FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.235
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Stigel patch na PS4. 1gb, lagano se skida.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
TheMaverick kaže...

Sto se mene tice, uvijek cu prije uzeti Kanea i Rodria nego npr. Sissoka i Rashforda.

 

Od kada imam Kanea, nema vise hvatanja za glavu nakon promasaja, kao sto je bilo s Wilsonom i Jimenezom. Prljavi Harry ubija...

 

Nacin na koji igram zahtjeva provjerene igrace s dobrim statsima, a ne ove OP.

 Na koji nacin igras?

 

Koji ti je tim trenutni?

pls print screen

 

Imas moj tim na prethodnoj stranici.

 

Igram na lazni posjed, jer tim mi je nastiman na fast build up. Moji na terenu stoje siroko, i svaki igrac drzi svoju poziciju. E sada, ne znam koliko je ko spretan, kljuc je da se oslobodis igraca na ledjima i stvoris visak i na taj nacin otvaras opcije na terenu. Skoro svaku tekmu imam 65+% posjed, tako da...Malo zbunjujuce, ali ja tocno znam sto radim.

The Commissioner of Football
15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
toxic kaže...
TheMaverick kaže...

Sto se mene tice, uvijek cu prije uzeti Kanea i Rodria nego npr. Sissoka i Rashforda.

 

Od kada imam Kanea, nema vise hvatanja za glavu nakon promasaja, kao sto je bilo s Wilsonom i Jimenezom. Prljavi Harry ubija...

 

Nacin na koji igram zahtjeva provjerene igrace s dobrim statsima, a ne ove OP.

 Na koji nacin igras?

 

Koji ti je tim trenutni?

pls print screen

 

Imas moj tim na prethodnoj stranici.

 

Igram na lazni posjed, jer tim mi je nastiman na fast build up. Moji na terenu stoje siroko, i svaki igrac drzi svoju poziciju. E sada, ne znam koliko je ko spretan, kljuc je da se oslobodis igraca na ledjima i stvoris visak i na taj nacin otvaras opcije na terenu. Skoro svaku tekmu imam 65+% posjed, tako da...Malo zbunjujuce, ali ja tocno znam sto radim.

 Cool..

Sam si smislio taktiku ili si je kopirao od drugih?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
TheMaverick kaže...
toxic kaže...

 Cool..

Sam si smislio taktiku ili si je kopirao od drugih?

 

Dugo sam ja u ovome da bi prepisivao tudje taktike. Mislim nema u tome nista lose, ako se podudari da ti odgovara.

 

Dok smo organizirali turnire ovdje na bug.hr, bio je je jedan moj fifa frend pod imenom "antiljano" koji je bio odlican igrac. On mi je jednom dao smjernice i toga se drzim dan danas.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 11:54 (TheMaverick).
15 godina
offline
FIFA 20

Znači nakon patcha to kako se lopta vraća nazad protivniku u noge je prestrašno. Ne znam je li ovo slučajno ili ne ali gadljivo je gledati. Golman i dalje od deset igrača loptu odbije jedinom napadaču u 16m a kao to su popravili. U dvije tekme i dalje vidim većinu problema koji su nas živcirali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

ma isti kurac je ko i do sad, a najvise me zivcira to kaj po tekmi pogađam u prosjeku 3,4 stative ili prećke i to stvarno ne pretjerujem. Ne znam kome je to u EA-u tak jebeno pa su to i dalje zadrzali da se tako cesto pogadaju stative, pa daj me nemojte jebat, sretniji bi bil da mi ode u nebo pod oblake lopta nego da svako malo precku il stativu gadam, to mi stvarno najvise na kurac ide.. o ostalom nema smisla pricat, sve isto ko i do sad..

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Vi koji igrate na ps-u, dali vam stekaju serveri nakon updatea? Mene kickalo 3 tekme za redom.. mamu im jbem retardiranu
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Znači nakon patcha to kako se lopta vraća nazad protivniku u noge je prestrašno. Ne znam je li ovo slučajno ili ne ali gadljivo je gledati. Golman i dalje od deset igrača loptu odbije jedinom napadaču u 16m a kao to su popravili. U dvije tekme i dalje vidim većinu problema koji su nas živcirali.

Cool ja sam copy/paster :)

 

Jos da mogu iskopirat skill di bi mi bio kraj :)

 

btw dajte me dodajte na ps4 : newbieonfire

cisto da vidim kolko cu popusit :)

 

nekako sam krivi citirao bilo je namjenjeno TheMaverick 

 

ali isto tak i ti me dodaj da si olaksas dusu i pobjedis me 8-1 :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 12:56 (toxic).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
playertwo kaže...

ma isti kurac je ko i do sad, a najvise me zivcira to kaj po tekmi pogađam u prosjeku 3,4 stative ili prećke i to stvarno ne pretjerujem. Ne znam kome je to u EA-u tak jebeno pa su to i dalje zadrzali da se tako cesto pogadaju stative, pa daj me nemojte jebat, sretniji bi bil da mi ode u nebo pod oblake lopta nego da svako malo precku il stativu gadam, to mi stvarno najvise na kurac ide.. o ostalom nema smisla pricat, sve isto ko i do sad..

Sad igram s likom. Ja 21 udarac po golu. Nekoliko stativa, njegov golman mi brani zicere, sam fulam nekoliko šansi, nema gola. Lik 4 udarca dva gola. Dva puta je puknio po golu, dva puta je mome golmanu ispala lopta i dva puta je pritrčao i zabio. To su njegova 4 udarca po golu. Izgubim 2-0. To je nakon patcha. Kao to su fiksali. Udarci mlaki ja ih s onom stvari uhvatim bez beda.

6 godina
offline
FIFA 20

Jel itko za prijateljsku danas oko 7 na PS4? Toxic?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Poslije patcha pobjeda od 5-4. Do 80. min. gubio sam 4-2, a onda je uslijedio show. Toliko skriptinga da je to ludilo.

 

Sreca, najace oruzje i dalje zari i pali.

 

 

Pustam brzo trcanje i cekam Harrya da mi da znak rukom, nabacak-gol.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 13:47 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Jel itko za prijateljsku danas oko 7 na PS4? Toxic?

 Da, jesam...

 

Da pace...

12 godina
offline
FIFA 20

Daleko najvece smece od igrača protiv kojeg sam imao priliku igrat. Kompletno sve kaj se da on gleda, koristi sve i jednu pauzu bez da napravi ista. 

Taktika koju koristi je 5 odozada i onda posalje spicu naprijed i samo nabija. Nazalost proslo je dva puta jer jednaotavno ne mozes tu nista. Prvo poluvrijeme 60-40 posjed, 0 udaraca sa njegove strane. Drugo poluvrijeme, neki pokusaji udaraca i oba gola iz odbijanca, zato i 5 udaraca. 

 

Patch... Poboljsao je dosta toga. Ljepše se da igrat. Steta da nisu radili vise nq player switchingu i drop backu. Dosta dobrp za sad... Ali ovo je samo, dokaz toksičnosti communitia... Nazalost, tako je. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Poslije patcha pobjeda od 5-4. Do 80. min. gubio sam 4-2, a onda je uslijedio show. Toliko skriptinga da je to ludilo.

 

Sreca, najace oruzje i dalje zari i pali.

 

 

Pustam brzo trcanje i cekam Harrya da mi da znak rukom, nabacak-gol.

Znači mene jebu ovakve stvari cijelo vrijeme. Napadač uvijek ide na loptu a obrambenog ne možeš natjerati da krene da se hebeš. Lik centrira i njegov igrač skače na loptu a moj se saginje da je slučajno ne bi izbio? Hoću svome igraču dodati a on radi korak unazad umjesto prema lopti iako gamepadom silujem da krene prema lopti. Naravno obrambeni ide prema lopti i pobere je ispred mene. Ono, u limačima su te učili da uvijek ideš prema lopti a ne da bježiš od nje.

 

Druga je stvar kada ide lopta u prazan prostor. U svakom slučaju igra je totalni kaos. Danas sam isto okrenio lika s 3-0 na 5-4. Nije lik loš. Tu smo negdje ali kada igra odluči prvo on zabija a onda ja. Nakon petog gola imao sam još bar tri zicera ali je igra rekla dosta je bilo.  Jedini igrač s kojim mogu zabiti gol glavom je Haller. Danas sam išao odraditi onaj zadatak s 20 golova. Mislio sam da će mi trebati mjesec dana da to odradim. Haller i Pukki u 6 tekmi 18 golova. Još dva i gotov sam. Smiješno. Skužio sam da imam u klubu i 7 španjolaca kojima sam prvi vlasnik pa ću i to odraditi. Znači 8 tokena. Dosta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 17:26 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Jel itko za prijateljsku danas oko 7 na PS4? Toxic?

 nisi me dodao ?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Daleko najvece smece od igrača protiv kojeg sam imao priliku igrat. Kompletno sve kaj se da on gleda, koristi sve i jednu pauzu bez da napravi ista. 

Taktika koju koristi je 5 odozada i onda posalje spicu naprijed i samo nabija. Nazalost proslo je dva puta jer jednaotavno ne mozes tu nista. Prvo poluvrijeme 60-40 posjed, 0 udaraca sa njegove strane. Drugo poluvrijeme, neki pokusaji udaraca i oba gola iz odbijanca, zato i 5 udaraca. 

 

Patch... Poboljsao je dosta toga. Ljepše se da igrat. Steta da nisu radili vise nq player switchingu i drop backu. Dosta dobrp za sad... Ali ovo je samo, dokaz toksičnosti communitia... Nazalost, tako je. 

 

Meni ne smeta kada netko ima svoj cilj, pa makar to bilo i ovo o čemu si pisao. Štoviše, volim vidjeti ljude kako mučki taktiziraju,  u stilu Mourinha, kojem je jedan Samuel Eto'o igrao defanzivca u Interu.

 

Ono što meni smeta su ovi dribleri, koji rade skilleve do besvijesti, iz razloga što glupo izgleda na terenu i totalno antinogometno, krivicom EA. 

 

Bojim se da je dominacija opasna stvar u ovoj igri, jer igra sve registrira, te stoga dolazi do ovog "imao sam 500 šuteva u okvir, a protivnik 1 i na kraju rezultat 1-0 za njega". Da se razumijemo, ovo je neka moja osobna teorija.

 

Za prosječnog FIFA igrača, moj stil je dosadan i izgleda mrtvački, a ustvari ono što ja nastojim je igrati logično i na nogometni način. 100x sam osjetio kako protivnik gubi živce, ne sluteći da je to ono što čekam i za što imam asa u rukavu, te odjednom moja igra ubrzava i djeluje totalno drugačije nego na početku.

 

Za mene je fifa kao šah.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 8:47 (TheMaverick).
15 godina
offline
FIFA 20

Kako pritisnuti tipa kada cuva loptu u svojih 5 metara i dodaje samo da prode vrijeme?

 

Ima li neki team press? Ono ne funckionira kako treba strelica dolje pa lijevo ja mislim...

 

I kako uzeti loptu liku koji je otisao do korner zastavice i samo gradi loptu bez da napravis faul ili da bude aut...

Uzas kakvih ljudi ima...

 

povedu 1-0 na srecu i onda mi ovako hebu mater..

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 8:34 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

Kako pritisnuti tipa kada cuva loptu u svojih 5 metara i dodaje samo da prode vrijeme?

 

Ima li neki team press? Ono ne funckionira kako treba strelica dolje pa lijevo ja mislim...

 

I kako uzeti loptu liku koji je otisao do korner zastavice i samo gradi loptu bez da napravis faul ili da bude aut...

Uzas kakvih ljudi ima...

 

povedu 1-0 na srecu i onda mi ovako hebu mater..

 Na d-padu (digital, strelice) imas par opcija, lijevo i desno ti daju "taktike" od UltraD do UltraA, sve ovisne o tome kako ih sam slozis, ali i gore i dolje strelice imaju dodatne funckije. Na donjoj imas stvari tipa Offside Trap, Team press, Overload ball side, Defender plays as striker. Gore me ne pitaj jer sam debos pa zaboravim na postojanje te i sam. Ali generalno, stavis si na UltraA neku ful agresivno taktiku ( 3 u obrani sa constant press na 8 depth) ukljucis uz to jos team press na donjoj strelici i kliknes offside trap jer smo svi uvjereni da to "resetira" trenutne zapovijedi obrani i da se pocnu ponasati kao igraci nakon toga i trebali bi igraci sami poceti igrati kao City/Liverpool u obrani.

Naravno, onda ces vjerojatno primiti drugi gol iz duge lopte sa Baillya na Rashforda, tako da moras imati brzance na CBovima za takve situacije.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
toxic kaže...

Kako pritisnuti tipa kada cuva loptu u svojih 5 metara i dodaje samo da prode vrijeme?

 

Ima li neki team press? Ono ne funckionira kako treba strelica dolje pa lijevo ja mislim...

 

I kako uzeti loptu liku koji je otisao do korner zastavice i samo gradi loptu bez da napravis faul ili da bude aut...

Uzas kakvih ljudi ima...

 

povedu 1-0 na srecu i onda mi ovako hebu mater..

 Na d-padu (digital, strelice) imas par opcija, lijevo i desno ti daju "taktike" od UltraD do UltraA, sve ovisne o tome kako ih sam slozis, ali i gore i dolje strelice imaju dodatne funckije. Na donjoj imas stvari tipa Offside Trap, Team press, Overload ball side, Defender plays as striker. Gore me ne pitaj jer sam debos pa zaboravim na postojanje te i sam. Ali generalno, stavis si na UltraA neku ful agresivno taktiku ( 3 u obrani sa constant press na 8 depth) ukljucis uz to jos team press na donjoj strelici i kliknes offside trap jer smo svi uvjereni da to "resetira" trenutne zapovijedi obrani i da se pocnu ponasati kao igraci nakon toga i trebali bi igraci sami poceti igrati kao City/Liverpool u obrani.

Naravno, onda ces vjerojatno primiti drugi gol iz duge lopte sa Baillya na Rashforda, tako da moras imati brzance na CBovima za takve situacije.

 Okey, a na online draftu to bas i ne mozes jer si fiksiran na jednu taktiku. 

Budem bar za rivale i fut slozio nesto s taktikom

6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...
toxic kaže...

Kako pritisnuti tipa kada cuva loptu u svojih 5 metara i dodaje samo da prode vrijeme?

 

Ima li neki team press? Ono ne funckionira kako treba strelica dolje pa lijevo ja mislim...

 

I kako uzeti loptu liku koji je otisao do korner zastavice i samo gradi loptu bez da napravis faul ili da bude aut...

Uzas kakvih ljudi ima...

 

povedu 1-0 na srecu i onda mi ovako hebu mater..

 Na d-padu (digital, strelice) imas par opcija, lijevo i desno ti daju "taktike" od UltraD do UltraA, sve ovisne o tome kako ih sam slozis, ali i gore i dolje strelice imaju dodatne funckije. Na donjoj imas stvari tipa Offside Trap, Team press, Overload ball side, Defender plays as striker. Gore me ne pitaj jer sam debos pa zaboravim na postojanje te i sam. Ali generalno, stavis si na UltraA neku ful agresivno taktiku ( 3 u obrani sa constant press na 8 depth) ukljucis uz to jos team press na donjoj strelici i kliknes offside trap jer smo svi uvjereni da to "resetira" trenutne zapovijedi obrani i da se pocnu ponasati kao igraci nakon toga i trebali bi igraci sami poceti igrati kao City/Liverpool u obrani.

Naravno, onda ces vjerojatno primiti drugi gol iz duge lopte sa Baillya na Rashforda, tako da moras imati brzance na CBovima za takve situacije.

 Okey, a na online draftu to bas i ne mozes jer si fiksiran na jednu taktiku. 

Budem bar za rivale i fut slozio nesto s taktikom

 Na draftu samo napravis par tacticsa sa razlicitim pressom. I ukljucis taj Team Press na donjoj strelici.

12 godina
offline
FIFA 20

@TheMaverick

 

Dobro sad. Ovo je igra. Koja traje 12min.ako ces ti imat 10min loptu u nogama i gledat bas svaki replay, svaki cutscene... Onda jebem ja takav nogomet. Kuzis. Ovo je igra. 12min i bok. Nemoj mi od tekme slozit 30min gledanja lika kak ide izvest aut. 

 

 

Otvorim Division 4 Rank 4 nagrade i izade Martial. Sve sam blize Reusu... Ako ne i kod njega sa ovih 55k coinsa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

@TheMaverick

 

Dobro sad. Ovo je igra. Koja traje 12min.ako ces ti imat 10min loptu u nogama i gledat bas svaki replay, svaki cutscene... Onda jebem ja takav nogomet. Kuzis. Ovo je igra. 12min i bok. Nemoj mi od tekme slozit 30min gledanja lika kak ide izvest aut. 

 

 

Otvorim Division 4 Rank 4 nagrade i izade Martial. Sve sam blize Reusu... Ako ne i kod njega sa ovih 55k coinsa. 

 Sime, ne budi hejter. Imas priliku gledati Ikone nogometa 20 minuta iz bliza dok se namjestaju za pucati slobodnjak 25 metara preko gola, ispucati gol-kick na najblizeg obrambenog, kako trce natrag prema centru nakon sto su istrcali 40 metara u punom sprintu i zabili nakon sto je golman obranu odbio direktno u njihovu celendru sto je zavrsilo golom! Jedino prihvatljivo ponasanje je duboki naklon i rijeci zahvale na prilici da ih gledas.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

@TheMaverick

 

Dobro sad. Ovo je igra. Koja traje 12min.ako ces ti imat 10min loptu u nogama i gledat bas svaki replay, svaki cutscene... Onda jebem ja takav nogomet. Kuzis. Ovo je igra. 12min i bok. Nemoj mi od tekme slozit 30min gledanja lika kak ide izvest aut. 

 

 

Otvorim Division 4 Rank 4 nagrade i izade Martial. Sve sam blize Reusu... Ako ne i kod njega sa ovih 55k coinsa. 

 Ja sam dobio Sancheza, Buffona i jos nekih par sitnica...

Nakupit ce se nekhi 50k coinsa :)

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kad ce nagrade od WL?!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Za dobro jutro 

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Izvukao sam De Geu

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Ja dobio k... Ali nema veze ako nece paketi market uvijek nesto donese. Jedino mi zao sto sam 100k ulupao u sbc nations i bas nista nisam izvukao sad bih vec imao za sallaha da nisam. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Nagradio sam se Sterlingom za 149k coinsa.. Umjesto Bernarda Silve.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Iz WL packova i pickova - Fabinho, WL McGinn, WL Cano.

Strasno kako me Player Pick WL mrzi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Iz WL packova i pickova - Fabinho, WL McGinn, WL Cano.

Strasno kako me Player Pick WL mrzi.

 Ja sam isto pick dobio ko i ti. No samo jednog igraca..

 

Fabinho je skuplji nego De Gea, vidim na marketu ide za 70-80k

De Gea oko 65

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice