FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ako imate loan igraca u ekipi i opet ga dobijete... broj utakmica vam se nadoda. Ja sam sad kompletiral ovaj prvi Season Objective sa 10 postavljenih igraca na market. Onda sam uzeo Sancha loan i dodalo mi se jos 5 tekmi na postojeceg Sancha. Zanimljivo.

Pa tako je bilo i do sada, ništa novog.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Ako imate loan igraca u ekipi i opet ga dobijete... broj utakmica vam se nadoda. Ja sam sad kompletiral ovaj prvi Season Objective sa 10 postavljenih igraca na market. Onda sam uzeo Sancha loan i dodalo mi se jos 5 tekmi na postojeceg Sancha. Zanimljivo.

Pa tako je bilo i do sada, ništa novog.

 Ozbiljno? Mozda nisam primjetio jer mi je sad dosla obavijest o tome... 

 

Kako god, u paketima standardno nista. Krenuo sam sa Seria A ekipom. Ocekivao sam malo jaci drop marketa i kupovanje, no ocito je da jako puno ljudi udara Ea access i da se to nista ne bude osjetilo na marketu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Meni tek od sutra dostupno. Kako su drugi uspjeli pokrenit igru jos ranije od toga?

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel iko zna oko ovog app authenticatora?! Trazi mi da verifikujem kad ulazim u web app ali izbacuje da kod nije tacan. Cega racun trebam ukucat ili kreirat ovaj kod?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
miikaa77 kaže...

Jel iko zna oko ovog app authenticatora?! Trazi mi da verifikujem kad ulazim u web app ali izbacuje da kod nije tacan. Cega racun trebam ukucat ili kreirat ovaj kod?

 Pa ono kaj si slozio da ti je autentifikacija.

 

Ja sam si slozil da mi na mobitel dolazi poruka sa kodom. Moze ti doc na mail. Sve ovisi kud si stavio da dode. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Jel iko zna oko ovog app authenticatora?! Trazi mi da verifikujem kad ulazim u web app ali izbacuje da kod nije tacan. Cega racun trebam ukucat ili kreirat ovaj kod?

 Pa ono kaj si slozio da ti je autentifikacija.

 

Ja sam si slozil da mi na mobitel dolazi poruka sa kodom. Moze ti doc na mail. Sve ovisi kud si stavio da dode. 

 Pa prije bi uso u aplikaciju authenticator i samo kopiro kod koji vidim, medjutim to mi se sad poremetilo a na mail nista ne dolazi, ukucam tacnu sifru ali ne mogu uc ni na web app ni na origin.. ne znam sta da radim

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
miikaa77 kaže...
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Jel iko zna oko ovog app authenticatora?! Trazi mi da verifikujem kad ulazim u web app ali izbacuje da kod nije tacan. Cega racun trebam ukucat ili kreirat ovaj kod?

 Pa ono kaj si slozio da ti je autentifikacija.

 

Ja sam si slozil da mi na mobitel dolazi poruka sa kodom. Moze ti doc na mail. Sve ovisi kud si stavio da dode. 

 Pa prije bi uso u aplikaciju authenticator i samo kopiro kod koji vidim, medjutim to mi se sad poremetilo a na mail nista ne dolazi, ukucam tacnu sifru ali ne mogu uc ni na web app ni na origin.. ne znam sta da radim

 Ukratko ekipa usro sam.. aplikacija kako sam mjenjo mobitele se brisala ne mogu mi poslat novi kod na nju, mail stvarno ne znam na koji mi salju jer na moj nisam.. nisam pametan kako da ponovo udjem. Ne mogu ni u origin uc trazi mi verifikaciju, stvarno ne vidim izlaz

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
miikaa77 kaže...
miikaa77 kaže...
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Jel iko zna oko ovog app authenticatora?! Trazi mi da verifikujem kad ulazim u web app ali izbacuje da kod nije tacan. Cega racun trebam ukucat ili kreirat ovaj kod?

 Pa ono kaj si slozio da ti je autentifikacija.

 

Ja sam si slozil da mi na mobitel dolazi poruka sa kodom. Moze ti doc na mail. Sve ovisi kud si stavio da dode. 

 Pa prije bi uso u aplikaciju authenticator i samo kopiro kod koji vidim, medjutim to mi se sad poremetilo a na mail nista ne dolazi, ukucam tacnu sifru ali ne mogu uc ni na web app ni na origin.. ne znam sta da radim

 Ukratko ekipa usro sam.. aplikacija kako sam mjenjo mobitele se brisala ne mogu mi poslat novi kod na nju, mail stvarno ne znam na koji mi salju jer na moj nisu.. nisam pametan kako da ponovo udjem. Ne mogu ni u origin uc trazi mi verifikaciju, stvarno ne vidim izlaz

 

12 godina
offline
FIFA 20

Ukratko odi na EU chat i rijesi to sa njima tamo. Samo moras imat neki dokaz da je account tvoj i to je to.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ukratko odi na EU chat i rijesi to sa njima tamo. Samo moras imat neki dokaz da je account tvoj i to je to.

 Koliko se ceka na live chat s njima od prilike?

15 godina
offline
FIFA 20

Za sada odlično. 

 

Otvorio sam prvi paketić i unutra me dočekao TOW Mertens 88. Prvi put

u 5 godina koliko igram FUT da sam nešto dobio eto. 

 

Lp

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
Hoce se moc preloadat access prije 5?
https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
nul-3 kaže...
Hoce se moc preloadat access prije 5?

 Izgleda da neće...

14 godina
offline
Re: FIFA 20
44gb ima? Pa kad cu skinit
https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kada bi igra trebala postati dostupna na Originu? Pitam da ne uzmem Premier prerano jer uzet ću ga samo zbog FIFA-e.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
FileFicho kaže...

Kada bi igra trebala postati dostupna na Originu? Pitam da ne uzmem Premier prerano jer uzet ću ga samo zbog FIFA-e.

 Igra je vec dostupna.. uzmi premier sad da mozes preloadat prije nego sto izadje u 5.

PSN: Chov1ch
12 godina
offline
Re: FIFA 20
nul-3 kaže...
44gb ima? Pa kad cu skinit

 sta se bunis...nba je imao oko 80 :D

6 godina
offline
FIFA 20

Nema posla pa bacio pogled na webapp.

Netko vec ima 193 ekipu. Tko god da to je, taj od EA zasluzuje da mu dozivotno poklanjaju novu FIFU kolko je para ostavio na mikrotransakcijama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Nema posla pa bacio pogled na webapp.

Netko vec ima 193 ekipu. Tko god da to je, taj od EA zasluzuje da mu dozivotno poklanjaju novu FIFU kolko je para ostavio na mikrotransakcijama.

Lik u klubu ima igrača vrijednosti 260 milijuna a na marketu je zaradio preko 2 milje. Znači, taj se naotvarao packova. No vidim da ima ekipe koja je već igrajući zaradila preko 70k coinsa

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Nema posla pa bacio pogled na webapp.

Netko vec ima 193 ekipu. Tko god da to je, taj od EA zasluzuje da mu dozivotno poklanjaju novu FIFU kolko je para ostavio na mikrotransakcijama.

 Bolest ili bedasti roditelji. Ili cak oboje.

15 godina
online
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 Bolest ili bedasti roditelji. Ili cak oboje.

Ili jednostavno lik koji ima novca. Imam nekog talijana s kojim znam igrati. Upoznali se preko futa. Lik živi u MIlanu, ima privatan posao i soma eura ubaci u igru po izlasku i soma pri izlasku TOTSA. Kaže, radi cijeli dan i navečer kada dojde doma hoće se malo opustiti i odigrati par tekmi. Nema vremena za market i ostale gluposti a isto ima drage igrače s kojima želi igrati. To mu je gušt i nije mu žao. Poštujem.

13 godina
offline
Re: FIFA 20
A FUT je poznat kao mod koji prije svega jako opušta.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
Hexfire kaže...
A FUT je poznat kao mod koji prije svega jako opušta.

Ako igraš rekreativno kao on i jebe mu se za rezu već upražnjava vrijeme igrajući nogomet, zašto ne. Lik ima 50 godina i ne doživljava igru kako je većina doživljava. S druge strane dok sam ja igrao sve ove godine čula me cijela ulica. Zadnju godinu igram bez stresa i baš mi se jebe kako završi. Posložio sam si u glavi da se zabavljam i sve mi štima. Tu i tamo znam izgubiti kontrolu ali nemam više u glavi ono što sam imao sve ove godine dok sam divljao kao masseo.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Hexfire kaže...
A FUT je poznat kao mod koji prije svega jako opušta.

Ako igraš rekreativno kao on i jebe mu se za rezu već upražnjava vrijeme igrajući nogomet, zašto ne. Lik ima 50 godina i ne doživljava igru kako je većina doživljava. S druge strane dok sam ja igrao sve ove godine čula me cijela ulica. Zadnju godinu igram bez stresa i baš mi se jebe kako završi. Posložio sam si u glavi da se zabavljam i sve mi štima. Tu i tamo znam izgubiti kontrolu ali nemam više u glavi ono što sam imao sve ove godine dok sam divljao kao masseo.

 Masseo je next lvl shit. Al mislim da nikad nisam rageao vise nego na FIFAi 18. Jebo te led kako me ta igra znala izludit... Jos kad je bilo 40 tekmi WL. A ja za nedjelju ostavim 25. Oci krvave, mutim brufen sa strane i mrvim normabel da izdrzim. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
FIFA 20

Iznenadilo me ovo u prvom packu :D

PSN: Chov1ch
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Meni se igra crasha i baca DirectX error. Čitao sam po netu da je to zbog DX12...je li moguće nekako igru prebaciti na DX11 budući da više nema mogućnosti izbora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
Encyanix kaže...

Iznenadilo me ovo u prvom packu :D

U kakvom prvom packu? Ja niti u jednom nisam dobio dva rare igrača od onih desetak koje sam dobio pri ulasku u web app?

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
FileFicho kaže...

Meni se igra crasha i baca DirectX error. Čitao sam po netu da je to zbog DX12...je li moguće nekako igru prebaciti na DX11 budući da više nema mogućnosti izbora?

 Updejtaj drivere za grafu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.9.2019 18:46 (cicek).
14 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Encyanix kaže...

Iznenadilo me ovo u prvom packu :D

U kakvom prvom packu? Ja niti u jednom nisam dobio dva rare igrača od onih desetak koje sam dobio pri ulasku u web app?

 Rare gold pack

PSN: Chov1ch
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Hexfire kaže...
A FUT je poznat kao mod koji prije svega jako opušta.

Ako igraš rekreativno kao on i jebe mu se za rezu već upražnjava vrijeme igrajući nogomet, zašto ne. 

 Meni je prvih mjesec dana gušt igrati samo sa igracima koje dobijem u packovima bez da koristim market, da vidim koliko mogu doci u WL. Prosle godine sam prvu WL koju sam igrao, mislim da je to bila druga opcenito WL, dosao do skora 20-9 sa ekipom koja je bila slabija od 90% ekipa sa kojima sam igrao, imao sam Topraka i Sulea na stoperima i oni su bili najbolji igraci u ekipi (znaci daleko od "meta" kartica). Ono sto zelim reci je da je FUT zanimljiv koliko si ga napravis i kako ga shvacas.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.9.2019 19:49 (zagid3).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice