FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.314
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Ovako to izgleda zadnjih par dana kod mene, mogu pucati do sutra ali lik pogodi iz prvog udarca..

 Mogu ti rec' da su i moje tekme pocele zavrsavat ovako. Jednostavno nisam clinical kako bi AA9Skilz reko. Mrzim sam sebe kad iz nekih situacija koje inace pospremam idem filozofirat pa nabijem. Pere me neka nervoza nakon 4-5 promasenih zicera. 

 

 

Gore je jedan kolega pito kako napredujemo sa obranom. Mogu rec' da mi ide solidno. Najgore mi je kad odigram SB i onda na Online. Gubim se nakon SBa i to me najvise hebe. Najvise me smeta, sta sam primjetio. Da moj protivnik jednostavno je toliko ofenzivan da ja ne mogu toliko defanzivan bit. Ne znam kako bi to objasnio. Igram protiv Aubameyang - Werner napada. Uredno ih blokiram, al on je jednostavno u 3-4 pasa vec na mojih 18-20m. Dok se ja moram petljat kroz njegovu sredinu dok ne iscprkam nest' dok mi se igraci svi ne pojave u napadu i prikljuce. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Apropos SB-a... baš sam jučer uspoređivao s malim koji igra na PS4 i kod mene na PC-u.

Bodovi koji su bili potrebni za gold 1 - cca 6000 bodova više treba na PC-u ostvariti nego na PS-u.

Za elite 3 treba cca 10.000 više bodova itd.

Prvi na PC-u je imao mislim 12.000 bodova više od prvog na PS4.

E sad, jesu li na PC-u čiteri ili bolji igrači to ne znam, ali da je lakše na PS-u, očito je.

Novi patch koji se bavi isključivo SB daje odgovor na tvoje pitanje. Nevjerojatno, ljudi varaju i u offline modu. Inače, jutros sam postavio osobni rekord po broju bodova u jednoj tekmi. OK, znam da ste uzimali i više ali meni je ovo rekord.

11 godina
offline
FIFA 18

Ja sam odustao od SB-a, probat cu uletiti u weekend ligu, vec ako se moram nervirati onda neka to bude u WL :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Znaci idem uzet loptu njegov drugi suigrac udara mog igraca koji pada pod noge suparnickom igracu koji ima loptu i on dobije penal zbog toga. To sto su mog igraca zviznuli po nogama i kad je padao dobio je koljenom u glavu to nista. Prokleta EA kad ne znaju isprogramirat kako treba te prekrsaje. Bas mi je zao sto nema snimke pa da snimim tu situaciju da svi vidite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Apropos SB-a... baš sam jučer uspoređivao s malim koji igra na PS4 i kod mene na PC-u.

Bodovi koji su bili potrebni za gold 1 - cca 6000 bodova više treba na PC-u ostvariti nego na PS-u.

Za elite 3 treba cca 10.000 više bodova itd.

Prvi na PC-u je imao mislim 12.000 bodova više od prvog na PS4.

E sad, jesu li na PC-u čiteri ili bolji igrači to ne znam, ali da je lakše na PS-u, očito je.

Novi patch koji se bavi isključivo SB daje odgovor na tvoje pitanje. Nevjerojatno, ljudi varaju i u offline modu. Inače, jutros sam postavio osobni rekord po broju bodova u jednoj tekmi. OK, znam da ste uzimali i više ali meni je ovo rekord.

 Legacy na on, lagano drzanje Xa i ides kroz njih ko kroz maslac. Treba taj SB exploitat kolko ide. 80% top 100 igraca exploita koliko god ide. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Legacy na on, lagano drzanje Xa i ides kroz njih ko kroz maslac. Treba taj SB exploitat kolko ide. 80% top 100 igraca exploita koliko god ide. 

 Ako su drugi pokvareni ne moram i ja biti. Zato nam i je igra takva kada je prva ideja kako prevariti.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Legacy na on, lagano drzanje Xa i ides kroz njih ko kroz maslac. Treba taj SB exploitat kolko ide. 80% top 100 igraca exploita koliko god ide. 

 Ako su drugi pokvareni ne moram i ja biti. Zato nam i je igra takva kada je prva ideja kako prevariti.

 Pokvarenost bi bila koristenje neke vrste trainera kao sta je moguce na kompu. Koristit postavke u igri koje su ti pod nosom nije bit pokvaren.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Pokvarenost bi bila koristenje neke vrste trainera kao sta je moguce na kompu. Koristit postavke u igri koje su ti pod nosom nije bit pokvaren.

 Oduvijek je bilo pokvarenost koristiti propuste igre.. Da je to ok ne bi radili patch koji rješava taj problem.

11 godina
offline
FIFA 18

slozim novi marquee u 3 min, sve imam u klubu, otvorim 5 paketa i vratim 15k jedva.

pizdu mater i sreca

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Kakav je to update bio 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 18

U dva dana otvorio dvije ikone, i to ne one koje idu za minimalan iznos.

Flower Boy
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Toxic1337 kaže...

U dva dana otvorio dvije ikone, i to ne one koje idu za minimalan iznos.

 Bravo za tebe

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Toxic1337 kaže...

U dva dana otvorio dvije ikone, i to ne one koje idu za minimalan iznos.

 Kako se to otvaraju ikone? Daj objasni da i mi počnemo otvarati... u svakom slučaju bravo na otvaranju.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Toxic1337 kaže...

U dva dana otvorio dvije ikone, i to ne one koje idu za minimalan iznos.

 Pozuri i odigraj eurojackpot jer ovo mora biti tvoj tjedan.

 

Ako maknu legacy sa SB trebali bi ga maknut sa cijele igrice posto ga je moguce izabrat u svim offline modovima.

10 godina
offline
Re: FIFA 18
Toxic1337 kaže...

U dva dana otvorio dvije ikone, i to ne one koje idu za minimalan iznos.

 Bravo. Ja u cetri fife nisam otvorio igraca skupljeg od 300k hahaha. Ali kao sto kolega kaze odigraj eurojackpot dok te jos drzi sreca

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ako vec nema Modrica mogli su Kalinica stavit u totw s obzirom na prvu utakmicu.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Vidim od mojih igrača Mane i Son u TOTW-u, imam li ja šta od toga ? Vidim da spominjete taj TOTW ...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Mozda im se malo digne cijena ako mislis prodavati i to je to. Ako su obicne kartice naravno.

15 godina
offline
FIFA 18

Na koju foru jebeni tolliso u TOTW a nema lacazetta? Znao sam, pas mater...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 18

bas,tolisso nema logike,jos ga gledam bi ga prodao,i sad mu skoci cijena,GG EA 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Stvarno nema logike, 1 asist u utakmicu ipo. Lacazette u 93 min dva gola. Nema smisla nikakvog.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

Mozda im se malo digne cijena ako mislis prodavati i to je to. Ako su obicne kartice naravno.

 

Malo digne cijena, jebeno ...

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Iniesta21 kaže...
jpantalon kaže...

Mozda im se malo digne cijena ako mislis prodavati i to je to. Ako su obicne kartice naravno.

 

Malo digne cijena, jebeno ...

 A što bi htio? Imaš rare karticu kojoj svakodnevno pada cijena. Danas su izašle nove IF kartice koje nemaju veze s tvojom karticom. Da kojim slučajem imaš otv lukakua onda bi dobio nadogradnju, ovako nula bodova.

 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Sinoć sam startao te odigrao 3 tekme s početnom ekipom (većinom bronze). Gameplay mi djeluje u totalnom KU*** i jednostavno ne prati prezentaciju i grafiku. Nadam se da će se feeling promjeniti dok dođem do boljih igrača i ekipe kakvu sam zacrtao. Osjetio sam zbog čega ekipa ima problema s  defanzivom i mislim da za mene neće biti problema, jer će mi dobro doći neke vještine koje sam brusio dok sam igrao novi pes.

 

Trenutno na poslu izletim na fut web app pa malo trgujem i već sam sklepao pristojnu ekipu, a da nisma potrišio ni 2k od bonusa u katalogu.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

jučer sam odigrao kick off poslije novog updatea, smanjena je preciznost paseva, tj. igrači više presjecaju paseve nije kao prije da nemožeš oteti loptu, to sam za sad primjetio ali trebam još odigrat utakmica da vidimo šta su još radili

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Kvalificirao sam se jucer iz prvog pokusaja za weekend ligu, osvojio 6tu diviziju bez poraza, sralo me na veliko :)

Investirao bi u Mbappea, jel ga probao netko?

U Premier ligi mi je Musa nezamjenjiv, cudo od igraca za 1000 coinsa tako da sam u potrazi za napadaca u Ligi 1. 

Falcao igra toplo hladno i ide mi na zivce.

 

Edit 

Evo slike ekipa

To sam složio odmah na početku s tim da imam 30tak sati igranja :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 10:55 (C3c1l).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
hanteed kaže...

jučer sam odigrao kick off poslije novog updatea, smanjena je preciznost paseva, tj. igrači više presjecaju paseve nije kao prije da nemožeš oteti loptu, to sam za sad primjetio ali trebam još odigrat utakmica da vidimo šta su još radili

Po najavi to uopće nisu dirali. Pass igru su mijenjali u patchu 1.4 a ovaj novi u cijelosti je podređen SB. Nakon patcha puno je lakše igrati SB. Sada gotovo svaku  tekmu na legendary dobijem po 4/5 razlike što prije nije bio slučaj. Osjeti se manji pritisak protivnika, manja preciznost u napadu i puno više rupa u obrani. Do sada u četiri dana nisam nikada imao 30k bodova.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 10:50 (movie).
9 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
hanteed kaže...

jučer sam odigrao kick off poslije novog updatea, smanjena je preciznost paseva, tj. igrači više presjecaju paseve nije kao prije da nemožeš oteti loptu, to sam za sad primjetio ali trebam još odigrat utakmica da vidimo šta su još radili

Po najavi to uopće nisu dirali. Pass igru su mijenjali u patchu 1.4 a ovaj novi u cijelosti je podređen SB. Nakon patcha puno je lakše igrati SB. Sada gotovo svaku  tekmu na legendary dobijem po 4/5 razlike što prije nije bio slučaj. Osjeti se manji pritisak protivnika, manja preciznost u napadu i puno više rupa u obrani. Do sada u četiri dana nisam nikada imao 30k bodova.

 Da, sigurno su olakšali SB. Do sad jos nisam dobio ovoliko bodova.

 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kako igrate SB na legendary ? Sa Legacy ili Tactical def . ?

Ja igram na semi -pro ,tactical def .Budem gold 1-2 !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 11:19 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Kako igrate SB na legendary ? Sa Legacy ili Tactical def . ?

Ja igram na semi -pro ,tactical def .Budem gold 1-2 !

 Ja na legendary sa tactical def. Laganica, al nekad se zna desiti da izgubim kad igrica bas hoće da izgubim.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice