FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.586
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 18

Jutros u WL mi se dogodilo što još nije... prvih 6 akcija na utakmici i 6 golova.

Dakle, protivnik 3 puta krenuo na gol i zabio, a bogami i ja tako da je vrlo brzo na semaforu pisalo 3-3 :)

I onda je stalo, obojica više ništa ne možemo.

Pucamo obojica po golu, ali ono što je prije ulazilo, više ne ulazi.

U 45 sam mu zabio za 4-3 i na početku drugog poluvremena 5-3 pa je lik izašao.

Nije to meni dobro da ga jebeš, previše golova pada i to nema veze s vezom.

Evo primjer da je nešto čudno... skoro sam završio ovu WL do kraja (još 4 utakmice imam - 9 pobjeda) i još niti jedanput nisam došao do penala.

Mislim da sam svega dvaput igrao produžetke.

Dakle u 46 utakmica niti jednom penali, a u FIFI 17 kad sam igrao WL svako malo sam igrao produžetke i vrlo često bi došli do penala.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ja sam sad imo dvije najnapetije tekme od kad igram WL.

 

Prva tekma ja gubim 3-1. U 90+4 zabijam za 3-4. Arnautovic zivotinja na dubinsku loptu trci i sa svojih 90 strenght ko ralica razgrne obranu i pogodi u 90. 

 

Druga tekma. Gubim 2-0. Epska ekipa sa druge strane. Nema koju ikonu frajer nema. Kraj tekme 2-2 i ja imam crveni karton. Tekma zavrsava 5-2 za mene. Arnautovic 4 komada. 

 

Jedna od najboljih kupovina mi je taj Arnautovic. Strasna kartica.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Jutros u WL mi se dogodilo što još nije... prvih 6 akcija na utakmici i 6 golova.

Dakle, protivnik 3 puta krenuo na gol i zabio, a bogami i ja tako da je vrlo brzo na semaforu pisalo 3-3 :)

I onda je stalo, obojica više ništa ne možemo.

Pucamo obojica po golu, ali ono što je prije ulazilo, više ne ulazi.

U 45 sam mu zabio za 4-3 i na početku drugog poluvremena 5-3 pa je lik izašao.

Nije to meni dobro da ga jebeš, previše golova pada i to nema veze s vezom.

Evo primjer da je nešto čudno... skoro sam završio ovu WL do kraja (još 4 utakmice imam - 9 pobjeda) i još niti jedanput nisam došao do penala.

Mislim da sam svega dvaput igrao produžetke.

Dakle u 46 utakmica niti jednom penali, a u FIFI 17 kad sam igrao WL svako malo sam igrao produžetke i vrlo često bi došli do penala.

 U zadnje dvije fife zajedno ja nisam zabio toliko golova koliko u ovoj. Igrica je toliko smece da fifa 17 ispada dobra igrica a bila je isto smece. Gameplay dns skroz drugaciji nego jucer i prekjucer. Barem vise nema golova iz kick offa ali je zato delay ogroman. Moram dvije sekunde prije stisnut trokut da dodam napadacu a da on ne ode u zaledje.

 Sad sam imao utakmicu gdje sam protivniku zabio 4 gola u prvih 30min kod cetvrtog gola je izasao. Isao sam ubacit sa Saneom a on klasicno nije ubacio tamo gdje su igraci vec u golmana kao sto to inace biva samo sto sada golman umjesto da uhvati lopta mu prodje kroz ruke i udje u gol i frajer odmah izasao pa mi najvjerojatnije gol zbog toga nije bio u snimkama. Osjecam se osramoceno jer me igrica toliko ocito gurala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 16:19 (The_K).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Jedna od najboljih kupovina mi je taj Arnautovic. Strasna kartica.

 Koji ti je chem. na njemu jer se meni ne vidi u igri nikako ?

 Mooy 84 mi je mnogo bolji .

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 15:59 (goust78).
12 godina
offline
FIFA 18

Evo, prvi penali u WL i to u 49 utakmici.

Imam dvije tekme i treba mi jedna pobjeda za gold 3.

Lik ima zajebanu ekipu, Suarez, Deco, Overmans, Ferdinand itd... odmah mi mrak pao na oči.

Ali, nije prejak, tu je mojeg skilla i fino smo se nadmudrivali cijelu tekmu.

Povedem ja 2-0 do poluvremena, on ubacuje Lozana i onog brzog Bailyja i oni mu donesu rezultat.

Taj Baily mi je oduzeo jedno 3 lopte, sve pod upitnim prekršajem, a Lozano mu je trpao i kraj utakmice 2-2.

Još mi lik slavi s onim dubom nakon drugog gola, reko jebat ću ti mamu :)

Prvi produžeci i opet mi se izmigolji s brzancem i okrene lik na 3-2.... opet naravno dub, ja mu opet jebem mamu.

Drugi produžeci, ja ne mogu ništa, bloka mi sve sa Ferdinandom, ubacio Alessandrnija koji ga nije mogao pretrčati, onda vam je jasno kakva je Ferdinand kartica.

Ali u jebenoj 119' Martial i Alessandrini iskombiniraju akciju i ja izjednačim i dođem do prvih penala u WL ove godine.

Na penale sam ga dobio, obranio mu jedan, a drugi je promašio.

 

BTW

Igrao sam danas protiv lika koji je složio birthday Rooneyja - tu karticu si nabavite kako god znate i umijete.

Znači, s 20m, kako god opalili s tom karticom lopta je u golu.

Iz mrtvog kuta opalite, lopta je u golu.

Tri komada mi je lik zabio s njim i onda sam izašao jer bih nešto razbio vjerojatno da sam ostao do kraja u tekmi.

Lik ima nikakvu ekipu, igra zakurac, samo uklizava i kad ima loptu tura na Rooneyja, a ovaj trpa brate mili da to nije normalno.

Ja imam već tri te zelene kartice i još mi fali jedna (pobjede u seasonsu) i čim to dobijem uzimam Rooneya.

Nemojte to propustiti jer je kartica izgleda OP.

Golove glavom riješite na SB-u, stavite na najslabiju jačinu i u napad nekog tko je dobar glavom.

Ove golove s Ircima sam riješio u 2 utakmice - u prvoj naletio na lika koji je bio fer pa smo puštali jedan drugom golove.

Ja zabio 9 komada, a on 8.

U drguoj sam zabio samo jedan, ali taj je bio od stative tako da sam jednim udarcem riješio dvije muhe :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam primio gol od yaya tourea sa jekih 25m. Pucao je jos jednom ali je Ter stegen uhvatio loptu. Uzeo sam si za 170k ter stegen 89ovr i donekle brani ove long shootove pokazao se puno bolji golman od svih sto sam probao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kako da nabavim st. Patric igrace ?Imam 2 do sada ,sad treba zabiti 10 glavom ili kako vec ?

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Kako da nabavim st. Patric igrace ?Imam 2 do sada ,sad treba zabiti 10 glavom ili kako vec ?

Ne znam koje si riješio do sada?

- Gol od stative.

- 10 golova s Ircem

 Ova dva zadatka moraš riješiti u online single match.

 

- 10 golova glavom, ali da lopta ide prema dolje - to postižeš tako da dva puta stisneš za pucanje glavom. Kad jednom stisneš onda ide ravno gore.

- 10 pobjeda u seasonsu.

- 20 odigranih utakmica

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 18

Ja sam danas počeo igrati i skupio sam tri zelene kartice. Spoji me jednu tekmu s nekim talijanima i dečki me mole da im pustim da pogode od stative a to baš i meni trebalo. I kažem im, možemo se dogovoriti. To je bilo strašno i čista frustracija. Hoću mu dodati loptu i ne mogu krivo dodati. Znači nema šanse da pogriješim a niti on. Zabijam od stative svaki dan nekoliko golova a danas sve u stativu pa van. Kažem dečkima, ajmo u produžetke. Sve probamo i neće da ga jebeš. Kažem ok, ajmo na penale. Može. Kažem im ja golmana ne mrdam.

 

Znači ne pretjerujem ali ja sam pogodio 15 stativa i sve su lopte išle van. Niti jedna u gol. Nakon nekih 25 penala konačno oni zabiju i fakat su bili fer te kažu pucam do jutra. Čekaju me. Nevjerojatno. Svaki udarac mi ide u stativu ali van a ne unutra. Mislim da sam 35 penal konačno iskoristio i zabio. Kako su dečki slavili. Strašno. Inače svaki dan zabijem nekoliko golova glavom. Danas samo jedan. neće da ga jebeš. Ili golman brani ili ide u stativu ili jednostavno ne mogu pogoditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

Kako da nabavim st. Patric igrace ?Imam 2 do sada ,sad treba zabiti 10 glavom ili kako vec ?

Ne znam koje si riješio do sada?

- Gol od stative.

- 10 golova s Ircem

 Ova dva zadatka moraš riješiti u online single match.

 

- 10 golova glavom, ali da lopta ide prema dolje - to postižeš tako da dva puta stisneš za pucanje glavom. Kad jednom stisneš onda ide ravno gore.

- 10 pobjeda u seasonsu.

- 20 odigranih utakmica

 Imam 3 irca .jos taj gol glavim na dole ?Koji igrac treba za to ??? ?Moze li to SB na beginer ?

Jedva sam se " nagodio" sa ludima za mecGredy ! hahahah

 

Sta znaci woodwark sa colemanom ?Jedan gol treba ?

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 20:23 (goust78).
15 godina
offline
FIFA 18
Pa rekao ti je iznad, pročitaj. Online prijateljska od stative gol.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Pa rekao ti je iznad, pročitaj. Online prijateljska od stative gol.

 Kako to da izvedem sam Bog zna ?! Od stative ili 8 mi treba hedera od  zemlje sa onim drugim igracem ?Da li mora Arter ili moze bilo ko ?Hedere od zemlje ?

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 21:40 (goust78).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Imam 3 irca .jos taj gol glavim na dole ?Koji igrac treba za to ??? ?Moze li to SB na beginer ?

Jedva sam se " nagodio" sa ludima za mecGredy ! hahahah

 

Sta znaci woodwark sa colemanom ?Jedan gol treba ?

Golove glavom možeš davati s bilo kojim igračem.

Ja sam igrao sa futmas Carollom iz West Hama jer ima heading 90, a ti nađi nekog kojeg imaš u klubu da je dobar glavom.

I to možeš odraditi u bilo kojem modu.

Ja sam to riješio na SB na najlakši nivo sam stavio i protivnici te uopće ne napadaju pa tako u 2-3 utakmice odradiš to s glavom i još dobiješ nešto bodova za SB :)

 

Ovo za gol od stative sam imao sreće više nego pameti.

I to sam zabio sa Longom što mi je prvenstveno bio cilj da zabijem s Ircem, a on od grede i u gol.

To je čak bio jedini gol u toj utakmici koji sam zabio, ali taj je bio zlata vrijedan :)

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 Imam 3 irca .jos taj gol glavim na dole ?Koji igrac treba za to ??? ?Moze li to SB na beginer ?

Jedva sam se " nagodio" sa ludima za mecGredy ! hahahah

 

Sta znaci woodwark sa colemanom ?Jedan gol treba ?

Golove glavom možeš davati s bilo kojim igračem.

Ja sam igrao sa futmas Carollom iz West Hama jer ima heading 90, a ti nađi nekog kojeg imaš u klubu da je dobar glavom.

I to možeš odraditi u bilo kojem modu.

Ja sam to riješio na SB na najlakši nivo sam stavio i protivnici te uopće ne napadaju pa tako u 2-3 utakmice odradiš to s glavom i još dobiješ nešto bodova za SB :)

 

Ovo za gol od stative sam imao sreće više nego pameti.

I to sam zabio sa Longom što mi je prvenstveno bio cilj da zabijem s Ircem, a on od grede i u gol.

To je čak bio jedini gol u toj utakmici koji sam zabio, ali taj je bio zlata vrijedan :)

 Hvala ,ima Carolla ,vec sam skpio 5 golova ! :)

 Imam vec 3 irac tako da ce biti ,valjda za Runija  ! :)

 

Znaci od grede mozes zabiti i sa Longom ?! Ja mislio mora sa Colemanom pa stavljao njega na ST ! Vidim online niko me ne pusta da zabijem ! hahahahah

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 22:27 (goust78).
15 godina
offline
FIFA 18

Evo, sve sam posložio i sada sam u dilemi? Toure ili Rooney. Oba mi draga i oba završavaju ove godine svoju epizodu u futu. Ne treba mi niti jedan no Rooney može igrati na više pozicija a i ima veću ocjenu ako zatreba za neki sbc. Mislim da ću se ipak za njega odlučiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Evo, sve sam posložio i sada sam u dilemi? Toure ili Rooney. Oba mi draga i oba završavaju ove godine svoju epizodu u futu. Ne treba mi niti jedan no Rooney može igrati na više pozicija a i ima veću ocjenu ako zatreba za neki sbc. Mislim da ću se ipak za njega odlučiti.

 Moze se odigrati i team of the week za nabiti hedere !

 Imas li rjesenje za drugi zadatak 83+ ?

 treba mi jos 2 hedera a bitno je da stisnes sut 2x pa kad zabije i voleom i to se racuna !

 

 P.S. Odradio sam Irce sad je pitanje sta sad ?! Da li Toure ili Runi ?

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 23:08 (goust78).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Odradio ovaj sbc za baby iconu i dobio Marcela Desaillya. Nije da sam nezadovoljan ali prizeljkivao sam nekog napadaca.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Moze se odigrati i team of the week za nabiti hedere !

 Imas li rjesenje za drugi zadatak 83+ ?

 treba mi jos 2 hedera a bitno je da stisnes sut 2x pa kad zabije i voleom i to se racuna !

 Složio sam engleze. Došli su me oko 35k coinsa. U packovima sam dobio nazad oko 25k coinsa tako da me rooney na kraju koštao oko 10k coinsa. Nemaš tu kaj filozofirati. Na marketu bidaš recimo engleze pa što uhvatiš. Najbolje ti je kada u jednoj minuti bude nekoliko istih kartica. Bidam sve pa gledam gdje će tko odustati. Nisam previše niti filozofirao. Uletjeli mi jeftino alli i pedro. Sada, možda da sam više tražio možda bih ušparao još koju tisućicu ali nije mi se dalo. Sutra odradim još onog jednog zelenjaka za švajnija pa neka stoji u klubu. Bit će dobar za neki sbc.

12 godina
offline
FIFA 18

Ma bez razmišljanja treba Rooneya uzet.

Vrlo vjerojatno je odlična kartica, a ako vam ne treba za igru 90 rated kartica će dobro doći za neki SBC.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Znaci od grede mozes zabiti i sa Longom ?! 

Ma ne moraš sa Longom, ja sam odrađivao golove za Irce pa sam njega imao u napadu i s njim zabio.

Nije bitno s kojim igračem zabiješ.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

Znaci od grede mozes zabiti i sa Longom ?! 

Ma ne moraš sa Longom, ja sam odrađivao golove za Irce pa sam njega imao u napadu i s njim zabio.

Nije bitno s kojim igračem zabiješ.

 Hvala,odradio sam Irce ,sutra cu da radim onaj 83 squad za Roony.

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 6:56 (goust78).
12 godina
offline
FIFA 18

Prva WL da sam odigro svih 40 tekmi. Zavrsio Gold 2. Moglo je puno bolje. 

 

Nakon nikad losijeg starta, odlucio sam zavrsiti ovu WL barem u Gold 3. Na kraju Gold 2. Kroz svih 40 utakmica, nije bilo niti jednog igraca koji me je svojom igrom i skillom nadigrao. Najvise poraza sam dozivio na nacin da mi lik povede 2-1 i onda se zadnjih 15-20min ingame vremena dodaje po zadnjoj liniji, gleda sve cut scene i takve stvari radi kojih bi mi ja dao instant ban na konzolu a ne na igru. 

 

Ono sta me najvise smeta je sto kasnim u ''razvitku momcadi''. Puno je tu igraca koji skillom nisu niti za silver 3 a imaju epske ekipe. Primjetio sam da je jednostavno pravilo da se igra Ultra Def sa 3 CDMa ( Kante, Vidal, Viera, Naingollan, Rijakard etc. ). Tu nastaje problem jer kad ima 3 ikone na CM i CDM mjestima + ultra def to je bedem koji je doslovno ne moguce razbit, a jedna tvoja pogreska on je u kontri i poentira bez muke. Od 19 poraza sigurno sam na ovaj nacin izgubio preko 10 utakmica. 

 

 

Steta da nije Gold 1 radi igraca kojima nije bitan nogomet, nego pobjeda pa makar to bila 1-0 iz jednog udarca na gol i ostalo vrijeme dodavanje po zadnjoj liniji. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

E moj sime fifa nije osmisljena da se igra nogomet vec da se iskoristavaju propusti igrice. Zato svi imaju iste formacije zato svi isto igraju. Nema tu nogometa to je neki drugi sport. Lijepo sto polako shvacas stvari.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Jel može Salah dobit još upgradea? 

 

Sad je zabio desnom, zamisli tu karticu sa 3-4 weaker foot 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Jel može Salah dobit još upgradea? 

 

Sad je zabio desnom, zamisli tu karticu sa 3-4 weaker foot 

Karticu s većim statsima može dobiti ali ne može dobiti upgrade za lošiju nogu. To su davali dok je bio winter upgrade. 

11 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

E moj sime fifa nije osmisljena da se igra nogomet vec da se iskoristavaju propusti igrice. Zato svi imaju iste formacije zato svi isto igraju. Nema tu nogometa to je neki drugi sport. Lijepo sto polako shvacas stvari.

 

Mislis da je shvatio? 

Bitno da se meni nasao pametovati da ne znam igrati.

To sime sto si sada napisao je aktivno u fifa serijalu od samog pocetka samo sto je ove godine to jako vidljivo zbog Icon kartica jer su premocne u svakom segmentu igre.

Dok se moji igraci vuku u 80toj minuti njegovi sprintaju od gola do gola u 90toj plus, drago mi je sto ne igram vise, i uopce me ne vuce. 

Upalim web app da slozim SBC i veca mi je spika to nego igrati retardiranu igru.

Ziva zalost.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

Odradio ovaj sbc za baby iconu i dobio Marcela Desaillya. Nije da sam nezadovoljan ali prizeljkivao sam nekog napadaca.

 

koji je to SBC?

 

 

Mislim da sam ga našao - dolje je na kraju na web app-u.  Jel mi može sad neko nešto pojasniti? Kada udjem u taj SBC - ima kao 83 - rated, 84 - rated i 85 - rated momcadi koje trebam sloziti.


Da li dobijem ikonu ako slozim npr ovaj od 83 - rated? Ili moram sva 3 složiti za ikonu? Ako je ova druga (nažalost vjerojatnija opcija) što dobijem kada složim samo ovu 83 rated momcad? Pare? Neki gold pack?

 

BTW - koliko okvirno može koštati da završim cijeli taj SBC? Ima neko okvirno procjenu? Sad mi je na budžetu 10k coinsa, i imam cca 80 igrača na lageru - 20 gold s kojima igram i koje ne bi mijenjao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 10:01 (nadimaknaforumu).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...
TheMaverick kaže...

Odradio ovaj sbc za baby iconu i dobio Marcela Desaillya. Nije da sam nezadovoljan ali prizeljkivao sam nekog napadaca.

 

koji je to SBC?

 

Taj ti je SBC u upgrade kategoriji, dolje zadnji.

 

Trebaš složiti 83, 84 i 85-rated momčadi, s tim da ti za 83 i 84 treba po jedna IF kartica

The Commissioner of Football
13 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
The_K kaže...

E moj sime fifa nije osmisljena da se igra nogomet vec da se iskoristavaju propusti igrice. Zato svi imaju iste formacije zato svi isto igraju. Nema tu nogometa to je neki drugi sport. Lijepo sto polako shvacas stvari.

 

Mislis da je shvatio? 

Bitno da se meni nasao pametovati da ne znam igrati.

To sime sto si sada napisao je aktivno u fifa serijalu od samog pocetka samo sto je ove godine to jako vidljivo zbog Icon kartica jer su premocne u svakom segmentu igre.

Dok se moji igraci vuku u 80toj minuti njegovi sprintaju od gola do gola u 90toj plus, drago mi je sto ne igram vise, i uopce me ne vuce. 

Upalim web app da slozim SBC i veca mi je spika to nego igrati retardiranu igru.

Ziva zalost.

 

Šime je izgleda tek počeo otkrivati ''čari'' ovogodišnje fife. 

 

Ja sam ovu vikend ligu počeo sa 15 pobjeda iz 20 tekmi. Reko ako ovaj vikend ne dohvatim Gold 1 onda stvarno sam idiot.

Pogađate? Hmm da, gold 2 baby. I opet jasno nedjelja. Ostalo mi 17 tekmi u nedjelju. Pola tih utakmica igrači su mi krepane krave. 

Uglavnom, da ne pišem isto kao i prošli tjedan. Sve u svemu 22 pobjede, ostale mi još dvije, koje bih vjerojatno dobio i valjda po 100ti put završio s 24. Ne hvala, draže mi 22.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Da li je ovaj Bailey IF?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice