FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 600.640
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
A oceli mi moc fifa 15 bez zapinjanja i lagova na onu konfiguraciju sta san napisa
13 godina
offline
Re: FIFA 15
lg g2 problem kaže...
A oceli mi moc fifa 15 bez zapinjanja i lagova na onu konfiguraciju sta san napisa

 Imaš na Originu FIFA 15 demo pa isprobaj, teško je 100% reći da će ti raditi baš kako očekuješ.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Evo maloprie instalira windows 10 vrti mi fifu ko na ps4.
ps fala na pomoci isproba cu demo
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Pozdrav svima.

 

Ne znam da li je ovo pitanje već bilo pa ću ga svejedno postaviti.

Kupio sam dakle danas FIFU 15 i nakon što sve instaliram i nakon što kliknem  na ikonu pojavi mi se onaj prozor:

 

"Unhandled exception has occurred in your application. If you click Continue, the application will ignore this error and attempt to continue..."

 

Jel se netko našao sa tim problemom jer je stvarno frustrirajuće??

 

Hvala Vam unaprijed.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

KOju graficku imas? To je meni izbacivalo dok nisam kupio novu koja podrzava DX11

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

NVIDIA GeForce GT 630

 

2 GB DDR3

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

ok, riješio sam ovo što mi nije htjelo pokrenuti igru. Problem je bio u driveru grafičke.

 

Nakon što sam to riješio, pokrenuo sam igricu ali užasno ŠTEKA.

 

Trebao bih vaš savjet.. da li je stvar u grafičkoj ili trebam još RAM-a? trenutno imam 4 GB RAMA

 

Konfiguracija je sljedeća:

 

Intel Xeon E5450 Quad core  3.0 Ghz   1333 FSB, 12 MB cache-a

 

MSI D41G  P33 Combo matična

 

4GB RAM-a

 

250 GB hard

 

Dakle, u čemu bi mogao biti problem da šteka.. grafička ili 4GB rama nije dovoljno?

 

Hvala Vam

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Grafička:
NVIDIA GeForce GT 630

2 GB DDR3

12 godina
offline
FIFA 15

Ta grafa je preslaba nažalost. 

 

Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Znači, Fifa 15 radi bez beda sa 4 GB RAM-a?

Onda samo grafička?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Radi sa 4 gige rama sigurno, samo nisam siguran da radi na tom starom cpu... vjerojatno ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Mislis na ovu moju konfiguraciju?

Mislim uzeti neku bolju graficku oko 500 kn. Nadam se da bude dovoljno.

Igrica šteka i to JAKO.. Mislim zbog graficke. Valjda je procesor onda ok?!
12 godina
offline
FIFA 15

CPU ti je ok, evo našo sam ovaj tip igra leti mu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Hvala ti stari ;)
13 godina
offline
FIFA 15

Pozdrav decki dali ima netko od Vas mozda futii Quaresmu za prodat platio bih vecu cijenu :D
Hvala Lp

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Pozz raja :D 
Igrao sam Fifu 15 (demo) bez ikakvih problema, preko Origina, na max. konf. sve (laptop mi je i3 1.9ghz, 4gb RAM, nvidia geforce 2gb 820M) i oduševio sam se. Nakon toga, odlučim da skinem ratskuPi verziju gdje nakon instalacije nisam mogao pokrenuti igru. Znači bukvalno sam sve pokušavao skidao kojekakve krekove, patcheve, brdo govana ali nije htjelo. Zanima me da li je iko imao sl. problem. Možda je i do verzije, ako ima ko "pravu" verziju ili ako je imao ko sl. iskustva, ako može da mi se javi u pp. 

You'll Never Walk Alone !
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Bok

Kupio sam FIFA 15 i odigrali jedno stotinjak tekmi,ali,zašto tako malo daje novčića poslije utakmice?

Došlo je sada dotle da imam 10 igrača kojima treba ugovor,a ne zarađujem u prosjeku dovoljno da konstantno mogu kupovati ugovore.

Kupovao sam ugovore,srebrni igrač srebrne,zlatni zlatne,gledao da ima što veći broj utakmica na kartici i po što manjim cijenama otkupljivao.

Igrali smo Single player season i tournament,Team of the week i online season.

Ovu vrpu slabih igrača non stop vrtim na marketu ali sve je to do 200 novčića vrijednosti.

Da li samo ja imam dojam ili je to tako osmišljena igra?

Kako do više novčića?

AMD Phenom II X 4 965 BE 3.4Ghz , AS Rock 970 Extreme , 2 X 2 GB DDR 3 Kingstron Hyperx , VTX Radeon HD 4850 , Xilence 600 W , HDD WD 500 GB Blue
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 15
I ja planiram 15 ku da uzmem, nzm kako je tu u 15 a u 16 zaradis recimo za 2 odigrane utakmice ugovor od 28 tekmi, oko 800 coins-a. Kakvo je stanje sa serverima, ima li dosta igraca online na fifi 15?
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 15

Tema iz dead 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

A nađe se igrača,samo ne dijele ugovore i puno manje dijele novaca.

AMD Phenom II X 4 965 BE 3.4Ghz , AS Rock 970 Extreme , 2 X 2 GB DDR 3 Kingstron Hyperx , VTX Radeon HD 4850 , Xilence 600 W , HDD WD 500 GB Blue
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 15
Bas sam poceo juce da igram, jednostavno je nemoguce igrati sto ti kazes ugovor od 13 utakmica 1000 koinsa, fitnes oko 1500, strasno, igraci preskupi, treba ti 100.000 koinsa da sklopis normalan tim, a na fifi 16 to odradis za 10tak hiljada, sve u svemu tesko je igrati fut trenutno zbog tih razloga, ali fifa 15 je daleko bolja od 16 po mom misljenju, sporija i realnija.. Ako hoces dodaj me pa mozemo nekad dq bacimo koju origin id Shone85
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 15
Zato se pici sezona sa redsima 😎
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Interesuje me da li bi FIFA 15 radila na ovoj konfiguraciji bez bagova: CPU: Intel Pentium G 3260 3.30 GHz
GPU:AMD Radeon R7 240 2Gb DDR3
RAM:4Gb
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice