FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.179
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Fifa 19, užasan gameplay. Ni sa podešenim sliderima ne može se popraviti. Kretnje igrača, svi krakasti sa očitim problemom u ramenima, svi trče isto, užas. Ovo treba preskočiti i nadati se da će u sljedećih 5 godina doći do konkretnih promjena. Dobro je da,su coinsi tu, market, paketići... 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
mariclius kaže...

Napuhanko, čitaj malo bolje. Prepoznao sam ga po frizuru. Znači nisi igrao fifu 20  a pametuješ kao da je ovo tvoj forum? To što imaš 1500 sati samo dokazuje da igraš igru jako puno, ali ne i da je igra dobra ili da su modeli igrača dobri i da se može raspoznati igrače po trčanju. 

 Momak gubis se u svojoj prici. Kakve veze ima ciji je forum? Tko o tom raspravlja osim tvog malog ega.

1500 tekmi, pokazuje vrijeme provedeno u igri gdje mogu diskutirati o njezinim problemima. A to sigurno nije model igraca i njegovo trcanje. 

 Upravo tako, da bar je problem model igraca i njegovo trcanje.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
mariclius kaže...

Fifa 19, užasan gameplay. Ni sa podešenim sliderima ne može se popraviti. Kretnje igrača, svi krakasti sa očitim problemom u ramenima, svi trče isto, užas. Ovo treba preskočiti i nadati se da će u sljedećih 5 godina doći do konkretnih promjena. Dobro je da,su coinsi tu, market, paketići... 

 

Ne razumijem zasto je jedan od najboljih gamemodova danasnjice nesto lose za igru. Dakle, imas nesto kaj te drzi cijelu godinu, gradis ekipu, natjecateljski nastrojeni modovi unutar FUTa ( kako online tako i offline ), ogroman market na koje mozes zgrnuti gro coinsa i paketici kao nagrada za igranje same igre. Nitko te ne tjera da kupujes FIFA pointse, niti su ti potrebni. Mod kao mod je maestralan.

Druga je stvar kaj su usrali gameplay i kaj nakon 5mj igre imas 55 razlicitih kartica sa ogromnim boostom na statstima. Ne balansirane kartice uz uzasno balansirani gameplay vodi k rasulu i to se dogodilo u FIFAi 19. To se najbolje vidi sa Finess udarcima. Pocetak igre je bio nenadjebiv sa Green time finess pizdarijama. Kasnije su to nerfali sve dok se nisu pojavili TOTY, TOTS i ostala bagra sa 99 statsima koji su opet green time finesse gadali ko od sale.

Kad su usrali sa tim, onda je jos na to dosel dynamic diff idiotizam. 

 

Tebe veseli slaganje slajdera i igranje karijere, nas veseli FUT. To ne znaci da cu isprdavat tebe kaj igras karijeru. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

FUT je gameplayski jedno od najvećih smeća ikad proizvedenih...a i to ''gradjenje'' momcadi je kur** kad se nekrece sa dna i sa igracima od 40-50 overall pa da se bas moras namuciti i igrat stotine tekmi da bi mogao imat igrace sa 70ak overallom itd...i onda jos te opcije kupovanja coinsa itd itd...unisten mod u samom startu

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...

FUT je gameplayski jedno od najvećih smeća ikad proizvedenih...a i to ''gradjenje'' momcadi je kur** kad se nekrece sa dna i sa igracima od 40-50 overall pa da se bas moras namuciti i igrat stotine tekmi da bi mogao imat igrace sa 70ak overallom itd...i onda jos te opcije kupovanja coinsa itd itd...unisten mod u samom startu

Ideja FUT-a, mogućnosti igranja onlajn i oflajn, sbc-ovi, market, itd., je extra. Zato je fut najbolji nogometni mod danas.

Problem je ogroman, i samo jedan s tehničke strane - gameplay je strgan - finesse sranja, retardi u communityu koji igraju samo na lijevo desno fintu i šut iz prve s 30 metara, i ostali proljevi unutar samog gameplaya. Igra ko igra je dobra, dok ne krene lagg i retardi koji abjusaju engine igre sa 10 uzastopnih driblinga gdje im igrač ne usporava i ne možeš mu uzet loptu osim slomit ga. Da, gameplay je smeće u 75% slučajeva, da se to riješi, fut bi bio neprejebiv. Al za to je i dobrim dijelom zaslužan komjuniti koji abjuza ta sranja u enginu, da ne spominjem jadnike koji kvitaju kad im lopta ide u gol, koji kupuju čiteve jer im je mozak premali da shvate da se u igri mora i izgubit nekad, itd itd.

Građenje momčadi i je gušt jer se trudiš stvorit iz ničeg nešto. I ne treba igrat stotine tekmi, za 20 tekmi imaš 20 gold igrača u ekipi bez jebemti. Ja sam krenuo igrat za Božić fut ove godine pa da ti pokažem svoju momčad pao bi na dupe. Sad imam trenutno 50 igrača sa over 90 rejtingom u ekipi, i ne znam kog bi kad stavio igrat, iz dosade, jer igram uglavnom sa istih 15ak...

12 godina
offline
FIFA 20

koji smisao je igrat igricu u kojoj imas sve superstare do superstara? sta je tu zanimljivo :S

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...

koji smisao je igrat igricu u kojoj imas sve superstare do superstara? sta je tu zanimljivo :S

 Bili su nekad modovi u FUTu u obliku turnira sa bronze i silver igracima.

 

Nego, koji je smisao? Imat stalno istih 11 i igrat godinu, dana s njima? Cilj igre i je dpc do najboljeg moguceg sastava u sfo kracem roku. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
Mortiis kaže...

FUT je gameplayski jedno od najvećih smeća ikad proizvedenih...a i to ''gradjenje'' momcadi je kur** kad se nekrece sa dna i sa igracima od 40-50 overall pa da se bas moras namuciti i igrat stotine tekmi da bi mogao imat igrace sa 70ak overallom itd...i onda jos te opcije kupovanja coinsa itd itd...unisten mod u samom startu

Ideja FUT-a, mogućnosti igranja onlajn i oflajn, sbc-ovi, market, itd., je extra. Zato je fut najbolji nogometni mod danas.

Problem je ogroman, i samo jedan s tehničke strane - gameplay je strgan - finesse sranja, retardi u communityu koji igraju samo na lijevo desno fintu i šut iz prve s 30 metara, i ostali proljevi unutar samog gameplaya. Igra ko igra je dobra, dok ne krene lagg i retardi koji abjusaju engine igre sa 10 uzastopnih driblinga gdje im igrač ne usporava i ne možeš mu uzet loptu osim slomit ga. Da, gameplay je smeće u 75% slučajeva, da se to riješi, fut bi bio neprejebiv. Al za to je i dobrim dijelom zaslužan komjuniti koji abjuza ta sranja u enginu, da ne spominjem jadnike koji kvitaju kad im lopta ide u gol, koji kupuju čiteve jer im je mozak premali da shvate da se u igri mora i izgubit nekad, itd itd.

Građenje momčadi i je gušt jer se trudiš stvorit iz ničeg nešto. I ne treba igrat stotine tekmi, za 20 tekmi imaš 20 gold igrača u ekipi bez jebemti. Ja sam krenuo igrat za Božić fut ove godine pa da ti pokažem svoju momčad pao bi na dupe. Sad imam trenutno 50 igrača sa over 90 rejtingom u ekipi, i ne znam kog bi kad stavio igrat, iz dosade, jer igram uglavnom sa istih 15ak...

 Nije problem do ljudi sto koriste broken mehanike problem je do EA sto ne balansira broken mehanike jer u svakoj igri ljudi traze najefikasniji nacin da igraju igru i onda tu dolazi developer koji bi trebao pratiti ponasanje communitya i sve to izbalansirati. Oni su komotno mogli izbaciti iz igre krokete i onda kada je izbalansiraju vratiti u igru ali to nisu napravili. Mogli su udarce iz daljine uciniti 100% ne efikasnima da svaki udarac bude promasaj, istina to ne bi rjesilo problem do kraja ali barem ne bi vise ljudi zabijali golove iz okreta sa 30m udaljenosti vec bi se trudili ulaziti u sesnaesterac i pucati i kasnije kada uspiju izbalansirati udarce iz daljine onda vrate u igru. Sve te broken mehanike su oni mogli izbaciti iz igre i kasnije opet vratiti kada poprave ali nisu. Jedini krivci za lose stanje u igrici su EA jer samo oni mogu mjenjati stvari oni su korijen svih problema i samo oni mogu popraviti igru.

13 godina
offline
Re: FIFA 20

Znam da grafika nije najbitnija, ali gledajuci videa iz fife tu je igraliste toliko kratko i usko da imas osjecaj da se igra na rukometnom igralistu. Steta sto se ne gleda ni gameplay ni nista nego igru prodaje samo FUT mode koji je osmisljen fenomenalno i koje je nevjerovatno zarazan s tim karticama i marketom.

10 godina
offline
Re: FIFA 20
Jedva cekam kad ce bit kenjana. Scripta,packovi,stative.... Bar se covik nasmije
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Mortiis kaže...

koji smisao je igrat igricu u kojoj imas sve superstare do superstara? sta je tu zanimljivo :S

 Bili su nekad modovi u FUTu u obliku turnira sa bronze i silver igracima.

 

Nego, koji je smisao? Imat stalno istih 11 i igrat godinu, dana s njima? Cilj igre i je dpc do najboljeg moguceg sastava u sfo kracem roku. 

 ne imati istih nego da se fino krene sa 40 i da se moras malo pomucit da se dokopas igraca od 60..70...a za ove od 90 da se jebacki namucis..i to da ih imas 2-3...a ne da imas 50 igraca sa 90+

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...
SimeKZ kaže...
Mortiis kaže...

koji smisao je igrat igricu u kojoj imas sve superstare do superstara? sta je tu zanimljivo :S

 Bili su nekad modovi u FUTu u obliku turnira sa bronze i silver igracima.

 

Nego, koji je smisao? Imat stalno istih 11 i igrat godinu, dana s njima? Cilj igre i je dpc do najboljeg moguceg sastava u sfo kracem roku. 

 ne imati istih nego da se fino krene sa 40 i da se moras malo pomucit da se dokopas igraca od 60..70...a za ove od 90 da se jebacki namucis..i to da ih imas 2-3...a ne da imas 50 igraca sa 90+

 Shema je kaj tak i kreces... samo kaj dosta brzo mozes non-rare gold ekipu slozit sa ratingom 70-75. Rijetko tko u roku 6mj igre ima 50 igraca sa 90+... mozda oni koji ostave zivot na marketu pa imaju dovoljno coinsa za to. Moj prvi 90+ je uletio tek kad sam ga iz paketa izvuko ( Ikona Stoickhov ). 
Tako da nije bas tak kak pricas. 

Razumijem te kaj hoces rec'... al je shema da ti mi koji imamo vec 5+ godina u FUTu, imamo i odredene coinse sa kojima kupimo boostove pa tako po tekmi dobijes 5k coinsa ili 10k coinsa na odredeni broj odigranih tekmi... pa si tako pomognes. Netko tko je tek poceo, naravno da ce mu prvih 10-20 tekmi tim bit sareni sa Bronze i Silver igracima... tu i tamo pokoji gold. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

koji overalli su bronz,silver i gold? to mi malo pojasni jer ovako mi to nista ne govori posto fut ne igram (probao samo par puta)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...

koji overalli su bronz,silver i gold? to mi malo pojasni jer ovako mi to nista ne govori posto fut ne igram (probao samo par puta)

 Ovak iz glave... Bronze 0-64, Silver 65-72/3, Gold - 70 ->

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 20

Tocnije 0-64 bronze, 65-74 silver i od 75 nadalje gold

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...

 ne imati istih nego da se fino krene sa 40 i da se moras malo pomucit da se dokopas igraca od 60..70...a za ove od 90 da se jebacki namucis..i to da ih imas 2-3...a ne da imas 50 igraca sa 90+

A gle, krene se skromno i polako zarađuješ igrajući i trgujući na marketu. Ako imaš sreće posere te nešto u packu pa dođeš prije do bolje kartice. Uglavnom, tek u zadnjoj trećini života igre dođeš do nekog broja 90+ igrača. Onaj najzanimljiviji dio igre od 9 mjeseca pa do trećeg rijetki imaju prepune momčadi najboljih kartica. Nije baš da svi imamo sve u roku keks. Svi imamo sve nakon izlaska i završetka totsa a to ti je negdje krajem šestog mjeseca.

 

Dakle, zadnja dva mjeseca igre možeš sretati i to svakodnevno najbolje kartice jer one tada više nemaju gotovo nikakvu vrijednost zbog zatrpanosti marketa istima.  Uz sve probleme u nepoštenom gameplayu lijepo je vidjeti da polovicom osmog mjeseca igra nije mrtva. Neki dan je izašao novi patch, što znači da EA nije dignuo ruke od igre kao što je lijepo za vidjeti da i dan danas pokušavaju igru održati živom različitim sadržajima unutar samog moda. Dakle, EA radi sve ono što konami ne radi. Konami se već u 10 mjesecu pomiri s činjenicom da je igra tropa i jednostavno napuste igru koja jako brzo pada u zaborav a na rasprodaji je u roku keks. To je sve što znaju. Ovim ne branim igru koja ima evidentnih problema samo naglašavam različite pristupe igri. I dan danas većin aigrača i dalje igra fut i trguje na marketu dok je većina igrača pes 2019 odavno sahranila.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Tocnije 0-64 bronze, 65-74 silver i od 75 nadalje gold

 znaci i oni od 75 i oni od 95 su gold? :D

čudno, jer razlika je ogromna...

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...

 znaci i oni od 75 i oni od 95 su gold? :D

čudno, jer razlika je ogromna...

 Pa ogromna razlika je između dilavera i messia. No u igri nitko nema ocjenu 95. Messi i ronaldo imaju 94. Ovo 95+ su sve specijalne kartice tipa TOTS, TOTY.  Rijetki svojim igrama kroz sezonu a da nisu messi ili ronaldo doguraju IF karticama te brojke.

11 godina
offline
FIFA 20

Ja ovo do sad nisam znao - fifa 20 nece imati klub juventus jer su izgubili licencu, odnosno, PES im je preoteo. klik

Juventus ce se na fifi 20 zvati Piemonte Calcio. Imena igraca ce biti izmisljena, dresovi i grb takodjer. Znaci, nista od Ronalda na novoj fifi... 

Kovačić
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

Ja ovo do sad nisam znao - fifa 20 nece imati klub juventus jer su izgubili licencu, odnosno, PES im je preoteo. klik

Juventus ce se na fifi 20 zvati Piemonte Calcio. Imena igraca ce biti izmisljena, dresovi i grb takodjer. Znaci, nista od Ronalda na novoj fifi... 

 Dres i grb će biti izmišljeni, ali bome taj grb bolje izgleda nego ovaj originalni , imena igrača neće biti izmišljena.

 

https://www.ea.com/games/fifa/news/fifa-20-piemonte-calcio

15 godina
offline
FIFA 20

Kolko sam čuo to samo na konzolama neće bit licenciran, na PC-u će bit normalan Juventus kao do sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
luckyluke kaže...

Kolko sam čuo to samo na konzolama neće bit licenciran, na PC-u će bit normalan Juventus kao do sad.

 SimeKZ  cemu TD?

luckyluke Sve manje i manje ljudi igra na PC-u jer nema smisla pored toliko cheatera, a i zato jer je manje ljudi tamo, manje je i na marketu , a to sto je manje = visa cijena svega.

Kovačić
15 godina
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

Ja ovo do sad nisam znao - fifa 20 nece imati klub juventus jer su izgubili licencu, odnosno, PES im je preoteo. klik

Juventus ce se na fifi 20 zvati Piemonte Calcio. Imena igraca ce biti izmisljena, dresovi i grb takodjer. Znaci, nista od Ronalda na novoj fifi... 

Bit će ronaldo i ove godine samo će biti stariji godinu dana nego prošle... ništa se ne mijenja što se tiče igrača osim stadiona, grba i imena kluba.

12 godina
offline
FIFA 20

Nogometna igra, a samo coins, paketići, market, gold, silver... Pomislio bih da je igra o nekoj burzi. Nažalost.

Moj PC  
4 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
Ovaj Fifa street vrag će se moći igrati Online? Zbog toga bih uzeo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
mariclius kaže...

Nogometna igra, a samo coins, paketići, market, gold, silver... Pomislio bih da je igra o nekoj burzi. Nažalost.

 Zato i je zanimljiva a ne kao nekad s pesom i fajfom uzet kmekmereal/penalonu i iživljavat se na ekipi koja je htjela i voljela igrat sa ostalim normalnim ne-OP klubovima, a ne uzet retardessija ili retardonalda i pretrčavat 99% igrača u cijeloj igri s njima i divit se kak si superduper igrač fajfe/pesa.... Ali da si o tom i na sekundu pomislio i razmislio ako imaš s čim, ne bi ni napisao takav glup komentar/post.

 

Sva čar fut-a i je da možeš svojom igrom napravit svoj klub sa igračima koji se tebi sviđaju i igrat s njima i takvim klubom. Tu sva priča završava. O gameplayu i koliko je strgan, nećemo dok igra, fifa 20, ne izađe, vidjet ćemo. Da polažem neke velike nade u fix ne, jer i dalje pričamo o konjima u ea i gameplayu nogometne igre na enginu koji je strgan godinama (igram bf-ove online od bf 1942, znači debelo preko 10 godina),moroni si ne daju objasnit da je engine sjeban i nije prilagođen za onlajn igranje jer je trzav, poligoni nestaju, u fifi lopta prolazi kroz igrača, kroz tijelo, nogu, ruku, igranje rukom ne postoji jer engine ne razaznaje šta je ruka a šta ostatak tijela jer je takav kretenski dizajn, prednost uvijek ali uvijek ima igrač sa većim pingom jer njemu slika ne kasni za razliku od igrača sa višestruko manjim pingom, a trebalo bi biti obrnuto, itd itd., mogu pisati do sutra. Greška broj jedan im je bila što su prelazili sa nogometnom igrom na engine battlefielda koji je u startu napravljen samo da bude eyecandy, a ne funkcionalan za online gaming.

15 godina
offline
FIFA 20

Gledam ove video klipove fife 20 bete i nisam oduševljen. Puno su govorili kako se radilo na obrani i kako se neće više događati da kroz sredinu prolaziš kao da nema obrane te da će se stoperi bolje pozicionirati. Prvih par golova i svi kroz sredinu a obrane nigdje nema. Opet stoperi stoje preširoko. Nova fizika lopte a opet u nekim situacijama lopta ide nerealno. Ima tu opet udaraca po golu kontra svake fizike, itd, itd. Teško je donijeti neki zaključak na osnovu nekog video klipa ali nisam nešto oduševljen. Ne vidim nikakve novosti koje bi mi ukazivale na bolji gameplay. Toliko sam ravnodušan da više niti ne gledam novoizašle klipove. Nekada bi ih sve pogledao i guštao. Sada mi baš svejedno...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...
luckyluke kaže...

Kolko sam čuo to samo na konzolama neće bit licenciran, na PC-u će bit normalan Juventus kao do sad.

 SimeKZ  cemu TD?

luckyluke Sve manje i manje ljudi igra na PC-u jer nema smisla pored toliko cheatera, a i zato jer je manje ljudi tamo, manje je i na marketu , a to sto je manje = visa cijena svega.

 Kad pises nekaj informiraj se, nista drugo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Gledam ove video klipove fife 20 bete i nisam oduševljen. Puno su govorili kako se radilo na obrani i kako se neće više događati da kroz sredinu prolaziš kao da nema obrane te da će se stoperi bolje pozicionirati. Prvih par golova i svi kroz sredinu a obrane nigdje nema. Opet stoperi stoje preširoko. Nova fizika lopte a opet u nekim situacijama lopta ide nerealno. Ima tu opet udaraca po golu kontra svake fizike, itd, itd. Teško je donijeti neki zaključak na osnovu nekog video klipa ali nisam nešto oduševljen. Ne vidim nikakve novosti koje bi mi ukazivale na bolji gameplay. Toliko sam ravnodušan da više niti ne gledam novoizašle klipove. Nekada bi ih sve pogledao i guštao. Sada mi baš svejedno...

 Oni svake godine mnogo pricaju ali samo na kasicicu ubace nesto novo, iniesta skil ce opet biti OP, obrana ce biti ista, kada podvuces crtu za sto eura dobijas voltu koju ja prvi necu ograti a sto se tice samog gameplaya on ostaje isti....

11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
acmilan2 kaže...
luckyluke kaže...

Kolko sam čuo to samo na konzolama neće bit licenciran, na PC-u će bit normalan Juventus kao do sad.

 SimeKZ  cemu TD?

luckyluke Sve manje i manje ljudi igra na PC-u jer nema smisla pored toliko cheatera, a i zato jer je manje ljudi tamo, manje je i na marketu , a to sto je manje = visa cijena svega.

 Kad pises nekaj informiraj se, nista drugo. 

 Ma znam ja da ce biti i klub i igraci, jedino kaj su rekli da se mozda nece zvati Ronaldo nego Rolando. Nije sad da sam nekvu nebulozu napisao, ali da ce biti glupo bez da su svi klubovi, a meni pogotovo koji sam igrao do sad sa Serie A igracima, jbg... Desilo se sto se desilo.

Kovačić
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice