FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 600.705
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...
SimeKZ kaže...
Hexfire kaže...

Hoću napokon manual FUT.

Gluposti... 

Pa to je za nas koji znamo igrat, tebi se ništa neće promijeniti.

Aha... to vi PRO igraci tako rasturate ? Mora ti bit jasno da je FUT na kraju i sasvim drugaciji gameplay i da tamo nitko nece forsirati manual. 

 

Imas manual u Seasonu, pici tamo... i ja si ga znam odigrat, ali nema potrebe. 

Ne znam jesi igro ikad protiv mene da mozes reci da ne znam igrat. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: FIFA 15

Joj ne opet manual vs assisted prepirke. Ma što mislio netko tko igra assisted, ne vidim razlog da se manual opcija ne ubaci u FUT? Ima nas sasvim dovoljno što bi nam FUT postao i više no igriv u tom slučaju. Što tebi smeta manual filter pa da pišeš za isto "gluposti..."? {#}

šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
FIFA 15

Lol Sime pa kakvo forsiranje. Ak mi omoguće da pretražujem ljude prema kontrolama sigurno ću to napraviti jer jedino manual može napraviti nešto igrivo od FUT-a. Siguran sam da nisam jedini koji tako misli. Boli me što tebi ili sličnima to nije bitno, ali meni je i hoću da mi to omoguće. 2 proklete linije koda i gotovo. Naravno da EA nije najveće govno od tvrtke ikad bi napravio i poseban seasons i AH za manual igrače, ali nećemo pretjerivati.

 

Al na kraju dana, najviše hoću ono isto ko i za 14, bolje proklete servere i matchmaking koji nije na razini igre od prije 20 godina.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Evo, upravo sam otišao na stranicu Can you run it i pokaže mi da mi ni minimalne zahtjeve komp ne zadovoljava a FIFA-u 14 sam bez problema igrao na najvišim postavkama. {#} 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2014 11:10 (Mattix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Ali FIFA15 ce biti pogonjena Ignite engineom, i novi zahtjevi su ajmo reci prilicno visoki...

13 godina
offline
FIFA 15

Zahtjevi su skroz ok, ako će igrati izgledati puno bolje nego sada. Prije da će biti neoptimizirana žalost, ali možda EA iznenadi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
dreammaker kaže...

Joj ne opet manual vs assisted prepirke. Ma što mislio netko tko igra assisted, ne vidim razlog da se manual opcija ne ubaci u FUT? Ima nas sasvim dovoljno što bi nam FUT postao i više no igriv u tom slučaju. Što tebi smeta manual filter pa da pišeš za isto "gluposti..."? {#}

 

Nisam manual igrač, ali bi vas svejedno lovio tj. tražio kako bi vam demonstrirao odbranu...Napadaš čitav božiji dan, a nemožeš dati goola. Bilo bi mi fora gledati vas, kako se mučite... {#}

12 godina
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...

Lol Sime pa kakvo forsiranje. Ak mi omoguće da pretražujem ljude prema kontrolama sigurno ću to napraviti jer jedino manual može napraviti nešto igrivo od FUT-a. Siguran sam da nisam jedini koji tako misli. Boli me što tebi ili sličnima to nije bitno, ali meni je i hoću da mi to omoguće. 2 proklete linije koda i gotovo. Naravno da EA nije najveće govno od tvrtke ikad bi napravio i poseban seasons i AH za manual igrače, ali nećemo pretjerivati.

 

Al na kraju dana, najviše hoću ono isto ko i za 14, bolje proklete servere i matchmaking koji nije na razini igre od prije 20 godina.

Ne smeta meni manual, meni smeta sta se traze ''gluposti'' a puno jos ima stvari za popraviti u FUT.u a kamoli da se jos ubacuje nesto za 5% ljudi koji tako igraju iz nekog razloga. Serveri, novi gamemodovoi unutra FUT.a, unutar Seasona i ostalo... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Ne smeta meni manual, meni smeta sta se traze ''gluposti'' a puno jos ima stvari za popraviti u FUT.u a kamoli da se jos ubacuje nesto za 5% ljudi koji tako igraju iz nekog razloga. Serveri, novi gamemodovoi unutra FUT.a, unutar Seasona i ostalo... 

5%, 5%. Moji novci su isto vrijedni ko i tvoji. I to je daleko najlakše ubaciti u igru od svega jer identična stvar već postoji u Seasonsu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
FIFA 15

Prvi screenshot: 

 https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t31.0-8/10293778_10152499323679759_551680187090071204_o.jpg

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2014 20:29 (KiX777).
 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 15
Meni se FIFA zgadila ponajprije u ONLINE modovima jer šupci prekidaju čim dobe gol ili na kraju tekme ako izgube.Pošto je FIFA sve više orjentirana na Online nemislim je nit ove godine kupovat.Jogurt verzija za Offline 1vs1 če bit dovoljna.
14 godina
offline
Re: FIFA 15
L3gioNAR00 kaže...
Meni se FIFA zgadila ponajprije u ONLINE modovima jer šupci prekidaju čim dobe gol ili na kraju tekme ako izgube.Pošto je FIFA sve više orjentirana na Online nemislim je nit ove godine kupovat.Jogurt verzija za Offline 1vs1 če bit dovoljna.

U redu. Tebe onda ignoriram, pošto me tvoje mišljenje dalje u ovoj temi neće pretjerano zanimati. 

šumski put je bio ravan.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Malo su mi ti zahtjevi preveliki, mislim 8 gb- rama? Zar nije dovoljno 2-3 gige da se ucita cijeli teren, scena, igraci i sve ostalo. Ovo ko Watch Dogs jos malo ce bit kako je krenulo. Ocekeujem da ce ce vrtit bez nekih vecih muka na dobrom dualcu i sa pristojnom grafickom. Osim guest moda i torunamenta ima li jos kakvih novisti ili moramo cekat danas da saznamo "vise" :)

 

Vise me brine onaj shuttering i lag na ATi grafickama, al dobrot o se sredi sa RivaTunerom i D3DOverrideom..

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
offline
FIFA 15

Sorry, ali 4GB rama su već par godina cca 300 kuna. I u Watch Dogs temi se plaće oko toga ko da je ne znam kakva investicija. Valjda do rujna možeš toliko ušparati ak će ispasti da igra baš traži tu količinu, koja je danas standard. Isto kao što je i quad core procesor. Samo zato jer su neki zapali na kompovima iz 2006. ne znači da mi ostali trebamo patiti i još uvijek trpjeti PS3 grafiku.

 

Svi bi htjeli da možemo ko konzolaši, kupiš PS/Xbone pa si 10 godina na miru, ali ne ide to tako.

 

EDIT: I prije bih očekivao da ljude zasmeta što moraju imati DX11 grafičku i OS. Nekima će to biti veći problem od količine RAM-a

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 16:25 (Hexfire).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 15

Svi ti zahtjevi uvjek imaju krivo znacenje, svi koji su vec pokretali normalno FIFU 14 igrati ce i i FIFU 15 s dvojezgrenim prrocesorom. Naravno onaj tko nema za upgrade racunala ce si namjestiti manje ugodnije postavke i toe to. Sam vec moram mjenjati racunalo u kompletu, ali ako se zadesi da moram mjenjati Quad Core cpu to cu i napraviti, jer FIFA je ionako igra koju igras kroz citavu godinu i ma veliku isplativost.
Mislim sto osobno mogu ocekivati od racunala iz 08/09 godine s upgradeom GPU a. Uvjek u prosjeku svakih 5 godina uzmem novi PC uz malu preinaku kroz proteklo vrijeme. Mislim da je to u redu i s tehnoloske i  financijske strane.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 16:40 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...

Sorry, ali 4GB rama su već par godina cca 300 kuna. I u Watch Dogs temi se plaće oko toga ko da je ne znam kakva investicija. Valjda do rujna možeš toliko ušparati ak će ispasti da igra baš traži tu količinu, koja je danas standard. Isto kao što je i quad core procesor. Samo zato jer su neki zapali na kompovima iz 2006. ne znači da mi ostali trebamo patiti i još uvijek trpjeti PS3 grafiku.

 

Svi bi htjeli da možemo ko konzolaši, kupiš PS/Xbone pa si 10 godina na miru, ali ne ide to tako.

 

EDIT: I prije bih očekivao da ljude zasmeta što moraju imati DX11 grafičku i OS. Nekima će to biti veći problem od količine RAM-a

Ja mislim da ću moći igrati Fifu 15, jedino ću možda morati uzet još 4 gige rama.

Ali da moram nadograđivat gpu ili cpu mislim da bi radije išao na PS4 tad.

12 godina
offline
Re: FIFA 15
L1nNk kaže...

Svi ti zahtjevi uvjek imaju krivo znacenje, svi koji su vec pokretali normalno FIFU 14 igrati ce i i FIFU 15 s dvojezgrenim prrocesorom. Naravno onaj tko nema za upgrade racunala ce si namjestiti manje ugodnije postavke i toe to. Sam vec moram mjenjati racunalo u kompletu, ali ako se zadesi da moram mjenjati Quad Core cpu to cu i napraviti, jer FIFA je ionako igra koju igras kroz citavu godinu i ma veliku isplativost.
Mislim sto osobno mogu ocekivati od racunala iz 08/09 godine s upgradeom GPU a. Uvjek u prosjeku svakih 5 godina uzmem novi PC uz malu preinaku kroz proteklo vrijeme. Mislim da je to u redu i s tehnoloske i  financijske strane.

Neman ikakvu isplativost... ne dobijesn ikakve novce nazad a niti zaradu :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...
L1nNk kaže...

Svi ti zahtjevi uvjek imaju krivo znacenje, svi koji su vec pokretali normalno FIFU 14 igrati ce i i FIFU 15 s dvojezgrenim prrocesorom. Naravno onaj tko nema za upgrade racunala ce si namjestiti manje ugodnije postavke i toe to. Sam vec moram mjenjati racunalo u kompletu, ali ako se zadesi da moram mjenjati Quad Core cpu to cu i napraviti, jer FIFA je ionako igra koju igras kroz citavu godinu i ma veliku isplativost.
Mislim sto osobno mogu ocekivati od racunala iz 08/09 godine s upgradeom GPU a. Uvjek u prosjeku svakih 5 godina uzmem novi PC uz malu preinaku kroz proteklo vrijeme. Mislim da je to u redu i s tehnoloske i  financijske strane.

Neman ikakvu isplativost... ne dobijesn ikakve novce nazad a niti zaradu :D 

Neki i dobiju s coins ima LOL :D, igra koja se kroz citavu godinu igra je definitivno isplativa investicija.

13 godina
offline
FIFA 15

Pa kod igara se gleda uložen novac/dobivenu zabavu. Isplativost nije samo financijska. Ne kupuješ igru da bi na njoj zaradio.

 

Nekako mi se čini da malo brzate sa izjavama, tko je mogao igrati FIFU 14 moći će i 15. Moglo se to reći za prethodne kad su sve dolazile na istom engineu i za prastare konzole pa neke ogromne razlike ni nije moglo biti. Za ovo tek treba vidjeti kako će raditi na slabijim strojevima. Ionako do demoa neće biti prave slike što točno će biti grafički bolje pa nema ni smisla zasad raspravljat.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Prvi gameplay trailer stiže u 8 pm po UK vremenu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

21:00 kod nas.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

evo ga:
 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Naježio sam se gledajući {#}

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Nove slike:

 
 
 
 
 Detalji

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 21:37 (KiX777).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Ova po kiši brutalno izgleda.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

opet ono malo govno na coveru i opet ronaldo neće imati veći ovr od govneta

Moj PC  
2 10 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Uređena prvi post, puno videa ima.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

hype!!

http://i.imgur.com/DyHcAeC.jpg
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Ovo se mora kupiti!

EDIT: Prva ingame slika: 

 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 22:02 (KiX777).
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice