FIFA 16 Online

poruka: 6
|
čitano: 1.067
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 16 Online
Pozdrav ekipa, možda malo glupa tema, ali evo danas kupujem Fifu 16 na originu i to prvi put da cu uzet org Fifu. Trazio sam po netu za nekakve informacije oko mogucnosti na online igranju, ali nigdje nisam pronasao nekakav clanak o tome. Ako je iko voljan malo bolje objasniti ili me uputiti negdje ..znaci zanima me koju mogucnost nudi online igranje i sto je po vama naj zanimljivije za odabrati?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16 Online
Mislim da sam naveo da nemogu nac pa te molim ak nemas pametno nista napisat da preskocis temu ...poz
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 16 Online
CptJack93 kaže...
Pozdrav ekipa, možda malo glupa tema, ali evo danas kupujem Fifu 16 na originu i to prvi put da cu uzet org Fifu. Trazio sam po netu za nekakve informacije oko mogucnosti na online igranju, ali nigdje nisam pronasao nekakav clanak o tome. Ako je iko voljan malo bolje objasniti ili me uputiti negdje ..znaci zanima me koju mogucnost nudi online igranje i sto je po vama naj zanimljivije za odabrati?

 Mogućnosti online igranja FIFA-e...Jedina mogućnost je da razbiješ kontroler/tipkovnicu s kojom igraš . Uglavnom ti svi igraju Ultimate Team (game mode u kojem sastavljaš svoj team, ali naravno moraš postepeno napredovat osim ako imaš novaca za FIFA pointse, onda nemaš frke ;) ). Pro Clubs hmm, ne znam koliko je popularan među igračima, ali s moje strane nije uopće loša stvar (funkcionira isto kao Be-a-pro career jedino što možeš igrat sa drugih 10 igrača umreženo). Online Seasons ti je najjednostavniji game mode što se tiče online igranja jer u njemu odabereš klub koji ti se sviđa i igraš protiv kluba koji ima sličan broj zvjezdica te igračem koji je u istoj ili sličnoj diviziji kao ti. Sistem radi na sezonama, 10 utakmica, imaš određeni bodovni rang koji određuje ideš li dalje ili padaš u diviziju niže, postoji 10 divizija.

Tarzan skače u mekinje.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16 Online
Mozes mi malo bolje to Ultimate tim pojasnit? Gledo sam na youtubu ali nista ne kuzim. Kakva je fora sa tim packovima? Kad krenem igrat nemogu odma online nego moram single player prvo ? Nista ne kuzim
15 godina
offline
Re: FIFA 16 Online
CptJack93 kaže...
Mozes mi malo bolje to Ultimate tim pojasnit? Gledo sam na youtubu ali nista ne kuzim. Kakva je fora sa tim packovima? Kad krenem igrat nemogu odma online nego moram single player prvo ? Nista ne kuzim

Ultimate team ti je game mode u kojem sastavljaš svoj team (nešto kao Master League na PES-u), dobiješ 22 bronze igrača i napreduješ tako što igraš sezone, kupuješ druge igrače preko transfer marketa ili jednostavno otvaraš packove ako imaš za FIFA pointse. Fora sa tim packovima ti je njihov sadržaj. Ovisno koji pack otvoriš npr. bronze pack onda ti sadržaj tog packa budu bronze kartice, isto tako ti je i sa silver i gold packovima. Imaš dvije varijacije tih packova, jedan ti je "classic" tj. obični i rare. Većina svih boljih igrača ti je rare gold kartica kao i kartice sa ugovorima, dresovima, stadionima itd...Uglavnom na Ultimate Teamu imaš također game mode koji se zove Draft. Za svaku poziciju u svom timu dobiješ 5 igrača i biraš si jednog od njih (cilj je postići što bolji team rating i chemistry). Drugi game mode u FUT-u ti je Seasons, ali to igraj tek kada se "uigraš".

Tarzan skače u mekinje.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice