FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.081.469
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
15 godina
offline
Re: FIFA 13
antiljano27 kaže...

Ovo je posvećeno movieu i njegovom vargasu koji, kako on kaže, se nemoze sastat s loptom :D 

 

Skoro sa centra, a Neuer na golu :)

 

 

 

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/videos/ugc/168972064

A gle, ja sam rekao kad ja igram s vargasom da se lik ne može sastati s loptom. Uglavnom, iskopirao sam te uz dvije izmjene pa ću mu dati drugu šansu da vidim da li može kod mene ponoviti bar djelić genijalnosti koji ponavlja kod tebe. Isto tako me interesira ono proročanstvo kad sam konstatirao da ta momčad kod tebe ima 7-0 a kod mene bi imala 0-7. Baš me interesira kako ću proći. No nažalost danas neću stići igrati a sve sam pripremio.. Nema na marketu tots mbokaia pa sam uzeo if mbokaia. Ajde kad ćeš moći pa da probam s njima odigrati protiv tebe da vidim na kaj će to sličiti..

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 10:39 (movie).
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Imam još nešto oko 4.5mil coinsa. Ako neko oće, prodam jako jakoo jeftino :) Eto vam prilike da isprobate Ronalda ili Messija :) 

 

1mil = 50kn :) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 19:36 (DangerouS).
 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Djelim 10 Kevin Prince Boatenga na forumu:

 

http://forum.ea.com/uk/posts/list/2570399.page

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 13

Imam osjecaj koda su izbacili momentum u futu hah.. za sad imam oko 15-2-3 tih zadnjih par tekmu, jos sam osvojio onaj gold cup samo tako.. 3 tekme preko 4 gola

01010101 00100000 01001101 01100001 01100100 00111111
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Moram priznati da otkad imam novi tim odigrao sam čak 40 tekmi bez da me počeo hvatati taj hendikep i ostale gluposti.


Inače nakon 30 tekmi svaki tim kao da se raspadne i nemozes s njima više ništa...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

1. FeX FUT PC Turnir je krenuo! Koje su grupe izvučene možete pogledati u videu (gledajte u HD-u). 

Popis grupa je ovdje, kao i teme za izvještaje te PRAVILA koja obavezno pročitajte.

 

SRETNO SVIMA!

http://fifa-expert.com/forum/index.php/board,183.0.html

 

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Encyanix kaže...

Imam osjecaj koda su izbacili momentum u futu hah.. za sad imam oko 15-2-3 tih zadnjih par tekmu, jos sam osvojio onaj gold cup samo tako.. 3 tekme preko 4 gola

Nadam se da je istina to sto govoris ali sumnjam, vjerovatno je momentum samo presao na tvoju stranu {#}.

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Grupni dio se igra već 2 dana, nekoliko sudionika nije počelo odigravati utakmici niti je prihvatilo requestove za frendove preko origina.

 

http://fifa-expert.com/forum/index.php/board,183.0.html

 

Pogledajte koja ste grupa i odigrajte tekme, imate vremena do sutra u 20:00h. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 13

Momentum is back!!! *ebem ti EA sugavi... ja nekuzim cemu to smece uopce !!!!

01010101 00100000 01001101 01100001 01100100 00111111
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Podsjecamo sudionike FeX FUT PC turnira da je danas zadnji rok za odigravanje grupnog dijela natjecanja. Shemsho77 je odustao od turnira, danas bi trebala zamjena doci u grupu A.

 

http://fifa-expert.com/forum/index.php/board,183.0.html

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 13
Encyanix kaže...

Momentum is back!!! *ebem ti EA sugavi... ja nekuzim cemu to smece uopce !!!!

Ne postoji to, postoji samo kako ti igras, nista vise...

14 godina
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...
Encyanix kaže...

Momentum is back!!! *ebem ti EA sugavi... ja nekuzim cemu to smece uopce !!!!

Ne postoji to, postoji samo kako ti igras, nista vise...

hahah reci mi onda zasto kad 10 njih zaredom izgubim.. onda opet pobjedim 10 za redom? i na kraju uvjek bude na 50 pobjeda razlike od izgubljenih?

01010101 00100000 01001101 01100001 01100100 00111111
12 godina
offline
FIFA 13

Da, bas tako ide. Ako je netko jaci ili ima vise srece pobijedit ce. Nema tu momentuma, od kad ga je netko spomenuo za sve poraze je kriv momentum... zato mi i dolaze rage klinci na chat kad dobiju utovar na FUT turniru da me ukenjalo ili nesto trece a dva puta je proso centar.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Da, bas tako ide. Ako je netko jaci ili ima vise srece pobijedit ce. Nema tu momentuma, od kad ga je netko spomenuo za sve poraze je kriv momentum... zato mi i dolaze rage klinci na chat kad dobiju utovar na FUT turniru da me ukenjalo ili nesto trece a dva puta je proso centar.

Simek, igrali smo par puta. Svaki put je bilo nešto ovako: Kako to da je tvoj aubameyang tak puno brži, kak je tvoj boateng tak izdržljiv, kak to da tvoji igrači lete po terenu, uvijek je bila nekakva izlika, bla bla bla. tako da neznam kaj sad pokušavaš s ovim rec

12 godina
offline
FIFA 13

Mozda u pocetku sada ne. Nisam previse FUT niti igro jer sam picio Season pa mi nije bilo jasno u par navrata. Sada mi je potpuno jasno. Cim ti padne forma sa VH na H igrac se drugacije ponasa na terenu isto kao kad mu i stamina/forma padne. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 13
SimeKZ kaže...

Mozda u pocetku sada ne. Nisam previse FUT niti igro jer sam picio Season pa mi nije bilo jasno u par navrata. Sada mi je potpuno jasno. Cim ti padne forma sa VH na H igrac se drugacije ponasa na terenu isto kao kad mu i stamina/forma padne. 

Čekaj, hoćeš reći da kreneš tekmu igrati a da su ti ti statsi ispod 95 ?  Pa svatko tko igra fut ne ulazi u tekmu a da si nije sredio moral i fitness...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2013 20:20 (movie).
15 godina
offline
FIFA 13

Gledam sad malo match earnings i prvu petoricu na listi? Svaki od njih je odigrao preko 300 000 tekmi bez ijednog poraza ili neodlučnog rezultata i pritom svaki od njih zaradio preko 55 milijuna coinsa? Pa ako takve likove ea sports ne može shebati kako će ove sitne kokošare koji varaju na sitno? Ovo me stvarno šokiralo jer je toliko očito da ne može biti očitije?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...

Gledam sad malo match earnings i prvu petoricu na listi? Svaki od njih je odigrao preko 300 000 tekmi bez ijednog poraza ili neodlučnog rezultata i pritom svaki od njih zaradio preko 55 milijuna coinsa? Pa ako takve likove ea sports ne može shebati kako će ove sitne kokošare koji varaju na sitno? Ovo me stvarno šokiralo jer je toliko očito da ne može biti očitije?

Dobili su ban ne brini, samo nisu maknuti sa leaderboardsa.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Toliko zelim ovog Modrića izvuc u packu da je to nerealno. Potrošio sam 600k do sada haha :D 

 

No, dobio sam nazad sve to, čak i više. IF Arfa, Kouyate, Hazard, Ozil, Falcao, 41212, CAM to CM,  (ovo sve je bilo u 10 packova zaredom)

 

Sad čekam da se to proda, pa u nove pobjede i po Luku

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antiljano27 kaže...

Toliko zelim ovog Modrića izvuc u packu da je to nerealno. Potrošio sam 600k do sada haha :D 

 

No, dobio sam nazad sve to, čak i više. IF Arfa, Kouyate, Hazard, Ozil, Falcao, 41212, CAM to CM,  (ovo sve je bilo u 10 packova zaredom)

 

Sad čekam da se to proda, pa u nove pobjede i po Luku

IF ARFA :OOO

De posudis mi ga da probam malo :D

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Vec je davno nestao :D

15 godina
offline
Re: FIFA 13
antiljano27 kaže...

Toliko zelim ovog Modrića izvuc u packu da je to nerealno. Potrošio sam 600k do sada haha :D 

 

No, dobio sam nazad sve to, čak i više. IF Arfa, Kouyate, Hazard, Ozil, Falcao, 41212, CAM to CM,  (ovo sve je bilo u 10 packova zaredom)

 

Sad čekam da se to proda, pa u nove pobjede i po Luku

Ja malo zavrtio ali nula bodova... možda se sutra odvažim pa zdrobim milju da vidim mogu li što ubosti ili ode milja u vjetar..

12 godina
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
antiljano27 kaže...

Toliko zelim ovog Modrića izvuc u packu da je to nerealno. Potrošio sam 600k do sada haha :D 

 

No, dobio sam nazad sve to, čak i više. IF Arfa, Kouyate, Hazard, Ozil, Falcao, 41212, CAM to CM,  (ovo sve je bilo u 10 packova zaredom)

 

Sad čekam da se to proda, pa u nove pobjede i po Luku

Ja malo zavrtio ali nula bodova... možda se sutra odvažim pa zdrobim milju da vidim mogu li što ubosti ili ode milja u vjetar..

Daj ti meni tu milju, bolje cuje iskoristit ahahha

 

Sta mislite, da prodam ovog TIF Isca i kupim IF Modrica? CAM (41212)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
offline
Re: FIFA 13
KiCo77 kaže...

Daj ti meni tu milju, bolje cuje iskoristit ahahha

 

 

Ja tebi milju a ti mi u novom futu vratiš 300k?

12 godina
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
KiCo77 kaže...

Daj ti meni tu milju, bolje cuje iskoristit ahahha

 

 

Ja tebi milju a ti mi u novom futu vratiš 300k?

 

A odkud mi 300k na novom? Neka, pricekat cu jos tjedan dana sa ekipom koju imam.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
KiCo77 kaže...

Daj ti meni tu milju, bolje cuje iskoristit ahahha

 

 

Ja tebi milju a ti mi u novom futu vratiš 300k?

Inače su ratio između FUT verzija oko 1:10, tak da max bi mogo dobit 100k. 

 

A u FUT14 ako ne bude cheatera uopce bit ce manji protok coinsa, teže zaraditi pa samim tim nećeš moći ni 100k dobiti za svoju milju. 

15 godina
offline
Re: FIFA 13
KiCo77 kaže...

 

A odkud mi 300k na novom? Neka, pricekat cu jos tjedan dana sa ekipom koju imam.

Pa kad skupiš za mjesec, dva...

12 godina
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
KiCo77 kaže...

 

A odkud mi 300k na novom? Neka, pricekat cu jos tjedan dana sa ekipom koju imam.

Pa kad skupiš za mjesec, dva...

 

Mislim da cu rađe skupljat novac za svoju momcad na FUT14 .. 13 je jos malo pa proslost.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
13 godina
offline
FIFA 13

Ekipa trebam malu pomoć... Da li tko koristi ovaj patch? Stavio sam 1.9.6 AIO pa do zadnjeg 2.1.0 i kad izaberem Database 5.0 s najnovijim transferima 13/14 nestanu mi sve dodatne ekipe npr. Dinamo Zg, Hrvatska... Kad stavim DB 4.0 sve je tu. Promjenio sam imena folderima s loc na loc-original i loc-licensed na loc i svejedno ih nema. Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 17:17 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 13
KiCo77 kaže...

 

Mislim da cu rađe skupljat novac za svoju momcad na FUT14 .. 13 je jos malo pa proslost.

Slažem se, pametnije je.. ja sam 2 momčadi rasprodao. Ostavio kombiniranu talijansku i onu brončano, srebrno zlatnu koju je antiljano složio. Nakon prva dva dana privikavanja, momčad je čista pervezija. Svaka čast antiljano na kemiji momčadi..

 

Gledam if modrić CM 700k. a CDM 500k  Jedina su dva na marketu pa ne znam koliko ustvari vrijedi? Da uzmem kico?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 17:42 (movie).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice