FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.874
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Sad cu da igram malo sa ovim slijepcima.Vecinu igraca sa imao vec od ranije sem Cuadrada i Bonaventure.

Treba mi 1 bod iz 5 za 8 div. Bice valjda dovoljno.

 

Jaki igraci i u visim divizijama ....

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 8:55 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Mene EA u zadnje vrijeme jako prca sa paketima.

Svaki dan otvorim pokoji paket iz različitih SBC-a i od preordera, a dobivam samo gluposti.

Sad riješim ovaj novi SBC za jumbo gold paket, paket u kome se dobije 7 rare kartica.

Kod samog otvaranja nisam dobio klasičan onaj znak za zlatne kartice nego onaj za srebrne.

Od 7 rare kartica, 1 rare ugovori, 1 rare, fitness, a ostalih 5, 2 grba i 3 dresa.

I tako, bez pretjerivanja, zadnjih mjesec dana minimum.

 

Ja sam dobio Vrsaljka, obicnog zlatnog.

No Comment

8 godina
offline
FIFA 18

Juce me spoji sa likom koji ima ovakvu  ekipu, u drugoj diviziji, velika borba, na kraju izgleda rezultatski da me je razbio ali i nije tako na terenu izgledalo.. Stvarno je tesko protiv igraca sa ovakvim ekipama igrati plus sto i znaju da igraju.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Juce me spoji sa likom koji ima ovakvu  ekipu, u drugoj diviziji, velika borba, na kraju izgleda rezultatski da me je razbio ali i nije tako na terenu izgledalo.. Stvarno je tesko protiv igraca sa ovakvim ekipama igrati plus sto i znaju da igraju.

Pa ti meni kazi da je on ovo skupio drkanjem po marketu.

To je coin farming, autobuyer ili brdo para utuceno u pointse.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Juce me spoji sa likom koji ima ovakvu  ekipu, u drugoj diviziji, velika borba, na kraju izgleda rezultatski da me je razbio ali i nije tako na terenu izgledalo.. Stvarno je tesko protiv igraca sa ovakvim ekipama igrati plus sto i znaju da igraju.

 Ma nije bitna ekipa druze .....

 hahahahah ali u kurcu ...

 

U prsloj fifi neko napisa da je bio 5-6. div. dok nije  " nabavio " ekipu i odmah u 2. div.

Kod mene je drugi problem ja volim da igram sa krs ekipama pa kad gubim pripisem to timu ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 10:11 (goust78).
8 godina
offline
FIFA 18

Ma vazno je ucestvovati

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Pa ti meni kazi da je on ovo skupio drkanjem po marketu.

To je coin farming, autobuyer ili brdo para utuceno u pointse.

To je zaradio isključivo od preprodaje dresova i stadiona :P

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Ma vazno je ucestvovati

 Jes kurac ! :)

 Kad pobjedim nekoga svejedno mi je ,nista ne osjecam

ali sto ne volim da gubim e to je cudo,zbog toga i ne igram online pune ,1-2 dnevno.

Kad bih tu blokadu nekako prevazisao majku mu ?! Mozda neka magija ,vudu, sta li ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

Pa ti meni kazi da je on ovo skupio drkanjem po marketu.

To je coin farming, autobuyer ili brdo para utuceno u pointse.

To je zaradio isključivo od preprodaje dresova i stadiona :P

 

Tipkao sam ti jednu vecer poruku na biber, budem ti ispricao kad se javis sto mi se desilo, liku je bio upaljen mikrofon, vristali smo doma cura i ja :)

15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Pa ti meni kazi da je on ovo skupio drkanjem po marketu.

To je coin farming, autobuyer ili brdo para utuceno u pointse.

Tko kaže da ga nije posralo u packovima? Koliko sam ja nesretan, možda je on toliko sretan? Vidjeli smo na grupi da je lik dobio u dva dana dvije icone. Vidio sam na netu da je lik u jednom packu dobio dvije icone. Inače ova momčad vrijedi preko 12 milja na PS4. Vidim da na PS4 imaš likova koliko hoćeš koji su zaradili preko 30 milijuna coinsa.

 

I ono najbitnije, nije nikakav problem toliko zaraditi samo moraš visiti na marketu. Meni se više ne da. Visio sam prvih mjesec dana i odustao, dok sam prošle godine u ovo vrijeme bio zaradio preko deset milja. Formula je jako jednostavna a zlatna koka se zove srijeda 19h. Tada vam izlazi novi TOTW i prvih pola sata cijene su debelo ispod vrijednosti koje će biti u naredna 24h. Tako sam if kolašinca viđao po 30k coinsa a išao je nešto kasnije za 100 k coinsa. Samo trebaš biti brz i imati sreće da ga prvi pobereš.

 

Ja sam pobrao dva po 60k coinsa i prodao ih za 94k coinsa. Sanea sam uzeo za 199k coinsa a pola sata kasnije je išao za 270k coinsa. Sada uzmi da imaš ekipu koja samo kupuje i onda pola sata kasnije samo prodaje. Sane je krenio sa 150k coinsa. Znači netko kome je zarada posao on je u samo pola sata mogao zaraditi milju coinsa. Ovo je deveti totw pa vidi koliko netko tko visi na market koliko je samo u tih prvih pola sata do sada zaradio trgujući samo totw karticama?

 

Coinsi se nikada nisu lakše zarađivali, samo trebaš odvojiti vrijeme i posvetiti se tome. Ima još jedna jako efikasna fora kako brzo zaraditi. Primjerice najniža cijena sanea je sada 210k coinsa. Staviš max cijenu 190k coinsa i vrtiš. Uvijek netko stavi igrača ispod cijene. Ako imaš brzi prst, igrač je tvoj. Ljudi po nekoliko sati dnevno tako nabadaju dok ne upecaju bingo. Ja sam oxladea tako upecao bar dvadesetak puta. Stavim 13k, poberem ga i isti tren ode za 19k. Nije nešto ali kada nemaš u kasi veću količinu coinsa sasvim ok zarada. No kako rekoh, ne da mi se. Zato nemojte se sprdati jer je moguće brzo zaraditi jako puno coinsa. Pogotovo dva mjeseca nakon izlaska igre.

8 godina
offline
FIFA 18

Odigrao 2 utakmice u wl i sledece dve puca konekcija oko 65'... Sreca pa je oba puta bilo nereseno pa mi se nije pisao poraz. Ovo mi se jos nije desavalo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam zapoceo WL i isto disc 75min. ja vodim 1-0 odjednom sve zastane molim boga da nije mene izbacilo i bum pise da je njega izbacilo ja odahnem pritisnem A kad ono dodje druga poruka i pise da sam dobio error i izbaci me iz fut-a mrtvu im mamu jeb.. odmah sam popizdio i to je to od WL za dns od mene nemam zivaca za njih vise

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Evo ga Sane POTM, imam ih 5 komada u klubu :) bas me interesira koliko ce mu se dignuti cijena

 

Edit: tek sam sada vidio sto je potrebno za sloziti potm, katastrofa i zajeb samo takav, Sane je totalno nebitan, jebem im sve da im jebem

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 13:10 (C3c1l).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Posto je izasao Sane POTM otisao sam na market da kupim par jeftinih  in form 81+ rating igraca i upecam in form Sterlinga za 12k hahahahaha

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 13:28 (The_K).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Posto je izasao Sane POTM otisao sam na market da kupim par jeftinih  in form 81+ rating igraca i upecam in form Sterlinga za 12k hahahahaha

netko se zajebo :D

kao ja prosle godine 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SB,proff. Tezina 10:1.
Ne mogu da vjerujem.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Draft je samo takva pusiona, nikako me ne ide, danas sam imao jebenu ekipu, i majke mi mrdnuli se nisu. Njegov Ozil leti po terenu kao da ima pace 95... Jucer 2 puta na 3. lopti ne dobijem jebeno nista, najjaci je bio usrani Dos Santos iz LA Galaxia i da, dobio sam cak usranog Cazorlu... Nista nema u packovima, otvorio sam ih 30 u zadnjih tjedan dana nisam zaradio od njih 20,000 coinsa.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Uff, grdo kako sam izgubio coinse na marketu, bar oko 30k samo na Saneu.. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Uff, grdo kako sam izgubio coinse na marketu, bar oko 30k samo na Saneu.. 

 

 Čari igre, jedan dan dobiješ a drugi izgubiš...

12 godina
offline
FIFA 18

Ja na usranom Sorrentinu s 5 kartica u 3 minute dignem 20k cistog, sad cu popusit duplo vise... nevjerovatno kako me ubija ova igra..

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Eto, niti dva mjeseca nakon izlaska konkurentne igre majstori pustili besplatnu lite verziju za sve platforme. Sve je kao i u kupljenom izdanju pa tko hoće isprobati full igru može je skinuti. Ja je skidan za PS4. Fakat su u banani kada ih ovakva fifa natjera da igru dijele već polovicom 11 mjeseca besplatno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Netko je ovdje pisao da treba ostat u utakmici premda se gubi da nauci nesto od protivnika. Izgubio sam 3-0 i jedino sto sam naucio je vristat u ekran. Moj POTM Kane je sa 5m pogodio golmana i  1na1 promasio sve, Son je promasio prazan gol sa 11m, Rui Costa je promasio prazan gol sa 7m pogodio je korner zastavicu a protivnik sa Antoniom koji ima 73 finishing je zabio gol iz okreta tako da je lopta prosla kroz noge od dva moja igraca i tik uz stativu. On ide dodat ja to vidim idem mu presjec lopta prodje kroz noge mom igracu i dodje savrseno do njegovog napadaca koji zabija gol bez problema. I tako mi provuce kroz noge mom igracu jos 8 puta tijekom utakmice. Kako? Zasto? Kako je on znao da ce lopta proc kroz noge mom igracu kako on vec zna da su moji nesposobni ne razumijem. Sto ja tu mogu naucit? Naucio sam jedino da cu zavrsit u ludnici zbog glupe nelogicne igrice

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Danas sam igrao sve tekme SB na proff. 1 izgubio .Pomaze ona Skiledjija taktika high pressure .

Primjetio sam da nekad jednostavno nece da zabiju ?! Dovede me komp. u mat poziciju ali onda opuca prejako preko gola ili pored .

 

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Danas sam igrao sve tekme SB na proff. 1 izgubio .Pomaze ona Skiledjija taktika high pressure .

Primjetio sam da nekad jednostavno nece da zabiju ?! Dovede me komp. u mat poziciju ali onda opuca prejako preko gola ili pored .

 

 

Kako možeš sve tekme izgubiti na prof? Ja sam većinu odigrao na legendary i par na prof protiv momčadi koje su imale ovrl 87 jer imam dosta bodova pa sam igrao na ziher. Odigram te tekme na prof, zabijem im 5 komada i dobijem oko 1300 bodova što me zadovoljava.  U 12 tekmi dobio sam dva gola. Nakon patcha SB je nemjerljivo lakše za igrati. Imam preko 50k bodova što mi je rekord za subotu. Znači očekujem oko 65k bodova u najgorem scenariju što još nisam do sada imao a ako mi se posloži par slabih momčadi u zadnjih 12 tekmi mogao bih i preko 70k otići...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Od 8 na proff. jednu izgubio,7 pobjeda,nisi dobro shvatio. :)

Od sada igram sve na proff. Digao sam se nivo vise .. :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 21:07 (goust78).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Od 8 na proff. jednu izgubio,7 pobjeda,nisi dobro shvatio. :)

Od sada igram sve na proff. Digao sam se nivo vise .. :)

 Ha, ha.. od 1 vidio "i" i pročitao da si sve izgubio. Jebeš oči bez naočala...

12 godina
offline
FIFA 18

Ja uglavnom zasad SB još uvijek igram na Professional, tu se osjećam najugodnije, iako polako prelazim na World Class. Danas od dvije na World Class dobio jednu, izgubio jednu na penale. Imam preko 20 tisuća bodova, možda uhvatim do ponedjeljka Gold 1 i super, ja zadovoljan. Nadam se nekom dobrom ulovu u packovima, da malo pojačam momčad jer love za nekog super igrača nemam. :( 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Q-Tip kaže...

Ja uglavnom zasad SB još uvijek igram na Professional, tu se osjećam najugodnije, iako polako prelazim na World Class. Danas od dvije na World Class dobio jednu, izgubio jednu na penale. Imam preko 20 tisuća bodova, možda uhvatim do ponedjeljka Gold 1 i super, ja zadovoljan. Nadam se nekom dobrom ulovu u packovima, da malo pojačam momčad jer love za nekog super igrača nemam. :( 

 Ja sam do prije par dana igrao na semi pro.Presao na proff. i nema neke rezlike .Mozda od 10 izgubim jednu .

 Kazu da je na leg lakse nego na wc?! Sad da li je istina ne znam .

 Mozda predjem i ja na wc ili leg.

 Pomaze i za online jbg ipak je trening trening ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
12 godina
offline
FIFA 18

Previse kasnim sa tekmama u SBu da bi ulovio elite. Bit ce Gold 2 ili 1. Ovisi dal ce mi se dat tekme odigrat.

 

 

Danas u Draftu izvuko fino ekipu. Prvi puta koristio Maradonu, strasna kartica. Izgubio 3 tekmu bzvz 3-2, al ko ga sisa. Vratio ulozeno kroz pakete.

I dalje se gubim u formacijama, niti jedna mi nikako ne pase. Ne mogu natjerat igrace da mi se pridruze u napadu. Gradim napad po 10min ( in game ), i jednostavno kad dodem do protivnickih 16m nemam kuda sa loptom. Dok gledam ove youtubere, likovi koda igraju protiv teskih panjeva. Toliko otvorenog prostora u njihovim linijama, samo trce i driven shot. Nije mi jasno kako to, al aj.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Previse kasnim sa tekmama u SBu da bi ulovio elite. Bit ce Gold 2 ili 1. Ovisi dal ce mi se dat tekme odigrat.

 

 

Danas u Draftu izvuko fino ekipu. Prvi puta koristio Maradonu, strasna kartica. Izgubio 3 tekmu bzvz 3-2, al ko ga sisa. Vratio ulozeno kroz pakete.

I dalje se gubim u formacijama, niti jedna mi nikako ne pase. Ne mogu natjerat igrace da mi se pridruze u napadu. Gradim napad po 10min ( in game ), i jednostavno kad dodem do protivnickih 16m nemam kuda sa loptom. Dok gledam ove youtubere, likovi koda igraju protiv teskih panjeva. Toliko otvorenog prostora u njihovim linijama, samo trce i driven shot. Nije mi jasno kako to, al aj.

Probaj se igrati s instrukcijama. Meni nekako najviše odgovaraju od ovvya. No u nekim situacijama jednostavno moraš koristiti L1 ili R1 da ti igrači ili prilaze ili idu u prazan prostor. Neki put toliko toga ima za postitskati da se pogubim. Jednostavno nemam sve to u prstima ako želim igrati bar slično kako recimo igra ovvy. Nije igra banalna i debilna kako je neki žele prikazati. Istina, puna je mana i sranja ali da se lijepo igrati. Neki dan sam s ruyom odigrao dvije dobre tekme koje kose sve stereotipe o igri a to su: puno golova, u dva dodura već si u gol šansi i s jednim igračem prođeš cijeli teren i zabiješ. Tekme napete. Prva 1-1 pa na penale a druga 1-0. Baš mi je bio gušt igrati.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice