FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.385
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 18
Sve potencijalne legende i one koje su do sada potvrđene.

http://www.fifauteam.com/fifa-18-icons-players-list/
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
jpantalon kaže...

 Da baciš partiju na pc s 144hz monitorom brzo bi stavio ps4 na njuškalo.

 Sad će ispasti da se hvalim a samo odgovaram na tvoj post. Imam monitor od 5k kuna a samo grafička mi dođe oko 4k kuna što znači da igram fifu u najboljim mogućim uvjetima. Prije toga imao sam najbolji sony crt monitor svih vremena kojeg sam platio debelo preko 5k kn. Ujedno to im je bio i zadnji monitor takve vrste a i dan danas se rado prodaje nostalgičarima. FIFA na PC je prošlost koja se nikada neće vratiti ma kakav ja monitor imao i ma kakvu ja grafičku kupio. FIFA na PC se danas tretira kao beta tester za konzole. Godinama kupujem igru paralerno za PC i za PS4 i još uvijek nisam stavio konzolu na njuškalo već sam odlučio da mi je fifa 17 zadnja fifa koju sam kupio za PC.

 Ne ispada da se hvališ ali si malo nejasan jer meni 5000kn monitor i 4000kn graficka ne znaci nista kad ne znam ni koji su modeli ni koliko je staro. Igrao sam fifu 17 na pc sa ryzen 1600x, gtx 1080ti i acer predator xb271 i igra je umjetničko klizanje, duplo je lakše odradit dribling u točno vrijeme i napuniti bar za snagu dodavanja i udaraca. Nema veze s ovim što ja igram na ps4pro i 60hz. Gameplay je po meni malo bolji na ps4 ali ima puno više aidsa. Većina korisnika bira konzolu jer je trenutno jeftinija opcija iako dolaskom xbox one x-a prestaje biti jer njegovih 6 teraflopsa za 4000-4500kn ti daje fx-8300 koji košta 850kn i i rx480  od 1850kn i ostatak nek bude 1400kn i dođe te na isto. A uz te pare još dobiješ i mogućnost upgradeanja i korištenja kojeg god gamepada želiš. Naravno i igrice su jeftinije. A ovo za nove ikone što si stavio mislim da neće biti toliko legendi pogotovo ovih što se rjeđe koriste poput bierhoffa i nevillea koji su skoro neupotrebljivi u futu i ima puno boljih i višestruko jeftinijih opcija. Mislim da ćemo vidjeti neke galacticose, i igrače poput ballacka, dide i cafua i još neke igrače koji su završili karijere između 2000. i 2015. godine.

10 godina
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

 Ne ispada da se hvališ ali si malo nejasan jer meni 5000kn monitor i 4000kn graficka ne znaci nista kad ne znam ni koji su modeli ni koliko je staro. Igrao sam fifu 17 na pc sa ryzen 1600x, gtx 1080ti i acer predator xb271 i igra je umjetničko klizanje, duplo je lakše odradit dribling u točno vrijeme i napuniti bar za snagu dodavanja i udaraca. Nema veze s ovim što ja igram na ps4pro i 60hz. Gameplay je po meni malo bolji na ps4 ali ima puno više aidsa. Većina korisnika bira konzolu jer je trenutno jeftinija opcija iako dolaskom xbox one x-a prestaje biti jer njegovih 6 teraflopsa za 4000-4500kn ti daje fx-8300 koji košta 850kn i i rx480  od 1850kn i ostatak nek bude 1400kn i dođe te na isto. A uz te pare još dobiješ i mogućnost upgradeanja i korištenja kojeg god gamepada želiš. Naravno i igrice su jeftinije. A ovo za nove ikone što si stavio mislim da neće biti toliko legendi pogotovo ovih što se rjeđe koriste poput bierhoffa i nevillea koji su skoro neupotrebljivi u futu i ima puno boljih i višestruko jeftinijih opcija. Mislim da ćemo vidjeti neke galacticose, i igrače poput ballacka, dide i cafua i još neke igrače koji su završili karijere između 2000. i 2015. godine.

Da igras fifu tamo u NASA-i ne moze ti ppomoc kad ti protivnik raspali torente pa igra bude usporena kao ja ujutro kad se budim za faks,da ti svaka 2,3 tekma ima razlicit gameplay jednom ubrzano pa drugo usporeno pa ti onda stavi normalan gameplay a tebi to vise nije normalno jer si prije toga pet tekmi usporeno.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

 Ne ispada da se hvališ ali si malo nejasan jer meni 5000kn monitor i 4000kn graficka ne znaci nista kad ne znam ni koji su modeli ni koliko je staro. Igrao sam fifu 17 na pc sa ryzen 1600x, gtx 1080ti i acer predator xb271 i igra je umjetničko klizanje, duplo je lakše odradit dribling u točno vrijeme i napuniti bar za snagu dodavanja i udaraca. Nema veze s ovim što ja igram na ps4pro i 60hz. Gameplay je po meni malo bolji na ps4 ali ima puno više aidsa. Većina korisnika bira konzolu jer je trenutno jeftinija opcija iako dolaskom xbox one x-a prestaje biti jer njegovih 6 teraflopsa za 4000-4500kn ti daje fx-8300 koji košta 850kn i i rx480  od 1850kn i ostatak nek bude 1400kn i dođe te na isto. A uz te pare još dobiješ i mogućnost upgradeanja i korištenja kojeg god gamepada želiš. Naravno i igrice su jeftinije. A ovo za nove ikone što si stavio mislim da neće biti toliko legendi pogotovo ovih što se rjeđe koriste poput bierhoffa i nevillea koji su skoro neupotrebljivi u futu i ima puno boljih i višestruko jeftinijih opcija. Mislim da ćemo vidjeti neke galacticose, i igrače poput ballacka, dide i cafua i još neke igrače koji su završili karijere između 2000. i 2015. godine.

Pa nisam nejasan jer pod moj pc možeš vidjeti koje komponente imam. Monitor je star par godina ali je najbolje kaj dell radi a grafička je zadnja generacija nvidie. To što imam i više je nego dovoljno da u fifi uživam u najboljem mogućem igračkom iskustvu. No problem je kaj je to iskustvo na računalu otišlo k vragu i ništa ga više neće vratiti. Što se legendi tiče ovo je potencijalna lista a ne lista legendi koja će biti u igri. Oni koji su potvrđeni i koji će biti, pored njih imaš kvačicu. Tako da je do sada potvrđeno samo pet legendi. Mislim da će s njima ići sve ispočetka jer se od ove godine pojavljuju na svim platformama. Ono kaj je bilo na xboxu otišlo je u povijest a sada sve ide ispočetka. Bar sam takav dojam stekao.

 

Samo bih dodao, bacim maloprije nakon dužeg vremena tri online tekme na drugom acc na PS4. Prvu odigram 0-0 a ostale dvije izgubim po 4-0? Dakle, moram vidjeti što se dogodilo jer na tom acc nisam igrao par mjeseci. Izašao sam pred golmana u te tri tekme bar 8 puta i nisam niti gol pogodio. Likovi što su god puknuli sve im je ušlo. Lik je od centra išao okomito bez ikakvog driblinga samo na silu. Ja mu izbijam loptu, ona mu se vraća i tako do peterca dok nije zabio. Uletavaju mi ko kamikaze. Nose loptu i mene bez faula. Mislim da sam igrao još pet tekmi da ne bi gol pogodio. Moram pregledati postavke igre i postavke formacije te instrukcije igrača jer kako su se ponašali bilo je smiješno za gledati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 21:42 (movie).
15 godina
offline
FIFA 18

Evo i prvi gameplay fife 18.

 

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Evo i prvi gameplay fife 18.

 

 

 

 

 

 Ne vidim nikakvu razliku između 17 i 18

15 godina
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

 Ne vidim nikakvu razliku između 17 i 18

Da budem iskren, ovako na prvu niti ja ne vidim razlike. Golmani i dalje pljugaju sa zakašnjelim reakcijama, igrači se jednako ponašaju u terenu. Jedino kaj sam primjetio više papirića na travi i malo življu publiku ali to nije nešto što bi me fasciniralo.. ajde, rana je verzije igre ali opet...

Nego kaj sam ti ja kriv što nema razlike u igri pa mi daješ TD na prvi gameplay koji se pojavio na netu? Kaj je sada grijeh staviti i prvi gameplay fife 18?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 22:45 (movie).
9 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
playjob kaže...

 Ne vidim nikakvu razliku između 17 i 18

Da budem iskren, ovako na prvu niti ja ne vidim razlike. Golmani i dalje pljugaju sa zakašnjelim reakcijama, igrači se jednako ponašaju u terenu. Jedino kaj sam primjetio više papirića na travi i malo življu publiku ali to nije nešto što bi me fasciniralo.. ajde, rana je verzije igre ali opet...

Nego kaj sam ti ja kriv što nema razlike u igri pa mi daješ TD na prvi gameplay koji se pojavio na netu? Kaj je sada grijeh staviti i prvi gameplay fife 18?

 

 Oladi malo, ovaj dislajk je išo gameplayu, da mogu dao bih dislajk gempleju direktno al' ne mogu, jebaj'ga

15 godina
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

 

 Oladi malo, ovaj dislajk je išo gameplayu, da mogu dao bih dislajk gempleju direktno al' ne mogu, jebaj'ga

 Shvatio sam... za sada viđeno je stvarno razočaravajuće.. no fut će sve to zamagliti kao i svake godine..

Gledao sam malo i ocjene. Doduše nisu konačne ali su interesantne. Kolarov i Stone koji su imali groznu sezonu dobili su nadogradnju a jesus koji je odlično startao, zabio važne golove i lijepo se predstavio lošije je ocijenjen od ove dvojce? Ima još iznaneđenja ako malo baciš pogled prije tekme u oba klipa. Vide se ocjene svih igrača..

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 9:51 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ne smiješ movieu dati td on je vođa naše male "nacije" :D

 

btw ne vidim ni ja razliku izmedju 17ke i 18ke, niti trazim ja razliku samo hocu da vrijeme reakcije poprave pogotvo u online mecevima

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 18
Evo promijenio sam u like haha, al kazem bilo je namijenjeno gameplayima...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...
Evo promijenio sam u like haha, al kazem bilo je namijenjeno gameplayima...

 Evo lika koji je igrao pa poslušaj ga. Ako se naživciraš, ja ti nisam kriv!

 

15 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
FIFA 18

Fokus igre ili najbolje igračko iskustvo bit će bačeno na PS4 pro i xbox one x, očekivano...

 

https://www.dreamteamfc.com/c/gaming/189041/fifa-18-cover-cristiano-ronaldo-pre-order/

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Movie, fifa 18 na usa store. Ako je uzmem razlika je da te spaja na USA područje za online? U biti kolega i ja bi po pola uzeli po 190 kn jer igramo samo karijere i sa društvom. Na jedan account bi li to prošlo? Bitno nam je samo da se skidaju update ekipa i to. Pitao na temi ps4, ali nitko ne odovara. Ajd molim te kad nađeš volje i vremena da napišeš. Već si mi dosta pomogao:) Uzeli bi odmah taj pre-order za 60 dolara.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
PS4 Pro owners and PC gamers will once again receive the best-looking versions of the game.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
mariclius kaže...
Movie, fifa 18 na usa store. Ako je uzmem razlika je da te spaja na USA područje za online? U biti kolega i ja bi po pola uzeli po 190 kn jer igramo samo karijere i sa društvom. Na jedan account bi li to prošlo? Bitno nam je samo da se skidaju update ekipa i to. Pitao na temi ps4, ali nitko ne odovara. Ajd molim te kad nađeš volje i vremena da napišeš. Već si mi dosta pomogao:) Uzeli bi odmah taj pre-order za 60 dolara.

 Ne znam ali mislim da u opcijama imaš da si podesiš s kime želiš da te spaja. Sa svima ili samo sa tvojom regijom i okruženjem. Nemoj me držati za riječ ali nekako mi kroz maglu to ostalo.

12 godina
offline
Re: FIFA 18

A to da djelimo frend i ja account? Radimo skupa i često igramo tako da bi skupa kupovali igre, a Fifa nam najbitnija Baš sam te izgnjavio

15 godina
offline
Re: FIFA 18
mariclius kaže...

A to da djelimo frend i ja account? Radimo skupa i često igramo tako da bi skupa kupovali igre, a Fifa nam najbitnija Baš sam te izgnjavio

 Stvarno ne znam jer nisam nikada probao ali vidim da to ekipa uredno radi i da funkcionira.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
mariclius kaže...

A to da djelimo frend i ja account? Radimo skupa i često igramo tako da bi skupa kupovali igre, a Fifa nam najbitnija Baš sam te izgnjavio

 Par puta je već u temi objašnjena ta fora sa primarnim konzolama, sekundarnim accountima i bog te pitaj s čim sve ne. Nisam nikad isprobavao, ali koliko znam uredno radi da recimo ti kupiš igru na svoj account i onda ju tvoj kolega igra sa svog accounta. Jedino što se FIFE tiče ne znam kako funkcionira online, tj. ima li problema sa tim.

 

A i čisto informacije radi, vrlo vjerojatno već oko Božića će se FIFA moći nabaviti u digitalnom obliku za nekih 250 kuna. Pa ako vam nije baš tolika sila da igrate odmah, fino pričekaš 2 mjeseca i uštediš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FIFA 18
balky1911 kaže...
PS4 Pro owners and PC gamers will once again receive the best-looking versions of the game.

 I pc gameri ce opet imat CheatEngine i trainere. Mogli su jednostavno uz igru i sami napisat trainer pa da omoguce da ih igraci po svom ukusu pale/gase... Nevjerojatno je da ovo smece na pc-u kosta toliko para a cijela igra se unisit sa najprimitivnjim cheatom kojeg uz 10min tutoriala svako moze napisat... I da nemojte pisat da se uzme konzola pa si na miru, jer da bi uopce razmislio konzolu uzet samo za fifu ta bi igra morala bit veca revolucija nego sto je wow bio kad je izaso, a s obzirom da je EA izdaje to se nikad, pa ni tad needogoit... 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
toninho kaže...

 I pc gameri ce opet imat CheatEngine i trainere. Mogli su jednostavno uz igru i sami napisat trainer pa da omoguce da ih igraci po svom ukusu pale/gase... Nevjerojatno je da ovo smece na pc-u kosta toliko para a cijela igra se unisit sa najprimitivnjim cheatom kojeg uz 10min tutoriala svako moze napisat... I da nemojte pisat da se uzme konzola pa si na miru, jer da bi uopce razmislio konzolu uzet samo za fifu ta bi igra morala bit veca revolucija nego sto je wow bio kad je izaso, a s obzirom da je EA izdaje to se nikad, pa ni tad needogoit... 

 Imaš tri opcije i to je dobro. Prva je da ne igraš igru, druga da je i dalje igraš na PC i treća je jedna od konzola. Izbor je na tebi.

16 godina
offline
FIFA 18

Ima ko kakvih saznanja kakva se Fifa sprema za Nintendo Switch? Imam konzolu i totalno mi je prirasla srcu, samo se bojim da bude malo igraca za FUT...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Sigurno da će biti malo igrača. A teško da će i s vremenom puno porasti. Ne vidim razlog da netko igra ovo na Switchu sa okrlještenom grafikom, bez ljudi s kojima uobičajeno igra. Eventualno tko igra offline u portable modu, ali vjerojatno će biti koma to igrati sa onim dječjim kontrolerićima nego moraš nositi i onaj normalan sa sobom.

 

Ne znam čak postoji li i mogućnost cross playa s Xboneom (to bi moglo igru spasiti), ako ta verzija neće sadržavati neke elemente nove FIFE. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Hexfire kaže...

Sigurno da će biti malo igrača. A teško da će i s vremenom puno porasti. Ne vidim razlog da netko igra ovo na Switchu sa okrlještenom grafikom, bez ljudi s kojima uobičajeno igra. Eventualno tko igra offline u portable modu, ali vjerojatno će biti koma to igrati sa onim dječjim kontrolerićima nego moraš nositi i onaj normalan sa sobom.

 

Ne znam čak postoji li i mogućnost cross playa s Xboneom (to bi moglo igru spasiti), ako ta verzija neće sadržavati neke elemente nove FIFE. 

Teško da će doći do cross playa kada fifa na nintendu neće biti pogonjena frostbite engineom i bit će nešto drukčija po svim pitanjima od ostale dvije konzole i računala. Rekli su da razvijajaju potpuno novu igru prilagođenu mogućnostima konzole.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Zna li se hoce li Fifa 18 biti zahtjevnija od 17-ke? Po gameplayu nema neke razlike, mozda minimalne u nekim detaljima.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 18
Jasperr kaže...
Zna li se hoce li Fifa 18 biti zahtjevnija od 17-ke? Po gameplayu nema neke razlike, mozda minimalne u nekim detaljima.

 Nece biti zahtjevnija ili ce biti minimalno - zanemarivo.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Reedy kaže...
Jasperr kaže...
Zna li se hoce li Fifa 18 biti zahtjevnija od 17-ke? Po gameplayu nema neke razlike, mozda minimalne u nekim detaljima.

 Nece biti zahtjevnija ili ce biti minimalno - zanemarivo.

 Znači trebao bi na ovome pokrenuti Fifu 18, 17-ku sam igrao

 

Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 GHZ
Asus R7-250X 2GB GDDR5 256-BIT
6 GB RAM DDR2

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Reedy kaže...
Jasperr kaže...
Zna li se hoce li Fifa 18 biti zahtjevnija od 17-ke? Po gameplayu nema neke razlike, mozda minimalne u nekim detaljima.

 Nece biti zahtjevnija ili ce biti minimalno - zanemarivo.

 Negdje sam pročitao intervju dizajnera igre koji kaže da je prošlogodišnja fifa samo zagrebala po frostbite engineu a da će ove godine frostbite engine zasjati punim sjajem ma što to značilo. Navikli smo u ovo vrijeme na velike riječi i lijepa obećanja. U svakom slučaju vidjet ćemo. Ne bi trebala biti vidno zahtjevnija od prošlogodišnje no nikad se ne zna. Loša optimizacija, namjerno podizanje zahtjeva zbog spreze s hardverskom industrijo, sve opcije su otvorene..

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kada bi trebali biti poznati system req za Fifu 18?
Na game debate vec ima ali to nije znanicno pa ne znam koliko je tacno.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice