FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 918.228
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Odigrao sam tri tekme u futu seasons. Prva je bila 5-3 za mene,druga je bila 6-6 a treca je zavrsila sa rezultatom 4-2 za protivnika. Fifa 18 je cisto smece od igrice obranu su skroz upropastili ja stisnem kocku za stand tackle i igrac mi se izmakne a ako ne stisnem nista onda protivnik samo prodje kroz mene,kretnje igraca su mi skroz neprirodne, uopce nemam osjecaja za njih. Drugu utakmicu sam gubio 4-0 ali nisam izlazio zato jer sam znao da mogu zabit 4 gola jer protivnik nije bio bolji od mene na kraju sam ga i sustigao sa 6-5 ali je uspio u 90min zabit gol za nerijeseno. U ovoj fifi ne pobjedjuje bolji igrac vec onaj kojem golman ima vise obrana. Igrica mi lici na pes 16 PC-verzija gdje je svaka lopta prolazila i tekme su zavrsavale po 6-5,7-6 itd. Moj zakljucak na igricu je taj da stavite formaciju sa 3 obranbena i da igrate na ultra attacking jer izgleda imali ili ne imali obranu svejedno ce te primit gol pa je pitanje onda samo tko ce vise zabit. Sveli su profesionalni nogomet na ulicni.

 

Genijalno mi je kad je igra smece samo zato jer ti ne znas igrat novi sustav obrane. Klanjam se.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
14 godina
offline
FIFA 18

@SimeKZ van forme ko i ja. A meni je samo zbog citera na PC,sad bi samo radi fife uzimao PS,isao sa accountom iz pocetka,bio bez onih coin boostera do nekog levela,pa mi vise muke nego ovdje,imam jos par dana da odlucim,al samo radi fife davat 3soma mi nekako bed. Uzeo bih odma pro jer planiram 4k TV za black friday,dodatni kontroler,ps subskripcija,igra,nagomila se...

 

Evo i mojih bundesligasa od 3k coinsa,ljudi bas blesavo idu po marketu. bernat za 800 coinsa,isto i herman,kampla sam dobio on mi je untradeable,ostalo na jako niskom buy now il bidanju pokupio.

Jedino mi CDM pozicija kriticna,imam hectora,bendera i guilavogija u planu,prvi je najbrzi,ostala dva imaju jako dobar def i phy,a bender je jeftiniji od guilavogija (koji mi je bio najbolji u fifi17 dok nije sancez dosao). Jos cu jedvaja zamijenit sa nastasicem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Veca je player base, turniri krecu uskoro, a znam da cu namlatit preko 1000h igranja, tako da ce me ispast 3kn po satu ako gledamo tako :D 

Fina ekipica za pocetak. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

poz svima,
pc igraci ima li nas dosta, preload stize jos 2 i pol h
pm pa da se upoznamo i koju bacimo ponekad

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 

Genijalno mi je kad je igra smece samo zato jer ti ne znas igrat novi sustav obrane. Klanjam se.

Još je genijalnije kad ti pametuješ, a nisi ni probao igru. 

 

Igra je obična arkada. Doslovno svaki napad je nekakva šansa za gol. Gubim 2:0 i na na kraju pobijedim 6:2. Ne znam kako to nekom može biti zanimljivo, ali ok, ti znaš igrati novi sustav obrane pa tebi to nije problem, a nisi niti pokrenu igru. Svi se tebi trebamo klanjati. 

13 godina
offline
Re: FIFA 18
Cordas kaže...
SimeKZ kaže...

 

Genijalno mi je kad je igra smece samo zato jer ti ne znas igrat novi sustav obrane. Klanjam se.

Još je genijalnije kad ti pametuješ, a nisi ni probao igru. 

 

Igra je obična arkada. Doslovno svaki napad je nekakva šansa za gol. Gubim 2:0 i na na kraju pobijedim 6:2. Ne znam kako to nekom može biti zanimljivo, ali ok, ti znaš igrati novi sustav obrane pa tebi to nije problem, a nisi niti pokrenu igru. Svi se tebi trebamo klanjati. 

 

Odigrao sam preko 20 utakmica online i nikad nisam dobio vise od 2 gola.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
Cordas kaže...
SimeKZ kaže...

 

Genijalno mi je kad je igra smece samo zato jer ti ne znas igrat novi sustav obrane. Klanjam se.

Još je genijalnije kad ti pametuješ, a nisi ni probao igru. 

 

Igra je obična arkada. Doslovno svaki napad je nekakva šansa za gol. Gubim 2:0 i na na kraju pobijedim 6:2. Ne znam kako to nekom može biti zanimljivo, ali ok, ti znaš igrati novi sustav obrane pa tebi to nije problem, a nisi niti pokrenu igru. Svi se tebi trebamo klanjati. 

 

Kako nisam ? Pa jesam napiso da sam na svom kompu skino DEMO. 

 

Pa jesi ti kriv sta igras protiv noobine ? Koji nije u stanju obranit 6 komada. Ista prica se poteze jos od FIFA 14-15, al uvijek ljudi koji nisu neki znalci u igri. Ne znam kako se nikad zvone nije zalio ? ili onaj jedan momak koji je isto peglo u ono vrijeme kad su se na bugu organizirali turniri na PCu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
offline
Re: FIFA 18
JohnnyBlaze kaže...

 

Odigrao sam preko 20 utakmica online i nikad nisam dobio vise od 2 gola.

Drago mi je ako je tako.  No, to ne mijenja činjenicu da je ovo arkadno smeće, htjeli vi priznati ili ne. 
Fliper, dodavanja skoro pa u potpunosti automatizirana, šetanje kroz obranu itd. 

Moja iskustva su sasvim drugačija što se golova tiče, minimalno 5 padne svaku utakmicu. Evo zadnja završila 4:3, izgubio sam nakon 4-5 pobjeda za redom. 

SimeKZ kaže...

 

Kako nisam ? Pa jesam napiso da sam na svom kompu skino DEMO. 

 

Pa jesi ti kriv sta igras protiv noobine ? Koji nije u stanju obranit 6 komada. Ista prica se poteze jos od FIFA 14-15, al uvijek ljudi koji nisu neki znalci u igri. Ne znam kako se nikad zvone nije zalio ? ili onaj jedan momak koji je isto peglo u ono vrijeme kad su se na bugu organizirali turniri na PCu. 

 

Skinuo si demo, haha. 
Demo i završna verzija nikad nisu imale nikakve veze jedna s drugom, što se gameplaya tiče. To bi trebao znati ako si igrao FIFA-u kao što kažeš da jesi.  

Pogotovo igranje vs AI i igranje vs stvarni protivnik, također nemaju veze jedno s drugim. A pogotovo FUT nema veze ni sa čim od navedenog.  

 

Vidjet ćeš kad kreneš igrati :)

 

Također, nemoj odmah kretati sa forama od znanju i kvaliteti igranja. Ne žalim se na rezultat, niti to što gubim, niti da me igra vara, nego jednostavno da je igra pretjerano ubrzana, arkadna, fliper itd. 
Nema taktiziranja, razmišljanja, lopta leti samo s jedne na drugu stranu.

Iako, ako se vama sviđa takav arkadni stil, odlično. Sve 5. 

Očigledno je da EA puno bolje prodadaje igru dok je usmjerava u tome pravcu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 18:09 (Cordas).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Cordas kaže...
JohnnyBlaze kaže...

 

Odigrao sam preko 20 utakmica online i nikad nisam dobio vise od 2 gola.

Drago mi je ako je tako.  No, to ne mijenja činjenicu da je ovo arkadno smeće, htjeli vi priznati ili ne. 
Fliper, dodavanja skoro pa u potpunosti automatizirana, šetanje kroz obranu itd. 

Moja iskustva su sasvim drugačija što se golova tiče, minimalno 5 padne svaku utakmicu. Evo zadnja završila 4:3, izgubio sam nakon 4-5 pobjeda za redom. 

SimeKZ kaže...

 

Kako nisam ? Pa jesam napiso da sam na svom kompu skino DEMO. 

 

Pa jesi ti kriv sta igras protiv noobine ? Koji nije u stanju obranit 6 komada. Ista prica se poteze jos od FIFA 14-15, al uvijek ljudi koji nisu neki znalci u igri. Ne znam kako se nikad zvone nije zalio ? ili onaj jedan momak koji je isto peglo u ono vrijeme kad su se na bugu organizirali turniri na PCu. 

 

Skinuo si demo, haha. 
Demo i završna verzija nikad nisu imale nikakve veze jedna s drugom, što se gameplaya tiče. To bi trebao znati ako si igrao FIFA-u kao što kažeš da jesi.  

Pogotovo igranje vs AI i igranje vs stvarni protivnik, također nemaju veze jedno s drugim. A pogotovo FUT nema veze ni sa čim od navedenog.  

 

Vidjet ćeš kad kreneš igrati :)

 

Također, nemoj odmah kretati sa forama od znanju i kvaliteti igranja. Ne žalim se na rezultat, niti to što gubim, niti da me igra vara, nego jednostavno da je igra pretjerano ubrzana, arkadna, fliper itd. 
Nema taktiziranja, razmišljanja, lopta leti samo s jedne na drugu stranu.

Iako, ako se vama sviđa takav arkadni stil, odlično. Sve 5. 

Očigledno je da EA puno bolje prodadaje igru dok je usmjerava u tome pravcu.

 Pa reko bi sad da si sam sebi dao odgovor. Posto se nacin branjenja nije promijenio iz dema do izasle igre. 

Usporedujes FUT, gdje ces u pocetku vec 60% naic na nekog novog klinca koji veze sa FIFAom nije imo i naravno da ces ga napunit.

 

Odi u season pa igraj taj fliper, naravno da nece ic. Igra fliper protiv malo boljeg protivnika, opet ti nece proc. 

Odigraj protiv kojeg igraca tu sa foruma, pa onda pricaj kak je fliper i pumpanje golova. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: FIFA 18
izvone kaže...

,sad bi samo radi fife uzimao PS,isao sa accountom iz pocetka,bio bez onih coin boostera do nekog levela,pa mi vise muke nego ovdje,imam jos par dana da odlucim,al samo radi fife davat 3soma mi nekako bed. Uzeo bih odma pro jer planiram 4k TV za black friday,dodatni kontroler,ps subskripcija,igra,nagomila se...

 

 

 Ne bi bio bez njih. Logaš se na PS4 acc na origin s istom šifrom na koji se logaš na PC origin acc i boost ti ostaje. Kada te traži da kreiraš novi origin acc ti samo odi na logiranje jer ga već imaš s PC.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Pa reko bi sad da si sam sebi dao odgovor. Posto se nacin branjenja nije promijenio iz dema do izasle igre. 

Usporedujes FUT, gdje ces u pocetku vec 60% naic na nekog novog klinca koji veze sa FIFAom nije imo i naravno da ces ga napunit.

 

Odi u season pa igraj taj fliper, naravno da nece ic. Igra fliper protiv malo boljeg protivnika, opet ti nece proc. 

Odigraj protiv kojeg igraca tu sa foruma, pa onda pricaj kak je fliper i pumpanje golova. 

Gle, ne znam zašto se uopće uključuješ u raspravu ako nisi igrao igru. Pogotovo ako nisi igrao prijašnje FIFA-e jer ne sjećam te se niti u jednoj od tema (osim FIFA-e 14), a sve sam pratio, iako nigdje nisam pisao. 

Ne razumiješ što ti želim reći. Ne igram ja takvim stilom igre, fliper, nego igra djeluje kao fliper jer su dodavanja automatizirana. Tako je bilo i u FIFA-i 16, 17 pa i evo i u 18. 

 

Kad igraš DEMO, gameplay je spor, može se igrat normalan nogomet, AI ne srlja bezveze i to zapravo djeluje kao nogometna situacija. FUT je sasvim druga priča. 

 

No, ponavljam, stvarno nema smisla da sudjeluješ u raspravi i daješ TD ljudima koji daju svoj osvrt na igru kad ju ti nisi probao. Pogotovo ne takvim sarkastičnim komentarima tipa "genijalno mi je kad se žališ na igru, a ne znaš igrati". 

 

Također ne vidim smisla braniti igru od vjerojatno najgore tvrtke ikad, koju boli ona stvar za korisnike. Jedino što im je bitno je da izvuku novce preko FP-a u FUT-u. A igra svake godine ima iste probleme, svi se stalno žale, a ništa se ne popravlja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 18:22 (Cordas).
14 godina
offline
FIFA 18

Momci imam jedno pitanje u vezi Origin Accessa.. Ne razumijem kak to funkcionira.. Uzmem recimo godišnju pretplatu koja dođe 24 eura i mogu igrati full igrice koje su u tome origin vaultu besplatno cijelu godinu? Zvuči mi presumnjivo pa zato pitam, po toj logici nitko nebi kupio FIFU na originu nego samo uzeo origin access za 24 eura i igrao koliko želi, gdje je caka?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Činjenica je da je igra malo prebrza, da svi podjednako brzo trče, da su dodavanja skoro pa fliper, da je zabijanje gola loše odrađeno. Nemam nikakav gušt ili ono oduševljenje kada zabijem jer se lopta odbija kao od zida. Nema više onog osjećaja kada se lopta zapetlja u mreži pa klizi po njoj. Golmani su vjerojatno najgluplji do sada. Kakvi golovi padaju, to je smiješno. Silovanje je dovedeno do savršenstva. Lik se prvo zabije u mene, baci me a onda uzme loptu. Znači uopće ne ide na loptu već u igrača. Čisti faul. Naravno to se ne svira.

Sa svim stvarima se treba pomiriti jer svakanfifa je do sada imala svakakvih debilana. To je tako. Ili se uklopi ili promijeni igru. No s drugecstrane nikada nije bilo lakše doći do igrača. U tri dana sam složio momčad za kakvu mi je prije trebalo bar dva tjedna. I to iz ničega. Odigrao sve jednostavne sbc, jako malo bio na marketu i eto solidne momčadi. Sada baš slažem nešto za PC. Krenio sam s talijanima. Kakva je takva je ali meni nema boljeg nogometa. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 18:41 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Reedy kaže...

Momci imam jedno pitanje u vezi Origin Accessa.. Ne razumijem kak to funkcionira.. Uzmem recimo godišnju pretplatu koja dođe 24 eura i mogu igrati full igrice koje su u tome origin vaultu besplatno cijelu godinu? Zvuči mi presumnjivo pa zato pitam, po toj logici nitko nebi kupio FIFU na originu nego samo uzeo origin access za 24 eura i igrao koliko želi, gdje je caka?

 

Hvala

 caka je što će fifa u access doći tek negdje u 5 mjesecu sljedeće godine. Sada možeš odigrati 10 sati i igra se zaključava. Sve ostale igre koje se nalaze u accessu možeš igrati do besvijesti. 

9 godina
offline
FIFA 18

Jel možete vi preloadat na PC-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

https://www.futwiz.com/en/fifa18/player/kalidou-koulibaly/20541

 

možeš ti dijeliti td koliko hoćeš ali i ovdje piše da je h/h

 

Išao sam paliti fifu i popušiti jedno igranje samo da ti dokažem da si u krivu.

Podijelit ću ih još ako se nastaviš pravit pametan, a očito to nisi.

Pročitaj malo o kojem smo mi igraču raspravljali pa se onda upuštaj u raspravu, a ne past s pičke na beton i lupat po Kulibaliju k'o onaj panj što je naporan sa Wiliamom.

Jebali vas Wiliam i Kulibali da vas jebali.

[19xx] 4ntraks
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

da evo prije par min mi se skinulo (preload pc), idemo ronaldo u prvom packu inc

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 20:26 (pleyr).
9 godina
offline
FIFA 18

Ja ne mogu preloadat, jel to zato što je iz koreje??

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

Ja ne mogu preloadat, jel to zato što je iz koreje??

 ne znam moguce, ali ja imam jedno pitanje, igra mi se skinula(pc), ali je ne mogu igrati, neda mi da stisnem play, zato sto nemam origin access ili?

9 godina
offline
Re: FIFA 18
pleyr kaže...
playjob kaže...

Ja ne mogu preloadat, jel to zato što je iz koreje??

 ne znam moguce, ali ja imam jedno pitanje, igra mi se skinula(pc), ali je ne mogu igrati, neda mi da stisnem play, zato sto nemam origin access ili?

 Igra se može zaigrati tek idući petak(29.9.)

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...
pleyr kaže...
playjob kaže...

Ja ne mogu preloadat, jel to zato što je iz koreje??

 ne znam moguce, ali ja imam jedno pitanje, igra mi se skinula(pc), ali je ne mogu igrati, neda mi da stisnem play, zato sto nemam origin access ili?

 Igra se može zaigrati tek idući petak(29.9.)

 ne, ja mogu 26.9. (preorder) ali sam mislio ovaj "preload" znaci kao 10h mogu igrati do 26.9.
btw. nesto manje od 33gb ima

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 20:48 (pleyr).
10 godina
offline
FIFA 18

Nije da ja neznam se branit u prosloj fifi nezz jesam li  u 1000 utakmica odigrao 6:6 cinjenica je ta da sve prolazi jer ne samo da ja primam puno golova vec i protivnici. Igrao sam demo protiv brata i najvise sto je u utakmici je palo 3 gola demo nije ni priblizno blizu gameplayu fife18.Upali pes2016 myclub besplatan je na steamu i vidit ces da je mala razlika izmedju te dvije igre jer sjecam se da je i tamo sve prolazilo i da su mi sve tekme zavrsavale sa najmanje 5 golova po utakmici. Lose su napravili taj sistem branjenja kao sto sam vec napisao kad stisnem kocku za stand tackle igrac mi se zna izmaknut a kad ne stisnem protivnik prodje kroz njega jos sam zaboravio napomenut to kad god sam isao presjec loptu mom igracu je lopta prosla kroz noge, jednostavno nema nikakvog osjecaja kad zelim uzet loptu koda netko drugi upravlja umjesto mene. Nemoj pricat ovdje da neznamo igrat vec igraj igricu i skuzit ces da su skroz promasili obranu kao sto je i prosle godine bio glitch kad projuris po kutu i napunis dodavanje do kraja i obranbeni igraci se izmaknu i ti samo sa napadacem pospremis nemogu se sjetit koliko im je tocno trebalo da to poprave.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 18

Pa dobro jesam ja jedini nesretnik koji ne može preloadat smrdljivu fifu???

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

Pa dobro jesam ja jedini nesretnik koji ne može preloadat smrdljivu fifu???

 ali izgleda da je džaba preload ako nemas origin access, jer nemres pokrenuti igru

9 godina
offline
Re: FIFA 18
pleyr kaže...
playjob kaže...

Pa dobro jesam ja jedini nesretnik koji ne može preloadat smrdljivu fifu???

 ali izgleda da je džaba preload ako nemas origin access, jer nemres pokrenuti igru

 Ne znam koji je smisao dat 30kn za 10h igre?

10 godina
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

 Ne znam koji je smisao dat 30kn za 10h igre?

 Ne dobijes samo fifu vec hrpu ostalih igrica pise ti na internetu koje sve igrice dobijes ja cu ti navest neke:Battlefield 1,4,titanfall 1 i 2 itd.

14 godina
offline
FIFA 18

Šta s investicijama. Jel se isplati investirat u igrace s niskim ocjenama, tipa Bakayoko, Jesus i takve?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Podijelit ću ih još ako se nastaviš pravit pametan, a očito to nisi.

Pročitaj malo o kojem smo mi igraču raspravljali pa se onda upuštaj u raspravu, a ne past s pičke na beton i lupat po Kulibaliju k'o onaj panj što je naporan sa Wiliamom.

Jebali vas Wiliam i Kulibali da vas jebali.

 Nisam dirao u tvoju inteligenciju pa nemoj niti ti u moju. Problem je u očima, nisam imao naočale i krivo sam pročitao. Sada vidim o kojem je igraču riječ. Ispričavam ti se ako si imao duševne boli zbog mog komentara.

 

Danas sam malo igrao fifu i samo od igranja sam složio ovu momčad. Šteta što ću s njima igrati još koji sat i gotovo. Nisam uzeo fifu na PC tako da je ovo moj oproštaj od igranja na računalu kada ea kaže gotovo je, prošlo 10 sati..

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 13:18 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
pleyr kaže...
playjob kaže...

Ja ne mogu preloadat, jel to zato što je iz koreje??

 ne znam moguce, ali ja imam jedno pitanje, igra mi se skinula(pc), ali je ne mogu igrati, neda mi da stisnem play, zato sto nemam origin access ili?

 Plati im oko 4 eura za jedan mjesec access pa ćeš moći igrati tih 10 sati...

13 godina
offline
FIFA 18

naručio sam fifu 18 preko SD, kada je mogu očekivat na adresi, odnosno koliko prije od dolaska u trgovine?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice