FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.467
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Igra je smeće ali nemamo bolje pa ćemo nastaviti plakati.

Ma Šime trola sve u 16.

Sutra će on plakat kao mi danas i tako ukrug :)

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
movie kaže...
Igra je smeće ali nemamo bolje pa ćemo nastaviti plakati.

Ma Šime trola sve u 16.

Sutra će on plakat kao mi danas i tako ukrug :)

 

 Plakalo se iz frustracije kad sam gledao u protivnicke ekipe gdje doslovno Viera nosi sve ispred sebe a ja ne mogu ništa.

 

Sad je lakše, sa stavila se ekipa i u 95% slučajeva gubim iz svojih pogrešaka. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže..

 Ma nije stvar u porazu već na koji način padaju. Pa pogle kako sam lika dobio 3-2 i kako sam prije toga izgubio 3-2. O tome se radi. Danas strgam lika i izgubim . Na krilu mu izbijem loptu i ona ide po cijelom mom šesnajstercu paralerno s golom a da nikoga ne takne i dođe do njegovog igrača koji stoji sam kao duh na 11 m i zabije. Pa ja bih plakao. Doslovce u nekim napadaim izbijam loptu liku iz nogu po 7 ili 8 puta i svaki put mu se vrati. Meni se tako nešto nije dogodilo od kako igram. Možda ima veze stil igre? Ne znam ali takve stvari te ubijaju. Uglavnom kako rekoh strgam lika i izgubim da bi mi već sljedeću tekmu igra sve vratila.

 

To kaj je igra radila liku bilo je grozno za gledati. Jadan, izdržao je do 4-0 i onda je izašao van. Pogodio je bar 5 stativa, obranio sam mu penal. S 3 metra nije zabio iz 4/5 mrtvaca. S druge strane meni sve ulazilo. Tri gola sam mu zabio s 25 m i jednog s peterca. Taj ga je gol slomio. Napravili su skriptirano sranje koje gotovo svaku tekmu ima svoje prste u samoj tekmi. Meni nije žao izgubiti i reći ti da si bolji ali kada ti ideš samo okomito na gol i rušiš sve moje igrače ispred sebe dok ne zabiješ a s druge strane jebeni ozil zaustavi i na kari nosi mog tots aguera, oprosti ali to nekaj nije u redu. Igra je smeće ali nemamo bolje pa ćemo nastaviti plakati.

 

E bas to movie, sve je tako. U sustini najcesce mi se desava da imam  2-3 101% sanse i ne dam gol, njegova kontra i nmg se odbraniti. Juce vodim u finalu kvalifikacija za wl 5:1 i od 80 min primim 3 komada. Da smo nastavili igrati jos jedno poluvreme dobio bih jos 3 gola, a do 80 minuta lik nije postojao na terenu. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
6 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
Skilledžija kaže...
movie kaže...
Igra je smeće ali nemamo bolje pa ćemo nastaviti plakati.

Ma Šime trola sve u 16.

Sutra će on plakat kao mi danas i tako ukrug :)

 

 Plakalo se iz frustracije kad sam gledao u protivnicke ekipe gdje doslovno Viera nosi sve ispred sebe a ja ne mogu ništa.

 

Sad je lakše, sa stavila se ekipa i u 95% slučajeva gubim iz svojih pogrešaka. 

 E, vidis, to je ok ali za mjesec dana cemo opet poceti od pocetka i uletavati u tekme protiv likova koji su bacili 5000$ na FP i imaju momcad punu ikona, Neymara i Ronalda dok si ti rasprodao cijelu momcad da si das minimalne sanse u napadu sa Rashfordom ili Martialom.

Ne mozes ti navjezbati kvalitetu svoje izvedbe koliko ju netko moze kupiti uz pomoc najkvalitetnijih kartica. I onda igras protiv nekoga tko je u zivotu odradio jedan skill move a i taj slucajno ali njegov 99 pace napad Ronaldo-Ronaldo koji udara kontre ko iz picke tvoj Bailly ne moze zaustaviti toliko puta koliko njegovih 8 igraca u bunkeru mogu blokirati tvoje lopte. Ali da, Esport.

15 godina
online
FIFA 18

Evo upravo izašao demo pesa 2019 pa ću ga isprobati. Skida se i gotovo je za koju minutu.

Nije velik. Nešto ispod 4 GB. Aj da vidim kako ove godine stoji pes. Koliko vidim demo je za PS i xbox. Ne znam što je s Pc a nisam niti istraživao. U svakom slučaju vrijedi probati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Ovdje nitko ne smije izgbit odma je igra kriva, nedo bog gol dobit. Nitko ovdje ne igra igru po cijele dane ko ovi kaj vise po turnirima da im se greske svedu na minimum. Jednostavn otreba prihvatit da koliko god igrali i dalje nismo ni blizu tom rangu. Naravno, na greskama umjesto da se uci, krivi se igra i tako u krug. Shebano za citat. 

 

 

Vukovarac, ako imas PS, dodaj me pa možemo odigrat - NuclearDisaster5 mi je nick pa dodaj. 

 

 

Leskinho - ne znam zasto mi je to ime kluba i nick poznat, dobio po tamburi u Div1 sad. 

 Kad dodem s posla veceras te dodam pa se dogovorimo ;) 

15 godina
online
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...

 E, vidis, to je ok ali za mjesec dana cemo opet poceti od pocetka i uletavati u tekme protiv likova koji su bacili 5000$ na FP i imaju momcad punu ikona, Neymara i Ronalda dok si ti rasprodao cijelu momcad da si das minimalne sanse u napadu sa Rashfordom ili Martialom.

Ne mozes ti navjezbati kvalitetu svoje izvedbe koliko ju netko moze kupiti uz pomoc najkvalitetnijih kartica. I onda igras protiv nekoga tko je u zivotu odradio jedan skill move a i taj slucajno ali njegov 99 pace napad Ronaldo-Ronaldo koji udara kontre ko iz picke tvoj Bailly ne moze zaustaviti toliko puta koliko njegovih 8 igraca u bunkeru mogu blokirati tvoje lopte. Ali da, Esport.

 Mislim da preuveličavate značaj icon i ostalih nabrijanih kartica u rukama lošeg igrača. Problem je kada naletiš na sebi podjednakog igrača a on ima bolesnu momčad. Slažem se da tada može odlučiti ronaldo, no kada je lik bolji ne pomaže nikakav ronaldo. Koliko puta me napičkao neki lik koji ima smiješnu momčad ali točno zna što radi, odlično čita igru, dodavanja su mu samo na ziher i mogu se ja ebati sa svojih 11 tots igrača kaad je on jednostavno bolji. Nema pomoći

 

 

Usput, odigrao sam par tekmi demoa pesa 2019. Neću puno pričati o igri jer nisam kompetentan pošto ju ne igram no dvije stvari su mi zapele za oko. Prva, cijelu ovu sezonu muku mučim s prebacivanjem igrača. To mi se nikada nije događalo i u ovoj fifi su nešto s tim kemijali. Polovicu golova sam dobio jer mi prebaci na igrača na kojeg ja nisam želio pa onda prebacujem na onog kojeg želim i onda se dogodi da mi oba igrača trče od napadača. Totalni kaos u obrani. To se nikada prije nije događalo niti sam imao s tim problema. Evo danas situacija. Lik trči po krilu i ja prebacim na lijevog bočnog koji je uz njega a igra prebaci na mog stopera koji je iza bočnog.

 

Naravno u tom trenutku bočni prestane trčati a ja prebacujem sa stopera na bočnog jer je on bliži igraču. I onda kada konačno prebacim moj bočni pošto kasni počne trčati iza napadača a sada stoper staje i otvara prostor. Totalni kaos. U pesu na kojeg igrača želim prebaciti, prebaci mi u milisekundi. Nema ovih zajebancija u mozak kao u fifi. Baš sam isprobavao i niti jednom me igra nije napravila budalom kao što to radi fifia cijelu sezonu.

 

Druga stvar je mreža. Nogomet se igra zbog golova i vrhunac igre mi je postizanje pogotka i ljuljanje lopte po mreži. Ove godine u fifi to nema blage veze s realnošću. Isto kao i s prebacivanjem ove godine mreža izgleda katastrofa. Koliko sam puta zabio gol a da se nije pomakla. Koliko sam puta zabio gol a da uopće nisam skužio da je lopta u golu. Katastrofa. U pesu u ovih par tekmi gledam i nemam riječi. Lopta se prekrasno koprca u mreži koja se opet realno njiše i baš je gušt kada zabiješ gol u takvim okolnostima.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Odigrao jednu posle 3 mj. sa timovima,dobio 3:1,suvise napetosti ni zbog cega. Miran sam opet par mj. Ako kupim ficu 19 to ce biti samo zato sto me zuljaju pare. Igrati necu sigurno. I to cu kupiti disk kad izadje na rate. Zaboravio sam sifru na main nalogu.
Da znam bolje da igram mozda bih nastavio ovako nema smisla. 5 i dalje ne ide. Kad sin poraste mozda odigra koju na ps4! :)
Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Odigrao jednu posle 3 mj. sa timovima,dobio 3:1,suvise napetosti ni zbog cega. Miran sam opet par mj. Ako kupim ficu 19 to ce biti samo zato sto me zuljaju pare. Igrati necu sigurno. I to cu kupiti disk kad izadje na rate. Zaboravio sam sifru na main nalogu.
Da znam bolje da igram mozda bih nastavio ovako nema smisla. 5 i dalje ne ide. Kad sin poraste mozda odigra koju na ps4! :)

 Ja mislio da ti fiću kupiš bez beda a ono moraš na rate? Koje je godište fićo?

6 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 E, vidis, to je ok ali za mjesec dana cemo opet poceti od pocetka i uletavati u tekme protiv likova koji su bacili 5000$ na FP i imaju momcad punu ikona, Neymara i Ronalda dok si ti rasprodao cijelu momcad da si das minimalne sanse u napadu sa Rashfordom ili Martialom.

Ne mozes ti navjezbati kvalitetu svoje izvedbe koliko ju netko moze kupiti uz pomoc najkvalitetnijih kartica. I onda igras protiv nekoga tko je u zivotu odradio jedan skill move a i taj slucajno ali njegov 99 pace napad Ronaldo-Ronaldo koji udara kontre ko iz picke tvoj Bailly ne moze zaustaviti toliko puta koliko njegovih 8 igraca u bunkeru mogu blokirati tvoje lopte. Ali da, Esport.

 Mislim da preuveličavate značaj icon i ostalih nabrijanih kartica u rukama lošeg igrača. Problem je kada naletiš na sebi podjednakog igrača a on ima bolesnu momčad. Slažem se da tada može odlučiti ronaldo, no kada je lik bolji ne pomaže nikakav ronaldo. Koliko puta me napičkao neki lik koji ima smiješnu momčad ali točno zna što radi, odlično čita igru, dodavanja su mu samo na ziher i mogu se ja ebati sa svojih 11 tots igrača kaad je on jednostavno bolji. Nema pomoći

 Tocno ovo i mislim, bolesne momcadi ce smanjiti razliku izmedu igraca. Nedavno sam pisao kako sam igrao protiv frenda da to testiramo, pa sam ja igrao sa Meksikankama a on Amerikankama, razlika 2 zvjezdice. On je igrao Meta igru sa brzim spicama, CA+UltraD dok sam ja igrao 4-2-3-1 sa posjedom lopte. Ubi me kako je ta tekma zavrsila, dalo bi se naci u starim postovima ali drugu smo okrenuli pa sam ja igrao metu a on je igrao "lijepu igru" pa sam ga sastavio ko puzzlu za trogodisnjake. Ja sam D1 na PS4, on je D6 na PCu. Prvu tekmu mu nisam nista mogao jer je njegova obrana igrala prakticki sama od sebe u njegovom 16ercu. Dakle 2 zvjezdice razlike rade ogroman pomak izmedu mehanicki boljih i losijih igraca, tim vise ako se koristi 41212.

E sad, WL je 75% tekmi 41212 na kontre i UD. I to je problem jer tako negativnu igru mozes probiti samo kroz posjed lopte ili sutove iz daljine ako koji prode. Jos dodaj tom negativnom igracu TOTS/Icone/90+ igrace i imas situaciju gdje je njemu dovoljna jedna ili dvije kontre da dovrsi tekmu jer je EA odlucio da bi igrica bila zanimljivija, ni jedan CB ne moze biti agilan ili brz. Mislim, Varane je prije godinu ili dvije imao letio po terenu, dizao se s poda u nista vremena a EA mu da sto, 50 agility i 75 pace?!

No dobro, opet sam otisao u rant. Poanta -  WL je prepuna kvalitetnih igraca i tu je veoma velika razlika da li koristis Martiala ili Ronalda. Dodaj jos tome tu odvratnu negativnu igru kakve bi se Mourinho posramio i dobio si jedan jako lijep P2W sustav, plati nam dovoljno novaca i moci ces uzeti igrace koji ce sami blokirati suteve i paseve.

Mislim, zato i jesu tu dva atributa - Composure i Reactions.

15 godina
online
FIFA 18

Možda se sada stvari poprave bar jednim dijelom kada će te spajati s protivnicima tvoga skilla i ratinga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Možda se sada stvari poprave bar jednim dijelom kada će te spajati s protivnicima tvoga skilla i ratinga.

 To onda nije dobro, znaci da bi onda mene spajalo samo sa pro igracima 😂💪⚽🎮

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
online
FIFA 18

Evo kaj jučer u onom besplatnom packu dobije dečko od kćeri? Pa je li to normalno? Ja tri rare kartice na jednom acc a najjača ovrl 81. Ostalo kartice pozicija, contractsi i fitnessi. Kaj ne mogu to lijepo rasporediti da svi nešto dobijemo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ja sam slično vuko. Lozano 91 međuostalima. Nikad veći pack valute nije bio. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ma sad daju sve samo da te nahajpaju na novu Fifu. Svejedno im je, ionak će se igrat još mjesec dana i važnije je da što više ljudi kupi 19 i tamo lupaju pare na packove nego ovdje. Siguran sam da će u novoj opet biti smeća od packova.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Ma sad daju sve samo da te nahajpaju na novu Fifu. Svejedno im je, ionak će se igrat još mjesec dana i važnije je da što više ljudi kupi 19 i tamo lupaju pare na packove nego ovdje. Siguran sam da će u novoj opet biti smeća od packova.

Kako daju kada ja konstantno dobijem karu? Nisam dobio polunormalnu karticu. Potrošim na sbc 40k coinsa a nazad ne dobijem niti 10k coinsa. U ovim besplatnim packovima najbolje kaj sam do sada dobije je bila ovrl 83 kartica nekog golmana koja nije vrijedila 1500 coinsa. E jesu me na nahajpali za popizditi...

12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Ma sad daju sve samo da te nahajpaju na novu Fifu. Svejedno im je, ionak će se igrat još mjesec dana i važnije je da što više ljudi kupi 19 i tamo lupaju pare na packove nego ovdje. Siguran sam da će u novoj opet biti smeća od packova.

 Naravno da će bit. Očekuje se. Najbolje da daju svima sve pa da u prva 3tj igre imam budaletine koje ne razumiju ništa sa timom koji će od 2 šanse za bit dva gola. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
online
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Naravno da će bit. Očekuje se. Najbolje da daju svima sve pa da u prva 3tj igre imam budaletine koje ne razumiju ništa sa timom koji će od 2 šanse za bit dva gola. 

Ne treba svima sve ali u 100 otvorenih packova valjda zaslužujemo jednu normalnu karticu. Evo, vi dok i sada dobijate po par obojanih kartica u packu, ja ne mogu dobiti polunormalnu rare karticu. Kao da pored mog acc piše njemu karina. Sve što imam morao sam zaraditi kroz market a iskreno već mi je toga dosta.

12 godina
offline
FIFA 18

Niti to ne. Onda je tek teški P2W. Spičit lovu bi onda tek imao smisao jer bi znao da ćeš dobit nešto sigurno. Pogotovo ako bi bilo bilo kojih paketa. Zamisli 99 bronca i onda jedan gold. Nema smisla. 

 

Izbaciti pack weight i to je to. Nije ovo hearthstone da ćeš svaki 10 paket dobit legenda, nema smisla. 

 

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Niti to ne. Onda je tek teški P2W. Spičit lovu bi onda tek imao smisao jer bi znao da ćeš dobit nešto sigurno. Pogotovo ako bi bilo bilo kojih paketa. Zamisli 99 bronca i onda jedan gold. Nema smisla. 

 

Izbaciti pack weight i to je to. Nije ovo hearthstone da ćeš svaki 10 paket dobit legenda, nema smisla. 

 

 

 A kakvog ima smisla cijelu godinu otvarati packove i konstantno dobivati karinu u njima? Mislim da je to nebitno o čemu pričaš jer svaki normalan da ne kažem iskusniji igrač tijekom sezone okrene na marketu desetak milijuna coinsa. Znači, svi dođemo do brutalnih kartica. Gledam ima pun kufer igrača koji su zaradili oko 100 milja na marketu. On kupi sve tots i icon kartice što postoje. Ovako ostaju hendikepirani normalni igrači koji bi samo igrali bez sjedenja na marketu a tu i tamo otvorili koji pack. Gledam, imam dvije momčadi kakve možda i nisam imao nikada do sada. Sve sam zaradio na marketu, no čovjeka vesli kada otvori pack i dobije nešto u njemu. Opet ću do 1.11. okrenuti na marketu bar dvije milje i složiti si solidnu momčad ali ostaje žal za tim otvaranjem i taj trenutak kada dobiješ vrijednu karticu. Zaboravio sam kakav je to osjećaj.

12 godina
offline
FIFA 18

Ako si casual igrač onda ti brutalnu kartice ne trebaju. Zašto bi tebe trebalo nagraditi jer visi na marketu a primjerice mene koji imam 1000+ utakmica ne? Nigdje se casual igranje ne nagrađuje, pa nema smisla niti da se tu.

 

Sve i jednog igrača kaj imam sam zaradio čisto igrajući igru, ne drkanjem po marketu. Jer sam igru kupio da ju igram, ne da se bavim transfer simulatorom.

 

Dok bi 90% vas prodalo Del Piera kojeg sam ja dobio u paketu, ja sam ga sačuvao. Napravio 700 tekmi s njim, 700+ golova i preko 400 asistencija. 

 

Počni zapravo igrat igru, market ostavit po strani. Bit će lakše i puno reward friendly. 

 

Nema smisla to kaj pričaš. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Ako si casual igrač onda ti brutalnu kartice ne trebaju. Zašto bi tebe trebalo nagraditi jer visi na marketu a primjerice mene koji imam 1000+ utakmica ne? Nigdje se casual igranje ne nagrađuje, pa nema smisla niti da se tu.

 

Sve i jednog igrača kaj imam sam zaradio čisto igrajući igru, ne drkanjem po marketu. Jer sam igru kupio da ju igram, ne da se bavim transfer simulatorom.

 

Dok bi 90% vas prodalo Del Piera kojeg sam ja dobio u paketu, ja sam ga sačuvao. Napravio 700 tekmi s njim, 700+ golova i preko 400 asistencija. 

 

Počni zapravo igrat igru, market ostavit po strani. Bit će lakše i puno reward friendly. 

 

Nema smisla to kaj pričaš. 

Pa majstore nije ti bilo teško igrati kada si dobio kako si i sam više puta naglasio brutalnu iconu. To što si ti ove godine dobio u packu ja nisam dobio u zadnje tri fife. Lako ti je iz te pozicije pričati kako si kupio igru da je igraš a ne da se baviš transfer simulatorom. I ja bih tako pričao da me posralo to što je tebe posralo ove godine. Stoga, nema smisla upravo to što ti pričaš jer da sam samo igrao i dalje bih imao rare momčad a ne ovakve kakve imam te koje sam stvorio trgujući na marketu. Nisam niti jednog od tih igrača dobio u packu. Kako bi mi bilo lakše igrati s nekom rare momčadi protiv vas koji ste se nadobijali obojenih kartica u packovima. Iako nije niti to smisao, već čisti gušt imati neku dobru karticu.  Nisi me shvatio niti u jednom dijelu. Igram fut jer volim slagati momčadi, skupljati kartice meni dragih igrača te igrati nogomet.

 

Odigrao sam do sada oko 2000 tekmi. Naravno da bih volio nešto dobiti u packu jer to svakog veseli. Ja ne tražim da me itko nagradi već da ti packovi imaju smisla. Ne može biti normalno da netko u jednom packu dobije 4 obojane kartice a netko ne može dobiti rare karticu ovrl 82? Tebi su takvi packovi normalni? Treba ograničiti jednu takvu karticu po packu, baš kako su ograničili da dobiješ tri rare kartice po packu. Bilo bi poštenije i više različitih ljudi bi dobilo nešto. Hvališ se kako si dobio u jednom packu 4 obojane kartice a onda mi pričaš kako si sve zaradio igrajući, aha... fakat nema smisla to kaj pričaš... I da, i ja bih volio dobiti u packu del piera i s njim odigrati 700 tekmi. Vjerujem da bih se dobro zabavio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 19:21 (movie).
8 godina
offline
FIFA 18

Ne znam da li ste igrali ovaj pes 19 demo, meni se cini da bi ovo napokon mogao biti dobar fudbal. Prvo sa vizualne strane su napredovali, trava izgleda super naspram proslih pesova sto mi je bas dosta smetalo. Sa graficke strane sad fifa ne bezi pesu, mozda je lepsa za nijansu ali nista preterano kao sto je slucaj bio do sad. Matchmaking je isto izgleda mnogo poboljsan jer se ne ceka dugo na protivnika. Sam gameplay mi je uvek bio mnogo realisticniji nego kod fife. Najavljena su poboljsanja u najpopularnijem modu myclub. Ko zna, mozda je vreme doslo da se vrati korenima tj pesu 😁. Za sad je sve super kako mi se cini, nisam primetio neki skripting ili nesto slicno do sad odigrao sam 6-7 tekmi i uvek je pobedio bolji. Videcemo, ali u svakom slucaju raduje me napredak pesa. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Nema smisla jer FUT je i dalje miljama daleko. Uz sve licence i poboljšanja i načinu igranja FUTa ove godine... To je to.

 

Fliper je i PES jer se tak može igrat. Sve je Fliper kad se igra na meta način. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Nema smisla jer FUT je i dalje miljama daleko. Uz sve licence i poboljšanja i načinu igranja FUTa ove godine... To je to.

 

Fliper je i PES jer se tak može igrat. Sve je Fliper kad se igra na meta način. 

 Moze biti miljama daleko sa licencama ali uz toliku kolicinu skriptinga je miljama iza. Sto se tice poboljsanja to ne znas dok igra ne izadje i ne probas je, plasim se da nece otici korak nazad kao po obicaju. Odigrao sam preko 20 utakmica online ovaj novi pes demo i sve sto mogu reci gameplay je "miljama" ispred fut gameplay-a. Ni s od skriptinga, ko zasluzi taj i pobedi a to mi je i najbitnije. Matchmaking je odlican ako tako bude i u ful verziji za mene nema dileme sta cu igrati ove godine. Fifa je jednostavno postala pay 2 win igra i to nema smisla igrati ako ne planiras u istu uloziti neku lepu svotu kesa i kupovati pointse ili sta god. Verujem da ako pes nastavi u ovom smeru da ce vratiti svoje igrace a to bi bio najveci udarac za ea i u skorije vreme bi mogli dobiti neku dobru fifa igru napokon.

I jos nesto, cak ni jedan bag nisam video u ovoj demo verziji pesa. Moj savet je da isprobate ovaj demo ko nije, ko zna mozda se svidi jos nekom. Za ps4 je tezak samo 4gb.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
offline
FIFA 18

Naivan je onaj koji smatra da će prikazani gameplay iz bete ili demo verzije ostati nepromijenjen i na datum izlaska ili par sedmica poslije. Najsvježiji primjer je prošla godina i lagano vraćanje gameplaya kroz par sedmica na onaj koji većini izaziva nervni slom. Piramidalno uređenje je takvo da su na vrhu dioničari pod čijom je kontrolom kako izdavač, tako i razvojni studij. Za dioničare se uspjeh jedino mjeri očekivanom zaradom i sve dok je ona ostvarena neće se neke značajne promjene ni dešavati u fifi.

 

Npr. Career mode, glavna novost, promjene ili napredak su opisali uvođenjem lige šampiona i evropske lige, kao biće scena gdje se vrši izvlačenje parova. Vau. To mi je jedino falilo da mi ovaj mod postane još draži. A to što je cijeli menu isti kao i u fifa 14 gdje je razlika samo u bojama, to što je gameplay copy-paste fife 18 i što je niz drugih stvari isti je manje bitno.

 

Pro clubs isto praktički doživljava samo vizualnu šminku.

 

Uvođenje par novih modova u vidu house rules i slično nije nešto što me očarava.

 

Kad je u pitanju ultimate team, gdje je stao, tu i nastavlja. Kad promijene gameplay i kad isti mod preplave specijalne kartice, osjećaj stare fife koja lomi živce će se vratit, stara priča o momentumu, kickoff glitchu, fliperu...

 

Ja garantujem da će na PC-u timed finishing bit iskorišten za pravljenje cheata koji će omogućit 100% perfektno šutanje, dok će na svim platformama omogućit da oni igrači koji imaju kašenjenje kontrola taj NEW FEATURE morati isključit jer će biti nemoguće potrefiti zelenu crtu, a oni koji budu u mogućnosti da ga koriste imati prednost...

 

Fifa 18 je imala više licenci od PES-a 2018, ali je ujedno imala 700 manje realnih faca, 2000-1300 u korist PES-a. Veliki broj igrača iz pet najjačih liga je imao generičku facu, ali uglavnom bitnije je da kad zabiješ možeš reći Siii, uraditi Dybala mask ili jednu od novih 314 proslava gola... Ukratko, ulažu više novca na marketing i nebitne stvari dok ono što je značajno pati...

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
Black and white kaže...

Naivan je onaj koji smatra da će prikazani gameplay iz bete ili demo verzije ostati nepromijenjen i na datum izlaska ili par sedmica poslije. Najsvježiji primjer je prošla godina i lagano vraćanje gameplaya kroz par sedmica na onaj koji većini izaziva nervni slom. Piramidalno uređenje je takvo da su na vrhu dioničari pod čijom je kontrolom kako izdavač, tako i razvojni studij. Za dioničare se uspjeh jedino mjeri očekivanom zaradom i sve dok je ona ostvarena neće se neke značajne promjene ni dešavati u fifi.

 

Npr. Career mode, glavna novost, promjene ili napredak su opisali uvođenjem lige šampiona i evropske lige, kao biće scena gdje se vrši izvlačenje parova. Vau. To mi je jedino falilo da mi ovaj mod postane još draži. A to što je cijeli menu isti kao i u fifa 14 gdje je razlika samo u bojama, to što je gameplay copy-paste fife 18 i što je niz drugih stvari isti je manje bitno.

 

Pro clubs isto praktički doživljava samo vizualnu šminku.

 

Uvođenje par novih modova u vidu house rules i slično nije nešto što me očarava.

 

Kad je u pitanju ultimate team, gdje je stao, tu i nastavlja. Kad promijene gameplay i kad isti mod preplave specijalne kartice, osjećaj stare fife koja lomi živce će se vratit, stara priča o momentumu, kickoff glitchu, fliperu...

 

Ja garantujem da će na PC-u timed finishing bit iskorišten za pravljenje cheata koji će omogućit 100% perfektno šutanje, dok će na svim platformama omogućit da oni igrači koji imaju kašenjenje kontrola taj NEW FEATURE morati isključit jer će biti nemoguće potrefiti zelenu crtu, a oni koji budu u mogućnosti da ga koriste imati prednost...

 

Fifa 18 je imala više licenci od PES-a 2018, ali je ujedno imala 700 manje realnih faca, 2000-1300 u korist PES-a. Veliki broj igrača iz pet najjačih liga je imao generičku facu, ali uglavnom bitnije je da kad zabiješ možeš reći Siii, uraditi Dybala mask ili jednu od novih 314 proslava gola... Ukratko, ulažu više novca na marketing i nebitne stvari dok ono što je značajno pati...

 Pa evo iz prve ruke nakon cjelodnevnog igranja bete kaže mi lik da će timed finishing biti najveći problem nove fife koji definitivno ubija realnost igranja. Ispočetka mu se činio simpatičnim jer je bilo teško pogoditi gol iz svake prilike. Kada dobiješ osjećaj ne možeš fulati. Kaže u online igranju već ima majstora koji imaju savršen timing i samo sipaju neobranjive projektile. Uz sve to golmani su standardno glupi u pojedinim situacijama te su mu najlošiji dio igre.

 

Dakle, dobit ćemo programirane udarce koji nemaju veze s realnošću i u kombinaciji s lošim golmanima dolazimo u situaciju da ćemo opet imati vaterpolo rezultate. Uz sva poboljšanja kaže igra zbog toga definitivno gubi na realnosti. Nakon početne euforije kaže da mu se više ne igra. Frka me sada preuzeti da nas obojicu ne baniraju. Izgleda da ćemo dobiti onu mantru, jedan korak naprijed pa potom dva nazad.

 

Daj mi samo reci po čemu je to bitno kakvu tko facu ima a istovremeno je nebitno kako se proslavlja gol? Mislim, meni je oboje bez veze. Kada zabijem gol samo stisnem da igra krene dalje a face ionako ne vidim iz kamere s kojom igram. Po meni obje stvari su ok ako su u igri a u biti meni su nebitne. Ja bih više volio da poprave golmane i sva ona sranja iz gameplaya s kojima se patimo godinama. Stoga, značajno za gameplay nisu niti face a niti proslave gola.

 

Meni je značajnije pozicioniranje svih igrača na terenu, problem što svi igrači trčkaraju a trči samo onaj s kojim ti upravljaš, nerealna dodavanja, udarci, loši golmani, nepoznavanje pravila, puštanje grubosti, nekorištenje kartona sukladno nogometnoj igri, kamena mreža, fliper nogomet te to što se igra zadnje dvije godine pretvorila u ragbi. Da je to sve popraviti a tko kako proslavlja gol ili kakvu facu ima, iskreno, svejedno mi je.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 22:23 (movie).
7 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Black and white kaže...

Daj mi samo reci po čemu je to bitno kakvu tko facu ima a istovremeno je nebitno kako se proslavlja gol? Mislim, meni je oboje bez veze. Kada zabijem gol samo stisnem da igra krene dalje a face ionako ne vidim iz kamere s kojom igram. Po meni obje stvari su ok ako su u igri a u biti meni su nebitne. Ja bih više volio da poprave golmane i sva ona sranja iz gameplaya s kojima se patimo godinama. Stoga, značajno za gameplay nisu niti face a niti proslave gola.

 

Meni je značajnije pozicioniranje svih igrača na terenu, problem što svi igrači trčkaraju a trči samo onaj s kojim ti upravljaš, nerealna dodavanja, udarci, loši golmani, nepoznavanje pravila, puštanje grubosti, nekorištenje kartona sukladno nogometnoj igri, kamena mreža, fliper nogomet te to što se igra zadnje dvije godine pretvorila u ragbi. Da je to sve popraviti a tko kako proslavlja gol ili kakvu facu ima, iskreno, svejedno mi je.

Više se odnosilo u kontekstu na redosljed prioriteta, gdje je na vrhu naravno gameplay koji je njima izgleda zadovoljavajući, ali kad dođe do izbora između nekih manje bitnijih stvari koje se mogu svrstat u slične kategorije oni uvijek izaberu manje bitniju i lakšu za izvest. Prije će dodat 5 novih proslava, nego 500 realnih faca. Prije će uvest active touch system gdje su uradili 5 novih animacija, dali neki ekstra naziv i iskoristili u marketinške svrhe, nego da poprave npr. golmane i uvedu više animacija za njih gdje će jedan prosječan igrač osjetit razliku. Naravno da se slažem sa svim ovim vezanim za ono što se dešava na terenu i ako već imaju vremena za bavljenje nekim manjim problemima zar ne mogu shvatit na osnovu povratnih informacija od komjunitija šta im je bitnije...

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 23:35 (Black and white).
15 godina
online
FIFA 18

Mislim da oni nogomet shvaćaju drukčije od jednog dijela igrača. Uostalom, većina je zadovoljna igrom. Buntovna manjina ili prihvaća stanje stvari ili prestaje s igranjem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Naravno da cu prestati igrati jer fifa nema veze sa real fudbalom. Svaki napad je 100 % sansa bilo na mojoj ili suparnickoj strani a samo je pitanje ko ce imati vise srece u realizaciji tj kome ce igra progledati kroz prste i to mi nema nikakvu draz i kad dam i vise golova a znam da sam toliko isto mogao primiti. Bas juce sam odigrao par utakmica u wl skor mi je 5-1 i prestao sam sa igranjem. Ja sansu, on sansu jedna za drugom nakon prvog poluvremena vodim 4:0 a lik je isto trebao dati barem 4 gola i gde je tu realnost, kao ja sam bolji a osetim da me kenja, totalno izhednacena igra i uvek je tako ili ja dajem golove ili protivnik to nema nikakve logike. I tacno sto kaze kolega iznad fifa i ako izadje donekle dobra prvi update ce sve vratiti na isto i to je surova realnost. 4 godine bezpotrebnog nerviranja mislim da je i previse. Ubedjen sam da ce i ova fifa biti isto sranje sto se tice gameplay-a kao i sve do sad. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 9:15 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice