FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 918.139
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Gale92 kaže...

naručio sam fifu 18 preko SD, kada je mogu očekivat na adresi, odnosno koliko prije od dolaska u trgovine?

 Kolko sam vidio 29.09 im dolazi onaj bundle sa PS4 + 2 joy + fifa 18. Tako da ja mislim da bi ti na adresu mogao dobit odmah 29.09 igru, 30.09 sigurno. 

 

Ovaj Squad Battles ? Kako to funkcionira, sad sam nesto pogledo kod MattHDGamer i cini mi se odlicna shema za nagrnut coinse. 

Sad mene zanima, koliko cesto se to refresha ? Kad bi mogo upast u top 50, stvarno su nagrade opake.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 23:37 (SimeKZ).
11 godina
offline
Re: FIFA 18
nul-3 kaže...

Šta s investicijama. Jel se isplati investirat u igrace s niskim ocjenama, tipa Bakayoko, Jesus i takve?

 Da, to ce bit jako trazeni igraci.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
heyHOOO kaže...

Pozdrav :)

 

S koje od ovih stranica ( http://ps4pricecheck.com/item/529/FIFA-18) preporučate da je najbolje naručit?

 

I kojima je dostava uključena u ukupnu cijenu?

 

I koliko se općenito čeka dostava ? 

 

 

Svaki bi savjet dobro došao, da uštedim koju kn, da ne pretplacujen kod nas...

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 23:53 (heyHOOO).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Gale92 kaže...

naručio sam fifu 18 preko SD, kada je mogu očekivat na adresi, odnosno koliko prije od dolaska u trgovine?

 Nema prije. Dobiješ isti dan kada igra dolazi, bar su meni tako dostavili prije dvije godine. Ako si uzeo ronaldo edition dobit ćeš je 26.09 a standardnu verziju 29.09.

9 godina
offline
FIFA 18

Još uvijek ne mogu preloadat, jel moram imat access da bi mogo preloadat??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

FIFA 18 preload time
Xbox One gamers can preload FIFA 18 right now. PS4 owners can do so from September 24, while FIFA 18 PC preload begins on September 22. This of course, does not apply to those with EA Access or Origin Access - users of either service can download and play the game from September 21.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
playjob kaže...

Još uvijek ne mogu preloadat, jel moram imat access da bi mogo preloadat??

 Na PS4 piše da preload starta 24.09.

9 godina
offline
FIFA 18

Hahahaha onda su nešto poduzeli što se tiče VPN Koreje...... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

ja sam jos jucer stavio preload na ps4 jel to zbog ronaldo editiona ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
tomislavivic kaže...

ja sam jos jucer stavio preload na ps4 jel to zbog ronaldo editiona ili?

 Ja imam Icon edition i piše mi da će se igra počet sama skidati 24.09.

10 godina
offline
FIFA 18

Eto nakon 7 utakmica uspio sam pobijedit utakmicu bez da sam primio gol pobijedio sam 6:0. Imao sam 17 udaraca u okvir gola dok je on imao samo 5. Smatram da sam imao srece sto nisam primio gol jer inace golman jedva da mi ima vise od dvije obrane na utakmici. Ovo da ih ima 5 to mi je rekord za sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18

Frend i ja imamo us acc mozda je do toga?

15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Eto nakon 7 utakmica uspio sam pobijedit utakmicu bez da sam primio gol pobijedio sam 6:0. Imao sam 17 udaraca u okvir gola dok je on imao samo 5. Smatram da sam imao srece sto nisam primio gol jer inace golman jedva da mi ima vise od dvije obrane na utakmici. Ovo da ih ima 5 to mi je rekord za sada.

Strašno je kako su golmani loši. Sve se svodi na onu kako je netko rekao čiji golman više obrani. Ja bih još dodao, pobjeđuje onaj tko je došao u situaciju da sa strane više puta pukne na prvu stativu. To golman ništa ne brani. Gledam danas malo Itania, svaka tekma mu završava 4-3, 6-3, 4-2. Ono prima šakom i kapom a tako i zabija. Odigrao sam do sada sigurno preko osam sati i stvarno nemam želju igrati kao prošlih godina jer je ovo jednostavno loš nogomet. Koliko sam golova zabio da nisam niti skužio. Lopta se od mreže odbije kao od zida. Vrlo vjerojatno znaju kaj rade ali ja za to nemam više razumijevanja. Moja ocjena igre 6/10.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
I sad će vam simekz doći i reći da je to zato što ne znate igrati.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
FIFA 18

evo krenuo u malu izgradnju bpl tima za sada nije lose s obzirom da nisam ni jednu utk zaigra. A jos imam nekih 50k

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18

To bez pointsa? Kako?

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cordas kaže...
I sad će vam simekz doći i reći da je to zato što ne znate igrati.

 Pa ne znam da Itani ne zna igrati a prima tri gola po tekmi? Kaj da ja radim ako ti pukneš svaki puta skroz iskosa na prvu stativu i svaka prođe ispod golmana? Zabio sam par golova tako da lopta padne metar ispred golmana a on sjedne na guzicu a onda se lopta odbije preko njega? Ono, neugodno mi kada zabijem takav gol. Jedina novost i revolucija u igri je kada ronaldo nakon gola glasno krikne. To je prvi put u povijesti nogometnih igri da igrači na terenu puste glas. Bravo EA, pišete povijest. Za godinu dvije svi igrači će po terenu pričati... Nemam ja neke posebne zamjerke za igru jer je to upravo ono što se moglo očekivati. No meni je to loš nogomet.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
tomislavivic kaže...

To bez pointsa? Kako?

Pa ove godine nije neki problem. Imaš one sbc pa ih sve odigraš pa malo market i eto. Ja sam u tri dana složio lijepu španjolsku momčad. Jedino sam IF Bakambua dobio u početnom packu, sve ostalo kupio na marketu. Mislim da ću pri tome i ostati a sve ostale coinse koristiti za trgovinu. Tak isti vrag kakve igrače imaš kada je ove godine igra rodeo...

 

Mislim da bi mu pametnije bilo preostalih 50k uložiti u igrače jer će sve otići gore kada igra krene. Već sada svaki dan igrači lagano idu cijenom gore kako je više coinsa u opticaju.  Gledam eriksen 40k a de bruyne 90k a otići će ziher duplo gore, pa i više od toga...

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 16:02 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Slažem se sa većinom kritika na Fifu ove godine, golmani su stvarno po meni zasad loši. Mada stvarno imam osjećaj da se nekad zareda par normalnih utakmica u kojima uživam igrati, a onda par gdje to stvarno veze nema s nogometom i pogotovo obranom. Vjerovatno se još na neke stvari treba i naviknut. Ali moramo shvatit da ova ekipa radi igre kako za nas koji je već igramo 15 ak godina i tražimo neku realnost približnu stvarnoj igri, oni rade igre i za djecu ispod 10 god gdje da nije igra takva arkada nebi je nikad ni kupili. A vjerovatno svi mi koji imamo djecu znamo da je biznis oko njih velika mašinerija i tu su igri veliki novci. Pa oni to na neki način pokušaju balansirat ali nemože to nikako ispast dobro. E sad šta nam preostaje, da svaki put kad nam se zareda par utakmica sa sranjima od EA-a ovde pišemo da ništa ne valja ili da jednostavno prihvatimo da je to igra koja nikad neće bit realna i probamo se zabavit kao i ta djeca. Oni se vjerovatno smiju pogreškama na ulici ili školi kad se nađu, a nama je to smak svijeta. Mislim da bi bilo bolje malo komentirat i podijelit neke stvari npr. kojeg igrača kupit, kada prodat (šta recimo movie radi zasad), koju ekipu uzet u seasonu, kojeg igrača, organizirat turnir i tako dalje. Jer cijelu godinu pričat da nam nešto nevalja mislim da nema smisla. 

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Jedinu pozitivnu stvar koju mogu reci u vezi igre je ona brza zamjena i to sto su stavili da se igra jedino moze pauzirat kada se prekine igra. Te dvije novine mi se jako svidjaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Cordas kaže...
I sad će vam simekz doći i reći da je to zato što ne znate igrati.

 Ne, to se samo tice napuhanih ko ti gdje im je ve krivo jer ne znaju ;)

 

Da su golmani banana sam cito na par stranica i foruma. Samo da se ne vratimo u doba FIFA 15 gdje su stvarno bili ocajni.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
10 godina
offline
FIFA 18

Dns sam odigrao nekih 6,7 utakmica. Broj primljenih golova mi se smanjio kada sam promijenio formaciju sa 4-4-2 na 4-3-3. Uspio sam samo dvije tekme odigrat bez 5 ili vise golova na utakmici.Oba dvije su zavrsile 2-1 jednu sam dobio jednu izgubio. Ovo je momcad koju trenutno koristim https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=gAmIZpbInMLtY:FFA18PCC

Neke sam dobio u packovima neke sam kupio, za sad sam zadovoljan snjima napadaci su jako dobri redovno zabijaju. Imam 7800 coinsta i stedim da slozim momcad sa talijanima pa tako cu moci mjenjat ta dva tima bez da trosim coinste na fitness kartice. Zanima me jeli netko isprobao Mandzu,kakav je?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Meni ja mandzukic odlican ove godine, dobar centarsut je 70% gola ako je on u 16 m. A i igra nogom bar zasad sta sam igrao je solidna, zabio par golova s njim izvan 16. Takodjer se dobro gradi i ima dobar povratni pas kad ga koristis ko mantinelu.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Otkazao sam prednarudzbu fife.
Igra ide u smjeru koji mi se ne svida.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Visoki rezultati su zato jer obrambeni igrači više ne rade sami.

Ustvari, rade nešto, ali ne u tolikoj mjeri kao što su u prošloj FIFI.

U FIFI 17 sam puštao bekove da sami prate krila dok bi vezne igrače ili obrambene štimao da im presiječem pas ili izbijem ubačaj.

Koliko puta su mi sami bekovi ili centralni braniči oduzeli loptu protivniku bez da sam njima upravljao.

Sada tome nije tako i još nisam načisto da li je to dobro ili loše.

Igrao sam samo 3 online, a to je mali uzorak da donesem konačan sud.

Jbga, sad mi lik probija krilo, a bek trčkara podalje i gleda ga.

Ako hoću presijeći ubačaj ili dodavanje moram ga napasti i samim time ne mogu organizirati obranu.

 

Osim loše obrane, u ovoj FIFI pace čini razliku.

Prolazim sa Rashfordom pored obrambenih kao da ih nema.

To je još jedan od razloga zašto pada puno golova.

 

Ne sjećam točno svih rezultata danas osim jedne utakmice 4-4.

Mislim da sam jednu dobio 5-1 i jednu 4-2.

U FIFI 17 bih toliko golova zabio u 10 utakmica, a 4 komada primio vrlo rijetko.

 

Jedna stvar za koju mogu reći da mi se nikako ne sviđa su uklizavanja i grubosti koje sudac ne sankcionira.

Od 3 utakmice, 2 sam igrao sa tipovima koji ništa drugo ne rade do stišću uklizavanje, a što je najbolje, u pravilu im to prolazi, nažalost.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 18

Koji je zaključak na kraju... jel napokon imaju smisla špice koje nisu brze (Mandžo, Benteke, Aduriz i sl.)

 

Nisam još sastavio tim do kraja, a želim sad kupiti sve dok su cijene ovakve kakve jesu, pa me zanima vaše mišljenje (onih koji su igrali).

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=exZZeMJenMLB9:FFA18PCC ovo sam uspio složiti dosada, malo me bode Williams jer nije rare gold (inače ako ste primjetili ima dosta manje nrare gold igrača) 
omčad bi bila još i bolja da nisam greškom Fabregasa stavio na market za 4 000. Glupan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Jedinu pozitivnu stvar koju mogu reci u vezi igre je ona brza zamjena i to sto su stavili da se igra jedino moze pauzirat kada se prekine igra. Te dvije novine mi se jako svidjaju.

 Nisam do sada tražio prekid pa nisam primjetio ali eto ako su to upeljali malo ću si utvarati da je to i dijelom moja zasluga jer sam na EA forumu u fifi 17 pokrenio temu da se onemogući pauziranje igre dok je lopta u terenu. To je stvarno bilo grozno, pogotovo ako naletiš na nekog bolesnika. Ajde bar nešto...

12 godina
offline
Re: FIFA 18
nul-3 kaže...

Koji je zaključak na kraju... jel napokon imaju smisla špice koje nisu brze (Mandžo, Benteke, Aduriz i sl.)

 

Nisam još sastavio tim do kraja, a želim sad kupiti sve dok su cijene ovakve kakve jesu, pa me zanima vaše mišljenje (onih koji su igrali).

Ja sam danas odigrao 5 SP i 3 online.

Online se pogotovo osjeti da brzina ima veliku ulogu.

Obrambeni su spori i sporo reagiraju pa ih brzanci lako prolaze.

Igrao sam sa Hazardom kojeg sam dobio na posudbu i to nije normalno kako je lako s njim proći i pretrčati bilo koga.

Inače imam Rashforda u napadu, a on je prilično brz i agilan pa ih također ubijam s njim.

 

BTW

Riješio ovaj prvi, najlakši SBC 5 liga i dobijem Manea :)

Nisam ga još probao jer su mi se baterije potrošile, ali muči me što ide za gadne pare pa sam na čudu dal da ga utopim odmah ili da igram s njim?

Kad bih ga prodao, taman sredim sredinu terena i desnog beka s tim parama.

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=iVUBl7MunMLE9:FFA18PCC

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 18

finu si ti ekipu slozio 

Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice