FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.807
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

Kaj se tice SBa... Kolega gore je pisao. Potpuno se slazem. Odavno mi je igranje SP igara postalo monotono i dosadno ( Ne racunajuci SP igre poput Horizona, The Divisiona i ostalo... razumijete kaj hocu rec ). SB je tu za one kojima nije imperativ igranje Rivalsa ili WL, pa da ipak imaju negdje utrositi sat, dva kad sjednu pred TVe. Meni je osobno tlaka igrat to, al jedna tekma svaki drugi dan mi ne znaci nista.... to je 12min. Makar opet sa druge strane, mislim da uopce nisam niti jednom ganjao te fut swap kartice... jer si nisam mislio rusiti rank u Rivalsima da bi zabio primjerice 5 golova sa glavom, ili 10 golova sa igracem iz Erdevise. Po meni je to glupo, kaj u kompetetivni mod oni guraju takve glupave zadatke. Tako sam jednom isel ganjat, pa sam sa 2200 pao na 1970... i tu stao.

 

EDIT: Kaj se tice ikona. Izvrsna ideja iz EA. Imat cemo ICON Swap kroz godinu. Grind bude zanimljiv. Ikone koje mozete dobit za odreden broj swap igraca stoji na njihovoj stranici. Spustili su cijenu base ikona na 60k, isto zanimljiv potez. Nadam se da ce pogodit sa ovim.

Da, niti meni se to ne sviđa. Pogotovo kada u online tekmi moraš zabiti gol sa srebrnom karticom ili čak imati cijelu srebrnu momčad a s druge strane ti dođe protivnik s 6 icona. To je totalno bezveze. Onda ti još dođe lik kojem se momčad zove moram zabiti sa srebrnom karticom i skuži da i ti imaš srebrnu pa ti pušta da zabiješ i nada se da ćeš onda i ti njemu pustiti i na što se to sve pretvori? Kakav je tu gušt? Jednu tekmu se moralo zabiti od stative pa sam s likom ušao u penale i pucali penale više od pola sata dok lik i ja nismo pogodili gol od stative. Ono da se hebeš ne možeš pogoditi. Ulazi uz stativu, u stativu od stative van ali nutra nikako. To se sve pretvori u cirkus i nije mi jasno da oni to ne vide...

 Cilj igre je da se utuce sto vise sati u nju. Nikad niste primjetili kad bi na primjer falila jedna pobjeda ili cak jedan gol za rjesit zadatak da je trebalo bar 3 pokusaja lupit da rjesis zadatak? Ili pak kad ti fali jedna pobjeda da se plasiras u wl isto tako su obicno pala dva remija i treca pobjeda da te smiri. Sve je to bilo fino u sitne detalje s dda poslozeno da maksimalno vremena ulupas u igru da oni imaju s cime poslovnim partnerima po stolu mlatit. 

 Dokazano je da postoji taj dynamic shit... ali ono, imal sam po 10+ pobjeda za redom u nekim trenucima. Ne znam kak to tad funkcionira. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

Kaj se tice SBa... Kolega gore je pisao. Potpuno se slazem. Odavno mi je igranje SP igara postalo monotono i dosadno ( Ne racunajuci SP igre poput Horizona, The Divisiona i ostalo... razumijete kaj hocu rec ). SB je tu za one kojima nije imperativ igranje Rivalsa ili WL, pa da ipak imaju negdje utrositi sat, dva kad sjednu pred TVe. Meni je osobno tlaka igrat to, al jedna tekma svaki drugi dan mi ne znaci nista.... to je 12min. Makar opet sa druge strane, mislim da uopce nisam niti jednom ganjao te fut swap kartice... jer si nisam mislio rusiti rank u Rivalsima da bi zabio primjerice 5 golova sa glavom, ili 10 golova sa igracem iz Erdevise. Po meni je to glupo, kaj u kompetetivni mod oni guraju takve glupave zadatke. Tako sam jednom isel ganjat, pa sam sa 2200 pao na 1970... i tu stao.

 

EDIT: Kaj se tice ikona. Izvrsna ideja iz EA. Imat cemo ICON Swap kroz godinu. Grind bude zanimljiv. Ikone koje mozete dobit za odreden broj swap igraca stoji na njihovoj stranici. Spustili su cijenu base ikona na 60k, isto zanimljiv potez. Nadam se da ce pogodit sa ovim.

Da, niti meni se to ne sviđa. Pogotovo kada u online tekmi moraš zabiti gol sa srebrnom karticom ili čak imati cijelu srebrnu momčad a s druge strane ti dođe protivnik s 6 icona. To je totalno bezveze. Onda ti još dođe lik kojem se momčad zove moram zabiti sa srebrnom karticom i skuži da i ti imaš srebrnu pa ti pušta da zabiješ i nada se da ćeš onda i ti njemu pustiti i na što se to sve pretvori? Kakav je tu gušt? Jednu tekmu se moralo zabiti od stative pa sam s likom ušao u penale i pucali penale više od pola sata dok lik i ja nismo pogodili gol od stative. Ono da se hebeš ne možeš pogoditi. Ulazi uz stativu, u stativu od stative van ali nutra nikako. To se sve pretvori u cirkus i nije mi jasno da oni to ne vide...

 Cilj igre je da se utuce sto vise sati u nju. Nikad niste primjetili kad bi na primjer falila jedna pobjeda ili cak jedan gol za rjesit zadatak da je trebalo bar 3 pokusaja lupit da rjesis zadatak? Ili pak kad ti fali jedna pobjeda da se plasiras u wl isto tako su obicno pala dva remija i treca pobjeda da te smiri. Sve je to bilo fino u sitne detalje s dda poslozeno da maksimalno vremena ulupas u igru da oni imaju s cime poslovnim partnerima po stolu mlatit. 

 Dokazano je da postoji taj dynamic shit... ali ono, imal sam po 10+ pobjeda za redom u nekim trenucima. Ne znam kak to tad funkcionira. 

 Da znao sam i ja nizat pobjede obicno kad bi sve zivo ulazilo. Al pustimo to to je nadam se iza nas. :D

nego kad dolazi ovaj web app?  Vec je vani ili?

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

pozdrav raja, pisem opet u vezi iste stvari. Ako moze neko molim Vas da mi kaze od vas, evo imao sam ovu npr situaciju faul na ovom dijelu terena, desi se cesto i na mojoj polovici terena i izabci mi samo ove gore dvije mogucnosti, nema mi mogucnosti promjene kamere, sama kada je faul blize golu pojavi se da mogu promjeniti kameru. Pa me zanima da li je i kod vas isto ili meni nije nesto okej sa gamepadom, ako nije uredu da kupujem novi, a ako je i kod vas isto da ne bacam djabe 60e u vodu, bio bih Vam zahvalan na informaciji. Lp

 

 

ps:na fifi 19 sam na bilo kojem dijelu terena mogao promjeniti kameru na prekidima i bude ono kao iz prvog lica

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 0:57 (nedac96).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Nadamo se da ce bit kruha od ove sezone :D

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...

pozdrav raja, pisem opet u vezi iste stvari. Ako moze neko molim Vas da mi kaze od vas, evo imao sam ovu npr situaciju faul na ovom dijelu terena, desi se cesto i na mojoj polovici terena i izabci mi samo ove gore dvije mogucnosti, nema mi mogucnosti promjene kamere, sama kada je faul blize golu pojavi se da mogu promjeniti kameru. Pa me zanima da li je i kod vas isto ili meni nije nesto okej sa gamepadom, ako nije uredu da kupujem novi, a ako je i kod vas isto da ne bacam djabe 60e u vodu, bio bih Vam zahvalan na informaciji. Lp

 

 

ps:na fifi 19 sam na bilo kojem dijelu terena mogao promjeniti kameru na prekidima i bude ono kao iz prvog lica

 Meni nece nece mije kameru ako je na strani od 16m. Znaci lijevo ili desno blize korneru, a da sam prosao 16m mi ne mijenja kameru, faul na mojoj polovici nisam imao u 30+ utakmica tako da to ne znam. PS4 u pitanju.

Kovačić
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
 

 Da znao sam i ja nizat pobjede obicno kad bi sve zivo ulazilo. Al pustimo to to je nadam se iza nas. :D

nego kad dolazi ovaj web app?  Vec je vani ili?

S obzirom da novi totw izlazi u 19 h i da će to biti prvi u fifi 20 za očekivati je da će i web app pustiti u to vrijeme iako su prošlih godina znali pustiti već poslije 17h. U svakom slučaju bit će to danas.

14 godina
offline
Re: FIFA 20
Jel access krece u 00:00?
https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
nul-3 kaže...
Jel access krece u 00:00?

 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Prije nego pocneju rasprave o taktikama i ostalom zazelio bih srecu svima u paketucima i najvaznije cim manje el tornada i ostalih piripetija. 

Dame i gospodo nek vam je sa srecom. 

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jeli netko procitao negdje nesto o transfer listi, zanima me dali krecemo sa 30 mjesta na transfer listi pa ostalih 70 nekako "otkljucamo" jer kataloga vise nema , a putem njega smo kupili tih dodatnih 70 mjesta na transfer listi ako se nevaram?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

mene zanima da li preko ps4 ea acessa ja mogu odigrat onih 10h igre tj da ju probam ili se to ne moze i kad ako mogu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
tomislavivic kaže...

mene zanima da li preko ps4 ea acessa ja mogu odigrat onih 10h igre tj da ju probam ili se to ne moze i kad ako mogu?

 Mozes... kupis danas na mjesec dana ( ne zaboravi otkazat da ti ne naplati za sljedeci mjesec ) i sutra od 17h igras.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 20

Uzeo sam ovaj basic origin access i ne pise mi da mogu skinuti igricu vec kaze da izlazi 24.9. kaj nije prije bilo ako se uzme access da se moze igrati 5 dana prije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20

Biće 10h od sutra...

15 godina
offline
FIFA 20

Evo kaj možete dobiti za 12 000 fifa pointsa, karinu naravno...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Evo kaj možete dobiti za 12 000 fifa pointsa, karinu naravno...

 

 

 

Prošla fifa 12k poena, izvukao iniestu i rakitica gold...

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Evo kaj možete dobiti za 12 000 fifa pointsa, karinu naravno...

 

 

 Neka... ako je neko spreman puknut jos jednu cijenu igre u ingame pizdarije, zasto bi on trebao bit povlasten da nesto izvuce? Pack luck mu je isti kao svima, samo si povecava sanse za nekim kurcem ako stalno otvara. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Neka... ako je neko spreman puknut jos jednu cijenu igre u ingame pizdarije, zasto bi on trebao bit povlasten da nesto izvuce? Pack luck mu je isti kao svima, samo si povecava sanse za nekim kurcem ako stalno otvara. 

Pa ovo ruši onaj mit o P2W igri. Lik potroši novce i dobije karinu. Nego sada gledam na netu i standardno kao i svake godine očekuju se problemi prilikom ulaska na web app te je moguće da nećemo svi moći ući. Bit će odbijenica te ćemo ako smo među takvima primiti na mail nogu u dupe. Nije mi jasno da se svake godine vrti ista priča. Znaju koliko igrača ima pravo pristupa web appu prvi dan i što ne osiguraju da svi mogu pristupiti. Nije fer da ja recimo uđem a ti ne uđeš a godinama igramo igru.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Neka... ako je neko spreman puknut jos jednu cijenu igre u ingame pizdarije, zasto bi on trebao bit povlasten da nesto izvuce? Pack luck mu je isti kao svima, samo si povecava sanse za nekim kurcem ako stalno otvara. 

Pa ovo ruši onaj mit o P2W igri. Lik potroši novce i dobije karinu. Nego sada gledam na netu i standardno kao i svake godine očekuju se problemi prilikom ulaska na web app te je moguće da nećemo svi moći ući. Bit će odbijenica te ćemo ako smo među takvima primiti na mail nogu u dupe. Nije mi jasno da se svake godine vrti ista priča. Znaju koliko igrača ima pravo pristupa web appu prvi dan i što ne osiguraju da svi mogu pristupiti. Nije fer da ja recimo uđem a ti ne uđeš a godinama igramo igru.

 Zato jer nema smisla radi 2h hypa kupovati nove servere... a opet tresem se od uzbudenja i vec mi tjedan dana prije izlaska igre klecaju noge jer mi fali te jebene druge. I sad gledam, nisu jos pustili web app... cak ga palim preko hola VPNa iz britanije i opet nista. Tak da kak ti kazes, ocekujemo tesko sranje kroz 1h, 2h od izlaska.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 19:08 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Zato jer nema smisla radi 2h hypa kupovati nove servere... a opet tresem se od uzbudenja i vec mi tjedan dana prije izlaska igre klecaju noge jer mi fali te jebene druge. I sad gledam, nisu jos pustili web app... cak ga palim preko hola VPNa iz britanije i opet nista. Tak da kak ti kazes, ocekujemo tesko sranje kroz 1h, 2h od izlaska.

Meni baš svejedno. Nikada nisam bio ovako hladan na izlazak nove igre kao danas. Nikakvih očekivanja nemam, ništa ne želim, o ničem ne sanjam. Znam da ne mogu u ovim početnim packovima  ništa dobiti kao niti u onim prvim sbc. Sve to me odbija od igre jer nemam više živaca visit na marketu 30 dana kao svake godine po izlasku igre.

 

evo link šime, usap sam u web app. Naravno banana...

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 19:37 (movie).
13 godina
offline
Re: FiFA 20

Meni radi. U packu najbolje Torreira. 

10 godina
offline
FIFA 20

Isto kao kolega movie totalno sam hladan sto se tice igre sad sam se tek sjetio za web app a prije sam uvijek tocno u 19:00h bio spreman. Otvorio ove packove sto su mi dali dobio sam informa koji ide po quick sell cijeni. Nije nesto ali bar je nesto

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Pa kako već igrate ako izlazi tek sutra ili danas u ponoć?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Jack Sparrow kaže...

Pa kako već igrate ako izlazi tek sutra ili danas u ponoć?

 Tko je rekao da igramo? Ušli smo u web app samo. Ja nisam u svim tim packovima dobio karticu ratinga 80. Standardno.

11 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pa kako već igrate ako izlazi tek sutra ili danas u ponoć?

 Tko je rekao da igramo? Ušli smo u web app samo. Ja nisam u svim tim packovima dobio karticu ratinga 80. Standardno.

 Da se ne osjecas jadno, Pedro RW 82 mi untradeable najjaci.

Gledam na facebooku ljudi objavili u onu grupu fifa balkan community da su dobili VVD, Rushforda i ne znam sta... Ja ne znam kako ljudi imaju srece, neki tip vec prodaje C Ronalda na marketu za 3mil coinsa buy it now... uzas

Kovačić
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Web app radi

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 21:01 (figo77).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pa kako već igrate ako izlazi tek sutra ili danas u ponoć?

 Tko je rekao da igramo? Ušli smo u web app samo. Ja nisam u svim tim packovima dobio karticu ratinga 80. Standardno.

 Ajde da te utješim, ja dobio Diega Costu 83 najjaču karticu, sve ostalo cirkus beskorisnih igrača.

S tim da sam dobio jednog tradeable jednog untradeable Costu (hahaha), pa ovog trejdabl prodajem, šta ću s njim. I naravno, Glik je stigao, saga zvana Glik se ponavlja, ja mislim da sam ga u 19ici dobio preko 100x, onak otprilike.

12 godina
offline
FIFA 20

Ako imate loan igraca u ekipi i opet ga dobijete... broj utakmica vam se nadoda. Ja sam sad kompletiral ovaj prvi Season Objective sa 10 postavljenih igraca na market. Onda sam uzeo Sancha loan i dodalo mi se jos 5 tekmi na postojeceg Sancha. Zanimljivo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20

meni isto tako. Ja bacio 50 igraca na market, no nitko ne kupuje nista.Neki su poceli igrati puno prije nas i naravno imaju i coinsa i igrace. Stvarno je nemoguce da bude isto za sve...

Kovačić
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice