FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.364
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Koji je k sa ovim penalima protivnik ide pucat ja mu izbijem loptu on je promasi i padne i sudi se penal i stalno tako dobivam penale kako je moguce da je to prekrsaj ako nema kontakta sa suparnickim igracem a sa druge strane frajer mi vuce igraca za dres potckaljuje ga i sudac ne svira penal a frajer nije ni pipnuo moju loptu vec ga je maknuo sa lopte tako sto ga je mlatio. Prokleti pes 11 ima puno puno bolji sustav za dosudjivanje penala tamo ako se skrsi za penal onda je penal ako igrac promasi loptu onda nije penal. EA treba pitat konami da im proda skriptu za penale iz pesa11 jer ocito im ne ide to programiranje.

 PES ima sve samo nema kvalitetno odradene suce. Kolko su uzasni u FIFAi, tolko su 10x gori u PESu. 

 Igram pes11 redovno sa frendom na ps2 i mogu ti reci da su sudci tamo bolji nego u fifi18 jednostavno nema glupih penala penal ce biti ako ubijes igraca a ne zato jer je netko promasio loptu.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Kako igrati jebenu odbranu u ovoj igri, da li je uopste moguce? Vidim i ovi pro igraci primaju brdo golova.

 

Pa najgore je što si ti u fazi obrane jako mali faktor, ti upravljaš 1 igračem, ostale tvoje igrače raspoređuje kompjuter, moš se ti jebat ako oni sami bzvz izlijeću, ako ne drže pozicije, ako stoje preširoko itd, a i kad ti obrana dobro stoji onda dođe frajer sa Litmanenom na CAM i spiči ti 3 gola sa 30 m u prvih 20 min. i onda se ti otvoriš i on te dovrši sa Del Pierom i Shevcenkom koje ima u napadu i izgubiš ko najveća amaterčina sa 8-3, jebenih 8 golova primiš ...

 

 

Btw jel se kome dogodilo da pobijedite u SB i dobijete kurac ?

Ja na legendaryu pobijedim 3-0 i dobijem kurčinu, slika u prilogu.

 

8 godina
offline
Re: FIFA 18
Iniesta21 kaže...
ruya kaže...

Kako igrati jebenu odbranu u ovoj igri, da li je uopste moguce? Vidim i ovi pro igraci primaju brdo golova.

 

Pa najgore je što si ti u fazi obrane jako mali faktor, ti upravljaš 1 igračem, ostale tvoje igrače raspoređuje kompjuter, moš se ti jebat ako oni sami bzvz izlijeću, ako ne drže pozicije, ako stoje preširoko itd, a i kad ti obrana dobro stoji onda dođe frajer sa Litmanenom na CAM i spiči ti 3 gola sa 30 m u prvih 20 min. i onda se ti otvoriš i on te dovrši sa Del Pierom i Shevcenkom koje ima u napadu i izgubiš ko najveća amaterčina sa 8-3, jebenih 8 golova primiš ...

 

 

Btw jel se kome dogodilo da pobijedite u SB i dobijete kurac ?

Ja na legendaryu pobijedim 3-0 i dobijem kurčinu, slika u prilogu.

 

 Bas tako. Nikako odbranu da pohvatam, probao sam svakako, ako cekam i pustim ga da napravi gresku cesto me napravi haha i da gol, ako agresivnije izadjem na njega cesto ispadnem, drzeci r1 tj second man press ne valja jer se otvara dosta prostora... Krasi je objavio neki klip sto se tice odbrane gde kaze da se odbrana ne dira i samo sa cm i cdm da se brani, pokusao sam i to ali ne vredi opet se lose zavrsi. Nzm kako igrati ali pretesko je. Inace nisam bas mnogo los da bas nista ne znam jer sam igrac druge i prve divizije. Znam da je dobra odbrana kljuc cele igre, ali ja to jednostavno nmg nauciti igrati i ne znam kako. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 18
inflames1010 kaže...

gdje se to pisalo i nakraju dali je to istina????

 Negdje se na ea forumu o tome pisalo pri izlasku igre. Pretraži ea forum pa vidi..

13 godina
offline
FIFA 18

Dobio sam toliko smiješnih golova ovaj vikend da to nisu istine (znate onaj kad ju pukne sa finesse izvana a golmanu prođe kroz ruke jer ih ovaj ne ispruži).

Poludio, prodao Courtuis-a, stavio Fahrmann-a, 3 tekme 3 pobjede.

Slučajnost? I don't think so.

 

Btw, primio sam hrpetinu smiješnih golova s tim likom na golu, a da ne kažem kolko mi na k ide njegovo boksanje svake lopte koju je moguće ulovit.

Precijenjen IMHO.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

Dobio sam toliko smiješnih golova ovaj vikend da to nisu istine (znate onaj kad ju pukne sa finesse izvana a golmanu prođe kroz ruke jer ih ovaj ne ispruži).

Poludio, prodao Courtuis-a, stavio Fahrmann-a, 3 tekme 3 pobjede.

Slučajnost? I don't think so.

 

Btw, primio sam hrpetinu smiješnih golova s tim likom na golu, a da ne kažem kolko mi na k ide njegovo boksanje svake lopte koju je moguće ulovit.

Precijenjen IMHO.

 Sve je to relativno. Ja sam ga imao stotinjak tekmi i nije kiksao niti jednom. Imao sam van der sara i bio mi je izvrstan a netko je ovdje rekao da mu je rupa. I da dalje ne nabrajam. Kada igra hoće da izgubiš moraš primiti neki glupi gol ma tko bio na golu. Uopće se više oko golmana ne živciram i trošenje novca na golmana je najveća glupost. Imam sada edersona i ne vidim zašto bi trebao potrošiti više novca na golmana?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Ode mi gold 3 jucer, uzas. Na pocetku Kaspera Sane probije desnom nogom i ovaj odbije u gol. Par puta tako je sjebo. Na kraju zadnja utakmica, igram za gold 3,povede me 2-0,u 118. 4-3 za mene, korner Muller daje neki glupi gol i gubim na penale. Vise mi se isplati squad battles igrat.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
drakula789 kaže...
Ode mi gold 3 jucer, uzas. Na pocetku Kaspera Sane probije desnom nogom i ovaj odbije u gol. Par puta tako je sjebo. Na kraju zadnja utakmica, igram za gold 3,povede me 2-0,u 118. 4-3 za mene, korner Muller daje neki glupi gol i gubim na penale. Vise mi se isplati squad battles igrat.

Koliko si tekmi odigrao?

12 godina
offline
FIFA 18

Meni opet vise od 20 tekmi ostalo. Silver 2 zavrsio ako se dobro sjecam. 

 

Doslovno moras cijeli vikend izgubit da bi mogao gurat elite rank. Moraju te tekme prepolovit ili sloziti da se igra preko tjedna, ovako bas nema neki smisao. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Mi na kompu imamo 25, ja sam ih odigrao par komada u subotu ali vecinu sam odradio jucer, na kraju zavrsio sa 14 pobjeda.

Krivo mi bude ko psu svaki put jer u tih 11 tekmi sto sam izgubio pa vise od pola sam sebe pobjedim.

Pokusao sam snimi show program ali jednostavno tih golova nije bilo na kraju tekmi u highlightsima, jel se dogodilo jos nekome to??

Znaci lik digne loptu iz kornera,moj baily skace sam ko duh i umjesto da je izbije van 16 m on je zakucava mom Cechu pod precku.

Lik pusta replay brijem ne vjeruje kao niti ja sto se dogodilo, to je bio gol za 4-3 i njegovu pobjedu, naravno, u 90toj minuti.

Pod normalno mi je da mi sudi svaku tekmu penal, o tome sam vec pricao, tko god se zabije u mene crnjo odmah sudi..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 18

Pozdrav, ako se kome igraju prijateljske tekme na PS4 nek me doda - AmaziToiletPaper

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Mi na kompu imamo 25, ja sam ih odigrao par komada u subotu ali vecinu sam odradio jucer, na kraju zavrsio sa 14 pobjeda.

Krivo mi bude ko psu svaki put jer u tih 11 tekmi sto sam izgubio pa vise od pola sam sebe pobjedim.

Pokusao sam snimi show program ali jednostavno tih golova nije bilo na kraju tekmi u highlightsima, jel se dogodilo jos nekome to??

Znaci lik digne loptu iz kornera,moj baily skace sam ko duh i umjesto da je izbije van 16 m on je zakucava mom Cechu pod precku.

Lik pusta replay brijem ne vjeruje kao niti ja sto se dogodilo, to je bio gol za 4-3 i njegovu pobjedu, naravno, u 90toj minuti.

Pod normalno mi je da mi sudi svaku tekmu penal, o tome sam vec pricao, tko god se zabije u mene crnjo odmah sudi..

 

 

 I ja nekad ne mogu naci neki gol to su uglavnom oni zbagani golovi

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

skok cijene IF Alija mi je donio De Bruynea tako da jedva čekam neki fini start sada...iako je izgurao IF Eriksena...Vidjet ćemo kakav je

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...
Iniesta21 kaže...
ruya kaže...

Kako igrati jebenu odbranu u ovoj igri, da li je uopste moguce? Vidim i ovi pro igraci primaju brdo golova.

 

Pa najgore je što si ti u fazi obrane jako mali faktor, ti upravljaš 1 igračem, ostale tvoje igrače raspoređuje kompjuter, moš se ti jebat ako oni sami bzvz izlijeću, ako ne drže pozicije, ako stoje preširoko itd, a i kad ti obrana dobro stoji onda dođe frajer sa Litmanenom na CAM i spiči ti 3 gola sa 30 m u prvih 20 min. i onda se ti otvoriš i on te dovrši sa Del Pierom i Shevcenkom koje ima u napadu i izgubiš ko najveća amaterčina sa 8-3, jebenih 8 golova primiš ...

 

 

Btw jel se kome dogodilo da pobijedite u SB i dobijete kurac ?

Ja na legendaryu pobijedim 3-0 i dobijem kurčinu, slika u prilogu.

 

 Bas tako. Nikako odbranu da pohvatam, probao sam svakako, ako cekam i pustim ga da napravi gresku cesto me napravi haha i da gol, ako agresivnije izadjem na njega cesto ispadnem, drzeci r1 tj second man press ne valja jer se otvara dosta prostora... Krasi je objavio neki klip sto se tice odbrane gde kaze da se odbrana ne dira i samo sa cm i cdm da se brani, pokusao sam i to ali ne vredi opet se lose zavrsi. Nzm kako igrati ali pretesko je. Inace nisam bas mnogo los da bas nista ne znam jer sam igrac druge i prve divizije. Znam da je dobra odbrana kljuc cele igre, ali ja to jednostavno nmg nauciti igrati i ne znam kako. 

 Tesko je objasnit i jos teze shvatit, a na kraju najteze uplementirat u svoju igru. Second man press koristit ali ga moras znat dozirat. Moras naucit kako promatrat igraca kojeg kontroliras i perifernim vidom pratit lika za kojeg drzis second man press. S ovim kojeg kontroliras uglavnom pokrivas prostor, a sa ovim drugim skracujes protivniku opcije za pass. Ukoliko drzis stalno teammate contain on gubi smisao. Moras naucit kad ga stisnut, zatim kad ga pustit, pa opet u kojem trenutku opet stisnut, koliko dugo ga drzat, i onda opet pustit. Kao sto rekoh tesko je objasnit, ali meni je nekako uslo u automatizam. To jednostavno dobis s vremenom. Uglavnom pokusaj s likom kojeg kontroliras pokrivat najbitniji prostor, a to je onaj u sredini cime ces sprijecit okomite passove kojima je najlakse doc do tvog gola, a s teammate se igraj. Pokusavaj to pa ces vidit kako ce ti igraci reagirat. Isto ti je tu bitno da znas switchat igrace s desnim analogom.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
11 godina
offline
FIFA 18

otvorio 280k coinsa paketa jer sam se napalio na kikija 

ovo su primjeri paketa sto sam dobivao 

 

NIKAD ali NIKAD vise necu kupiti paket.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 18

A što si ti mislio odmah dobiti zacrtanog igrača? Kako bi onda mogao potrošiti još? I još i još i još i još...? I kada izađe FIFA 19 zaboraviš da si utukao u prijašnju igru dodatne novce? Na nešto što niti ne možeš opipati! Niste mi jasni dečki. Radi vas je sranje sa mikrotransakcijama još veće!

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 21:07 (Idealist).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Idealist kaže...

A što si ti mislio odmah dobiti zacrtanog igrača? Kako bi onda mogao potrošiti još? I još i još i još i još...? I kada izađe FIFA 19 zaboraviš da si utukao u prijašnju igru dodatne novce? Na nešto što niti ne možeš opipati! Niste mi jasni dečki. Radi vas je sranje sa mikrotransakcijama još veće!

 Zašto misliš da je potrošio novce? Ja sam za danas imao 8 packova za nula kuna. Nešto od SB, nešto od sbc i dva koja dobijam ponedjeljkom. Najjači igrači smalling i coleman i to svaki u po jednom mega packu. Ostalima niti imena ne znam, trebao bih baciti pogled. Uglavnom to je to od mene. Do sljedećeg ponedjeljka nemam packove a kada ih opet dobijem neće više biti toty igrača.

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Izletio iz 15k ponedjeljak packa..

 

Je "baby" al veseli!

 

 

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
DadoZG kaže...

Izletio iz 15k ponedjeljak packa..

 

Je "baby" al veseli!

 

 

 Vrijedi 450k na PC-u. Dosta love si dobio svejedno premda je najlosija verzija ili ga mozez stavit u neku od ikona sbc

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pa da, na PS4 je doduše 400 ali i dalje isto puno love.. Apsolutno sam zadovoljan :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
To mi je bila dvadeset i peta, ali i zadnja utakmica wl.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Idealist kaže...

A što si ti mislio odmah dobiti zacrtanog igrača? Kako bi onda mogao potrošiti još? I još i još i još i još...? I kada izađe FIFA 19 zaboraviš da si utukao u prijašnju igru dodatne novce? Na nešto što niti ne možeš opipati! Niste mi jasni dečki. Radi vas je sranje sa mikrotransakcijama još veće!

 

Da, mislio sam dobiti igraca, mislio sam da ce mi dati.

Eto, na kraju sam samo mislio i potrosio sve coinse koje sam skupljao mjesec i pol dana 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
DadoZG kaže...

Pa da, na PS4 je doduše 400 ali i dalje isto puno love.. Apsolutno sam zadovoljan :)

Kako ne bi bio zadovoljan. Ja u tim packovima ponedjeljkom rijetko kada dobijem rare igrača a kada ga i dobijem ne vrijedi 1000 coinsa.

11 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
DadoZG kaže...

Pa da, na PS4 je doduše 400 ali i dalje isto puno love.. Apsolutno sam zadovoljan :)

Kako ne bi bio zadovoljan. Ja u tim packovima ponedjeljkom rijetko kada dobijem rare igrača a kada ga i dobijem ne vrijedi 1000 coinsa.

 jedan je u tom bvzv paketu sinoc dobio crnog Kane

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Prošli vikend sam odigrao prvu WL do koje sam došao kroz divizije, te ostvario 15 pobjeda u 25 tekmi. Ostalo nisma stigao odigrati i mislim da ovi kanadski šupci nisu normalni po pitanju broja tekmi u u WL. 

 

Bilo je jebanja u mozak, ali sve u svemu bio sam zadovoljan sa svojom igrom. Igram po nekom svom šamblonu u 4-4-2 formaciji. Dva puta sam napravio spin, tako što sam nakon ulaska u div 2 kupio novu momčad koja je letila po terenu i zabijala sve živo i neživo, što je rezulitralo ulaskom u div 1. Tamo sam se dobro držao i jedna pobjeda me djelila do osvajanja iste, ali nisam uspio. Poslije toga novi pohod, ali momčad više nije imala onaj odaziv kao na početku, te sam počeo fulati more zicera što je rezultiralo ispadanjem iz div 1. Kada sam vidio koliko je sati, odlačim prodati cijelu momčad, nešto malo zaraditi jer su u međuvremenu cijene skočile, te sastaviti novu momčad za WL. Ovaj potez se ponovo pokazao kao dobitni, jer u WL moji su letili terenom. Martial, Vardy, Jesus zabijaju ka na luđaci, ono..., nemaju milosti, ali na žalost s obzirom na obveze, 40 tekmi mi je stvarno previše.

 

S istom momčadi sam nastavio tamo gdje sam stao u online division a to je div 2 i ponovo razvalio jer moji lete po terenu i prolazi sve što zamislim, tako da sam osigurao i narednu wl. Dok traje ovo ea sranje, ne diram ništa, a kada osjetim da počinje jebanje u mozak, onda ću ponovo nešto sklepati.

 

 

 

Sada je ovaj hype zbog toty, ali ja se ne zamaram oko toga i ne trošim coinse na packove. Otvorim ono što osvojim kroz modove i to je to. Koliko sam samo truda i energije ulupao u prošlu sezonu i za to dobio kitu u packovima, tak oda sam izgubio svaku nadu da me može opaliti nešto kapitalno. 

 

EA ne mislim ništa dobro, a bome niti oni meni. 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Gospon Jerome ce fino napunit blagajnu ;) 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Gospon Jerome ce fino napunit blagajnu ;) 

 EA plaćenik. Lijepo si se uguzio... dobio si više u packovima u ova dva mjeseca nego ja u dvije fife u kojima sam otvorio ziher tisuću packova. Počinjem shvaćati zakaj si na njihovoj strani.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 12:23 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Gospon Jerome ce fino napunit blagajnu ;) 

 EA plaćenik. Lijepo si se uguzio... dobio si više u packovima u ova dva mjeseca nego ja u dvije fife u kojima sam otvorio ziher tisuću packova. Počinjem shvaćati zakaj si na njihovoj strani.

 Imam Davida Ruttera na brzoj liniji. Cisto da se nasladujem ovdje 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
11 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
 Imam Davida Ruttera na brzoj liniji. Cisto da se nasladujem ovdje 

 Slobodno mu poruci da ga ja nataknem na k****

12 godina
offline
FIFA 18

Evo vam broj -  (+385 1) 3780 666 

 

Tu se javite i sve ce vam objasnit u cem je problem. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice