FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.083.126
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 13
lnova65 kaže...

 

Prije da žive u zabludi....

13 godina
offline
FIFA 13

Zanimljivo kak nisu spomenuli da su skoro sve novosti u PES-u 2013, već u FIFI 12. Izgleda da ovi iz EA-a mogu putovat i kroz vrijeme ak zatreba. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 13
kakva glupost, pa to su nogometne simulacije, naravno da će biti neke stvari slične u obje igre. Isto tako se može reći da je konami od ove godine "ukrao" manual šuteve i dodavanja iz FIFE, kao i finesse shot.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 2 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 13
"Mike-Reborn: FIFA will kill PES again,99 overall to C.Ronaldo? He is worse than L10"
...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Jedva čekam demo, ak mi se svidi naručujem igru. 

I očekujem puno od igre, Fifa 12 mi je odlična, samo da srede online i neke bugove i bude Fifa 13 ownala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 13

Molim vas ako mi možete reći gdje i kako naručujete igricu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Amazon637 kaže...

Molim vas ako mi možete reći gdje i kako naručujete igricu?

FIFU 12 sam uzeo preko g2play.net za 200 kuna. Ako će i ove godine biti tako dobra ponuda, tu ću uzet i 13. Dobiš key na mail, instaliraš Origin, ubaciš key unutra i dodaš si igru na račun te skineš kad ti paše.

 

Za fizičko izdanje nek ti kaže netko drugi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Amazon637 kaže...

Molim vas ako mi možete reći gdje i kako naručujete igricu?

CD key imas za 240 kn na cdkeysdirect LINK

 

A preko indijskog origina ga mozes nabaviti za 165 kn

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Amazon637 kaže...

Molim vas ako mi možete reći gdje i kako naručujete igricu?

Ja sam svoju uzeo preko http://nova.eplati.com/ i platio ju 135 kn, uredno dosao key za koji 20-25 min, namjeravam preko te stranice uzet i fifu 13 jer su stvarno najjeftiniji, a i postupak je najlaksi, uplata preko banke :) 

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Rayz00 kaže...
Amazon637 kaže...

Molim vas ako mi možete reći gdje i kako naručujete igricu?

Ja sam svoju uzeo preko http://nova.eplati.com/ i platio ju 135 kn, uredno dosao key za koji 20-25 min, namjeravam preko te stranice uzet i fifu 13 jer su stvarno najjeftiniji, a i postupak je najlaksi, uplata preko banke :) 

E od tuda budem i ja kupio, nije najjeftinije, ali zato ima mogućnosti uplate preko banke što mi odogovara kad nemam karticu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Praetorian1 kaže...
Rayz00 kaže...
Amazon637 kaže...

Molim vas ako mi možete reći gdje i kako naručujete igricu?

Ja sam svoju uzeo preko http://nova.eplati.com/ i platio ju 135 kn, uredno dosao key za koji 20-25 min, namjeravam preko te stranice uzet i fifu 13 jer su stvarno najjeftiniji, a i postupak je najlaksi, uplata preko banke :) 

E od tuda budem i ja kupio, nije najjeftinije, ali zato ima mogućnosti uplate preko banke što mi odogovara kad nemam karticu.

A dobro, nisam bas gledao puno stranica i neznam kakva je situacija sa cijenom kod njih, ali vidio sam neke i ova je dosad najjeftinija. E bas zbog bankovne transakcije i uzimam jer nemam pay pal a i nemam povjerenje u davanja broja kartice ili nessto tako sl.

14 godina
offline
Re: FIFA 13
Praetorian1 kaže...

E od tuda budem i ja kupio, nije najjeftinije, ali zato ima mogućnosti uplate preko banke što mi odogovara kad nemam karticu.

već ima preorder za 30 eura, nije baš toliko skupo:

http://nova.eplati.com/Fifa13

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Pa da evo baš gledam cjene i nije tolko skupo, jeftinije je nego na G2Playu recimo.

A i čini se super stranica, samo ipak čekam demo od Fife 13 prije nego što naručim.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 22:27 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

zna li ko kada izlazi DEMO Od fife 13 ? 

AmericaNNo'
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Americano kaže...

zna li ko kada izlazi DEMO Od fife 13 ? 

Nema ništa zasad. Prošli je izašao 2 tjedna prije full igre. Vjerojatno će i sad biti početkom devetog mjeseca.

14 godina
offline
Re: FIFA 13
Americano kaže...

zna li ko kada izlazi DEMO Od fife 13 ? 

vjerojatno kao i svake godine, 15-ak dana prije cijele igre. Znači negdje oko 15.9. bi to trebalo biti, osim ako se ove godine ne odluče ranije, ali čisto sumnjam.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Americano kaže...

zna li ko kada izlazi DEMO Od fife 13 ? 

ovo i mene zanima, rada bi probo, hvala.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Odlucio sam kupit Fifu preko origina. Vecinu videa koje sam gledo na YT o Fifu 12 su bili ultimate team. 

Jel mi moze netko objasnit malo taj online mod, kako dobivam one paketice s igracima (cito sam tu da bi ih trebo dobit 14 komada s preorderom).

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...

već ima preorder za 30 eura, nije baš toliko skupo:

http://nova.eplati.com/Fifa13

sa preorderom dobijes sve isto kao i sa normalnom, jel ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 21:31 (cod2playahhh).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
cod2playahhh kaže...
antimadridista kaže...

već ima preorder za 30 eura, nije baš toliko skupo:

http://nova.eplati.com/Fifa13

sa preorderom dobijes sve isto kao i sa normalnom, jel ?

Da. Jedino ako narucis preko Origina dobijes bonuse koje izaberes...

15 godina
online
Re: FIFA 13
Rayz00 kaže...

Ja sam svoju uzeo preko http://nova.eplati.com/ i platio ju 135 kn, uredno dosao key za koji 20-25 min, namjeravam preko te stranice uzet i fifu 13 jer su stvarno najjeftiniji, a i postupak je najlaksi, uplata preko banke :) 

 

 

Kako uplata preko banke može biti najlakši postupak? Doći do banke po ovom vremenu pa čekati u redu, prava davež.  Pay pal ili bilo koja kartica su uvijek najbrži i najjednostavniji način kupovine, sve ostalo je nepotrebno maltretiranje...

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
Rayz00 kaže...

Ja sam svoju uzeo preko http://nova.eplati.com/ i platio ju 135 kn, uredno dosao key za koji 20-25 min, namjeravam preko te stranice uzet i fifu 13 jer su stvarno najjeftiniji, a i postupak je najlaksi, uplata preko banke :) 

 

 

Kako uplata preko banke može biti najlakši postupak? Doći do banke po ovom vremenu pa čekati u redu, prava davež.  Pay pal ili bilo koja kartica su uvijek najbrži i najjednostavniji način kupovine, sve ostalo je nepotrebno maltretiranje...

Meni je to najjednostavnije jer nemam pay pal niti imam iskustva s njim.

15 godina
online
Re: FIFA 13
Rayz00 kaže...

Meni je to najjednostavnije jer nemam pay pal niti imam iskustva s njim.

To je nešto drugo ali pay pal je zasigurno najjednostavniji način plaćanja. Koristim ga godinama. Istina, godinama plaćam i karticom i nisam imao nikakvih problema niti se bojim dati karticu. Jednostavno o takvim stvarima ne razmišljaš i to je to...

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

FIFU 13 sam davno preorder napravio...220 kuna...FIFU 12 još uvijek igram, i nije mi žao ni kune ulozene...FIFA 13 ce još više nadmašit dvanesku, a najviše mi se sviđa 1st touch...

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Kad će više demo, Pes13 demo me je razočarao, Fifa 12 ga pojede za doručak. Vjerujem da će Fifa 13 biti predobra i gotovo sam siguran da kad zaigram tekmu da ću imat WOW osjećaj, za razliku od Pesa 13 demo gdje sam skoro zaplako i upitao se pa šta uradiše od igre.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 13:55 (Praetorian1).
Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Jel morate baš uvijek PES stavljat u raspravu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Jabulani kaže...

Jel morate baš uvijek PES stavljat u raspravu?

Da, zašto ne uspoređujete FIFU sa ostalih 10 nogometnih igara? 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Pa neka uspoređuju PES i FIFU, ali nek otvore novu temu,pa tema od PESa 2013 je puna tog uspoređivanja.

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Jabulani kaže...

Pa neka uspoređuju PES i FIFU, ali nek otvore novu temu,pa tema od PESa 2013 je puna tog uspoređivanja.

Da, sigurno da se otvori PES vs FIFA tema, svi bi pohrlili tamo i nikad više nebi pljuvali PES ili FIFU u ove dvije teme.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice