FIFA 16

poruka: 7.537
|
čitano: 510.502
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

meni fufa nekak dodje ko one reklame za prasak za pranje. svaki pere sve tako bijelo da to ne možeš ni pogledat od odbljeska ali opet svake godine naprave prašak koji pere još bjelije. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
tenac kaže...

 u real life se to nikad ne desi?

 Kakve to ima veze s mojim postom u kojem konstatiram da su gužve u skoku bile i do sada i da to bar za mene nije novost? No ako me već pitaš nešto što uopće nisam komentirao mogu ti reći da u stvarnom nogometu igrači međusobno komuniciraju i ne mogu se sjetiti kad su se dva igrača iste ekipe sudarila na terenu i pala na guzicu što je u fifi čest slučaj...

 ne padnu na guzicu, ali često znaju smetati jedan drugome

nemam za potpis
15 godina
offline
FIFA 16
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 13:52 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: FIFA 16

Prilično dosadan i nebitan interview sa Nick Channonom. Šteta za legende ali očekivano..

šumski put je bio ravan.
15 godina
offline
FIFA 16
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 22:39 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Evo i gameplaya :)

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

ovako iz daleka i na prvu i ne zvuči loše. nije mi jasno ovo uklizavanje pa onda ustajanje... ne znam kad sam to vidio na terenu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 16
Tommy_123 kaže...

Evo i gameplaya :)

 

 Malo žešća debilana. Ukližeš pa vidiš da ne možeš do lopte, jednostavno prekineš uklizavanje ( pošto ćeš moći dozirati uklizavanje) te ustaneš i nekim čudom si ispred ili u ravnini s igračem te guranjem nekako dođeš do lopte. Ovo je sve gore i gore. Nisam u nogometu vidio da netko ukliže, pa prekine uklizavanje i ko supermen se uspravi i nastavi juriti za igračem? Je li rade nogomet superheroja?

Uklizavanja ove godine su mi uništila igru. Lik mi na sto načina ukliže, ozlijedi igrača  bez prekršaja i opomene a u rijetkim trenucima kad ga uspijem izbjeći evo sada su napravili i to da se lik munjevito diže s trave kako bi me dokusurio.

Pa ne želim nikakve moći superheroja samo jednostavnu igru koja će poštivati nogometna pravila i u kojoj će se sve odigravati jednostavno kako se to odigrava na jednoj nogometnoj utakmici. Ni više, ni manje..

Iskreno, nisam oduševljen viđenim..

15 godina
offline
Re: FIFA 16
jovial kaže...

ovako iz daleka i na prvu i ne zvuči loše. nije mi jasno ovo uklizavanje pa onda ustajanje... ne znam kad sam to vidio na terenu.

 Puno toga nisi vidio na terenu a u fifi to predstavljaju kao vrline jedne igre koja teži biti nogometnom simulacijom. Doduše u kanadi se nogomet malo drukčije doživljava nego na ovim prostorima pa možda zato nismo na istoj valnoj dužini s njima i njihovim shvaćanjem ove vrlo jednostavne igre...

12 godina
offline
Re: FIFA 16
jovial kaže...

ovako iz daleka i na prvu i ne zvuči loše. nije mi jasno ovo uklizavanje pa onda ustajanje... ne znam kad sam to vidio na terenu.

 Jako cesto se to dogada... odlican feature... 

 

Koliko vidim dosta je pojednostavljena igra, sve ono sta si u 15 moro sam radit ( citat igru ) sad AI radi za tebe. Kako je netko reko dobro je sta nece vise bit propustanja lopte od strane moje obrane, al da su poboljsali  AI obrane jesu, hocemo sad jos vise ici preko sredine, hocemo :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 23:46 (SimeKZ).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Sto mislite hoce li old-gen imalo unaprijediti, barem trun u odnosu na 15ku, igram na PS3 pa se iskreno nadam da ce barem nesto unaprijediti, ako upola bude uradjena kao 15ka na PC i PS4 ja zadovoljan, sta vi mislite?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 16
SimeKZ kaže...

 Jako cesto se to dogada... odlican feature... 

 

 

Igram aktivno nogmet preko 30 godina i nisam to doživio na terenu. Gledam vikendom gotovo sve tekme koje su dostupne na areni i sportklubu i ne sjećam se da sam to vidio. Probaj trčati za nekim pa mu ukliži i onda se u tom uklizavanju samo predomisli i ustani na noge i trči dalje ravnopravno s igračem kao da se nije ništa dogodilo. Meni to izgleda poprilično teško...

Teško miikaa, teško... rado bi oni da ti što prije prijeđeš na PS4 a oni prestanu raditi igru za PS3. Zato će pomaci biti mikroskopski.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2015 0:43 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Jako cesto se to dogada... odlican feature... 

 

 

Igram aktivno nogmet preko 30 godina i nisam to doživio na terenu. Gledam vikendom gotovo sve tekme koje su dostupne na areni i sportklubu i ne sjećam se da sam to vidio. Probaj trčati za nekim pa mu ukliži i onda se u tom uklizavanju samo predomisli i ustani na noge i trči dalje ravnopravno s igračem kao da se nije ništa dogodilo. Meni to izgleda poprilično teško...

Teško miikaa, teško... rado bi oni da ti što prije prijeđeš na PS4 a oni prestanu raditi igru za PS3. Zato će pomaci biti mikroskopski.

 Zna se desiti. Također, super da su to stavili, samo se nadam da se to neće abjuzat tj da se stalno to neće moći koristiti, e to je onda zahebano.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Koji prodavači magle...

 

Sve ovo vezano za gameplay je moglo i trebalo biti implementirano u FIFU 15.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

moram se slozit sa muvijem oko ovog uklizavanja. prva i osnovna stvar koja se tumači klincima na treningu je da se ne bacaju po travi jer ako ne dođu do lopte više nema nazad. osim u fufi. :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 16
jovial kaže...

moram se slozit sa muvijem oko ovog uklizavanja. prva i osnovna stvar koja se tumači klincima na treningu je da se ne bacaju po travi jer ako ne dođu do lopte više nema nazad. osim u fufi. :D

 Ja ne znam koji ste vi nogomet igrali. Ja sam ko bocni igrac cesto znao uklizat, vidio da ju nemam stao sa nogom, odigno se rukama i ides dalje... ja stvarno ne znam koji vi to nogomet pratite.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: FIFA 16
SimeKZ kaže...

 Ja ne znam koji ste vi nogomet igrali. Ja sam ko bocni igrac cesto znao uklizat, vidio da ju nemam stao sa nogom, odigno se rukama i ides dalje... ja stvarno ne znam koji vi to nogomet pratite.

 Pa nije problem što ideš dalje već je problem što ovdje nakon što se digneš i dalje si u korak s igračem što je nemoguće ako si uklizao, pa se dizao i natrag pokušavao postići brzinu nasuprot igraču koji stalno trči u punoj brzini.. Ukližeš, fulaš, dižeš se, ode igrač, pokušavaš ga stići ali ne ide i ako ga sljedeći ne zaustavi eto problema. Ovdje problema nema, sve stigneš bez ikakvih poteškoća, bar je tako prikazano...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2015 11:44 (movie).
14 godina
offline
FIFA 16

Prvi post je ažuriran sa do sada objavljenim informacijama. System requirementsi su također dodani, a kao izvor je uzet Origin store.

šumski put je bio ravan.
 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
FIFA 16

Nego mislite li vi prednaručivat igru ili čekat izlazak?

Ako prednaručite, koju verziju planirate uzeti?

Običnu, Deluxe ili Super Deluxe?

 

Sa svakom prednarudžbom se dobije nekakav paket besplatnih packova i još neke điđe.

Mene konkretno zanimaju ti packovi, ali mi je puno love na neviđeno dati za Super Deluxe.

Kolega Cecil mi je jučer javio da na brazilskom originu Super Deluxe ide po 430 kn.

Dal se to isplati odmah uzet ili da pričekamo još malo?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

Igru uzimam 100% pa što god Bog da, jer to je jedina igra koju igram. Već sam htio napraviti prednarudžbu, ali dobavljač mi je javio da se ne bavi više sa tim biznisom, tako da mi je sada tražiti drugog.

 

Verzija mi nije bitna.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 16
Skilledžija kaže...

Nego mislite li vi prednaručivat igru ili čekat izlazak?

Ako prednaručite, koju verziju planirate uzeti?

Običnu, Deluxe ili Super Deluxe?

 

Sa svakom prednarudžbom se dobije nekakav paket besplatnih packova i još neke điđe.

Mene konkretno zanimaju ti packovi, ali mi je puno love na neviđeno dati za Super Deluxe.

Kolega Cecil mi je jučer javio da na brazilskom originu Super Deluxe ide po 430 kn.

Dal se to isplati odmah uzet ili da pričekamo još malo?

 Odmah da ti kazem da se ne isplati uzimati nikakve deluxe i ostale verzije. Packovi su shranje i nista se ne dobiva. Meni je dobro sta sam stalni igrac FIFAe pa dobivamo na pocetku laganu prednost pri ulasku na web app ( nadam se da ga ove godine nece bit ) i par paketica unaprijed. Ove godine sam uzeo deluxe verziju jer je u meksiku kostala isto kao kod nas obicna verzija... tako da mi je to odlicno sjelo. Ali, da sam dobio nesto u tim paketima, naravno nisam :D 

 

Kupit ce se ponovno, jer je to jedina igra koju dosta aktivno igram.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
FIFA 16

Gameplay E3 Demo (Gamespot):

šumski put je bio ravan.
 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: FIFA 16
SimeKZ kaže...

 Odmah da ti kazem da se ne isplati uzimati nikakve deluxe i ostale verzije. Packovi su shranje i nista se ne dobiva. Meni je dobro sta sam stalni igrac FIFAe pa dobivamo na pocetku laganu prednost pri ulasku na web app ( nadam se da ga ove godine nece bit ) i par paketica unaprijed. Ove godine sam uzeo deluxe verziju jer je u meksiku kostala isto kao kod nas obicna verzija... tako da mi je to odlicno sjelo. Ali, da sam dobio nesto u tim paketima, naravno nisam :D 

 

Kupit ce se ponovno, jer je to jedina igra koju dosta aktivno igram.

Ma ne očekujem ni ja bogzna što u tim paketima.

Al ono, makar da se veselim jednom tjedno i da imam fitnessa i ugovora, da ne brinem o tome makar :)

 

Ja dvojim između Deluxe i Super Deluxe.

Naravno, uzeo bi preko Brazila ako je ikako moguće.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 16

Naravno da je moguce, al ne zuri... zna biti po 20-30% popusta na igre tokom ljeta. Znam da sam ja tako upiknuo BF4 + Premium za nesto malo manje od 250kn jer su sve igre stavili na bolestan popust. Nema potrebe zurit sa kupovinom, 6 mjesec je.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

vidi napravili ste temu,samo nemojte reci geniusu za temu haha :) ako je vidio onda nista zanemarite

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 16
hanteed kaže...

vidi napravili ste temu,samo nemojte reci geniusu za temu haha :) ako je vidio onda nista zanemarite

Moramo potiho tipkat da nas ne čuje :)

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ja ne znam koji ste vi nogomet igrali. Ja sam ko bocni igrac cesto znao uklizat, vidio da ju nemam stao sa nogom, odigno se rukama i ides dalje... ja stvarno ne znam koji vi to nogomet pratite.

 Pa nije problem što ideš dalje već je problem što ovdje nakon što se digneš i dalje si u korak s igračem što je nemoguće ako si uklizao, pa se dizao i natrag pokušavao postići brzinu nasuprot igraču koji stalno trči u punoj brzini.. Ukližeš, fulaš, dižeš se, ode igrač, pokušavaš ga stići ali ne ide i ako ga sljedeći ne zaustavi eto problema. Ovdje problema nema, sve stigneš bez ikakvih poteškoća, bar je tako prikazano...

 sta kaze muvi, uklizujes samo ako si sto posto siguran da ces uzeti loptu inace si iza sebe ostavio rupu. dozvoljavam da se dogodi u nekim okolnostima da ustanes i ostanes blizu igracu ali samo ako si dotaknuo loptu (ili njega)pa ga omeo,  a najcesce si i u tom slucaju iza igraca. 

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16

nadam se da samo nece više biti da sa jednim igracem od centra do gola bez problema prodjes i zabijes gol

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 16

Ovisi kako se braniš.. nekima će to bit u svakoj fifi

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2015 22:49 (KiCo77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16

na fifi 14 (PC verzija)  je vec teze bilo da sa jednim igracem pretrcis za razliku od fife 15 moje misljenje 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice