FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.081.309
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
15 godina
moderator
offline
Re: FIFA 13
Jabulani kaže...

Pa neka uspoređuju PES i FIFU, ali nek otvore novu temu,pa tema od PESa 2013 je puna tog uspoređivanja.

Nema smisla otvoriti temu u kojoj će se ekipa samo svađati.

 

Normalno da uspoređutu FIFU i PES kad su si konkurencija,ista stvar s BF i COD.

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Re: FIFA 13
pirat kaže...
Jabulani kaže...

Pa neka uspoređuju PES i FIFU, ali nek otvore novu temu,pa tema od PESa 2013 je puna tog uspoređivanja.

Nema smisla otvoriti temu u kojoj će se ekipa samo svađati.

 

Normalno da uspoređutu FIFU i PES kad su si konkurencija,ista stvar s BF i COD.

Ustvari kad se malo ralnije sagledaju stvari, niti PES i FIFA, niti BF3 i COD koji već nisu si prava konkurencija. Ljudi se jednostavno vole svađat na internetovima i nabijat svoja mišljenja drugima na nos.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

FIFA je daleko otisla od PES-a...odnosno nema više konkurenciju... PES je izgubio bitku...a da bi je vratio...e trebat ce se potrudit i to jako puno...engine skroz nanovo radit...animacije igraca, trcanja...ukratko...trebaju se ugledat na FIFU u svim gameplay segmentima...modernizirat...igraci im još uvijek trče kao 2005 godine...ko da su šipke progutali....nekad sam igrao PES...al kad sam FIFU 08 odigrao...jednostavno više nije bilo vračanja....posebno 09...a o ovim naknadno da ni ne pričam:))

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

http://www.hcl.hr/vijesti-novi-fifa-13-trailer-promovira-psovanje-suceve-rodbine-6954-27.html

 

Iako je sve već viđeno, al kad je HCL stavio pa idem i ja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 17:45 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Evo jedna slika neznam dal je neko vec stavio.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

jel neko nasao jeftin pre-order??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
maidkoric kaže...

jel neko nasao jeftin pre-order??

Bilo je nekakvih postova par stranica prije o kupnji preko indijskog proxija, mislim da ja oko 160kn. Osobno neću riskirat s tim, pošto sam prošle godine uzeo na g2play za 190kn pa se nadam da će i ove biti tako.

15 godina
offline
Re: FIFA 13
Hexfire kaže...

Bilo je nekakvih postova par stranica prije o kupnji preko indijskog proxija, mislim da ja oko 160kn. Osobno neću riskirat s tim, pošto sam prošle godine uzeo na g2play za 190kn pa se nadam da će i ove biti tako.

Sada je na g2playu 300 kn?

Ovo je najjeftinije kaj sam ja našao a da nije indija, pakistan, azarbajđan....

 

http://nova.eplati.com/Fifa13

13 godina
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
Hexfire kaže...

Bilo je nekakvih postova par stranica prije o kupnji preko indijskog proxija, mislim da ja oko 160kn. Osobno neću riskirat s tim, pošto sam prošle godine uzeo na g2play za 190kn pa se nadam da će i ove biti tako.

Sada je na g2playu 300 kn?

Ovo je najjeftinije kaj sam ja našao a da nije indija, pakistan, azarbajđan....

 

http://nova.eplati.com/Fifa13

Trenutno da, ali znam da sam prošle uzeo za 190 dan dva prije službenog izlaska igre. Čekam demo pa ću onda vidjeti. Nije mi preveliki problem i pričekati tjedan dva ako neće biti povoljne cijene. Ionak niš ne dobim s preorderom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Hexfire kaže..
      Trenutno da, ali znam da sam prošle uzeo za 190 dan dva prije službenog izlaska igre. Čekam demo pa ću onda vidjeti. Nije mi preveliki problem i pričekati tjedan dva ako neće biti povoljne cijene. Ionak niš ne dobim s preorderom.

dobijes 24 gold packa za ultimate team ako preorderas

13 godina
offline
Re: FIFA 13
lnova65 kaže...
Hexfire kaže..
      Trenutno da, ali znam da sam prošle uzeo za 190 dan dva prije službenog izlaska igre. Čekam demo pa ću onda vidjeti. Nije mi preveliki problem i pričekati tjedan dva ako neće biti povoljne cijene. Ionak niš ne dobim s preorderom.

dobijes 24 gold packa za ultimate team ako preorderas

Pa to je samo ak uzmem direktno prek Origina (bar je tak netko napomenuo), a to me onda dođe 150 - 200 kuna više. Neisplativo.

14 godina
offline
Re: FIFA 13

ako kupis key kojeg upises u origin, onda dobijes...

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 12:03 (Idealist).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Idealist kaže...

ako kupis key kojeg upises u origin, onda dobijes...

Ne. Samo ako napravis preorder preko origina, znaci na njihovu cijenu.

14 godina
offline
FIFA 13

Može link do indijskih proxya? Mislio sam kupiti na gamestop, ali naravno ne mogu jer sam iz Hrvatske.

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
lnova65 kaže...

evo malo sam njuskao po internetu i nasao najjeftinije key za fifu 13 i to kupovina na originu

 

 

UK Origin Store Price = £39.99 
India Origin Store Price = 999 Rupees (£11.56) 



1. The purchase is directly from the EA Store so it's quite safe 
2. The game is English Language and added to your Origin account for download upon release 
3. Your card is charged 1 day after the order is placed - might be a small transaction fee due to different currency 
4. You will receive an order confirmation email about 1 day after ordering 
5. The order info can be viewed any time from the Origin Store order history page 




Do the following and you should have no issues whatsoever 


1. Clear your cookies - specifically all Origin, EA and Store cookies 
2. Set the proxy and restart your browser 
3. Head to store.origin.com and it should take you to the India Store 
4. Find FIFA 13 and add it to your cart for 999 rupees 
5. Sign in using your EA Origin account 
6. Enter your real billing info - just pick the country as India though 
7. Enter your real card info and checkout 
8. The game will be available in Origin and you'll get a confirmation email about 24hrs later 


Proxy Setup 

1. Choose any Indian proxy from this list - http://spys.ru/free-proxy-list/IN/ 
2. In Chrome go settings > advanced settings > change proxy settings 
3. Click LAN settings in the pop up and check use proxy for LAN 
4. Enter the proxy address and port for the proxy you chose in step 1 
5. Click OK and the proxy is setup for India - make sure to uncheck after you're done 

Make sure your entering the correct numbers from column 1 on the proxy list, 
ignore the row number which comes first, just get the address and port number. 

 

14 godina
offline
FIFA 13

moram li skinuti Indijski origin? Imam ovaj klasični s fifom 12. Namjestio sam proxy na FF i došao na njihovu stranicu origin stroe, ali nema fife 13 pre order...

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
partwish kaže...

moram li skinuti Indijski origin? Imam ovaj klasični s fifom 12. Namjestio sam proxy na FF i došao na njihovu stranicu origin stroe, ali nema fife 13 pre order...

Prošla baba s kolačima, ne može se to više...

14 godina
offline
Re: FIFA 13

A ništa... tražit ćemo druge mogućnosti! :) 50€ mi je previše dati...

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
15 godina
offline
FIFA 13

Sto mislite o Kinectu i FIFI 13? meni nije bas nesto kada bolje razmislim, vec sam pisao ali ne ovdje... sada je vrijeme za FIFA 13 temu.

 

Pojam "speech recognition" postoji vec ohoho, mali milijun puta je dokazano da ne moramo imati poseban hardver poput Kinecta.  Pravi dokaz je i igra Binary Domain gdje ti je potreban obicni microfon pa se postavlja pitanje, zasto samo Kinect? (pretpostavljam MS-ova "posla", jako nisko od njih).

 

Zamislite igranje u vlastitom domu s drustvom, bratom etc.... oni ocekuju da cemo se mi "derati" i igrati? pa cekaj malo, to bi izgledalo tako glupo. Jos je gore u MP-u, oni ocekuju da se "derem", a ujedno i razgovaram s drugim ljudima? opet nema smisla. Jedino gdje vidim smisao u ovome jest 1vs1 duel (i to protiv CPU-a) i tu bi moglo biti fora, ali ne vidim nikakvu pozitivnu stvar u tome za MP jer kao prvo, nema bas smisla kao sto sam vec rekao... drugo, nemaju svi taj Kinect, a cisto sumnjam da ce ga neki kupiti samo zbog FIFE. Nije da imam nesto protiv Kinecta, ali mislim da u FIFI nema sto traziti.....

 

Njihov moto: "FIFA 13 - Better with Kinect" {#}.... cak i nije tolika stvar u toj novini/inovaciji, ali "only Kinect" je bas debilno, sve da je dostupno i na svim platformama, opet je debilno lol tako da nikako ne vidim smisao u tome. FIFA = nema do normalnog kontrolera, a kada smo vec kod njih.... puno bi bolje bilo na onom Wii U touch kontroleru jer bi mogao samo na jedan klik promijeniti formaciju u igri ili sto vec (ugl bez pauze), za razliku od Kinecta koji radi na samo jednoj platformi, dok drugi softveri i igre koriste "speech recognition" na razlicitim hardverima.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 13
lovac82 kaže...

Sto mislite o Kinectu i FIFI 13? meni nije bas nesto kada bolje razmislim, vec sam pisao ali ne ovdje... sada je vrijeme za FIFA 13 temu.

 

Pojam "speech recognition" postoji vec ohoho, mali milijun puta je dokazano da ne moramo imati poseban hardver poput Kinecta.  Pravi dokaz je i igra Binary Domain gdje ti je potreban obicni microfon pa se postavlja pitanje, zasto samo Kinect? (pretpostavljam MS-ova "posla", jako nisko od njih).

 

Zamislite igranje u vlastitom domu s drustvom, bratom etc.... oni ocekuju da cemo se mi "derati" i igrati? pa cekaj malo, to bi izgledalo tako glupo. Jos je gore u MP-u, oni ocekuju da se "derem", a ujedno i razgovaram s drugim ljudima? opet nema smisla. Jedino gdje vidim smisao u ovome jest 1vs1 duel (i to protiv CPU-a) i tu bi moglo biti fora, ali ne vidim nikakvu pozitivnu stvar u tome za MP jer kao prvo, nema bas smisla kao sto sam vec rekao... drugo, nemaju svi taj Kinect, a cisto sumnjam da ce ga neki kupiti samo zbog FIFE. Nije da imam nesto protiv Kinecta, ali mislim da u FIFI nema sto traziti.....

 

Njihov moto: "FIFA 13 - Better with Kinect" {#}.... cak i nije tolika stvar u toj novini/inovaciji, ali "only Kinect" je bas debilno, sve da je dostupno i na svim platformama, opet je debilno lol tako da nikako ne vidim smisao u tome. FIFA = nema do normalnog kontrolera, a kada smo vec kod njih.... puno bi bolje bilo na onom Wii U touch kontroleru jer bi mogao samo na jedan klik promijeniti formaciju u igri ili sto vec (ugl bez pauze), za razliku od Kinecta koji radi na samo jednoj platformi, dok drugi softveri i igre koriste "speech recognition" na razlicitim hardverima.

 

Ja sam ti autista. Prvii nogač sam probao s gamepadom i do dan danas igram s gamepadom s postavkama od tog prvog dana tako da sva ova druga pomagala i inovacije kod mene ne nailaze na plodno tlo..

Za nogomet nema boljeg od Sony gamepada. Očito je navika gadna stvar...

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

I ja samo s gamepadom igram nogometnu igru, sve ostalo mi je nepotrebno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
lovac82 kaže...

Sto mislite o Kinectu i FIFI 13? meni nije bas nesto kada bolje razmislim, vec sam pisao ali ne ovdje... sada je vrijeme za FIFA 13 temu.

 

Pojam "speech recognition" postoji vec ohoho, mali milijun puta je dokazano da ne moramo imati poseban hardver poput Kinecta.  Pravi dokaz je i igra Binary Domain gdje ti je potreban obicni microfon pa se postavlja pitanje, zasto samo Kinect? (pretpostavljam MS-ova "posla", jako nisko od njih).

 

Zamislite igranje u vlastitom domu s drustvom, bratom etc.... oni ocekuju da cemo se mi "derati" i igrati? pa cekaj malo, to bi izgledalo tako glupo. Jos je gore u MP-u, oni ocekuju da se "derem", a ujedno i razgovaram s drugim ljudima? opet nema smisla. Jedino gdje vidim smisao u ovome jest 1vs1 duel (i to protiv CPU-a) i tu bi moglo biti fora, ali ne vidim nikakvu pozitivnu stvar u tome za MP jer kao prvo, nema bas smisla kao sto sam vec rekao... drugo, nemaju svi taj Kinect, a cisto sumnjam da ce ga neki kupiti samo zbog FIFE. Nije da imam nesto protiv Kinecta, ali mislim da u FIFI nema sto traziti.....

 

Njihov moto: "FIFA 13 - Better with Kinect" {#}.... cak i nije tolika stvar u toj novini/inovaciji, ali "only Kinect" je bas debilno, sve da je dostupno i na svim platformama, opet je debilno lol tako da nikako ne vidim smisao u tome. FIFA = nema do normalnog kontrolera, a kada smo vec kod njih.... puno bi bolje bilo na onom Wii U touch kontroleru jer bi mogao samo na jedan klik promijeniti formaciju u igri ili sto vec (ugl bez pauze), za razliku od Kinecta koji radi na samo jednoj platformi, dok drugi softveri i igre koriste "speech recognition" na razlicitim hardverima.

 

Ja sam ti autista. Prvii nogač sam probao s gamepadom i do dan danas igram s gamepadom s postavkama od tog prvog dana tako da sva ova druga pomagala i inovacije kod mene ne nailaze na plodno tlo..

Za nogomet nema boljeg od Sony gamepada. Očito je navika gadna stvar...

Ne znam mislis li ozbiljno ili samo mene provociras {#}....

 

No, svejedno... reci cu ovo (nevezano za tebe):

 

Boldano, bas..... izgledao bih kao "kreten", to rade roboti... bas kao sto sam mogao u ono vrijeme izgledati kao kreten s Virtual Boy-om, bem ti inovaciju takvu. Sony gamepad mi nije nikada stvarao probleme.... preferiram GameCube kontroler i sada Xbox360 jer mi vrlo dobro leze u ruci, no dualshock 3 je bolji izbor sto se tice PS1, PS2 i PS3 igara upravo zbog navike.

 

Kod tipicnog fanobya: Odlican MS Xbox 360 kontroler i odmah mora biti dobar i Kinect samo zato sto dolazi iz istog tabora (koji je usput kopija od Sony-a). Bas kao sto je prvi xbox kontroler kopija Seginog Dreamcasta i Wavebirda. Za mene je kontroer ipak kontroler u ovoj igri, to forsiranje Kinecta mi je glupo, sve mi se vise gadi MS jer druge optuzuju za gluposti, za kopiranje etc... a sami to rade :S

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
11 godina
offline
Re: FIFA 13

Može se, ja sam prije par dana naručio Fifu 13 za 160kn preko Indijskog origina.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

jesi to narucio preko origina ili na nekoj stranici?

11 godina
offline
Re: FIFA 13

preko origina india

15 godina
offline
Re: FIFA 13
partwish kaže...

A ništa... tražit ćemo druge mogućnosti! :) 50€ mi je previše dati...

 

 

Zakaj 50 kad imaš po 30 koliko hoćeš?

14 godina
offline
Re: FIFA 13

Ja se baš i nebi za*ebavao s tim Indijskim piz*arijama.. 

šumski put je bio ravan.
13 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 13
šumski put je bio ravan.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

koliko je ova stranica sigurna?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice