12 od FIFE11.....

 

A sada OT:

Samo da poprave onaj cheat iz FUT di ekipa alt+tab van i dobiva pare, tad sam bio prestao igrat FUT jer su ga totalno ubili sa tim glupostima, a i ubili su market sa tim sranjima, vise nisi mogao nac ugovor za 400-450 coins da si Isus....

 

EDIT:

 

nasao prodaje.... I mislim da mogu biti jako zadovoljni sa tim posto je FIFA11 za PC bila prodana u 0.11M primjeraka, FIFA12 u 0.35M, a to je znaci vise od 3x u razliku na proslu godinu... Tako da EA moze biti prezadovoljan, jer ipak je FIFA izlazila na konzolama u kvalitetnom izadnju i prije FIFA11 (cak mislim da je FIFA09 vec bila na ovom engine-u)...

 

EDIT 2:

 

Ne znam jeli ovo tocno, ako je onda je ovo stvarno porazavajuca cinjenica:

 

FIFA12: http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=fifa+12 (11.17M primjerka prodano u svijetu)

PES12: http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=pro+evolution+soccer+2012 ( 3.10M primjeraka prodano u svijetu)

 

Sto bi znacilo da se FIFA12 prodala u vise primjeraka na PS3 nego PES globalno.... :S :S :S

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2012 21:27 (Smece2).
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Smece2 kaže...

A sada OT:

Samo da poprave onaj cheat iz FUT di ekipa alt+tab van i dobiva pare, tad sam bio prestao igrat FUT jer su ga totalno ubili sa tim glupostima, a i ubili su market sa tim sranjima, vise nisi mogao nac ugovor za 400-450 coins da si Isus....

 

 

Ne znam jeli ovo tocno, ako je onda je ovo stvarno porazavajuca cinjenica:

 

FIFA12: http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=fifa+12 (11.17M primjerka prodano u svijetu)

PES12: http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=pro+evolution+soccer+2012 ( 3.10M primjeraka prodano u svijetu)

 

Sto bi znacilo da se FIFA12 prodala u vise primjeraka na PS3 nego PES globalno.... :S :S :S

Taj cheat su popravili već sa patchom od prije koji mjesec.

 

Ovo za prodaju nikak ne iznenađuje, ustvari kad bolje razmislim, iznenađuje tako velik broj prodanih PES-ova.

14 godina
offline
Re: FIFA 13

taj cheat nisu popravili jer ljudi i dalje to rade i trose mi ugovore majcicu im po#####!

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Hexfire kaže...
Taj cheat su popravili već sa patchom od prije koji mjesec.

 

 

Tnx

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Ja zadnje sto sam procitao o tom cheatu je da su se preselili na finale turnira, i da tamo dobiju i glavnu nagradu....

Mislim da sam stao bio u polufinalu pa bi mogao odigrat do kraja da vidim dal su to popravili ili ne....

 

EDIT:

Probao, i nisu ga popravili :(

Kaj je najbolje odmah u prvoj utakmici mi je lik to napravio lol

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2012 22:02 (Smece2).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 13

je li tko za jedan online match? da ga drmnem malo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2012 22:02 (Idealist).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

FUT ili Heads up??

 

Dodaj me

na origin:

Smece12

13 godina
offline
Re: FIFA 13
Smece2 kaže...

Ja zadnje sto sam procitao o tom cheatu je da su se preselili na finale turnira, i da tamo dobiju i glavnu nagradu....

Mislim da sam stao bio u polufinalu pa bi mogao odigrat do kraja da vidim dal su to popravili ili ne....

 

EDIT:

Probao, i nisu ga popravili :(

Kaj je najbolje odmah u prvoj utakmici mi je lik to napravio lol

 

Sad mi ništa nije jasno. Od onog patcha koji je onemogućio da dobiš 200-300 coinsa ako alt-tabaš prije samog početka tekme, ni jednom mi se više nije dogodila takva situacija. Prije je bilo svako malo. Bila je prava umjetnost pronaći lika u prvom kolu koji neće izaći. 

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

410 coins....

Tip mi je to maloprije napravio... (ja sam dobio pare, za njega ne znam)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Smece2 kaže...

410 coins....

Tip mi je to maloprije napravio... (ja sam dobio pare, za njega ne znam)

A jbg onda, izgleda da su opet našli neku foru. Zadnjih par tjedana igram isključivo single game i tam se to nikad ne događa. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Sve te informacije o prodaji ne uključuju digitalnu koja je vrlo zastupljena na PC, a slabo ili nikako na konzolama..

 

Tako da treba to uračunati..

15 godina
offline
FIFA 13

Malo gameplaya iz nove fife.  Usput, pogledao E3 trailer novog pesa i jedino kaj mogu reći je da je ekipa u konamiju i dalje na nekim ludim japanskim gljivama...  Golman i dalje karikatura za plakati od muke..

 

http://italia.soccergaming.com/index.php?lang=it

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 13
NightShadow kaže...

Sve te informacije o prodaji ne uključuju digitalnu koja je vrlo zastupljena na PC, a slabo ili nikako na konzolama..

 

Tako da treba to uračunati..

 

 

Na osnovu čega donosiš te zaključke?  Kupovina igri preko PS3 storea ili xbox-a je dobro organizirana i vrlo uspješna.  Znam ljude koji od dolaska storea u HR nisu više kupili igru.  Sve si skinu preko storea.

No dobro, koliko je igri za pc prodano putem maloprodaje dodaj još toliko preko neta i to je to. Neće se razlika smanjiti, čak mislim da će se povećati na štetu računala...  podcijenjuješ digitalnu prodaju preko konzola.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Da, ako nije uracunato kupovina preko origina, onda je dosta pogresna ona procjena, jer mislim da vecina korisnika pc-a kupuje samo key, jer je jeftinije i pogodnije....

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

jedna od mojih zelja je vezena za FUT,  premalo igraca na pc-ju igra FUT a samim tim marketplace je ogranicen... npr. na xbox verziji fife FUT-a marketplace je pun igraca te su igraci, ugovori i ostale stvari dosta jeftinije za razliku FUT-a na pc-ju na kojem iole dobar igrac kosta preko 10k sto znaci da ja moram odigrati nekih 40 utakmica sa svojom bronze ekipom ili da trejdam sedmicu dana ugovore..., znaci zelim da vise ljudi kupi fifu i pocne igrati FUT!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

znaci ako nemam kinect, nemogu sucu psovati sve po spisku i vrsiti zamjene govornim putem?

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
strbi kaže...

znaci ako nemam kinect, nemogu sucu psovati sve po spisku i vrsiti zamjene govornim putem?

Već smo zaključili da ćeš ga moći psovat bez obzira na kinect {#}. Za zamjene ćeš ipak trebat gamepad.

14 godina
offline
Re: FIFA 13

Zna li itko jesu li spominjali kakve izmjene oko onog iritantnog "finesse shota"? Misle li to napraviti obranjivim ili (daj Bože) maknuti ga skroz iz manual utakmica.

Golovi postignuti njime su jednostavno prejednostavni, glupavi a o golmanima kod tog šuta da ne pričam.

 

 

šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
Re: FIFA 13
dreammaker kaže...

Zna li itko jesu li spominjali kakve izmjene oko onog iritantnog "finesse shota"? Misle li to napraviti obranjivim ili (daj Bože) maknuti ga skroz iz manual utakmica.

Golovi postignuti njime su jednostavno prejednostavni, glupavi a o golmanima kod tog šuta da ne pričam.

 

 

Nadam se. Bar neki nerf za udarce van 16 metara, jer neki golovi koje tak primim su tragikomični. 

16 godina
offline
Re: FIFA 13
dreammaker kaže...

Zna li itko jesu li spominjali kakve izmjene oko onog iritantnog "finesse shota"? Misle li to napraviti obranjivim ili (daj Bože) maknuti ga skroz iz manual utakmica.

Golovi postignuti njime su jednostavno prejednostavni, glupavi a o golmanima kod tog šuta da ne pričam.

 

 

Zasad nema promjena što se toga tiče. {#}

 

Btw, evo dva zanimljiva reviewa alfa verzije igre.

http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-13-gameplay-impressions-toms-view/

http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-13-gameplay-impressions-daves-view/

Come to the dark side, we have cookies.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 11:32 (crystal6).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Bok ljudi, novi sam ovdje, često čitam i pratim al baš mi se i ne da pisat {#}

Zanima me jedna stvar u vezi FIFA13. Tamo na BF3 temi ekipa normalno kupuje premium verziju koja stoji 50 eura u EU, tako da se spoji na indijski proxy i uzme istu tu za 20 eur. Totalno legalno i provjereno radi. I sam sam to odradio, i evo, upravo mi se skida na originu BF3 premium.

 

E sada, vidio sam tamo na indijskom EA storeu da ima i FIFA 13 pre order za 999 rupija. Također sam ju mogao kupiti umjesto da platim 50 eura koliko traži EU origin. Zna li netko ima li kakvih nuspojava u igri, licenci, tamte vamte? Ako stvar funkcionira, u stanju sam odmah kupiti tu indisjku verziju i uštedit 250 kn. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Lepi_Borko kaže...

Bok ljudi, novi sam ovdje, često čitam i pratim al baš mi se i ne da pisat {#}

Zanima me jedna stvar u vezi FIFA13. Tamo na BF3 temi ekipa normalno kupuje premium verziju koja stoji 50 eura u EU, tako da se spoji na indijski proxy i uzme istu tu za 20 eur. Totalno legalno i provjereno radi. I sam sam to odradio, i evo, upravo mi se skida na originu BF3 premium.

 

E sada, vidio sam tamo na indijskom EA storeu da ima i FIFA 13 pre order za 999 rupija. Također sam ju mogao kupiti umjesto da platim 50 eura koliko traži EU origin. Zna li netko ima li kakvih nuspojava u igri, licenci, tamte vamte? Ako stvar funkcionira, u stanju sam odmah kupiti tu indisjku verziju i uštedit 250 kn. 

jeli piše na toj stranici na kojem jeziku igra dolazi? Moguće je da nije ponuđen Engleski jezik. Ja sam primjerice kupio Battlefield 3 ruski key i morao sam ubacivati dodatne patcheve za engleski jezik.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Znam za to s ruskim, i sam se time bavim. Nije neka gnjavaža.

Znači ako piše engleski, slobodno to kupim? Nikakvih problema ne bi trebalo biti valjda.

Znam da su Indija i Pakistan engleski po defaultu. Provjerit ću. Čekam tvoj odgovor i mijenjam proxy :D

13 godina
offline
Re: FIFA 13
Lepi_Borko kaže...

Znam za to s ruskim, i sam se time bavim. Nije neka gnjavaža.

Znači ako piše engleski, slobodno to kupim? Nikakvih problema ne bi trebalo biti valjda.

Znam da su Indija i Pakistan engleski po defaultu. Provjerit ću. Čekam tvoj odgovor i mijenjam proxy :D

a nisam ni ja siguran, ako si spreman malo riskirati, samo naprijed.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Kupio sam jbg. Dobio sam račun na mail - 110 kn. Sad ćemo vidjet šta je to.

Naviše me muči kaj kao naslov piše FIFA Soccer 13 {#} naravno jezik je English (America) tako da je valjda zato Soccer da jenkiji znaju da nije football. 

Nadam se da je igra identična kao i naša europska FIFA i bit će veselja. Za sad je Unreleased, al bit će. {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Ma meni to pise i na FIFA 12... Tako da nema problema... Samo sto sam ja ogranicen na moneybookers, pa cekam jos da se spusti cijena, trenutacno se vrti oko 35 eura, jel netko za da kupi, gifta, pa mu ja sendam nekih 15eur na moneybookers?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Lepi_Borko kaže...

Kupio sam jbg. Dobio sam račun na mail - 110 kn. Sad ćemo vidjet šta je to.

Naviše me muči kaj kao naslov piše FIFA Soccer 13 {#} naravno jezik je English (America) tako da je valjda zato Soccer da jenkiji znaju da nije football. 

Nadam se da je igra identična kao i naša europska FIFA i bit će veselja. Za sad je Unreleased, al bit će. {#}

moze link stranice pls :)

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice