FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.901
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Dođem sad doma i ležerno idem riješiti SBC bez ikakvog presinga i nade jer znam da karticu veću od 81 neću dobiti i onda mi EA opali šamar.

I sad su me tako fino sjebali da to nije istina.

Imam untradable Ferdinanda i naravno Piquea, ustvari svi osim Mcgina i Ter Stegena su untradable, a kako stvari stoje morat ću složit Messija i Benzemu, a onda sve ide u krasni kurac :)

Morat ću i ja Sona i Manea izgleda na CDM-u držat jer će biti gužva u napadu :)

 

A ništa, idem ga sad probat pa ću vidjet jel valja.

Ako zadovolji ostaje u klubu i Ferdinand prelazi kod Talijana kao Smalling, a ako ne onda ide na bubanj.

 

 

 

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Dođem sad doma i ležerno idem riješiti SBC bez ikakvog presinga i nade jer znam da karticu veću od 81 neću dobiti i onda mi EA opali šamar.

I sad su me tako fino sjebali da to nije istina.

Imam untradable Ferdinanda i naravno Piquea, ustvari svi osim Mcgina i Ter Stegena su untradable, a kako stvari stoje morat ću složit Messija i Benzemu, a onda sve ide u krasni kurac :)

Morat ću i ja Sona i Manea izgleda na CDM-u držat jer će biti gužva u napadu :)

 

A ništa, idem ga sad probat pa ću vidjet jel valja.

Ako zadovolji ostaje u klubu i Ferdinand prelazi kod Talijana kao Smalling, a ako ne onda ide na bubanj.

 

 

 

 

 

Ja standardno ništa u ovim sbc. No bar sam Lewa prodao za 440k i uzeo 140k coinsa. Sada sam stavio i Kanea na market, to će biti još oko 100k coinsa. Tjedan danas su u packu i past će im cijena pa ga ponovno kupim. Nema šanse da bi meni nešto dali. Čak i u onom rare ucl sbc sam dobio karinu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Kako bi meni ovaj Ramos dobro dosao.

 

Pogledaj i mene jednom EA. 

The Commissioner of Football
6 godina
offline
FIFA 20

Odigrao tri tekme, u prvoj pobrao DC u 9. minuti, drugu lik RQ u 30. trecu odigrao do kraja pod takvim delayem kakav jos nisam osjetio. Zabijem dva i krene sve lagano u kurac, frajer zabije prvi, slavi, gleda, ceka. Zabije drugi, slavi, gleda, ceka. Zabijem ja treci, trcim po terenu, shush, dab, gledam cijeli replay i tutnem pauzu. Nakon tekme mi lik salje poruku i skida mi majke, ovo, ono. Iskreno, zabavio sam se vise prcajuci njega u porukama nego igrajuci igru. Delay ko hrvatska ekonomija nakon krize iz 2006.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Neigrivo danas. 3-1 ali dok se ista registrira, stravicno...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Koliko ova igra moze zagorcavat zivote, Son nikad ne fula u 16m, sad idem 1 na 1, tip fula peterac sa finesse shotom... pa nije vise normalno, jebe mi se za igrace i coinse, ali pa daj ako sam bolji, daj mi da pobjedim, ja imam po 4-5 stativa po utakmici i bar 1 sansu 1v1 sa golmanom koju uvijek brani golman ili fula moj igrac... katastrofa i uzas

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Zbog Ramosa sam promijenio formaciju u 4-3-2-1 i Lucasa sam zamijenio sa Sissokom.

Ne znam da li je do formacije ili se dečki kurče pred Ramosom pošto je novi u ekipi, ali ubijao sam likove prelako.

Vezni red je napokon prodisao punim plućima, tj. Guardiola i Mcgin... imao sam po petoricu u napadu, samo je Sissoko ostajao na sredini i sjeko kontre.

Nikakve instrukcije nisam zadao osim bekovima da ostanu otraga i napadaču (Saha) da utrčava iza obrane.

 

U toj formaciji mi je samo Son na 7 chema pošto je na RF, a svi ostali su na 10.

Jedini problem mi je Saha jer on nije dobar za klasičnog špica pošto zna promašit često.

Sad ću malo kombinirat sa igračima koje imam u klubu (Sane, Pepe), Son na ST, mada mi je Son bio solidan na RF.

Razmišljam možda da ubodem Aguera ili neku ikonu tipa Butraguenjo.

 

Ramos - još ne mogu konkretno mišljenje o njemu reći jer sam pretežno napadao i slabo se branio.

Ono malo situacija što je bilo korektno je riješio i jedan penal je zabio.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

5 stativa podrobio. On u 88min napokon prode centar posteno, nabije loptu u 16m,njegov aguero natrcava i 2-1 za njega. 

 

Evo lose mi je naglo. 

 

 

Igrat na monitoru je preporod. Toliko fluidni pokreti, responzivnost... Jbg, usrani delay se osjeti ali je igrivo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 20

Upravo postavio rekord. 3 precke i 2 stative do 40og min. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Odigrao jednu pod suludim delayem i sad se pitam za koji ja kurac ovo uopce igram.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ja odigrao 3 od jucer samo 1 pobjeda. Neda mi se igrat mozda cu veceras a mozda i necu samo ce mi propasti kvalifikacija ali nema veze nije igrivo ovako. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 20

Evo, sad reci. Kolko ja moram cekat za prvi gol. Sve te jebalo koja igra. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 12:38 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja batalio WL i lagano rješavam zadatke.

Još malo mi ostalo da završim sezonu pa me muči koga da uzmem.

Danilo bi mi zamijenio Florenzija, a Ox umjesto Mcginna.

Jedna i druga zamjena nije baš značajan upgrade pa ne znam ni sam.

Naginjem Danilu jer je 86 rated kartica pa ju mogu eventualno ubacit za Messija kad dođe SBC?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ta sezona je takva ruglo da me srce boli kakvo sranje od igraca dobijes na kraju. Evo, na 3-0 i potpunoj kontroli. Free win za noobaru, meni poraz. Fino. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

5 stativa podrobio. On u 88min napokon prode centar posteno, nabije loptu u 16m,njegov aguero natrcava i 2-1 za njega. 

 

Evo lose mi je naglo. 

 

 

Igrat na monitoru je preporod. Toliko fluidni pokreti, responzivnost... Jbg, usrani delay se osjeti ali je igrivo. 

 Kojeg si kupio? 

 

Meni je isto milina bila do wl, od pocetka wl delay je takav da u drugoj utakmici lacazete jos radi ball rol iz prve.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Sto ce tice kartice na lvl 30 idem po Oxa, kao veliki fan Lpoola on ce mi dobro doci uz Ginija 😍😍
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

5 stativa podrobio. On u 88min napokon prode centar posteno, nabije loptu u 16m,njegov aguero natrcava i 2-1 za njega. 

 

Evo lose mi je naglo. 

 

 

Igrat na monitoru je preporod. Toliko fluidni pokreti, responzivnost... Jbg, usrani delay se osjeti ali je igrivo. 

 Kojeg si kupio? 

 

Meni je isto milina bila do wl, od pocetka wl delay je takav da u drugoj utakmici lacazete jos radi ball rol iz prve.

 AOC 24V2Q - 900kn. Top monitor.

 

Nesto postoji u igri kaj mi jednostavno neda zabit gol u odredenom vremenu. Ovo je nevjerovatno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

5 stativa podrobio. On u 88min napokon prode centar posteno, nabije loptu u 16m,njegov aguero natrcava i 2-1 za njega. 

 

Evo lose mi je naglo. 

 

 

Igrat na monitoru je preporod. Toliko fluidni pokreti, responzivnost... Jbg, usrani delay se osjeti ali je igrivo. 

 Kojeg si kupio? 

 

Meni je isto milina bila do wl, od pocetka wl delay je takav da u drugoj utakmici lacazete jos radi ball rol iz prve.

 AOC 24V2Q - 900kn. Top monitor.

 

Nesto postoji u igri kaj mi jednostavno neda zabit gol u odredenom vremenu. Ovo je nevjerovatno. 

 E i ja sam aoc nabavio ali drugi model. Isto sam se preporodio, ali me.delay jebao. I nikako da odigram tih 30 gejmova, uvijek nesto iskrsne. 

10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Mislio sam kupiti Griezmanna...Hoce li mu cijena jos pasti sutra?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

U dobro vrijeme sam prodao cijelu momcad. Imam 2,7m na kontu koje cuvam za futmas. Igrao sam malo wl s full undtradeable teamom i trenutno sam na 6-1 s ovim kretenima lmao

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=eIzbHJpMnSkKR:FFA20PS4

 

Eriksen je na CAM-u brutalan, cim dodje u priliku za finesse ulazi sve bilo desnom ili lijevom nogom. Msm da bi s ovim panjevima mogao doc do gold 3 bez problema, ali nez hocu li stic odigrat toliko ovaj vikend. Poceo sam malo igrat i druge igre. Sva sreca pa ne radim sad 4 dana.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Odigrao sam 7 tekmi i gotov sam za ovu WL. Ovo je neigrivo i samo cisto zivciranje bez razloga. Stavim na Constant Press, moja ekipa se povuce u obranu i bjezi od protivnika...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Odigrao sam 7 tekmi i gotov sam za ovu WL. Ovo je neigrivo i samo cisto zivciranje bez razloga. Stavim na Constant Press, moja ekipa se povuce u obranu i bjezi od protivnika...

Ja još WL nisam taknuo, ali isti kurac u Rivalsima zato mi se niti ne da probavat WL.

Sad sam odigrao dvije da završim Tagliafica i to je bio užas od gameplaya.

Isto ovo što pišeš, stavim onu naredbu svi u napad gdje je uključen presing i sve ostale nabrijane pizdarije, a moji stoje na terenu i ništa ne rade.

Ne da su duplo smanjene reakcije, trčanje i sve ostalo, nego triput je sve sporije nego bi trebalo biti.

Zato je Bugarinu protiv mene išlo sve k'o po špagi... iz prve sa Martialom sa nekih 22-23m i sa Wijnaldumom sa nekih 18m i to iz prve s lijevom nogom.

Dobijem tu i tamo neki gol izvan šesnaesterca, ali mislim da još nikad nisam dobio takav gol iz prve s krivom nogom u ovoj FIFI.

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pa jesu li oni normalni da im picka materina. Druga tekma za redom da prvo poluvrijeme je sve "ok", a drugo mi stave delay u picku materinu. To nije normalno vise sta oni rade. Sad im idem skinem tucet bogova s neba pa nek banaju ako se usude.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 17:14 (cicek).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ja jesam nekolilo puta sa Vardyem sugavim i sa Bale om sta se nekada dogada nisu istine. Nije igrivo i gotovo u napadu nemozes nista jel delay tusi u obrani isto tackle napravi 1 sec nakon sto stisnes tipku. Mislim da zato i padaju takvi golovi jel golman kasni na loptu baci se pre kasno jel jos niti nezna da je ovaj opalio.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 20

Ulovio sam jeftino Butraguena pa sam ga išao probati u WL jednu partiju.

Sve sam zadatke završio pa mi nije imalo smisla igrati rivalse bezveze, reko idem, možda mi se posreći pa dobijem nekog blizu, bez laga.

Aha, posrećilo mi se baš :)

 

Ne razumijem zašto su im serveri u takvoj banani?

Bolje bi bilo da vrate matchmaking pa da igramo koliko-toliko normalno jer ovo što oni nama trenutno nude nije normalno, abnormalno.

U 21. stoljeću, uz svu tehnologiju, uz sve pare što su nam pobrali, oni ne mogu složiti servere da se može ugodno igrati??!!

 

Butragueno - uz takav lag i zastajkivanje je još i odličan bio, 1 gol i 2 asistencije, ali uvijeti za igru nisu bili normalni pa ne mogu ništa konkretno reći o kartici.

Ulovio sam ga na bidanju za 964k, a najjeftiniji je 1,2 milijuna coinsa pa ću se malo zajebavati s njim par dana i još zaraditi :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Kupio fifu prije koji dan i zasad igrao samo offline fut, squad battles. Ono sto sam primjetio je katastrofalan golman, upropastili ga skroz, brdo bugova i glupih reakcija, i ono sto mi ide na zivce kad igram na legendary protiv tima od 65 rating svi broncani i chemistry 30, igraju ko da svi imaju rating 99, malo glupo. Ima jos nekoliko stvari sta me.smeta ali onako, klasicna fifa, nista posebno novo i dobro ali isto tako nelose

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Nevjerovatan delay i nevjerovatan De Gea na njegovoj strani. Doveo sam se dl toga da mi je pozlilo tokom tekme. Hvala lijepo EA. Svaka cast. Stvarno, svaka cast. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija 

 

Ne razumijem zašto su im serveri u takvoj banani?

Bolje bi bilo da vrate matchmaking pa da igramo koliko-toliko normalno jer ovo što oni nama trenutno nude nije normalno, abnormalno.

U 21. stoljeću, uz svu tehnologiju, uz sve pare što su nam pobrali, oni ne mogu složiti servere da se može ugodno igrati??!!

 Znas sta sam si ja razmisljao. Pa mozda su im serveri top, ali je jednostavno previse korisnika i danasbja tehnologija koju imamo nije u stanju to izgurati. 

 

To mi je jedino logicno objasnjenje. Nekako mi je apstraktno da jedna kompanija kao EA điberi na serverima i ne zeli ih pojacati ili sta vec.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Nevjerovatan delay i nevjerovatan De Gea na njegovoj strani. Doveo sam se dl toga da mi je pozlilo tokom tekme. Hvala lijepo EA. Svaka cast. Stvarno, svaka cast. 

 E da pitam samo. Imas otvorene sve portove koje oni preporucaju ili nisi nista dirao?

14 godina
offline
FIFA 20

Messi opet IF iduci tjedan plus bit ce SBC sa njime.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice