FIFA 14 vs PES 14

poruka: 108
|
čitano: 17.213
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

Nek se nađe tema za prepucavanja, da ne spamamo po Fifa/Pes temama

 

Vi koji ste probali demo od Fife 14 i Pesa 14, šta vam je bolje ?

 

96 Fifa 14
66 Pes 14
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2013 16:46 (Praetorian1).
Moj PC  
21 5 hvala 10
12 godina
offline
FIFA 14 vs PES 14

Isuse boze debilne teme. Daj nek netko ovo zakljuca... 

Moj PC  
8 45 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
SimeKZ kaže...

Isuse boze debilne teme. Daj nek netko ovo zakljuca... 

tema je na mjestu,barem kad bi se vamo vodila rasprava fifa vs pes a ne u pojedinacim temamam,pogotovo di u pes temu dode previse fifinih fanboyeva

 

btw,pes14 je zasad odličan

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

Ja sam te mislio popljuvat što si otvorio temu, ali sada ti kažem jedno veliko hvala... Sad se napokon bude maknula nepotrebna rasprava u Fifa/Pes temama... 

 

Evo dajem glas i odem i više se nevraćam...

 

E, da... Ipak da kažem svoj dio.

 

Male razlike su, dobar je PES ove godine ali jednostavno navika ostaje i ja ostajem vjeran Fifi, jer razlika u gameplayu nije tako velika da bi se nećkao, za grafiku me boli briga, više volim imat licencirane klubove i normalne komentatore... Eto...

Moj PC  
7 7 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
SimeKZ kaže...

Isuse boze debilne teme. Daj nek netko ovo zakljuca... 

Nije debilna tema nego tema sa svrhom jer se u zasebnim temama oftopicari sto na sat usporedbama umjesto komentiranja gameplaya itd

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
11 godina
protjeran
offline
FIFA 14 vs PES 14

Pes je napravio veliki napredak i to ce se vbiditi kod igraca i njihovih dojmova

 
6 2 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 14 vs PES 14

FIFA 14 graficki na starom enginu nije nesto mjenjana mozda za 10-15 poboljsana lica igraca i nesto ispolirano.

Gameplay je otiso korak naprijed. Usporili su igru, promijenili animacije.

Moram reci da imam cak i vise FPS.a u fifi 14 nego sta sam imao na 13.

 

Ima malo duzi review u FIFA 14 temi od mene ali nema potrebe za kopiranjem.

 

PES bi pricao, ali nisam igro. Posto je strogo zabranjeno komentirati viđenim na youtubu i procitanim od strane igraca.

 

 

Malo sam gore burno reagiro jer sam ocekivo odmah flejamnje i show program ovdje, ali valjda ne bude. Jer ovakve teme su rodene za to kao i BF - COD, OS - Android i tako dalje. 
Samo neka bude kvalitetnih osvrta na igru i to je to. 

Moj PC  
4 7 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
FIFA 14 vs PES 14

Ovo je isti tip teme "Ima li igraći PC šanse pored novih konzola?", dakle nema odgovora, a sumnjam da ce bit i konkretnih zakljucaka.

http://isvijet.com.hr
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

Tema je odlicna.

Movie, samo cepaj...{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2013 20:16 (Zoki Mpek).
 
7 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

Sutra očekujem kupovinu oružija između ove ekipe kojoj očito život ovisi o ovim igricama. Mislim da bi ljudi trebali prestat shvaćat previše osobno igrice jer mislim da ipak ima bitnijih stvari u životu. Ipak su to samo igre.

 
1 3 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
PlayMaker10 kaže...

Sutra očekujem kupovinu oružija između ove ekipe kojoj očito život ovisi o ovim igricama. Mislim da bi ljudi trebali prestat shvaćat previše osobno igrice jer mislim da ipak ima bitnijih stvari u životu. Ipak su to samo igre.

Nema, nogomet je najbitniji, što je tebi ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
barcaINTER kaže...
PlayMaker10 kaže...

Sutra očekujem kupovinu oružija između ove ekipe kojoj očito život ovisi o ovim igricama. Mislim da bi ljudi trebali prestat shvaćat previše osobno igrice jer mislim da ipak ima bitnijih stvari u životu. Ipak su to samo igre.

Nema, nogomet je najbitniji, što je tebi ?

Možda i jest bitniji ali onaj gdje se trči ne sjedi :D

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

Kao prvo mislim da je tema na mjestu, kao drugo, svi mi u biti volimo ovakve rasprave i prepucavanja, samo neka budu u granicama normale i bez vrjedjanja. {#}

 

FIFA 14 me je ugodno iznenadila... više nego FIFA 13. Odmah sam skuzio nove animacije igraca. Ono sto me odusevilo je brzina gameplay-a jer sam takav tip igraca kojem odgvara sporiji tempo, tj. onaj koji je slican stvarnom nogometu. Uvjek sam znao da EA drzi sve u svojim rukama i da mogu izbaciti vrlo dobru simulaciju nogometa, ali njima je nazalost vaznija zarada i zbog toga gledaju sto im se vise isplati i koga tu zapravo treba zadovoljiti. Upravo je tu kvaka i mogucnost da mi, kojima je ovaj demo legao kao budali pljuska, izvisimo na kraju. 

 

Zbog sporijeg gameplay-a animacije dolaze do izrazaja...prvi put da sam osjetio vratra kako poleti dok se baca i skida taj sut... Nevjerovatan gust ga je gledati. Isto tako kada igrac dodaje, prima i sutira loptu. Mislim da samo grafika odaje da se neradi o potpuno novoj igri. Ima tu nekih mušica, ali nista sto se nemoze srediti i utjecati na cjelokupni dojam, tipa sumnjivi penali, prekidanje cut scena i još neke stvari za koje nesmijem tvrditi ništa do finalne verzije.

Sve u svemu, nadam se da na kraju necemo izvisiti ako se u EA odluce udovoljiti turbo freak-ovima, koji su takav tip igraca koji ce prije igrati FUT nego odgledati dobru tekmu lige prvaka (nadam se da me razumijete sto sam mislio pod ovim).

 

Sa druge strane PES 2014. Sta reci kada jos nisam probao igru jer nemam konzolu???

 

Ali zato znam gdje lezi tajna PES-a i sta mu to  daje snagu, a to  je  foto-realizam i emocije koje pokusavaju unijeti preko player ID i na taj nacin uciniti da igra ima dusu. Drugo, taj osjecaj kada postignes gol...nevjerovatanooo nešto...konkurencija ga tu za sada moze samo sisati...Ostaje mi jos vidjeti sta je sa boljkama koje su unistavale pes godinama a to su: through ball prema Ronaldu ili Agueru(svi znamo na sto mislim), vratari, nemogucnost upraviti igraca da ide kamo ja želim u određenim momentima(zakuca sebi jedan smjer i nece ukoso prem protivnickom igracu da ga j****), dodavanja, debilne animacije u nekim situacijama, cjelokupna fizika itd...

 

Drago mi je da su neki, cije misljenje cjenim (antimadridista i drugi) uglavnom zadovoljni igrom. Ostaje mi strpiti se jos par dana i sam osjetiti kako stoje stvari i donjeti odluka da li vrijedi izdvojiti par stotina kuna za box verziju.

 

Lijep pozzz svima {#}

 

 

l'architetto
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2013 9:13 (KODAK17).
Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
Ninobj kaže...

 Sad se napokon bude maknula nepotrebna rasprava u Fifa/Pes temama... 

Samo naivac iz Hlebina to može pomisliti..

11 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
movie kaže...

Samo naivac iz Hlebina to može pomisliti..

probao pes - odličan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fifa - odlična isto

 

zaključak - pes se ipak igra

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

Probo sam i pes i fifu i mogu rec da cu opet ic na fifu 14 jer mi je puno bolja i realnija nego pes kao i u zadnjih 3 godine (nisam nikakav fan fife,igrao sam svaki pes do 10 a nakon toga svake godine razocarenje)

Moj PC  
7 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

Pes defintivno, jbt igrači se kreću ko  u stvarnosti. 

Ma kakva fifa...

Moj PC  
8 12 hvala 3
11 godina
offline
FIFA 14 vs PES 14

Fifa 14 i njihov specijalni konzole engine je prejak za moj PC pa cu se ove godine ipak prebacit na PES.

 
3 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

Definitivno FIFA ali treba ipak vidjeti kad izađe full verzija

 
7 5 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 14 vs PES 14
Mislio sam da bih možda ponovno igrao FUT ove godine, ali pace će opet biti glavni pa mi se neda. Ako će i full igra biti kao demo, možda kupim zbog Seasons.

PES mi je još uvijek opcija, iako ima stvari koje me poprilično nerviraju, ali nema ga još uvijek na Steamu. Nemam namjeru kupovati box verziju, a još manje kupovati key koji onda moram aktivirati na piratskoj verziji igre. Taj Konami ko da je zastao barem 15 godina za svim ostalim tvrtkama.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
FIFA 14 vs PES 14

PES 14 {#}

 
4 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
Hexfire kaže...
Mislio sam da bih možda ponovno igrao FUT ove godine, ali pace će opet biti glavni pa mi se neda. Ako će i full igra biti kao demo, možda kupim zbog Seasons.

PES mi je još uvijek opcija, iako ima stvari koje me poprilično nerviraju, ali nema ga još uvijek na Steamu. Nemam namjeru kupovati box verziju, a još manje kupovati key koji onda moram aktivirati na piratskoj verziji igre. Taj Konami ko da je zastao barem 15 godina za svim ostalim tvrtkama.

Ja gledam streamove i pace ne igra neku veliku ulogu. Naravno da ces na sirokom prostoru sa Giovincom pretrcat Piquea ili nekog sporije stopera, ali kad udes u duel zna se ko je pobjednik. Pace ove godine nema sta trazit kod nekog ko igra takticki obranu.

13 godina
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
SimeKZ kaže...

Ja gledam streamove i pace ne igra neku veliku ulogu. Naravno da ces na sirokom prostoru sa Giovincom pretrcat Piquea ili nekog sporije stopera, ali kad udes u duel zna se ko je pobjednik. Pace ove godine nema sta trazit kod nekog ko igra takticki obranu.

Gledao sam jedan stream jučer i izgledalo je više manje po starom. Pogledat ću još par pa odlučiti kupujem li išta ili ne. Konami me poprilično razočarao sa svojim poluproizvodom, a ne znam hoće li patchevi riješiti te neke gluposti ili ne.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
FIFA 14 vs PES 14

Vi koji ste igrali i PES i FIFU koja igra vam je bolja?

 

Ja sam kupio PES i razočarao se...

 
5 3 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 14 vs PES 14

Igra se FIFA naveliko i mogu ti reci da se ne mogu mjeriti PES i FIFA, miljama ispred PES.a... objektivno ili subjektivno glediste s moje strane i ove godine se igra FIFA.

Moj PC  
6 7 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
SimeKZ kaže...

Igra se FIFA naveliko i mogu ti reci da se ne mogu mjeriti PES i FIFA, miljama ispred PES.a... objektivno ili subjektivno glediste s moje strane i ove godine se igra FIFA.

ti nisi 100% fifa fanboy,ti si 200

Fifa uopce nije toliko bolja,ako je uopce bolja

12 godina
offline
FIFA 14 vs PES 14

Nisam fifa fanboy jer nemam razloga bit. Igram igru koja mi se svida. PES se vratio ali nikako... jos treba hrpa patcheva da to radi a o online podrsci da ne pricam. Kad dode FIFA 14 next gen na komp i ako KONAMI ne napravi neki jarac opet ce biti 1milja prodanih. 
Budemo vidli ove godine kolicinu prodane igre. 

Moj PC  
4 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

 Evo mene sto najvise nervira u pes-u i zasto sam ga prestao igrati --  

1. nerazumijem kako mozete igrat nogomet di sudac stalno sudi vama na stetu...protivnik vam uzima loptu sa ledja.. kroz igraca doslovno i sl nebuloze. kad je obratno sudac uredno sudi faul.. lol .volio sam pes prije al ovo je vise stvarno debilana. da nepricam one fore di skripta brani da dodjes do lopte itd itd.. igraci su ocajno napravljeni i totalno fulani i plasticni.. (iako to mi toliko ne smeta ali..) 

2. non stop jedne te iste kombinacije AI-A .. nabac prebac jebac sut na prvu gol- skripta.. lol .. 

3. kad ai gubi - igraci se svi pretvore u modrice- i nikom nemozes vise uzet loptu. 

4. jednaka brzina trcanja svih igraca.. (primjer - ronaldo nemoze nikom pobjec i sl) 

 

xfact
Moj PC  
5 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14 vs PES 14

Uvik PES, fifu probam igrati svake godine par utakmica i onda uninstall jer bude uvik glupava a ove godine neću ni to jer je ista ko lanjska. Zapravo, ista je ko zadnjih 3-4.

 
3 8 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 14 vs PES 14
Winchester01 kaže...

Uvik PES, fifu probam igrati svake godine par utakmica i onda uninstall jer bude uvik glupava a ove godine neću ni to jer je ista ko lanjska. Zapravo, ista je ko zadnjih 3-4.

Malo bolji engine je doso u FIFI 2012 tako da nije ista. A da si igrao FIFU shvatio bi da to nije niti blizu po gameplayu FIFI 13. Dok ne probas ne pricaj gluposti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice