FIFA 14

poruka: 12.463
|
čitano: 1.464.707
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
FIFA 14

imam problem, igrao sam FIFA 14 career mode i kada sam zavrsavao sezonu (ono advance season) igra je samo izasla, i sada kada pousam uci u career mode ponovno izbaci ovo "save game appears to be damanged and cannot be used"... dali ima spasa ili mi ode cijeli carer mod u vijetar? pokusao sam i druge savove izvbaci istu gresku...

 

EDIT: Uspio sam to rijesiti ali mi i dalje izbacuje iz igre kada idem u sljedecu sezonu, dakle ne izbaci nikakav error niti sita samo izadje kao kada stisnete alt+f4

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 23:51 (ibme74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

POBJEDIO SAM BRATA U FIFI 14 SAMO S TRI TIPKE NA MISU NA KOJEM SU SAMO TIPKE RADILE, DOK JE ON KORISTIO JOY- STICK.

Pacomen
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
Pacomen kaže...

POBJEDIO SAM BRATA U FIFI 14 SAMO S TRI TIPKE NA MISU NA KOJEM SU SAMO TIPKE RADILE, DOK JE ON KORISTIO JOY- STICK.

 Kill 'em tiger!

I always tell the truth.Even when I lie.
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

do kojeg lvla ste dosli kod player carrer  , dosao sam do 78 i zapeo , po sezoni mozda dobijem jedan lvl up , dok gledam neke momce u tom istom klubu da dobijaju puno vise iako su vec na visljem lvlu nego ja ... >.> , pocinjem razmisljati da sam preniskog (1.79cm) napravio igraca za st poziciji , i da sam trebao prije neko krilo ili cam poziciju odabrati a ne st... i da li je problem sto igram 2min poluvrijeme .. ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 14
TheVeky kaže...

do kojeg lvla ste dosli kod player carrer  , dosao sam do 78 i zapeo , po sezoni mozda dobijem jedan lvl up , dok gledam neke momce u tom istom klubu da dobijaju puno vise iako su vec na visljem lvlu nego ja ... >.> , pocinjem razmisljati da sam preniskog (1.79cm) napravio igraca za st poziciji , i da sam trebao prije neko krilo ili cam poziciju odabrati a ne st... i da li je problem sto igram 2min poluvrijeme .. ?

Razliciti statsi se dobivaju po broju dodavanja, driblova, šuteva, golova, golova glavom.. (Isti sistem kao na Pro Clubs pa tamo mozes pogledat sta ti tocno treba za koj upgrade)

Ako igras 2 min poluvrijeme onda nista od napredovanja.. sta ces od gore navedenog stic u 4 min, taman i da stalno imas loptu.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Pozdrav ljudi zanima me postoji li neki patch sa novim transferima naravno za fifu 14??

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 21:44 (Vranja).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

danas sam upalio fifu 14 nakon neka 3 mjeseca i sad vidim neki update. zadnji update je bio valjda već prije više od godinu dana, čemu sad update? na netu ne mogu ništa pronaći.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Zdravo, zanima me mogu li na svoju original verziju FIFA-e 14 staviti moddingway sa novim transferima?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 14
najkulime kaže...

Zdravo, zanima me mogu li na svoju original verziju FIFA-e 14 staviti moddingway sa novim transferima?

 naravno

11 godina
offline
Re: FIFA 14
Del_Boy97 kaže...
najkulime kaže...

Zdravo, zanima me mogu li na svoju original verziju FIFA-e 14 staviti moddingway sa novim transferima?

 naravno

 kako to ? mogu detalji i link na pm :D

http://www.phonespal.com/
11 godina
offline
FIFA 14

Cisto sam htio odigrati koju utakmicu FUT a i vidim da vec par dana ne mogu u njega uci ?? Ima li jos tko slican problem ?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

o bemti zivot, krenuo opet igrat fifu 14, ali ne mogu se sjetit kako se na tipkovnici šalta između quick i custom taktika za vrijeme utakmice :D   stisnem "k" i "l" što su hotkeyevi za taktike, te mi se otvori padajuci izbornik s 4 različite taktke i strelice uz svaku taktiku, no ništa se ne pomiče i ne mjenjaju se... ako dugo drzim tipku "k" ili "l" nista se ne desava, ako stisnem uz to i strelicu isto ništa... 

vec sam lud dajte pomagajte :D

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
FIFA 14

Moze pitanje

 

Skinul sam fifu 13 i stekala je na low detaljima, e sad imam fifu 14 i na high detaljima malo lagga, zbog cega manje lagga nego fifa 13?

Najjeftiniji su piratski programi
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice