FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.378
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FIFA 20

Meni se isto nekad dogada da me stizu recimo Sane nekad nemoze nikoga pretrcat a kao pace 95 plus ima catalyst chem dok Pepe na rw ima manji pace i Huntera i sa njim lakse pretrcim. Lucas mi na ST nekad pretrci nekad ne doduse imam deadeye na njemu pa mu pace nije dignut. Kad sam imao loan salaha i stavio ga na st sve je pretrcavo i to na chem 7. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Meni se u SB znalo događat da brončani trče rame uz rame sa Maximonom i sličnima kad igram na legendary, ali u rivalsima nema tog kurca koji me može stići kad se zašprintam i pritom guram loptu u for s nekim bržim igračima.

Čak i kad se zaletim sa nekim koji nije ultrabrz teško me stižu, ako upće.

Fakat ne znam. Nemam neku brzu momčad. Imam samo dva brzanca naprijed manea i salaha koji su odlične kartice ali nisu kartice koje lome protivnika s brzinom. Čak mi se događalo da zbrišem s Hallerom sada kada sam ganjao onih 20 golova. No s ovom dvojcom baš i ne. Inače ovaj Haller je iznenađujuća kartica. Kada bi dobio dvije nadogradnje bio bi čudo.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Meni se u SB znalo događat da brončani trče rame uz rame sa Maximonom i sličnima kad igram na legendary, ali u rivalsima nema tog kurca koji me može stići kad se zašprintam i pritom guram loptu u for s nekim bržim igračima.

Čak i kad se zaletim sa nekim koji nije ultrabrz teško me stižu, ako upće.

Fakat ne znam. Nemam neku brzu momčad. Imam samo dva brzanca naprijed manea i salaha koji su odlične kartice ali nisu kartice koje lome protivnika s brzinom. Čak mi se događalo da zbrišem s Hallerom sada kada sam ganjao onih 20 golova. No s ovom dvojcom baš i ne. Inače ovaj Haller je iznenađujuća kartica. Kada bi dobio dvije nadogradnje bio bi čudo.

 Mane i Sallah ne lome protivnike brzinom? Movie, ajde u mirovinu, ne vidis vise ni sto pise na karticama. 7. i 11. najbrza kartica u EPLu.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Fakat ne znam. Nemam neku brzu momčad. Imam samo dva brzanca naprijed manea i salaha koji su odlične kartice ali nisu kartice koje lome protivnika s brzinom. Čak mi se događalo da zbrišem s Hallerom sada kada sam ganjao onih 20 golova. No s ovom dvojcom baš i ne. Inače ovaj Haller je iznenađujuća kartica. Kada bi dobio dvije nadogradnje bio bi čudo.

Uzmi iz zajebancije pa probaj Maximina.

Stavi mu snajpera i prebaci ga na LF i stavi ga na ST - meni igra na desnom ST - ta kartica ubija. 

Em ih driblam, a ja ne znam driblat, em ih prepišaš sve u obrani kao da stoje.

Lijeva, desna, nema veze (4* week foot) - samo šajbaš i onda se čudiš kako sve ulazi HAHAHAHAAH

Jedino što ne valja kod te kartice je što ima jako loš pas i zato je on kod mene egzekutor.

 

Uzeo sam Rashforda večeras jer mi je glupo da u napadu još uvijek imam 76 (Andre Gray) i 79 (Maximin) kartice :)

Rashford mi dođe kao dodavač za Maximina, a i zna zabit - sviđa mi se za sada kartica.

Ali samo dvije tekme imam s njim pa još treba neko vrijeme da se bolje upoznamo :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Sve kaj ti elo ide prema gore... tocno vidis kancergoenost ovog communitia. Pola njih nije zasluzilo imati elo veci od 1000 i to sam puno reko. Nadam se da ce u potpunosti ugasit ove takticke postavke i samo ostaviti mogucnost slaganja formacije a sve ostalo da ovisi od igracevog work ratea i traitova. 

Zavrsi mi tekme 4-4 jer ja iz 5 udaraca na gol u jednoj minuti 4 puta nemam kud puknut jer je njegovih igraca gro unutra a 5. udarac golman obrani... On ode i sa Nedvedom utrpa 4 komada ko iz picke :D :D :D Vec sam se pocel cerekat i gledat u ekran kaj gledam.

 

Stvarno je gameplay ove godine dobar ( ako maknes delay ). Al da ga tolko mogu usrat sa nebitnim stvarima to je strasno. Doslovno lik igra 6-0-4. Neki BosnianCasanova... lik je truba od igraca, da nema drop back i mbappea naprijed koji iako je nabil loptu u mog golmana vrati mu se na volej :D Nebi videl vise od Div 5... i to sam puno rekel. 

 

Nije toliki problem ni igra, koliko je communiti, koji je spreman ne igrat nogomet... samo da dobije tekmu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Pa u svakoj igri community igra onoliko koliko igra dopusta zato u vecina online igara imas updateove koji balansiraju igru. Igraci igraju onoliko koliko im EA dopusti ako je nesto u igrici to znaci da EA to zeli sto znaci da je EA kriv. Njihova igra njihova pravila.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Treba lijepo staviti da igraci u 16ercu rade daleko manje blokova udaraca i to je to. Hoces se braniti sa 8 igraca u 16ercu? Slobodno ali ili ce svako malo netko dirati rukom pa penal ili ce se maknuti kolicina blokova koja se dogodi u istome.

Takoder, da ga jebes ali trebaju obranu sastaviti tako da igraci "citaju" losa dodavanja u prostor. Kada mi netko ubaci loptu izmedu dva CBa sa 90+ interceptionima a oni stoje ko letve, onda nesto nije u redu.

Hocemo li vidjeti nerfove za PTB+CA? Ocemo kurac.

Sad sam se izjebo da sa First Own svabama dobijem 3 pobjede u D3. Da bi shvatio da ih imam 6 a ne 7. Pa onda opet sa 7. Kada nemas chemove na igracima i pokusavas igrati na posjed dok druga strana su sve sami Hunteri i Shadowi na kontre skuzis koliko je Pace i dalje jednostavo OP i nuzno potreban imati ako hoces igrati bez da svaki napad radis takticki faul da bi zaustavio kontru.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 0:29 (sexytoiletpaper).
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pozdrav ekipa, je li netko upoznat s problemom da gamepad ne radi u Pro Clubs utakmici dok si ga da bi došao do te iste utakmice koristio kroz cijeli meni i radio je ,nakon toga probao sam online seasons coop gdje također nije radio, a u singleplayeru, futu, online seasons solo je radio..onda sam restartao komp i radilo je u svakom modu normalno međutim moj frend ima isti problem i restart mu nije pomogao..

 

Ima li neko rješenje?

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 4:09 (VolfHR).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
VolfHR kaže...

Pozdrav ekipa, je li netko upoznat s problemom da gamepad ne radi u Pro Clubs utakmici dok si ga da bi došao do te iste utakmice koristio kroz cijeli meni i radio je ,nakon toga probao sam online seasons coop gdje također nije radio, a u singleplayeru, futu, online seasons solo je radio..onda sam restartao komp i radilo je u svakom modu normalno međutim moj frend ima isti problem i restart mu nije pomogao..

 

Ima li neko rješenje?

 Ako ste na PCu, guglajte "Steam Big Picture Controllers"

U biti, ako pokreces igru preko steama, njegov Big Picture mode pruza podrsku za sve vrste gamepadova i tamo mozes i konfigurirati gamepad. Najjednostavnije i provjereno. Vrhunska podrska od strane njih dok je Origin debos kako god da ga okrenes.

6 godina
offline
FIFA 20

toxic zaboravio sam te pitati, koji si Divison?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Sve kaj ti elo ide prema gore... tocno vidis kancergoenost ovog communitia. Pola njih nije zasluzilo imati elo veci od 1000 i to sam puno reko. Nadam se da ce u potpunosti ugasit ove takticke postavke i samo ostaviti mogucnost slaganja formacije a sve ostalo da ovisi od igracevog work ratea i traitova. 

Zavrsi mi tekme 4-4 jer ja iz 5 udaraca na gol u jednoj minuti 4 puta nemam kud puknut jer je njegovih igraca gro unutra a 5. udarac golman obrani... On ode i sa Nedvedom utrpa 4 komada ko iz picke :D :D :D Vec sam se pocel cerekat i gledat u ekran kaj gledam.

 

Stvarno je gameplay ove godine dobar ( ako maknes delay ). Al da ga tolko mogu usrat sa nebitnim stvarima to je strasno. Doslovno lik igra 6-0-4. Neki BosnianCasanova... lik je truba od igraca, da nema drop back i mbappea naprijed koji iako je nabil loptu u mog golmana vrati mu se na volej :D Nebi videl vise od Div 5... i to sam puno rekel. 

 

Nije toliki problem ni igra, koliko je communiti, koji je spreman ne igrat nogomet... samo da dobije tekmu. 

 

Koliko moras biti jadan pa prizivati ukidanje pojedinih takticki postavki, koje su najnormalnije u nogometu?

 

Treba netko da ti se naguzi, pa da ga natrpas. Ostavi se fife i futa s ovakvim stavovima, jer bi ti bilo pametnije.

 

Btw., u nekim proslim fifama, ti si mi ostao u sjecanju, kao jedan od igraca koji voli kukati kad ga ne ide, + pametovati i prigovarati na tudje stilove.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 8:44 (TheMaverick).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Sve kaj ti elo ide prema gore... tocno vidis kancergoenost ovog communitia. Pola njih nije zasluzilo imati elo veci od 1000 i to sam puno reko. Nadam se da ce u potpunosti ugasit ove takticke postavke i samo ostaviti mogucnost slaganja formacije a sve ostalo da ovisi od igracevog work ratea i traitova. 

Zavrsi mi tekme 4-4 jer ja iz 5 udaraca na gol u jednoj minuti 4 puta nemam kud puknut jer je njegovih igraca gro unutra a 5. udarac golman obrani... On ode i sa Nedvedom utrpa 4 komada ko iz picke :D :D :D Vec sam se pocel cerekat i gledat u ekran kaj gledam.

 

Stvarno je gameplay ove godine dobar ( ako maknes delay ). Al da ga tolko mogu usrat sa nebitnim stvarima to je strasno. Doslovno lik igra 6-0-4. Neki BosnianCasanova... lik je truba od igraca, da nema drop back i mbappea naprijed koji iako je nabil loptu u mog golmana vrati mu se na volej :D Nebi videl vise od Div 5... i to sam puno rekel. 

 

Nije toliki problem ni igra, koliko je communiti, koji je spreman ne igrat nogomet... samo da dobije tekmu. 

 

Koliko moras biti jadan pa prizivati ukidanje pojedinih takticki postavki, koje su najnormalnije u nogometu.

 

Treba netko da ti se naguzi, pa da ga natrpas. Ostavi se fife i futa s ovakvim stavovima, jer bi ti bilo pametnije.

 

Btw., u nekim proslim fifama, ti si mi ostao u sjecanju, kao jedan od igraca koji voli kukati kad ga ne ide, + pametovati i prigovarati na tudje stilove.

 Ajmo se ne pozivati na prosle fife, ili cak na ovu fifu od prije mjesec dana. I ti si srao naveliko po zadnje dvije-tri pa ove godine igras sa ocito daleko manje stresa i uzivas u igranju. Tako i Sime, tako i ja, jebi ga, u jednom trenu shvatis da nije vrijedno stresa.

A sto se tice njegovih komentara, to je vise manje isto sto smo ponavljali zadnjih par godina, PTB je pre snazan zato sto vezni red u igri u biti ne mora ni postojati s obzirom kako ga se moze preskakati sto znaci da je tranzicija uvijek CB-ST ili CB-CAM. Jebiga, to je mutavo jer u obrani ne zahtjeva nikakav pokazatelj znanja a u napadu se ubacivanja iza obrane iskoristavaju kao da smo jos u 70tima i 80tima gdje su obrambeni igraci imali rezim - dodes na trening, popijes jednu dvije i eventualno se posibas sa nekime i idemo doma do sutra. Svi CBovi su ludo spori i tromi za razliku od njihovih sposobnosti u stvarnosti da bi postojao laksi nacin zabijanja golova.

Evo, cisto podatak

Gold CB iz EPLa sa najvisim aglityem - N. Ake -73

Od STova to je u rangu sa Y. Muto - 74 i R. Jimenezom - 72

A to je najagilniji CB u EPLu o kome pricamo. Iduci su Vallejo i Joelinton, a ako idemo do prvog CBa u EPLu koji vrijedi nekog kurca idemo skroz do Baillya na 67 gdje pak vise ne mozes naci STa koji vrijedi u igri i najblizi mu je A. Barnes sa 66.

Mislim, sto dalje reci nego da se CBove namjerno radi cim tromijima da bi lakse prolazile kontre jer su najvjerojatnije u EAu to ocijenili kao najcesci nacin igre te onaj nacin igre za koji bi trebalo sve balansirati. I sa time natjerali ekipu da igra sa 7-8 igraca u 16m jer i oni igraci koji su sposobni u obrani ce dobiti po njonji jer su CBovi jednostavno nemjerljivi sa napadacima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 9:07 (sexytoiletpaper).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Sve kaj ti elo ide prema gore... tocno vidis kancergoenost ovog communitia. Pola njih nije zasluzilo imati elo veci od 1000 i to sam puno reko. Nadam se da ce u potpunosti ugasit ove takticke postavke i samo ostaviti mogucnost slaganja formacije a sve ostalo da ovisi od igracevog work ratea i traitova. 

Zavrsi mi tekme 4-4 jer ja iz 5 udaraca na gol u jednoj minuti 4 puta nemam kud puknut jer je njegovih igraca gro unutra a 5. udarac golman obrani... On ode i sa Nedvedom utrpa 4 komada ko iz picke :D :D :D Vec sam se pocel cerekat i gledat u ekran kaj gledam.

 

Stvarno je gameplay ove godine dobar ( ako maknes delay ). Al da ga tolko mogu usrat sa nebitnim stvarima to je strasno. Doslovno lik igra 6-0-4. Neki BosnianCasanova... lik je truba od igraca, da nema drop back i mbappea naprijed koji iako je nabil loptu u mog golmana vrati mu se na volej :D Nebi videl vise od Div 5... i to sam puno rekel. 

 

Nije toliki problem ni igra, koliko je communiti, koji je spreman ne igrat nogomet... samo da dobije tekmu. 

 

Koliko moras biti jadan pa prizivati ukidanje pojedinih takticki postavki, koje su najnormalnije u nogometu.

 

Treba netko da ti se naguzi, pa da ga natrpas. Ostavi se fife i futa s ovakvim stavovima, jer bi ti bilo pametnije.

 

Btw., u nekim proslim fifama, ti si mi ostao u sjecanju, kao jedan od igraca koji voli kukati kad ga ne ide, + pametovati i prigovarati na tudje stilove.

 Ajmo se ne pozivati na prosle fife, ili cak na ovu fifu od prije mjesec dana. I ti si srao naveliko po zadnje dvije-tri pa ove godine igras sa ocito daleko manje stresa i uzivas u igranju. Tako i Sime, tako i ja, jebi ga, u jednom trenu shvatis da nije vrijedno stresa.

A sto se tice njegovih komentara, to je vise manje isto sto smo ponavljali zadnjih par godina, PTB je pre snazan zato sto vezni red u igri u biti ne mora ni postojati s obzirom kako ga se moze preskakati sto znaci da je tranzicija uvijek CB-ST ili CB-CAM. Jebiga, to je mutavo jer u obrani ne zahtjeva nikakav pokazatelj znanja a u napadu se ubacivanja iza obrane iskoristavaju kao da smo jos u 70tima i 80tima gdje su obrambeni igraci imali rezim - dodes na trening, popijes jednu dvije i eventualno se posibas sa nekime i idemo doma do sutra. Svi CBovi su ludo spori i tromi za razliku od njihovih sposobnosti u stvarnosti da bi postojao laksi nacin zabijanja golova.

 

Prošlu fifu si mogao pucati sebi iza vrata i zabijati, a u ovoj se ne mogu sjetiti da mi je netko dao 2 gola van kaznenog prostora. Kužiš?

 

Sada da se vratim na ovog "kuku meni mati moja mila". Pogledaj što je on napisao i što priziva... Kad me već imaš u arhivi, izvuci o čemu sam ja srao, pa da usporedimo. Tolet papira ima, tako da nema frke 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 9:02 (TheMaverick).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Sve kaj ti elo ide prema gore... tocno vidis kancergoenost ovog communitia. Pola njih nije zasluzilo imati elo veci od 1000 i to sam puno reko. Nadam se da ce u potpunosti ugasit ove takticke postavke i samo ostaviti mogucnost slaganja formacije a sve ostalo da ovisi od igracevog work ratea i traitova. 

Zavrsi mi tekme 4-4 jer ja iz 5 udaraca na gol u jednoj minuti 4 puta nemam kud puknut jer je njegovih igraca gro unutra a 5. udarac golman obrani... On ode i sa Nedvedom utrpa 4 komada ko iz picke :D :D :D Vec sam se pocel cerekat i gledat u ekran kaj gledam.

 

Stvarno je gameplay ove godine dobar ( ako maknes delay ). Al da ga tolko mogu usrat sa nebitnim stvarima to je strasno. Doslovno lik igra 6-0-4. Neki BosnianCasanova... lik je truba od igraca, da nema drop back i mbappea naprijed koji iako je nabil loptu u mog golmana vrati mu se na volej :D Nebi videl vise od Div 5... i to sam puno rekel. 

 

Nije toliki problem ni igra, koliko je communiti, koji je spreman ne igrat nogomet... samo da dobije tekmu. 

 

Koliko moras biti jadan pa prizivati ukidanje pojedinih takticki postavki, koje su najnormalnije u nogometu?

 

Treba netko da ti se naguzi, pa da ga natrpas. Ostavi se fife i futa s ovakvim stavovima, jer bi ti bilo pametnije.

 

Btw., u nekim proslim fifama, ti si mi ostao u sjecanju, kao jedan od igraca koji voli kukati kad ga ne ide, + pametovati i prigovarati na tudje stilove.

 Kaj drobis sad? Naravno da treba ukinuti nesto kaj nije balansirano. Zasto mene igra kazni jer igram nogomet dok njega nagradi jer on stoji sa 9 igraca odozada.

Gledaj, pa cak i nije problem ako se protivnik tako brani... Ali, ako postoji manualna obrana e pa onda daj manualni napad. Koja ke to fora da ce on divljat po terenu i svejedno imat stamine do kraja tekme. Ne, ne i ne...  Ako ja njega razvlacim i vucem loptu sa jedne na drugu stranu tebi stamina mora do poluvremena bit na pola.

Druga stvar... Transformacija iz obrane u napad je smijesno brza. U jednom trenu krilo stoji na 25m od svog gola u drugom je vec na mojih 16m... I tako cijelu tekmu. Koja ekipa to moze izdrzat? Niti jedna. 

 

Shema je u tome da me ide... 1400+ elo, veliki plusnkaj se tice razlike pobjede i porazi. Samo komentiram nelogicnost i ne balansiranost. Jer moras shvatit da ovo nije stil koji vecina communitia zeli igrat jer je super, nego mora igrat jer je nesposoban ista drugo. Ako ekipa u studiju EA nije spremna i sposobna balansirat taktike, onda taktika ne mora ni bit. Cijela mudrost.

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
 Kaj drobis sad? Naravno da treba ukinuti nesto kaj nije balansirano. Zasto mene igra kazni jer igram nogomet dok njega nagradi jer on stoji sa 9 igraca odozada.

Gledaj, pa cak i nije problem ako se protivnik tako brani... Ali, ako postoji manualna obrana e pa onda daj manualni napad. Koja ke to fora da ce on divljat po terenu i svejedno imat stamine do kraja tekme. Ne, ne i ne...  Ako ja njega razvlacim i vucem loptu sa jedne na drugu stranu tebi stamina mora do poluvremena bit na pola.

Druga stvar... Transformacija iz obrane u napad je smijesno brza. U jednom trenu krilo stoji na 25m od svog gola u drugom je vec na mojih 16m... I tako cijelu tekmu. Koja ekipa to moze izdrzat? Niti jedna. 

 

Shema je u tome da me ide... 1400+ elo, veliki plusnkaj se tice razlike pobjede i porazi. Samo komentiram nelogicnost i ne balansiranost. Jer moras shvatit da ovo nije stil koji vecina communitia zeli igrat jer je super, nego mora igrat jer je nesposoban ista drugo. Ako ekipa u studiju EA nije spremna i sposobna balansirat taktike, onda taktika ne mora ni bit. Cijela mudrost.

 

 

 

Meni je dobro poznato da si ti dobar igrač, ali moraš shvatiti da te netko lovi u zamku i ima spremnog igrača koji će uputiti tu dubinsku loptu, nakon što si redao prilike i već lagano izgubio živce.

 

Više od pola problema leži u tome što je 90% igrača opsjednuto napretkom zbog što boljih nagrada. To je izvor svih frustracija, još kada sve začiniš propustima igre tj., raznoraznim bugovima i skriptingom, nastaje eksplozija.

 

Upravo zbog navedenog, pisao sam kako treba pripremiti max. 2-3 tekme online (raspoređenih u različito doba dana), u kojim će sve biti razrađeno i smišljeno do zadnjih detalja. Teško je to, znam, jer te za čas uhvati i kreneš forsirati i to nesvjesno. Čista psihologija.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 9:20 (TheMaverick).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

toxic zaboravio sam te pitati, koji si Divison?

06 za sada

 

Ekipa,

cisto da znate ja sam jucer s kolegom sexytoiletpaper odigrao 2 tekme..

 

I zaiste je bio bolji u svakom segmentu i da sam odigrao 10 tekmi svih 10 bih popusio tolko je bolji.. i nikakve kontre, brzi igraci mi nisu pomogli jer jedostavno zna igrat kako treba.

 

Igrao sam do sada s svakakvim tipovima ali nitko mi nije tako dobro citao igru, sjekao lopte... imao sam u dve tekme par sansi ali par sansi dakle.... 

Ne mozemo mi nitko reci da bolji igrac moze izgubiti od losijeg igraca pogotov ne da mu moze zabit 4-5 golova u jednoj tekmi...

 

Jos je imao i losiji tim.

Skill je ovdje majka svih znanja, meni je ovo dovoljno da mogu reci da mi nikakva skripta ne bi mogla pomoci...

Na srecu Peter je bio na niviou pa sam popusio s malo manje razlike :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 9:23 (toxic).
16 godina
offline
Re: FIFA 20
Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...

toxic zaboravio sam te pitati, koji si Divison?

06 za sada

 

Ekipa,

cisto da znate ja sam jucer s kolegom sexytoiletpaper odigrao 2 tekme..

 

I zaiste je bio bolji u svakom segmentu i da sam odigrao 10 tekmi svih 10 bih popusio tolko je bolji.. i nikakve kontre, brzi igraci mi nisu pomogli jer jedostavno zna igrat kako treba.

 

Igrao sam do sada s svakakvim tipovima ali nitko mi nije tako dobro citao igru, sjekao lopte... imao sam u dve tekme par sansi ali par sansi dakle.... 

Ne mozemo mi nitko reci da bolji igrac moze izgubiti od losijeg igraca pogotov ne da mu moze zabit 4-5 golova u jednoj tekmi...

 

Jos je imao i losiji tim.

Skill je ovdje majka svih znanja, meni je ovo dovoljno da mogu reci da mi nikakva skripta ne bi mogla pomoci...

Na srecu Peter je bio na niviou pa sam popusio s malo manje razlike :)

 Ma moze, tim vise ako se igra na brze kontre. Drugu tekmu mi nije bas bilo svejedno kada god si dosao do lopte.

Ali moj Coutinho. Predriblam 3 igraca u obrani, 1v1 sa golmanom, i pogodim vanjsku stranu stative sa 10m od gola.

Sve u svemu, dobra tekma, drugu tekmu si bio daleko opasniji :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 9:39 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Mane i Sallah ne lome protivnike brzinom? Movie, ajde u mirovinu, ne vidis vise ni sto pise na karticama. 7. i 11. najbrza kartica u EPLu.

 Pa u mom slučaju ne lome. Golove s njima zabijam iz izrađenih akcija a nikada jer je jedan od njih dvojce nekome zbrisao. Ja pričam iz svoje perspektive a ne što piše na karticama. Ako sa salahom zabijem tri gola na tekmi i sva tri su iz izrađene akcije ne mogu reći da sam nekog slomio s brzinom. Da se razumijemo, mane i salah su fantastične kartice i svakome bi ih preporučio. Teško da može bolje za te novce.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 9:45 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Na srecu Peter je bio na niviou pa sam popusio s malo manje razlike :)

 Ma moze, tim vise ako se igra na brze kontre. Drugu tekmu mi nije bas bilo svejedno kada god si dosao do lopte.

Ali moj Coutinho. Predriblam 3 igraca u obrani, 1v1 sa golmanom, i pogodim vanjsku stranu stative sa 10m od gola.

Sve u svemu, dobra tekma, drugu tekmu si bio daleko opasniji :)

 Drugmu tekmu sam igrao svoju custom taktiku. Koja je otvorenijeg tipa ali imam vise opcija naprijed i dosta vise mi se igraci trose.

Prvu tekmu sam zapravo igrao copy\paste 3-5-2 onog yotuubera i ta taktika mi se pokazala najboljom ali kod tebe nije prolazila iako si me pobjedio tu tekmu samo 1-0 imao sam osjecaj da sam trebao popit vise komada... Prema naprijedn isam mogao napraviti apsolutno nista i to me zivcira...

 

Bez obzira sto si super citao moju igru moji igraci mi nisu nudili previse opcija, ne otvaraju mi se kako bi ja to htio..

 

A ono to me muci u obrani je taj switch igraca, ne odraduje mi ga dobro... jedva cekam da smisle neku fucking kacigu koju cu stavit na glavu pa da se automatski moje misli i zamisli salju na teren :) moja vizija i znanje su daleko bolji od prezentacije :):):):)

 

 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Mane i Sallah ne lome protivnike brzinom? Movie, ajde u mirovinu, ne vidis vise ni sto pise na karticama. 7. i 11. najbrza kartica u EPLu.

 Pa u mom slučaju ne lome. Golove s njima zabijam iz izrađenih akcija a nikada jer je jedan od njih dvojce nekome zbrisao. Ja pričam iz svoje perspektive a ne što piše na karticama. Ako sa salahom zabijem tri gola na tekmi i sva tri su iz izrađene akcije ne mogu reći da sam nekog slomio s brzinom.

 Obadvije kartice su vrhunske u svakom segmentu napada. Ali probaj koristiti L1 trigger run da ih saljes u prostor iza obrane i onda lopta u prostor.

6 godina
offline
FIFA 20

Ima tko ovdje da igra bas Meta nacin igre na PS4? Dakle kontre ko blesav? Htio bih probati taktiku bez rizika i gubljenja živaca u Rivalsima.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Mane i Sallah ne lome protivnike brzinom? Movie, ajde u mirovinu, ne vidis vise ni sto pise na karticama. 7. i 11. najbrza kartica u EPLu.

 Pa u mom slučaju ne lome. Golove s njima zabijam iz izrađenih akcija a nikada jer je jedan od njih dvojce nekome zbrisao. Ja pričam iz svoje perspektive a ne što piše na karticama. Ako sa salahom zabijem tri gola na tekmi i sva tri su iz izrađene akcije ne mogu reći da sam nekog slomio s brzinom. Da se razumijemo, mane i salah su fantastične kartice i svakome bi ih preporučio. Teško da može bolje za te novce.

 

Frendu, ako ti se ovo dešava u SB, neka te ne čudi, ali ako se radi o DR tj. online, bojim se da je onda problem u tebi.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 9:59 (TheMaverick).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Ima tko ovdje da igra bas Meta nacin igre na PS4? Dakle kontre ko blesav? Htio bih probati taktiku bez rizika i gubljenja živaca u Rivalsima.

 

Na stranu, kako tko igra..., kad si većinom online pa da nas dvojica odigramo prijateljsku?

 

Meni je malo nezgodno, jer imam obitelj (žena i dvoje male djece), ali možda nam se poklopi.

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...
 Kaj drobis sad? Naravno da treba ukinuti nesto kaj nije balansirano. Zasto mene igra kazni jer igram nogomet dok njega nagradi jer on stoji sa 9 igraca odozada.

Gledaj, pa cak i nije problem ako se protivnik tako brani... Ali, ako postoji manualna obrana e pa onda daj manualni napad. Koja ke to fora da ce on divljat po terenu i svejedno imat stamine do kraja tekme. Ne, ne i ne...  Ako ja njega razvlacim i vucem loptu sa jedne na drugu stranu tebi stamina mora do poluvremena bit na pola.

Druga stvar... Transformacija iz obrane u napad je smijesno brza. U jednom trenu krilo stoji na 25m od svog gola u drugom je vec na mojih 16m... I tako cijelu tekmu. Koja ekipa to moze izdrzat? Niti jedna. 

 

Shema je u tome da me ide... 1400+ elo, veliki plusnkaj se tice razlike pobjede i porazi. Samo komentiram nelogicnost i ne balansiranost. Jer moras shvatit da ovo nije stil koji vecina communitia zeli igrat jer je super, nego mora igrat jer je nesposoban ista drugo. Ako ekipa u studiju EA nije spremna i sposobna balansirat taktike, onda taktika ne mora ni bit. Cijela mudrost.

 

 

 

Meni je dobro poznato da si ti dobar igrač, ali moraš shvatiti da te netko lovi u zamku i ima spremnog igrača koji će uputiti tu dubinsku loptu, nakon što si redao prilike i već lagano izgubio živce.

 

Više od pola problema leži u tome što je 90% igrača opsjednuto napretkom zbog što boljih nagrada. To je izvor svih frustracija, još kada sve začiniš propustima igre tj., raznoraznim bugovima i skriptingom, nastaje eksplozija.

 

Upravo zbog navedenog, pisao sam kako treba pripremiti max. 2-3 tekme online (raspoređenih u različito doba dana), u kojim će sve biti razrađeno i smišljeno do zadnjih detalja. Teško je to, znam, jer te za čas uhvati i kreneš forsirati i to nesvjesno. Čista psihologija.

 Ma buraz moj, nemam ja vremena pripremat tekme i takve stvari. Pronasao sam se u ovoj 41212 koja se u fazi napada transformira u 3412 i pase mi. Pogotovo kad mi rijetko tko moze zbrisat jer je sad Hernandez i Koulibaly dvojac plus witsel kao osigurac.

Frustrirajuce je iz razloga kaj sam napisal gore. Hoces ograt WL, al si ogranicen vremenski. Moram igrat 10-10-10... A sad to sve ukomponirat sa faksom, treningom, nedjeljom tekma, druzenje aa djevojkom, gledanje tekmi subotom na stadionu itd... Itd... Sve se bojim kad krenem radit... Do penzije ne bude vremena za WL 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Obadvije kartice su vrhunske u svakom segmentu napada. Ali probaj koristiti L1 trigger run da ih saljes u prostor iza obrane i onda lopta u prostor.

Sada se razgovaramo kao da sam krenio u osnovnu školu. Stari, igram fut od 2012 i ako ništa bar sam naučio čemu služe tipke na gamepadu. Neki put to odradim bolje a neki put lošije. Dam loptu u prostor maneu a on u trku. Iza mene stoper koji se okreće, počne trčati i do 16m me uhvati dovoljno da ukliže s leđa ili me baci na travu a da nema faula niti sam ja iskoristio tu njegovu brzinu pored očito sporijeg stopera koji tek počinje trčati.

 

Je li problem u mojoj vezi, gamepadu ili u meni, ne znam ali znam da nikome nisam pobjegao ili to napravim jako rijetko. Isto tako kada odlučim dodati igrač mi uvijek napravi još dva koraka pa doda i naravno tada je kasno i krivo. Je li to lag, nemam pojma ali jako je teško tako igrati kada igra ne sluša ono što ti stisneš na gamepadu. Moj stil igre nije bježanje po krilu i korištenje brzanaca. Pokušavam igrati na posjed i kombinatoriku. Ako se ukaže prazan prostor, naravno da ću izbaciti svog igrača. No slabo koristim takve prilike za razliku od protivnika koji mi u takvim situacijama uredno zabijaju.

 

Za razliku od prošle fife ova mi je zabavnija i u nekim stvarima bolja. Imaju solidan temelj. Po meni, samo da izbace idiotska odbijanja napadaču u noge i mutavost igrača u pojedinim situacijama i igra bi bila bolja. Recimo, ja po krilu pratim u sprintu njegovog igrača. Paralerno desetak metara od nas u dubini terena stoji moj stoper koji trčkara kao na treningu. Zar ne bi bilo normalno da i on sprinta u obranu i ako me protivnik pretrči da je u poziciji blokirati napadača? U ovoj igri protivniku u napad trče u sprintu svi igrači a u obrani trči u sprintu samo onaj igrač kojeg ti kontroliraš. Golman uhvati loptu i svi tvoji igrači su okrenuti tebi i stoje umjesto da se otvore i da su spremni za kontru itd, itd. Tjeram ih naprijed ali sve je to presporo...

 

O mutavosti golmana koji ne može uhvatiti balon na 3 metra od gola neću više pričati kao niti o situacijama kada mlak udarac odbija ponovno napadaču na noge. Tako malo treba da bi ova igra bila bolja ali očito kanađani nogomet gledaju drugim očima. Ustvari sve ove mane njima su vrline i način kako zabiti gol jer misle da su svi mutavi nešto odigrati kako bi zabili pa ih časte ovakvim sranjima.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Frendu, ako ti se ovo dešava u SB, neka te ne čudi, ali ako se radi o DR tj. online, bojim se da je onda problem u tebi.

 U pravu si, više igram offline nego online ali brži igrač bi trebao biti brži igrač u oba moda.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ima tko ovdje da igra bas Meta nacin igre na PS4? Dakle kontre ko blesav? Htio bih probati taktiku bez rizika i gubljenja živaca u Rivalsima.

 

Na stranu, kako tko igra..., kad si većinom online pa da nas dvojica odigramo prijateljsku?

 

Meni je malo nezgodno, jer imam obitelj (žena i dvoje male djece), ali možda nam se poklopi.

 Ne bih ti znao reci jer sam iducih tjedan dana u pripremama za put ali posalji poruku na PSNu kada nades vremena za tekmu-dvije, u najgorem slucaju cu je vidjeti na mobitelu :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 10:10 (sexytoiletpaper).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
TheMaverick kaže...

 

Frendu, ako ti se ovo dešava u SB, neka te ne čudi, ali ako se radi o DR tj. online, bojim se da je onda problem u tebi.

 U pravu si, više igram offline nego online ali brži igrač bi trebao biti brži igrač u oba moda.

 Tu je u pravu, Legendary i Ultimate dizu ocjene igracima da bi otezali igru.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Koliko moras biti jadan pa prizivati ukidanje pojedinih takticki postavki, koje su najnormalnije u nogometu?

 

.

Dok god nisu u stanju izbalansirat igru kako treba, trebali bi ukinuti neke od postavki pa bi se igra izbalansirala sama po sebi.

Prvo i osnovno što treba ukinut je presing od prve do zadnje minute zato jer ta postavka nije normalna.

Nije normalno da cijelu utakmicu njegovih trče k'o bijesni psi i da ti ne daju disat, a za to ne budu nimalo kažnjeni.

Pisao sam već, može presing, nemam ništa protiv, ali jedno poluvrijeme.

Nakon toga njegovi bi trebali biti bez stamine i puzat po terenu pa ako je igrač spreman na to, izvoli koristi presing.

Trenutna situacija je takva da stamina kao padne u 70', ali fora je što igrači kojima igra upravlja i dalje rade punom parom, tj. manjak stamine ne utječe na njih.

 

Ima još glupih taktika, tipa kad raspolove ekipu na dva dijela i sredina terena im ostane prazna.

Pa kad igraju svi u obrani i svi u napadu - to mi je isto debilana žešća.

Pogotovo što takva igra ne bude kažnjena kad im presiječeš napad jer se nekim čudom svi vraćaju u obranu brzinom svjetlosti.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice