FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 918.430
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Kako igrate SB na legendary ? Sa Legacy ili Tactical def . ?

Ja igram na semi -pro ,tactical def .Budem gold 1-2 !

Kad uđem u tekmu stavim high pressure i defending.

Na poluvremenu bez obzira na rezultat stavim attacking.

Na legendary igram sa svim ekipama koje nemaju Mesija, Ronalda i te pizde materine koje driblaju.

Ako vidim nekog od tih igrača onda na profesional igram protiv tih ekipa.

Jer ako je Ronaldo u ekipi sa svim srebrnima, ovi popizde i igraju kao 11 Ronalda, jebo sam im mamu.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

Kako igrate SB na legendary ? Sa Legacy ili Tactical def . ?

Ja igram na semi -pro ,tactical def .Budem gold 1-2 !

Kad uđem u tekmu stavim high pressure i defending.

Na poluvremenu bez obzira na rezultat stavim attacking.

Na legendary igram sa svim ekipama koje nemaju Mesija, Ronalda i te pizde materine koje driblaju.

Ako vidim nekog od tih igrača onda na profesional igram protiv tih ekipa.

Jer ako je Ronaldo u ekipi sa svim srebrnima, ovi popizde i igraju kao 11 Ronalda, jebo sam im mamu.

 Koristan savjet ,a def., legaci ili tactical ?

 Jos nesto,ako je SB odraz  " realnih " timomova igraca kako da cesto srecem  ekipa sa i  Ronaldom i Messiem !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 11:47 (goust78).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Koristan savjet ,a def., legaci ili tactical ?

 Jos nesto,ako je SB odraz  " realnih " timomova igraca kako da cesto srecem  ekipa sa i  Ronaldom i Messiem !

Niti ne znam gdje se mijenja taj legacy defending.

Čitao sam da to spominjete, ali me ne zanima.

 

A timovi koji imaju Ronalda, Mesija, Balea i Icone obično dolaze iz Kine, Rusije i Poljske.

Doduše, moguće da su te kartice one koje dobiješ na posudbu, ali igrao sam protiv takvih ekipa da te glava zaboli koje igrače su likovi nakrcali unutra.

Odmah u ponedjeljak sam dobio ekipe ratinga 83, 85, 85, 86.

U tri je bio Ronaldo, a u dvije Ronaldo i Messi zajedno + Pogba, Bale i par Icona.

Ako je to pravo stanje onda svaki drugi igrač FIFE u ekipi ima Ronalda ili Messija.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

U tri je bio Ronaldo, a u dvije Ronaldo i Messi zajedno + Pogba, Bale i par Icona.

Ako je to pravo stanje onda svaki drugi igrač FIFE u ekipi ima Ronalda ili Messija.

 Tacno,skroz nerealno ,jbg !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
12 godina
offline
FIFA 18

Ne mora bit da je njegov. Lako se u tim ubaci loan player.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Kako igrate SB na legendary ? Sa Legacy ili Tactical def . ?

Ja igram na semi -pro ,tactical def .Budem gold 1-2 !

 Koje glupo pitanje. Otkako su upeljali tactical def., igram samo s njim. Miješanje krušaka i jabuka samo te sjebe u mozak. Igraš uvijek isto i gotovo. kakav jebeni legacy? Što ću s njim? Samo sjebati igru pa kada kreneš online gdje si?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

Kako igrate SB na legendary ? Sa Legacy ili Tactical def . ?

Ja igram na semi -pro ,tactical def .Budem gold 1-2 !

 Koje glupo pitanje. Otkako su upeljali tactical def., igram samo s njim. Miješanje krušaka i jabuka samo te sjebe u mozak. Igraš uvijek isto i gotovo. kakav jebeni legacy? Što ću s njim? Samo sjebati igru pa kada kreneš online gdje si?

 Ljudi se kunu u Legacy ! :)

 Ti neki dan rece da je to stvar izbora i da je uvjek moglo offline da se igra legacy. Sta se sad bunis sto pitam,Ima vjerovatno ljudi koji

koriste tu mogucnost za SB !

I daj ,jednom se nauci da ne govoris drugom da je glup !To je bar osnovna kultura ....

Ako si nervozan sto pada kisa ili ne mozes li ti zena ne da ,sve to nije razlog da se istresas na druge ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 13:29 (goust78).
10 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Skilledžija kaže...

U tri je bio Ronaldo, a u dvije Ronaldo i Messi zajedno + Pogba, Bale i par Icona.

Ako je to pravo stanje onda svaki drugi igrač FIFE u ekipi ima Ronalda ili Messija.

 Tacno,skroz nerealno ,jbg !

 Nema svaki drugi igrac takav tim. Igram WL i od 25 utakmica mozda 3 do 5 igraca ima u timu ikonu ili messia i ronalda. Lako je napravit ikonu ja sam mozda potrosio nekih 300k coinsta da napravim Rui Costu.

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

pa je li taj squad battles s kojim igraš protiv cpu igraniji od online divizija u futu? svi o tom pišu

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Nema svaki drugi igrac takav tim. Igram WL i od 25 utakmica mozda 3 do 5 igraca ima u timu ikonu ili messia i ronalda. Lako je napravit ikonu ja sam mozda potrosio nekih 300k coinsta da napravim Rui Costu.

Pa znamo da nema, ali po EA-u ispada da ima pošto obavezno barem jedan tim od četiri u SB-u ima Ronalda ili Messija, nerijetko i obojicu u istom timu.

 

BTW

Mi igramo na PC-u gdje su cijene igrača nešto više nego na PS-u tako da nama nije lako doći do ikone.

 

Rui Costa 85 rejtinga na PC-u (vidi sliku).

Pa ti napravi Rui Costu za 300k coinsa ako si mačak.

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 14:19 (Skilledžija).
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
The_K kaže...

 Nema svaki drugi igrac takav tim. Igram WL i od 25 utakmica mozda 3 do 5 igraca ima u timu ikonu ili messia i ronalda. Lako je napravit ikonu ja sam mozda potrosio nekih 300k coinsta da napravim Rui Costu.

Pa znamo da nema, ali po EA-u ispada da ima pošto obavezno barem jedan tim od četiri u SB-u ima Ronalda ili Messija, nerijetko i obojicu u istom timu.

 

BTW

Mi igramo na PC-u gdje su cijene igrača nešto više nego na PS-u tako da nama nije lako doći do ikone.

 

Rui Costa 85 rejtinga na PC-u (vidi sliku).

Pa ti napravi Rui Costu za 300k coinsa ako si mačak.

 Imas sbc Rui Costa. Ja sam ga napravio jeftinije jer sam koristio one scream kartice kad su bile napucane

12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Imas sbc Rui Costa. Ja sam ga napravio jeftinije jer sam koristio one scream kartice kad su bile napucane

Jbga, svejedno je sve skuplje na PC-u i zato komeniramo da nije normalno da je toliki broj timova sa Ronaldom, Messijem i ikonama.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
movie kaže...
goust78 kaže...

Kako igrate SB na legendary ? Sa Legacy ili Tactical def . ?

Ja igram na semi -pro ,tactical def .Budem gold 1-2 !

 Koje glupo pitanje. Otkako su upeljali tactical def., igram samo s njim. Miješanje krušaka i jabuka samo te sjebe u mozak. Igraš uvijek isto i gotovo. kakav jebeni legacy? Što ću s njim? Samo sjebati igru pa kada kreneš online gdje si?

 Ljudi se kunu u Legacy ! :)

 Ti neki dan rece da je to stvar izbora i da je uvjek moglo offline da se igra legacy. Sta se sad bunis sto pitam,Ima vjerovatno ljudi koji

koriste tu mogucnost za SB !

I daj ,jednom se nauci da ne govoris drugom da je glup !To je bar osnovna kultura ....

Ako si nervozan sto pada kisa ili ne mozes li ti zena ne da ,sve to nije razlog da se istresas na druge ! :)

 Legacy za SB je milina. Pogotovo ako imas full jaku ekipu sa cvrstom sredinom. Nema sanse da ista prode. 

Nikako u daily knockoutu do zadnje pobjede. Igram 4-3-3 kao i moj protivnik. Ali on ima ove OP Sterling, Dembele i ekipu. Njegov dembele leti, krece se ko zmija. Moj ne primi loptu kako treba cijelu tekmu :D No aj, ode to u produzetke. Korner, Luiz glavom na stativu i od stative na drugu stranu njegovom na nogu. 118min :D 

 

Da ne pricam kako izdominiram tekmu sa preko 60% posjeda, sto bi znacilo da skoro 8min od 12min tekme je lopta kod mene. Al' nece u gol.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 

 Ljudi se kunu u Legacy ! :)

 Ti neki dan rece da je to stvar izbora i da je uvjek moglo offline da se igra legacy. Sta se sad bunis sto pitam,Ima vjerovatno ljudi koji

koriste tu mogucnost za SB !

I daj ,jednom se nauci da ne govoris drugom da je glup !To je bar osnovna kultura ....

Ako si nervozan sto pada kisa ili ne mozes li ti zena ne da ,sve to nije razlog da se istresas na druge ! :)

Kao prvo nisam ti rekao da si glup. Daj čitaj s razumijevanjem. Rekao sam da je pitanje glupo. Ako se ne varam tactical def. je upeljan 2012. Od tada igram tako. Drukčije ne možeš igrati online. Posve je glupo jedan dan igrati ovako a drugi onako. Koji je smisao da offline igram legacy a online tactical? Samo sjebem sam sebe. Očito teže shvaćaš par jednostavnih rečenica jer ja se ne istresam samo iznosim svoje mišljenje. Legacy je stvar prošlosti.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
hanteed kaže...

pa je li taj squad battles s kojim igraš protiv cpu igraniji od online divizija u futu? svi o tom pišu

 SB je mod za jebanje u mozak. Na legendary dobiješ bez beda momčad ovrl 86 a onda izgubiš od momčadi ovrl 71. Nakon ovog 1.5 patcha čini mi se da su stvari poštenije. Nagrade su nikakve, bar iz moje perspektive. Sve zajedno skupim svaki tjedan 50k coinsa, neki put niti toliko. 

12 godina
offline
FIFA 18

Puno imam vremena na poslu,a stvarno mi fali coinsa, imate savjet neki za trgovanje na web appu? Puno je teze nego na PSu.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Nikako u daily knockoutu do zadnje pobjede. Igram 4-3-3 kao i moj protivnik. Ali on ima ove OP Sterling, Dembele i ekipu. Njegov dembele leti, krece se ko zmija. Moj ne primi loptu kako treba cijelu tekmu :D No aj, ode to u produzetke. Korner, Luiz glavom na stativu i od stative na drugu stranu njegovom na nogu. 118min :D 

 

Da ne pricam kako izdominiram tekmu sa preko 60% posjeda, sto bi znacilo da skoro 8min od 12min tekme je lopta kod mene. Al' nece u gol.

 E vidiš, o tome mi pričamo cijelo vrijeme a ti nama: "manje kukajte a više trenirajte"...

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Nikako u daily knockoutu do zadnje pobjede. Igram 4-3-3 kao i moj protivnik. Ali on ima ove OP Sterling, Dembele i ekipu. Njegov dembele leti, krece se ko zmija. Moj ne primi loptu kako treba cijelu tekmu :D No aj, ode to u produzetke. Korner, Luiz glavom na stativu i od stative na drugu stranu njegovom na nogu. 118min :D 

 

Da ne pricam kako izdominiram tekmu sa preko 60% posjeda, sto bi znacilo da skoro 8min od 12min tekme je lopta kod mene. Al' nece u gol.

 E vidiš, o tome mi pričamo cijelo vrijeme a ti nama: "manje kukajte a više trenirajte"...

 Da li vidis igdje moje plakanje kako je igra glupa ili da sam ja bog igre i da oni svi igraju nesto gdje sam ja razapet pa me svi pobjeduju. 

Manje kukanja, vise treniranja pa ce do 90min bit 5,6-0 za mene. Jednostavno.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ma meni je mutavo to kad krene igrica namještat, u kurac kad se zainati protiv tebe moš se jebat, ne kužim poantu toga, šta da te spusti na zemlju ? Da ovom drugom da volju za igrom ?

Tako je i sa SB i sa svime, ja sam svjestan da ja još imam napredka za igru, i to puno, ali kad imam 20 udaraca na gol, 10 u okvir, od toga 7-8 mrtvih šansi i izgubim 3-2 sa njegova 3 udarca na gol, ja zicere promašujem, neshvatljivo Coutinho, Mane, Lacazette a on mi sa 30 metara stisne gol pod rašlje sa Iborrom, u kurac kako ne popizdit onda. 

Ne kužim uopće kako je to napravljeno i programirano da se takve stvari događaju i opčenito s kojom svrhom ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Ja u ovoj igri recimo obožavam kada protivnik krene u kontru i ja trčim s jednim igračem kojim pratim onog koji vuće loptu a ostalih 9 mojih igrača lagano trčkara prema mome golu kao na zagrijavanju bez ikakve želje da probaju iskontrolirati stanje na terenu. S druge strane protivnikovi igrači svi u šprintu. Normalno, lik doda drugome kojeg više ne može stići niti jedan moj jer svi trčkaraju i daleko su iza njega i gol je neizbježan. Nikada mi nije jasno zašto se svi igrači ne vraćaju u obranu što brže mogu? Ja mogu kontrolirati samo jednog igrača, ne sve. Nisam na tekmama primjetio da igrači trčkaraju dok im protivnik prodaje kontru?

 

Druga stvar, protivnik ima korner. Moj golman izađe i pobere loptu i nemam kome dodati jer svi moji igrači ko retardirani stoje na mojih 16m umjesto da se rašire i krenu naprijed kako bih mogao brzo nekoga odigrati. Znači, igra me jebe duplo. Kada se hoću brzo otvoriti, moji igrači nisu zainteresirani. Kada se hoću brzo vratiti u obranu i postaviti je oni trčkaraju jer opet nisu zainteresirani. Sve mi je to čudno i nelogično.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Da li vidis igdje moje plakanje kako je igra glupa ili da sam ja bog igre i da oni svi igraju nesto gdje sam ja razapet pa me svi pobjeduju. 

Manje kukanja, vise treniranja pa ce do 90min bit 5,6-0 za mene. Jednostavno.

Pa niti ja ne kukam, samo komentiram kretenizme igre i ne mogu ih ničime opravdati. Ponajmanje dodatnim treningom jer to nema niti smisla niti je potrebno. Možeš ti trenirati koliko hoćeš ali kada zrno padne da moraš izgubiti onda ćeš izgubiti. Nema logike da momčadi ovrl 86 na legendary utrpam 5 komada a onda neki jebeni brončani ko na stereoidima već sljedeću tekmu čine čuda.

 

Kao što netko kaže, golman brani sve moguće a neki brončani napadač ovrl 52 iz okreta s 20 metara skine paučinu iz mojih rašlji. Uz sve to igrač ima pace 45 a ja ga ne mogu stići. na drugoj strani terena moj salah pacea 94 ne može pobjeći obrambenim igračima od kojih niti jedan nema pace 50 i svi ga u šprintu stignu i bace u jarak. Jednostavno igra je glupa i nerealna ma koliko ti trenirao. No nažalost nema bolje pa svi i dalje igramo i komentiramo..

12 godina
offline
FIFA 18

Mene EA u zadnje vrijeme jako prca sa paketima.

Svaki dan otvorim pokoji paket iz različitih SBC-a i od preordera, a dobivam samo gluposti.

Sad riješim ovaj novi SBC za jumbo gold paket, paket u kome se dobije 7 rare kartica.

Kod samog otvaranja nisam dobio klasičan onaj znak za zlatne kartice nego onaj za srebrne.

Od 7 rare kartica, 1 rare ugovori, 1 rare, fitness, a ostalih 5, 2 grba i 3 dresa.

I tako, bez pretjerivanja, zadnjih mjesec dana minimum.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 18

Sta da radim sa 90k coinsa, necu igru dirat do Bozica?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
nul-3 kaže...

Sta da radim sa 90k coinsa, necu igru dirat do Bozica?

Čuvaj. Kad se vratiš složi si neku solidnu momčad s tim.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Mene EA u zadnje vrijeme jako prca sa paketima.

Svaki dan otvorim pokoji paket iz različitih SBC-a i od preordera, a dobivam samo gluposti.

Sad riješim ovaj novi SBC za jumbo gold paket, paket u kome se dobije 7 rare kartica.

Kod samog otvaranja nisam dobio klasičan onaj znak za zlatne kartice nego onaj za srebrne.

Od 7 rare kartica, 1 rare ugovori, 1 rare, fitness, a ostalih 5, 2 grba i 3 dresa.

I tako, bez pretjerivanja, zadnjih mjesec dana minimum.

Evo, pročitao tvoju muku pa i ja odigrao taj sbc. Najjači igrač rare 79. Kada sam prodao sve igrače ostao sam kratak za 400 coinsa a sbc me koštao 3500 coinsa. Contractse sam stavio u klub jer ionako ništa ne vrijede. Grbove i dresove obrisao. Znači, dobio sam golu kitu. baš kao i ti..

14 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...
nul-3 kaže...

Sta da radim sa 90k coinsa, necu igru dirat do Bozica?

Čuvaj. Kad se vratiš složi si neku solidnu momčad s tim.

 A uložit u neku karticu? Npr ovaj PTG Gomez?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

E oprostite ljudi ako spamam ili nešta ali samo me zanima igrao sam s kolegom FIFU 16 i 17 one divizije gdje se probijaš do prve jel ( ja se ukljucim kao guest on ima đoju viška i peglamo) ako mi tko može objasniti zašto se to od nedavno ne može više te kakva saznanja imate hoće li se uskoro moći. Šteta bili smo dobri u tome ali iskreno nova Fifa mi i nije nešta. Hvala vam. Sry ako ste negdje već objašnjavali ima dosta stranica

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
nul-3 kaže...

 A uložit u neku karticu? Npr ovaj PTG Gomez?

Možeš, pametno izaberi jednu ili više njih. Nekako mi se čini i rashford kao dobra kupnja. Igra dobro, MU gura dobra, ne bi trebao ostati bez nadogradnje. Ja sam uzeo jednog i spremio ga u klub. Uzeo sam pet PTG kartica. Valjda će me jedna posrati.

14 godina
offline
FIFA 18

Nemam baš za njega :(

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
nul-3 kaže...

Nemam baš za njega :(

 ovih dan se kretao od 94k pa navišena PS4.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice