FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.673
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Imate Nvidia kartice? Mozda je onaj nvidijin program sto snima clipove kriv, to mi se desavalo u nekim drugim igrama sve dok ga nisam obrisao.

11 godina
offline
Re: FIFA 20
Black and white kaže...

Najgore je kad vidiš da je delay one sided, a ti si taj koji prolazi kroz te muke. Kad imamo i ja i protivnik nije ugodno, ali bar znaš da niko ne dobija krucijalnu prednost od početka meča. Bude slučajeva, ali vrlo rijetko kad ja imam veliku prednost i vidim da protivnik ide i pokriva gdje sam ja bio prije sekundu i više. Takvi će rage quitat čim prime 2-3 gola jer znaju da se ne mogu prilagodit tom delayu. Znači imam osjećaj da više ovisi koliki će delay bit i ko će imat veći nego koliko dobro igrač igra i koliko dobar tim ima.

 

Moji igrači sa skoro maksiranim paceom, agilitiyem i drugim statsima se okreću u delay situacijama bar 2-3 puta sporije od njegovog najsporijeg igrača. Jednostavno pri takvim uvijetima toliko kasniš da skill ne postoji. Na to treba dodat da pri tom kad dodaješ igraču on prođe preko lopte par koraka i krene se vraćat svaki drugi ili treći pass, kao zaboravio je. Nema šanse nikakvu kombinatoriku iz toga izvest jer je nemoguće bez obzira na statse, pozicioniranje igrača koji dodaje i sve ostalo. Isto je i za šuteve, igrači kao da natežu luk i strijelu i nikako da odapnu, a kvalitetnim patchom koji je EA uništio finishing i kada opucaju to bude tragično. Znači ljudi su nerfali sve šuteve dalje od 45 feet-a, što je negdje oko 13 metara. Znači unutar 16, tik iznad penala ti imaš manju šansu da pogodiš okvir gola/odnosno veću šansu da pogodiš golmana. Pa realno trebali su nerfat sve izvan peterca što šutaš da ide u publiku kad se baš toliko razumiju. Kanađani trebaju samo da prave hokej, nije za njih fudbal.

 

Pri uvijetima kašnjenja taktike su skroz izobličene, tipa press after heavy touch ne postoji, protivnik doda, napravi heavy touch, smiri loptu, a tvoj igrač tek krene na njeg iako je heavy touch prošao i lopta je smirena jer kasno dobija informaciju šta se dešava na terenu. Tako je i kod drugog taktiziranja, s tim da drop back i fast build up najmanje pate.

 

Najgora je stvar kada protivnik vidi da imaš veći delay i krene to zloupotrebljavat. Baca visoke lopte na tvoje štopere iako njegov najbliži tvom štoperu je bar 5-6 metara udaljen, ali zna da usljed delaya tvoj štoper će najmanje 2-3 dodira više da uradi dok prođe input koji mu daš. On tog igrača pusti kao pitbulla na tebe jer zna da će "50-50%" u toj situaciji koju je on izazvao da dobije u 8-10 situacija jer serveri favoriziraju uvijek onog sa manjim delayom.

 

Serveri su primarna stvar, a šutevi sekundarna koju moraju popravit. Šuteve nisu trebali ni dirati, samo su ih pogoršali. Ali garantujem da do kraja ciklusa fife 20, servere/vezu između dva igrača neće poboljšati niti promil.

 Lik delay je prisutan od fife 17, odnosno od prvog uvodjenja wl u FUT i dedicated servera. Ovo im je 4. fifa od onda. Da stvarno znaju to popravit vec bi to rijesili bar u fifi 18. Mozda na novim konzolama ali veliko mozda.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
FIFA 20

Prvi švabo protiv kog sam igrao a da je complete tutlek. Tim za razvalit me po tamburi, ja sa silverima i 75 rated talijanima naprijed, samo obrana standard moja, kad ono, švabo ne zna sastavit akciju kak spada. Još mu Griezman igra bočno u vezi, niđe veze.

Da nisam dobio gol u zadnjoj minuti, šou program, mada win je win, sa ovakvim timom protiv takvog tima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Prvi švabo protiv kog sam igrao a da je complete tutlek. Tim za razvalit me po tamburi, ja sa silverima i 75 rated talijanima naprijed, samo obrana standard moja, kad ono, švabo ne zna sastavit akciju kak spada. Još mu Griezman igra bočno u vezi, niđe veze.

Da nisam dobio gol u zadnjoj minuti, šou program, mada win je win, sa ovakvim timom protiv takvog tima.

 obrana ti je ista moja :)

Nisam bio online, ima neki zadatak da moras igrat s silver igracima ili si igrao tek tako iz zahebancije?

Bnet: mNik987#2148
5 godina
offline
FIFA 20

Da li jos imaju na marketu 99 contracts kartice?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...

Imate Nvidia kartice? Mozda je onaj nvidijin program sto snima clipove kriv, to mi se desavalo u nekim drugim igrama sve dok ga nisam obrisao.

Jep, imam Nvidiju i koristim shadowplay za snimanje videa.

Jbga, neću brisat taj program jer moram s nečim snimat pizdarije koje mi se događaju :)

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Sinoc pobrisao klub i krenuo nanovo fut20 i kada zavrsim utakmicu ne dobijam coinse niti pise da sam dobio utakmicu!Jel nesto do mene mli njih

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
mirkossam kaže...

Sinoc pobrisao klub i krenuo nanovo fut20 i kada zavrsim utakmicu ne dobijam coinse niti pise da sam dobio utakmicu!Jel nesto do mene mli njih

 Ak igraš squad battle onda ti nakon što si refreshao 10 puta  protivnike više nedaje coinse.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ni squad batlle ni rivalse ni online nikako niti broje poraze ni pobjede niti sbc pakete daje nista potpuno mrtvo.Koji je mail EA da im pisem ako me skontaju kad im srocim na engleskom 🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
jopis kaže...

Prvi švabo protiv kog sam igrao a da je complete tutlek. Tim za razvalit me po tamburi, ja sa silverima i 75 rated talijanima naprijed, samo obrana standard moja, kad ono, švabo ne zna sastavit akciju kak spada. Još mu Griezman igra bočno u vezi, niđe veze.

Da nisam dobio gol u zadnjoj minuti, šou program, mada win je win, sa ovakvim timom protiv takvog tima.

 obrana ti je ista moja :)

Nisam bio online, ima neki zadatak da moras igrat s silver igracima ili si igrao tek tako iz zahebancije?

 Unlockam ovog serie A rw-a u milestonima. Po 3 gola sa igračem svake serie a momčadi, u rivalsima. A ti lošiji serie a klubovi imaju bolje silver napadače nego jednog, dva gold, ako ih uopće imaju.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zamolio bi nekoga od vas nakada u toku dana da mi posudi 10 k coinsa dok se moj slucaj sa coinsima ne sredi sa mogu dabkupim nekog igraca pa cu vratit za koji dan!kolega mi rece da je njemu poslije 10 utakmica sve nadonadjeno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Izgleda da je Castro trazio da se banna Kurt
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

Meni je prošle sedmice sa updateom došao nikad gori delay, a znam da nije do mene. Jer jedno je imat blago kašnjenje, a drugo je kad je na granici igrivosti.

 

Evo danas su pustili novi update. Vidjet ću je li sad drugačije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Delay je odvratan nije igrivo uopce. Ujutro iz nocne sam igrao i sve bilo ok ali sad nemozes igrati. Jednu sam dobio jednu izgubio ali nije normalno nemogu tackle napraviti uvijek prekasno a dodavanja isto dodam u pravom trenutku u u for moj stane i ceka loptu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

Opet novi update jbg

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Sto je novo u updateu nigdje nista ne pise

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Cisto ludilo hahahahaah, ne mislim na kurta vec na citavu situaciju

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Zašto se ovo nikada ne svira kao prekršaj? Znači, lik od 1 do 90 minute konstantno ulazi u sve moje igrače i završi tekmu bez prekršaja? Kako da igram kada mi je cijelu tekmu u mojim igračima. Mogu držati L2 i sve ostale gumbe zajedno ali ne pomaže. Lik me pregazio u svakom pogledu. S takvima ja ne mogu igrati iako nije ništa posebno osim što je stalno na mojim igračima i ne da mi disati. Meni sve uvijek kasni djelić sekunde i uvijek kasnim u reakciji. To je nemoguća misija cijelu tekmu s moje strane

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel na ps4 ima update meni ga ne dava da se updejtuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Odigram sada ove sbc. Dobijem 4 packa i u tri packa dobijem Winksa? Koja je to vjerojatnost? Naravno, ništa nisam dobio. Najbolja kartica u ta 4 packa UCL Ndombele. Više bih dobio da sam prodao kartice potrebne za SBC nego što sam dobio u tim packovima.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
mirkossam kaže...

Jel na ps4 ima update meni ga ne dava da se updejtuje

Na PS4 uvijek dolazi koji dan kasnije jer su PC igrači zamorci na kojima se isprobava valjanost updatea. Ako sve štima onda patch puštaju i na konzole.

14 godina
offline
FIFA 20

Popravili su kao opet offside detection inace nista posebno sto se tice PS4 ima par popravljenih bugova za PC https://fifaforums.easports.com/en/discussion/512918/fifa-20-title-update-6/p1?new=1

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Odigram sada ove sbc. Dobijem 4 packa i u tri packa dobijem Winksa? Koja je to vjerojatnost? Naravno, ništa nisam dobio. Najbolja kartica u ta 4 packa UCL Ndombele. Više bih dobio da sam prodao kartice potrebne za SBC nego što sam dobio u tim packovima.

Prva ikona i to iz tih packova. A baš mi je krenula opadat zainteresovanost za fifu zbog užasnog delaya. Trebat češće bit nezainteresovan hahaha

12 godina
offline
FIFA 20
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20

 Bas me zanima koju ce sada laz smisliti

6 godina
offline
Re: FIFA 20

 Jao Sime, ukljuci mozak. Zasto bi EA ostavio nesto oko cega ih pljuju zadnjih 10 godina u .ini fileovima? 

To kaj je ovaj "nasao" svake godine netko "nade". Opcija je garantirano vezana ili uz pop-up u igri koji te pita jel bi htio promijeniti tezinu ili uz to kako AI igra u 80+ minuti. Ekipa ce naci koji god razlog moze da bi si dokazala da problem nije u njima nego da ih igrica vara. I da, uvijek NJIH vara, nikada protivnika.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...


To kaj je ovaj "nasao" svake godine netko "nade". Opcija je garantirano vezana ili uz pop-up u igri koji te pita jel bi htio promijeniti tezinu ili uz to kako AI igra u 80+ minuti. Ekipa ce naci koji god razlog moze da bi si dokazala da problem nije u njima nego da ih igrica vara. I da, uvijek NJIH vara, nikada protivnika.

A zašto bi igra uopće varala?!

Više je nego očito, čak bez ikakvih dokaza koji isplivavaju svako malo, da nešto nije u redu s igrom.

Ne, nisu to bugovi jer bi se točno znalo što je bug pošto bi se uvijek ponavljalo u istoj situaciji.

Ovdje se događaju čudne stvari u različitim situacijama i to je više nego sumnjivo.

 

Uzmimo za primjer samo prekršaje... imaš od kolege moviea video od jučer.... ako ono nije prekršaj onda ga jebi.

Ali fora je što igra jedanput sudi prekršaj, a drugi put ne za istu stvar, a to meni govori da je po srijedi namještaljka.

Jedanput je penal remplanje, a drugi put klizeći sleđa nije.... itd.

 

Ja sam se često žalio kad je igra bila protiv mene, ali sam više puta ukazivao i kad me je favorizirala.

Pa tko iole kuži FIFU, kuži kad ga igra vara, a kad ga nagrađuje.

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
FIFA 20

Ja sam testirao do 60. minute sam prepustio possesion i nisam pucao niti jednom. Obranu sam igrao normalno i dobio 1 gol 2. sam poklonio u 58. minuti. Onda sam krenuo igrati normalno zabio iz 4 udarca 4 gola. E sad je pitanje dali bi bio bolji i od pocetka odnosno dali bi zabio od pocetka 4 gola ili ne? 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Jao Sime, ukljuci mozak. Zasto bi EA ostavio nesto oko cega ih pljuju zadnjih 10 godina u .ini fileovima? 

To kaj je ovaj "nasao" svake godine netko "nade". Opcija je garantirano vezana ili uz pop-up u igri koji te pita jel bi htio promijeniti tezinu ili uz to kako AI igra u 80+ minuti. Ekipa ce naci koji god razlog moze da bi si dokazala da problem nije u njima nego da ih igrica vara. I da, uvijek NJIH vara, nikada protivnika.

 Zasto bi firma izbacila trailer za novu igru u kojem lopta prolazi kroz ruku igraca? Zasto bi firma banala jednog pro igraca zbog blesavog videa, a druge koji provjereno varaju i idu suprotno njihovim pravilima ostavila na miru? Da, ukljuci mozak.

 

Shema je u tom kaj oni ne skrivaju nista. Imaju patent za Dynamic Diff. Tak da nemas kaj sakrit.

Ja se slazem s tobom da ce ekipa uvijek trazit razlog da okrivi igru a ne sebe... Al ako nekaj postoji u igri, postoji.

Najveci je problem kaj to djeluje na AI. Zato ponekad u igri imas situacije gdje ti obrana stoji preširoko i nikako, gdje napadac uopce nema ulazak u prostor, gdje ce ti igrac sa 30 strenght izjebat stopera od 90 i tako dalje. Mislim, ako j3 nesto ocito, onda je ocito... Ako pronades nesto u kodu tokom igranja igre... Onda ne mozes doc i rec, ukljuci mozak, jedino sebi mozes to rec. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice