FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 559.683
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 17

Tko je skriveni 24 TOTS igrač BPL? Nagađa se da bi to mogao biti Son, Couthino, Courtois ili Aguero? Vidjet ćemo uskoro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

Tko je skriveni 24 TOTS igrač BPL? Nagađa se da bi to mogao biti Son, Couthino, Courtois ili Aguero? Vidjet ćemo uskoro.

 Ja sam uvjeren da je Sigurdsson.

15 godina
offline
Re: FIFA 17
soft kaže...

 Ja sam uvjeren da je Sigurdsson.

 Moguće, na njega sam zaboravio jer je i on u igri.

11 godina
offline
FIFA 17

napravio sam marquee, potrosio nekih 40k, najbolji od svih paketa Butland.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

Tko je skriveni 24 TOTS igrač BPL? Nagađa se da bi to mogao biti Son, Couthino, Courtois ili Aguero? Vidjet ćemo uskoro.

 Ja sam do sada mislio da ce biti Rose (kvalitetna sezona, i uostalom u EPL TOTSu je samo jedan LB). Al nekak me sada vuce na Coutinha. I to su ga vjv prisilno stavili kao nagradu za turnir, s ozbirom da je u paketima njegov TOTW kojeg nisu smjeli zaobic hahah stvarno neznam...

Vidjet cemo! :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 12:22 (Cadus).
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Cadus kaže...

 Ja sam do sada mislio da ce biti Rose (kvalitetna sezona, i uostalom u EPL TOTSu je samo jedan LB). Al nekak me sada vuce na Coutinha. I to su ga vjv prisilno stavili kao nagradu za turnir, s ozbirom da je u paketima njegov TOTW kojeg nisu smjeli zaobic hahah stvarno neznam...

Vidjet cemo! :)

 https://www.ultimateteam.co.uk/2017/05/17/fifa-17-premier-league-tots-epl-team-season/

15 godina
offline
FIFA 17
Za 45 minuta i službeno starta kulminacija ovogodišnje fife. Dolaze englezi... Cijene padaju... Kako pametno trošiti i prepoznati kada će cijene biti najniže? To su draži fife..
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Eto otvorio sam 17 packova sto sam sacuvao od prije i najbolje sto sam dobio je marchisio ovi ostali nisu imali veci rating od 82.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Casemiro zaradjuje 180 000 funti mjesecno i onda on odluci da bi prilikom kornera bilo najpametnije izbit loptu sa skaricama ali ne izbit je izvan sesnaesterca vec samo metar od sebe premda je mogao jednostavno izbit loptu van sto je po meni puno jednostavnije nego radit vratolomije i onda cjeli tvoj tim mora izgubit utakmicu jer si ti retardiran.Ako EA misli da bi igrac koji igra za real madrid i zaradjuje 180 000 funti mjesecno skaricama isao izbijat loptu metar od sebe onda real madrid moze slobodno napucat casemira i meni dat 1000eura mjesecno da igram za njih jer bi ja barem izbio loptu iz svog vlastitog sesnaesterca mislim da bi im se to vise isplatilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

napravio sam marquee, potrosio nekih 40k, najbolji od svih paketa Butland.. 

 Ja sam napravio sbc tots svakog po pet puta i dobio firmina, butlanda i matipa. Packove više ne otvaram jer je to bacanje coinsa, bar u mom slučaju. 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ubo tots Keane-a (cb) u onom sbc epl upgrade. Konacno da se i meni malo posreci, pa da dobijem igraca kojg mogu iskoristiti...igram sam draft, tako da sam iskoristio more bez veze gold igraza za navedeni sbc

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Znači danas u 9 ujutro nakon trejdanja me izbacilo iz marketa kao i obično znate kad trejdate, i dobijem onaj error kad pokušam ući.Do sada mi još ne želi na market, zna neko šta da uradim? Jel imao neko ovaj problem?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 17

Počeo i ja opet ovo prokletstvo nakon što sam ohladio , složio solidan tim za ne previše coinsa.

Usput kakav je taj Keane pošto tražim zamjenu za uljeza Smallinga :D

Gledao kojeg ću golmana i uzmem ovog za manje od 60k coinsa , od golmana koje sam probao uvjerljivo najbolji

Slobodan udarac 20tak metara , pomičem zid u stranu u koju će pucat (lik pucao s mertensom 85) , zavrne loptu kao iza zida jedva da je išla i prođe mom golmanu kroz noge , točnije nije ni reagirao.Ali to je bilo protiv prokletih mađara (prokletih samo na fii , ovak nemam niš protiv) jer svakih put kad igram protiv njih pokazuje 4/5 a igra tako jebeno šteka da je to za poludit.Bolje je radilo kad me spojilo s likom iz USA :)

Prijedloge za CB umjesto smallinga primam a ovaj Ogbonna je zvjer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Evo, da je i mene posralo, al onak - posteno! Jucer otvaram 6 packova, i u jednom od njih mi uleti TOTS Mane! Savrseno... :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17
Interesantno, danas market skup i sa slabom ponudom. Svih ovih dana ponuda je bila blizu 5 milja a sada drugi dan totsa bpl jedva preko 3 milje. Normalno mala ponuda, velike cijene. Jučer je bila prilika u prvih pola sata ugrabiti nešto i to je to. Možda sutra bude bolja sitauacija. Bezveze sam izgubio dva sata na marketu za nula coinsa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
ved23 kaže...

 

Prijedloge za CB umjesto smallinga primam a ovaj Ogbonna je zvjer.

Zasto bi mijenjao smallinga? Imaš idealan stoperski par. Visoki, jaki, jedan ljevak a drugi dešnjak, idealan v/r, brzi. Staviš obojci anchor che karticu i to ti je najbolji dio momčadi. Ja bih na tvom mjestu mijenjao jednog igrača u veznoj liniji. Imaš dva izrazito napadački orijentirana. Recimo da jednog prodaš i uzmeš if, sif cana(ovisi koliko imaš coinsa) i to je to.

11 godina
offline
FIFA 17

To ti se zove lakomost IF karticama koju i ja imam. Radje imam losijeg IF igraca u momcadi nego boljeg nonIF lol.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Mene je loše krenulo u vikend ligi jučer.

Počeo sam 1-5, a trebao sam u najmanju ruku imati 3-2.

Tu sam puk'o k'o kokica i ugasio igru prije nego nešto ne razbijem.

Vratio se nakon što sam se ohladio i odlučio malo oplemenit momčad.

Gledam što ima na marketu i slučajno vidim da je IF Mertens 90 pojeftinio jako i uzmem ga za 275k.

Mertens je jebena zvijer.

Stavio sam ga na CAM poziciju i za CAM-a ima statistiku strašnu, 14 utkamica, 15 golova i nekoliko asistencija.

Znam da će izaći TOTS Mertens, ali za tu karticu ja nemam para tako da će ova ostati u klubu vjerojatno do kraja FIFE 17.

Inače uspio sam ostvariti cilj i doći do 11 pobjeda s tim da još imam 3 utakmice za odigrati pa možda bude i koja pobjeda više na kraju.

Na moje iznenađenje i radost :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Evo jedan zanimljiv video

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17

Odigrao danas još 3+3 tots sbc i dobio veliku karinu, bar će mi žena biti sretna... ne isplati se više niti to slagati jer su cijene porasle. Gledam, market je i dalje u padu na PS4. Fakat mi nije jasno kaj se to događa? Prije totsa bio je debelo preko 4 milje sada u vrijeme možda i najtraženijeg totsa BPL jedva doseže tri milje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17

Jedini razlog zasto bi ga mijenjao jer jedino s njim uspijem napravit penal od onog što nije.Pomalo smotano djeluje u trenutcima :D

Cijeli tim sam radio tako da mi obrana mora imat high defensive w/r , sredinu sam ciljao na dva ofenzivnija veznjaka u kombinaciji s kanteom , cak sam razmatrao momcad bez Kante-a zbog visine ali sam ga ipak uzeo.Ak protivnik ispucava na sredinu samo zamjenim njega i Ali-a.

Moram prodat nekog da bi uzeo tog Can-a , na PC-u 85 rated 150k coinsa :/

Lallana je dobar u defenzivi , brz je i ima odličan skok a ali ima visinu.Kante je svijet za sebe :P

15 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Evo jedan zanimljiv video

Pazi ti kako moj golman penal brani? Prvo u 88 minuti lik zabije iz kornera između tri moja igrača a onda se u 90 s leđa zabije u mog igrača i sjedne na guzicu i dobije penal? Vrhunac je samo izvođenje penala. Pročitam i krenem na tu stranu ali golman misli drukčije. Čemu onda gamepad i ostala shranja?

Kada igra kaže da nećeš dobiti, onda nećeš dobiti i točka.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 16:01 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
The_K kaže...

Evo jedan zanimljiv video

Pazi ti kako moj golman penal brani? Prvo u 88 minuti lik zabije iz kornera između tri moja igrača a onda se u 90 s leđa zabije u mog igrača i sjedne na guzicu i dobije penal? Vrhunac je samo izvođenje penala. Pročitam i krenem na tu stranu ali golman misli drukčije. Čemu onda gamepad i ostala shranja?

Kada igra kaže da nećeš dobiti, onda nećeš dobiti i točka.

 

 hahhahah golman ti je isao branit koda brani na male golove pa ne smije rukom dirat

10 godina
offline
FIFA 17

Evo ja sam napravio SBC za Sona potrosio sam nekih 150k coinsta isplatilo mi se cekat tots zbog velikog pada cjena.Frajer je u 5 udaraca 3 zabio i 2 promasio premda ove sto je promasio to su bile prilike iz kojih se mora zabit a ovo sto je zabio to rijetko tko moze zabit iz takvih pozicija pa sam zbunjen sto se tice njega kao igraca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Pozdrav! Gdje se trenutno može kupiti najjeftinija FIFA 17?

Ex-girl she the female version of me
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 17

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-17-cd-key-compare-prices/

 

Ili ako netko prodaje origin acct s Fifom

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
FIFA 17

moze li pomoc oko ovog turnira za vikend ligu sto je trenutni common+ rare players min 17,nekuzim sto trebam napravit da bi mogao igrat turnir ovo mi je ekipa https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=iuSDdlSCnMCK7:FFA17PS4

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Ryder007 kaže...

moze li pomoc oko ovog turnira za vikend ligu sto je trenutni common+ rare players min 17,nekuzim sto trebam napravit da bi mogao igrat turnir ovo mi je ekipa https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=iuSDdlSCnMCK7:FFA17PS4

Imaš 6 IF igrača, a smiješ imati samo jednog ako sam dobro izračunao.

17 common i rare igrača što znači da ostaje još jedan koji može biti IF.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Evo ja sam napravio SBC za Sona potrosio sam nekih 150k coinsta isplatilo mi se cekat tots zbog velikog pada cjena.Frajer je u 5 udaraca 3 zabio i 2 promasio premda ove sto je promasio to su bile prilike iz kojih se mora zabit a ovo sto je zabio to rijetko tko moze zabit iz takvih pozicija pa sam zbunjen sto se tice njega kao igraca.

 

Kod mene SBC Som ima 25 odigranih tekmi i 27 postignutih golova. Igra na ST poziciji kao LF u formaciji 4-4-2. Malo sam se bio zabrinuo jer je u prvih 7 tekmi postigao samo 1 gol. Možda mu je bilo potrebno da postigne radnu temp. Sada redovno trpa i definitivno je položio test, tako da sam prodao MOTM Sona 86, jer nema smisla držati ga u klubu, kad i ovaj brutalno zabija, a može igrati na 3 pozicije.

 

 

Netko je pitao za TOTS Keane-a...Možda osobno za mene nema idealan WR (l/h ili m/h) ali solidno odrađiva posao, što je i za očekivati s obzirom na statse. Nije brutalno dobar, barem ne za sada, ali mogu reći da sam zadovoljan u ovih 6-7 tekmi koliko je odigrao. Prodati ga ne mogu, jer sam ga dobio u sbc, tako da bit će vremene da se pokaže u punom sjaju, ali za sada obećava. Onaj mi Ogabonna npr.  nije legao nikako, iako ga svi hvale.

15 godina
offline
FIFA 17

Pa ja ne mogu vjerovati kakve ja golove dobijam? Uzmem liku loptu i onda me s leđa gurne moj golman i dalje ne treba govoriti kaj se dogodi. Puno sam vodio pa nema veze ali nekoliko temi sam danas izgubio u 90 minuti zbog takvih glupih golova. Kaj ja tu mogu napraviti? Samo se nasmijati.  Ne znam kaj se na marketu događa ali danas je ponuda bilo pala na dvije milje artikala? U tom kaosu uspijem na bidanju dobiti dva puta tots costu i prodam ga tako da sam na njima zaradio 50k coinsa. I onda naletim na trećeg i uzmem ga i s njima malo igram i sad mi ga žao prodati a mogu zaraditi. Do kraja tjedna će mu cijena možda pasti a možda i neće, jer s ovakvim marketom ne znam ništa procijeniti. Inače da se nadovežem na mavericka sada su mu u 442 na ST sbc son i tots costa. Zabijaju ali i golmani im čuda brane..

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice