FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 510.430
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: FIFA 16
Matija-Raul kaže...

pozdrav

 

nisam baš pratio temu pa se ispričavam ako je bilo već govora o ovome, ali, gdje je nestala ona opcija PLAY NEXT MATCH? Znači tjedne utakmice koje klub igra u stvarnom životu. Sad mi umjesto toga samo stoji PLAY RIVAL MATCH  :/ :/

 Mislim da su to ukinuli izlaskom fife 17, ne isplati im se vise ulagat u "staru" igru...

I am over 9000!!!
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

e ovako imam problem..igrao sa karijeru ali mi se nij htio spojit na ea server.. al je sv radilo normalno.onda mi je origin updateao i prijavio sam se na svoj racun u igrici..ali mi se ponistila karijera unazad 2 mj..i sad ne znam kako da to vratim.u cemu je problem,nije mi jasno..a sve sam normalno spremao.. hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16

e ovako imam problem..igrao sa karijeru ali mi se nij htio spojit na ea server.. al je sv radilo normalno.onda mi je origin updateao i prijavio sam se na svoj racun u igrici..ali mi se ponistila karijera unazad 2 mj..i sad ne znam kako da to vratim.u cemu je problem,nije mi jasno..a sve sam normalno spremao.. hvala

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

da li netko zna u čemu je problem, kada se frend i ja pokušavamo spojiti da odigramo utakmicu javlja nam poruku  opponent has left the match i ne uspjevamo se spojiti. A kada pokušamo igrati zajedno sa istim timom to radi bez greške. U čemu je problem. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

izgubio sam sada 1h vremena na nista. Da li mi netko moze pomoci gdje trebam uci, u koji izbornik da odaberem Online Single match?

 

Odigrao sam sa ircima protiv team of the week - nista. odigrao sam online match . nista...

 

gdje trebam igrati? da li vrijedi SB za to? ako ne, sto im znaci jebeno "online single match" 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 16

isprike sto dizem prastaru temu 

nabavio sam igru za PS4 za nekih 20+ kn pa dok dođe zanima me jel market jos ziv , tj. kolko ima transkacija? na 15-ici je trenutno 19 000.

ima negdje mozda online di se moze provjerit trenutno stanje marketa za FIFU 15, 16, 17, 18 za PS4?

 

fala  

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 16
Spike1983 kaže...

isprike sto dizem prastaru temu 

nabavio sam igru za PS4 za nekih 20+ kn pa dok dođe zanima me jel market jos ziv , tj. kolko ima transkacija? na 15-ici je trenutno 19 000.

ima negdje mozda online di se moze provjerit trenutno stanje marketa za FIFU 15, 16, 17, 18 za PS4?

 

fala  

 Za fifu 18 imas web app sluzbena stranica gdje mozes prodavat/kupovat igrace. Za ove prijasnje nastavke najvjerojatnije ne postoji da mozes vidjeti stanje marketa jedino da udjes u samu igricu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice