FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.403
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Iz WL packova i pickova - Fabinho, WL McGinn, WL Cano.

Strasno kako me Player Pick WL mrzi.

Ja sam u FIFI 19 dobio jedanput karticu s kojom sam igrao neko vrijeme... sve ostalo sranje nad sranjima.

Prva vikend liga u FIFI 20 u oba packa najjača kartica koju mi je ponudio je bila 81.

Zato namjerno ovaj vikend nisam igrao do gold 3 nego sam ostao na silveru, baš da vidim što će mi dati iz tog jednog picka.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 20

Ovo mi je sedma fifa i nikada nisam dobio karticu skuplju od 300k i nakon sedam dugih godina ja dobijem najboljeg igrača na planeti. Nema veze sto je untradable svakako ce poslužiti do kraja fife20. Jos sam u sljedecem packu dobio de geu napokon me je krenulo sto se tice paketica

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ja bih samo da jednom dobijem ikonu iz normalnog paketa jos to nisam nikada. Prosle godine sam izvukao pogbu 3 4x ali kad je vec pala cijena i 2 x de bruyne. Najbolje mi je bilo ucl van dijk untradable 94 rated ako se nevaram bila je oko 1m coinsa. I krenulo me u paketima kad sam odusta 1mj od igre i krenuo opet igrati svaki 3. paket je bio odlican. Ove godine za sada Sane mi je najskuplja kartica iz paketa.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
FIFA 20

Bas se veselim koristiti ove likove za ovu WL

https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/80519

Pepova Tiki-Taka i obrambena linija koja bi napokon mogla slamati kontre :D

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

DR Div 5, rank 1 i WL gold 1 sam pokupio nagrade.

Firminho i IF Gundogan od onih koji koštaju više od 10k.

Oba će biti u konkurenciji za prvi sastav tako da zadovoljan sa nagradama. Još se i pokupio Cancelo, na njemu anchor chem i izgleda bolesno dobro.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Kod mene normalan dan u uredu. Uletjeli u packovima carasco, morata i fabian kao najbolje kartice. impresioniran sam. Odreda kartice ratinga 83. Nije loše... ali zato sam poderao market zaslugom EA sportsa i njihovih servera. Ujutro sve štekalo i kupovao sam Gimeneza za 3, 4 i 5k coinsa. Natrpo ih dok je to trajalo nekih dvadesetak a onda još desetak po 6k coinsa. Sve u svemu lijepa zarada.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 12:58 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Hernandez, Alaba i Neuer umjesto Schulza, Akanjia i Burkia? 

 

Komentari na ovo? Ili ulozit u reusa umjesto goretzke? Al mi takticki bolje upada Goretzka na lcm uz witsel i allan dvojac. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Hernandez, Alaba i Neuer umjesto Schulza, Akanjia i Burkia? 

 

Komentari na ovo? Ili ulozit u reusa umjesto goretzke? Al mi takticki bolje upada Goretzka na lcm uz witsel i allan dvojac. 

 Baci pogled na sto sam ja slozio

Alaba - Hernandez - Lenglet - Semedo
           Ter Stegen

I onda ovisno kako hoces igrati, mozes staviti nesto tipa Goretzka ili Coutinho na 7chem na CM/CDM. Ili cak povezati nekoga tipa Kante ili Fekir s njima.

15 godina
offline
FIFA 20

Ja sam upravo potrosio 100k coinsa na paketice i dobio goli racku..

Nekako sam imao osjecaj da ce nesto uletiti...

 

Sada to moram preprodati da bar vratim 50% iznosa :)

 

Prvi puta nemam mjesta za prodavanje :)

 

preko 100 igraca trzim trenutno da za svakog dobim 500 to je vec 50k coinsa a dobit cu vise..

Dakle vratit cu i vise..

Jos ih imam valjda 100 golden boya :)

 

a usput sam si slozio i ita i spa i ger timove za ikone pa njih ne diram :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 14:16 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Hernandez, Alaba i Neuer umjesto Schulza, Akanjia i Burkia? 

 

Komentari na ovo? Ili ulozit u reusa umjesto goretzke? Al mi takticki bolje upada Goretzka na lcm uz witsel i allan dvojac. 

 Baci pogled na sto sam ja slozio

Alaba - Hernandez - Lenglet - Semedo
           Ter Stegen

I onda ovisno kako hoces igrati, mozes staviti nesto tipa Goretzka ili Coutinho na 7chem na CM/CDM. Ili cak povezati nekoga tipa Kante ili Fekir s njima.

 Nedam trojac Koulibaly - Allan - Malcuit za nista.

 

Coutinha razmatram da uzmem na LW umjesto Comana pa da igra CAM a Werner i Gnabry ostanu naprijed. 

Mislim da cu tak i napravit. Kad prodam Comana, schulza, burkia i akanjia... Taman bude za Hernandeza, Alabu, Neuera i Coutinha. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Nedam trojac Koulibaly - Allan - Malcuit za nista.

 

Za njega sam cuo da je na Shadowu mrcina samo takva.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

 Nedam trojac Koulibaly - Allan - Malcuit za nista.

 

Za njega sam cuo da je na Shadowu mrcina samo takva.

 Za ovo kak ga ja koristim ko attacking full back... Top igrac. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Danas je bio dobar dan, uzeo coinse iz DR, te iz WL uletio Lacaztte od 110K.. pa ce sad da dode malo do promjene.

 

Iz 433, prelazim u Borasove 41212

 

Znaci ovako je bilo

 

https://www.futbin.com//20/squad/9682489

 

a ovako bi trebalo biti

 

https://www.futbin.com//20/squad/9682704

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

https://www.futbin.com/20/squad/9683966
vase misljenje? Sta bi vi promijenili prema naprijed?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Jel jos netko primjetio da nema jedvaja u fifi20 htio sloziti neku HR ekipu i vidim nema ga. Nego natrejdo sam do 310k jos malo pa cu imati za Mo Salaha. Auba mi izgleda bolje na papiru ali kad sam ga imao Loan nekako mi je bio los za tu cijenu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Prošlu vikend ligu sam bio gold 3 i u player picku dobio kurčinu - 81 najjače kartice mi je ponudio.

Reko, ovaj vikend idem na silver 1 baš da vidim hoće li se što promijeniti po tom pitanju i onda mi ponudi ove panjeve na slici.

Iz moje perspektive WL nema prevelikog smisla jer u player picku u 90% slučajeva dobijem neupotrebljive pizdarije.

Onda kad vidim kakvi pajseri u rivalsima imaju odlične kartice iz player picka mi mrak padne na oči.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ne mogu vjerovat da smrdljivu hunter karticu ne mogu uhvatit od 13 popodne pa evo do sad. Ne moguce znaci da svaki put prije mene nego uzme 100 puta. Fuj dodje mi da TV razbijem

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
miikaa77 kaže...

Ne mogu vjerovat da smrdljivu hunter karticu ne mogu uhvatit od 13 popodne pa evo do sad. Ne moguce znaci da svaki put prije mene nego uzme 100 puta. Fuj dodje mi da TV razbijem

Treba ti za untradeble-a? Ako ne, prodaš ga i kupiš sa već "ugrađenim" hunterom. Sva je prilika da ćeš i jeftinije proć. 

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ne svidja mi se sve ovo poslije patcha iako se dobro snalazim.

 

Previse je sve kaoticno i pada mnogo golova.

 

Dirty Harry ne prasta ni majci svojoj, ali nisam iznenadjen osim niskom cijenom.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ova igra je veći random od svih Battle Royal igri zajedno od gameplaya pa do tih kartica. Prvu utakmicu moji napadači fulavaju mrtve šanse, obrani kroz noge prolazi pas i ne reagiraju, a protivnik pogađa doslovno svaki drek. Onda pak obrnuto, moji napadači pogađaju sve i njegov igrači kao da su retardirani, a napadači fulaju 3-4 čiste šanse i pogode vratnicu ili tik od gola. Nije ni čudo što ljudi igraju samo na konte i rade 2v1 šanse jer jedino tako si siguran šta ide u gol. Osim toga delay ubija gameplay, ponekad igrač odmah doda, drugi put 2 sekunde kasnije. 

 

Vidim sve više zanima otvaranje kartica, drugim riječima klađenje i tombola što će dobiti, nego sam gameplay. Ali isti će kenjati kako su lootboxevi loši. Zato i jeste gameplay takav kakav jeste. Evo već duže nisam igrao gori nogomet na PCu. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 20:23 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
FIFA 20

Meni fakat nije jasno kako izgledaju ti ljudi koji nešto dobiju u marquee sbc? Složim danas, šet packova i jebenu zastavicu nisam vidio. Najbolji igrač kojeg sam dobio vrijedi 900 coinsa a najjača kartica neki silver dres kojeg sam prodao za 3500 coinsa. Mislim, fakat nema smisla to slagati kada izlaze samo neupotrebljive kartice. Ono, fakat mi je već sumnjivo da me netko tamo ne prca namjerno jer i čorava koka pogodi zrno, no ja niti to...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ja dobio Ter Stagena i sad je sluzbeno ove fife cu samo golmane dobivati. Znaci Oblak, Courtuis, Ter stagen, Navas, Ederson. Samo Ter Stagen je tradable. Sad mogu kupiti Salaha ali cekat cu pon.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Meni fakat nije jasno kako izgledaju ti ljudi koji nešto dobiju u marquee sbc? Složim danas, šet packova i jebenu zastavicu nisam vidio. Najbolji igrač kojeg sam dobio vrijedi 900 coinsa a najjača kartica neki silver dres kojeg sam prodao za 3500 coinsa. Mislim, fakat nema smisla to slagati kada izlaze samo neupotrebljive kartice. Ono, fakat mi je već sumnjivo da me netko tamo ne prca namjerno jer i čorava koka pogodi zrno, no ja niti to...

 Nisam ni ja zastavu vidio ali Sissoko ke uletio 70K dobio, lijepo bogami 

Who bolan cares
12 godina
offline
FIFA 20

Meni nije jasno sa kojim mindsetom ljudi ulaze u ovu igru. Jel ulaze sa mindsetom da igraju nogomet ili da igraju samo da dobiju tekmu. Ja razumijem da je pobjeda super i da ti dize moral... itd, itd... al jebo me svatko ako razumijem da si ti sebi super kad dobijes nekog samo zato jer si od 12min tekme 8min forsiral through ball pas. Meni je to ocito prekompleksno da shvatim i ponekad se osjecam ko debil kad igram protiv takvih ljudi. Zakaj ko debil, zato jer krenem jurcat umjesto da igram svoju igru. 

 

Frisko mi je sad sve, pa mogu i objasnit. Prva tekma. Tip me stepe 1-0 iz jedne jedine sanse koju je imal. Sve sam mu uspio presjec, al eto jednu nisam... otisel je i zabil gol. Nakon toga ja ga nebi probil da sam isus. Ima nekog crnog boga isusa u sredini i lik je pomeo na koga god je doletil... a kad sam uspel doc do gola... jedan od valjda 5 stopera mi se nasro pred udarac. I ajde, izgubis tu tekmu... udem u drugu, ista stvar. a reko dobro... sad cemo po mom. Tip nije lopte vidio, dobio sam ga 2-0 i na toliko je rage quital. 

Treba bit strpljiv sa balavurdijom jer ih krene prat epilepsija ako ne mogu do lopte... a onda Werner i Gnabry krenu grabit onim lopatama na nogama i ne moze ih stic niti da su na motoru.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Treba bit strpljiv sa balavurdijom jer ih krene prat epilepsija ako ne mogu do lopte... a onda Werner i Gnabry krenu grabit onim lopatama na nogama i ne moze ih stic niti da su na motoru.

Ja se i dalje divim kako možete nekome pobjeći. Ja ne mogu nikome zbrisati niti da stavim dvije hunter kartice na igrača. Likovi me uredno stižu s igračem koji ima 30% pa i više manji pace od mojih napadača. S druge strane kada taj isti igrač krene bježati mome Van Dijku sa shadow che karticom, ovaj pored njega izgleda kao usporen film. Ja ne znam je li me jebe veza, gamepad, igra, ili sam ja samo glup za ovu igru?

10 godina
offline
FIFA 20

Upalim tekmu da isprobam Messia a kad igram snjime imam osjecaj koda igram euro truck simulator serveri su im u totalnoj banani izgleda da je onaj hrcak na izdisaju. Bas sramota sto traze za igricu 50 eura a ne mogu ni postene servere staviti. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Treba bit strpljiv sa balavurdijom jer ih krene prat epilepsija ako ne mogu do lopte... a onda Werner i Gnabry krenu grabit onim lopatama na nogama i ne moze ih stic niti da su na motoru.

Ja se i dalje divim kako možete nekome pobjeći. Ja ne mogu nikome zbrisati niti da stavim dvije hunter kartice na igrača. Likovi me uredno stižu s igračem koji ima 30% pa i više manji pace od mojih napadača. S druge strane kada taj isti igrač krene bježati mome Van Dijku sa shadow che karticom, ovaj pored njega izgleda kao usporen film. Ja ne znam je li me jebe veza, gamepad, igra, ili sam ja samo glup za ovu igru?

 L2 za gradenje i desna gljivica tap 2x u stranu sprinta... Inicjalni sprint je bitan... Protivnik koju to ne koristi i ja ga lako stizem sa bilo kojim igracem. Inicijalni bljesak je bitan. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 L2 za gradenje i desna gljivica tap 2x u stranu sprinta... Inicjalni sprint je bitan... Protivnik koju to ne koristi i ja ga lako stizem sa bilo kojim igracem. Inicijalni bljesak je bitan. 

Šime, pa nisam baš toliko mutav. 10 metara iza mene duplo sporiji igrač i u sljedećih 10 metara me lik stiže iako si nekoliko puta dam dug for? Moj igrač vidno usporava kako bi ga ovaj stigao. Upeljam salaha u 70 minuti i nikome ne može zapaliti. Grabi na mjestu. Kao da je vezan špagom i trči na mjestu. Znači od pretrčavanja nisam zabio pet golova u 200 tekmi. Gurnem loptu u prostor mome igraču koji protrčava. Znači moj igrač je u punoj brzini. Obrambeni stoji, okreće se i počne trčati. Znači ja u punom sprintu a on dok se okrene, dok počne trčati, dok uhvati puno brzinu i prođe neko vrijeme osim u ovoj igri gdje to nema veze. Lik je već na meni u sljedećih desetak metara. Da ne pričam kako je dva metra iza mene i ukliže kao bruce lee i odjednom se stvori ispred mene. Kupim si večeras IF Wijnalduma kada je ponuda bila velika i pao cijenom. Lik trči brže od Salaha a pogle koliki ima pace? Ono gledam i ne vjerujem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 22:16 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 L2 za gradenje i desna gljivica tap 2x u stranu sprinta... Inicjalni sprint je bitan... Protivnik koju to ne koristi i ja ga lako stizem sa bilo kojim igracem. Inicijalni bljesak je bitan. 

Šime, pa nisam baš toliko mutav. 10 metara iza mene duplo sporiji igrač i u sljedećih 10 metara me lik stiže iako si nekoliko puta dam dug for? Moj igrač vidno usporava kako bi ga ovaj stigao. Upeljam salaha u 70 minuti i nikome ne može zapaliti. Grabi na mjestu. Kao da je vezan špagom i trči na mjestu. Znači od pretrčavanja nisam zabio pet golova u 200 tekmi. Gurnem loptu u prostor mome igraču koji protrčava. Znači moj igrač je u punoj brzini. Obrambeni stoji, okreće se i počne trčati. Znači ja u punom sprintu a on dok se okrene, dok počne trčati, dok uhvati puno brzinu i prođe neko vrijeme osim u ovoj igri gdje to nema veze. Lik je već na meni u sljedećih desetak metara. Da ne pričam kako je dva metra iza mene i ukliže kao bruce lee i odjednom se stvori ispred mene. Kupim si večeras IF Wijnalduma kada je ponuda bila velika i pao cijenom. Lik trči brže od Salaha a pogle koliki ima pace? Ono gledam i ne vjerujem.

 Ma znam.... samo kazem kaj ja radim. 

 

Nije mi jasno da te stizu... doslovno od pocetka igre mi se to nije dogodilo. Da je sporiji igrac sustigo brzeg.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Šime, pa nisam baš toliko mutav. 10 metara iza mene duplo sporiji igrač i u sljedećih 10 metara me lik stiže iako si nekoliko puta dam dug for?

Meni se u SB znalo događat da brončani trče rame uz rame sa Maximonom i sličnima kad igram na legendary, ali u rivalsima nema tog kurca koji me može stići kad se zašprintam i pritom guram loptu u for s nekim bržim igračima.

Čak i kad se zaletim sa nekim koji nije ultrabrz teško me stižu, ako upće.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice