FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.241
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Napravi pa javi :)

 ... i svi ćemo postati milijunaši i jebe nam se onda za packove. Što se bana tiče možda bi dobro došao jer se jedino tako mogu skinuti s ovog otrova.

 Snazno sumnjam. Ali i Leicester je osvojio EPL.

 Ma jednom se živi boli me uvo. Javio sam mu se, imam 2 i pol milijuna u banci, sad čekam odgovor. Sinoć mi se javio oko 23 sata. 

A gledajte, ovo je samo igra.Da je sustav nagrađivanja pravedan  da je gameplay u redu i da nema problema kao što ima vjerojatno ne bih to napravio. Pitao me netko gore od vas pa šta ćeš to raditi kao imaš već takvu ekipu.  Pa iskreno prijatelju izgubio sam volju više polako igrati

Ovako će mi bar malo više možda bit zabavinije a i toty izlazi uskoro, pa tko ne bi volio imati bubam 15 do 20 milijuna u banci i možeš kupit igrača kojeg hoćeš .. 

10 godina
offline
FIFA 20

Iskreno ja u to još ne vjerujem dok ne vidim. Ali ako je to istina, pa zamisli koliko to ljudi radi a mi se patimo? Pa nije fer neka ea popravi glitch 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Nekak mi to smrdi na neki trainer glitch ili tak nekaj. Fascinantno je da to samo ''taj tip'' zna. Jer ako je ovo nest kaj nije wide spread onda ja ne znam o cem se tu radi. Posto ovaj communiti samo radi kako bi exploitalo igru a ne igralo ju :D 

 

Tak da je jako zanimljiva spika ako prode. Ili je to samo shema za PC igrace?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Kaže da radi na svim konzolama.

 

Sumnjivo je da ima 32000000 coinsa sa 2 tekme.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Nekak mi to smrdi na neki trainer glitch ili tak nekaj. Fascinantno je da to samo ''taj tip'' zna. Jer ako je ovo nest kaj nije wide spread onda ja ne znam o cem se tu radi. Posto ovaj communiti samo radi kako bi exploitalo igru a ne igralo ju :D 

 

Tak da je jako zanimljiva spika ako prode. Ili je to samo shema za PC igrace?

 Ne rekao je da radi samo za ps4.. lik ima 10,000 pretplatnika tako da.  A gle, ja sam isto to možda mogao napravit i šutjeti, jer ljudi su takvi da je meni a za druge mi se jebe u tome je stvar danas.. Ja ću to napravit, ako prodje caka, tj glitch, imamo tu je neki dan stavio link za discord, nađemo se svi rko je zainteresiran i objasnim vam, nije problem.. Zato se to ne širi, jer ljudi žele i u igrici da budu bogatiji i imaju prednost  . 

14 godina
offline
FIFA 20

Aj napravi pa javi da sglitchamo par milja kupit cu onda sve sa pace 99 i trollat long ball samo 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Odigram draft ( dobio draft token), osvojim ga sa gol razlikom 26-3. Gold pack i Rare gold pack. Da im se hoce kurcevi osusit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Uzeo sam untradable nagrade cisto da sve ulupam u ovaj 82+ sbc. 

Najbolja kartica gundogan. :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Isto igrao draft upalim ga imam inform ronalda mbappea neymara sokratisa kantea matuidija vise manje brze igrace za svoje pozicije a oni pretromi bila neka 40min i ja dao gol krece kick off a ja svoje igrace ne mogu pokrenuti samo saltam sa l1 i koga kod da uzmem ponasa se kao golf 2 na -10 nikako da ih pokrenem pa da krenu trcat kad je dosao do sesnaesterca bez da sam uspio ikoga pomaknuti samo sam stisnuo alt+f4 jebo ja njih nesposobne toliko neigrivo jos nikad nije bilo. Nikad nisam igra niti jednu igru u kojoj je bilo toliko delaya usudio bi se cak reci da je bilo bolje prije 4,5 godina kad se igralo protiv ekipe koja pali torente. Ovo je tuga nesposobnosti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Uzeo sam untradable nagrade cisto da sve ulupam u ovaj 82+ sbc. 

Najbolja kartica gundogan. :D

 Na napravio 5 dobio 4 IF kartice napravim 2 tradable if upgrade i 1 untr. Dobijem 3x Pasalica

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...
cicek kaže...

Uzeo sam untradable nagrade cisto da sve ulupam u ovaj 82+ sbc. 

Najbolja kartica gundogan. :D

 Na napravio 5 dobio 4 IF kartice napravim 2 tradable if upgrade i 1 untr. Dobijem 3x Pasalica

 Kupujmo domace. :D

 

Sad sam igrao i dosao je update. Meni igra djeluje ko da igram razjebanu igru iz 2001. Dal su opet neki kurac razjebali ili su me.pocastili takvim delayom? Ugasio sam odmah po zavrsetku tekme nije mi se ni dalo sprobavat drugu da vidim ako je to bio izolirani slucaj ili opet kanadsko govno. Lopta se odbivala od sveg ko skocibaba... pa koje picke materine?

10 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Aj napravi pa javi da sglitchamo par milja kupit cu onda sve sa pace 99 i trollat long ball samo 

 Čekam, jučer mi se javio u 23 sata, tko zna koja je on vremenska zona ,ali vidjet ćemo, možda se isplati ...  :) 

10 godina
offline
FIFA 20

koji vam je rekod u tekmi da ste pogodili precku ili stativu? evo ja sada igrao tekmu 3:3 5 stativa i 3 precke...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

7 ukupno 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
toma20 kaže...

koji vam je rekod u tekmi da ste pogodili precku ili stativu? evo ja sada igrao tekmu 3:3 5 stativa i 3 precke...

 9:1 statistika. 8 stativa. 3 Son, 4 De Bruyne i jedna Aguero kad je usel.

Never forget.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 20

ne kuzim ovo evo u 2 utakmice sa Suarezom 10 stativa sigurno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni nesto ne radi kako spada... sad sam pokrenuo repair mozda se sta popravi. Kad sam skinuo prvi update mi je dosla poruka da nesto nije ok s fifom da reinstall lupim, reko pa stvarno vam steti ta zima tamo gore...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Scream Gameiro je neki EA miljenik. U zadnje 3 tekme, 7 golova za 3 pobjede, od toga 2 hattricka. Kada ga sastavis s Griezmannom, dobijes previse composurea i agiltya.

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Riješio marquee i onaj sbc za mega pak. Na kraju 6 packova a da nisam niti zastavicu vidio. Najbolja kartica koju sam dobio je shadow che kartica. Pa dokle više... Ono, fakat sam razočaran. Na kraju bidan IF Walkera i zaboravim i lik ga odnese za 202k coinsa a danas je išao za 360k coinsa. Nitko nije bidao. Svi su valjda zaigrani oko ovih novih IF kartica. Infarkt sam dobio. Loše stvari mi se događaju u serijama.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 20:50 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

Od red pickova nikad ne očekujem ništa, tako da ni sad nije bilo, ali su me tradeable nagrade malo pomazile. Dobio Manea. Na PC-u ide skoro za 400k. S obzirom da mi je napad mid icona Overmars, OTW Ben Yeder (untradeable) i Dembele, Manea teško da mogu da linkam na full chem, a i ne znam dal je bolji od ovog Overmarsa i ako jest za koliko. S prodajom njega imam nešto više od 2 miliona coinsa koji mi stoje. Ne znam ni koga bih kupio, najviše bih pravio neki upgrade CAM-a ili RW-a. Valjda bude koji fin igrač u timu grupne faze LŠ.

 

Delay je i dalje baš osjetan. Džaba im svi patchevi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

ima li kakvih vijesti?

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

ima li kakvih vijesti?

Ima, sutra starta momčad prve faze lige prvaka i već je počelo urušavanje marketa. Znači, tko je što prodao, prodao je. Mertens od prije par sati pao za 30k coinsa... eto..

12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam danas kvitao jedno 5 utakmica, a od toga 3 utakmice gdje nisam niti gubio, jednu vodio 2-1, a druge dvije na 1-1.

Osim jebenog delaya, borim se protiv panja, adjustmenta i presinga sa dubokom obranom - i na to sve skupa još mi se u serijama događaju takve pizdarije da jednostavno izgubim volju igrati tu partiju bez obzira na rezultat i sve ostalo.

Zašto ja kad panično ispucam loptu ne dodam nikad svome napadaču u gol šansu?

Zašto ja kad izbijem loptu moja lopta nikad ne dođe mome igraču?

Zašto ja moram raditi 5 tacklova da bih oduzeo loptu?

Zašto ja kad opalim na gol i golman obrani ta lopta uvijek ide u korner ili u pičku materinu, a ne na nekog od mojih igrača u blizini?

Zašto ja kad opalim u blok ta lopta se nikad ne odbije meni nazad ili mom igraču?

Ovo su samo neka od pitanja, a ima ih pun kurac i sve to se meni događa, ali uvijek protiv mene, na moj mlin vrlo rijetko.

Zašto u pičku materinu?!

Igram protiv takivh panjeva u 6. diviziji, likovi nemaju blage veze, prodaju mi one glupe fore iz FIFE 19, pucaju bezveze, dodavaju napamet, ma sve rade kontra logike i pravila igra, ali jebena igra im dopušta da to rade i tako igraju i da tako budu uspješni.

Ja nastojim igrati po zakonitostima koje je igra postavila, ali za mene to očito ne vrijedi.

Danas igram... pod presingom cijelu utakmicu njegov Sisoko na 1/3 stamine, a moj Mane na 2/3 i Mane se ne mrda - jebeno se ne može pomaknut - ne znam koji mu je kurac, umoran ili mu je pun kurac života igrajući takvu FIFU, a njegov Sisoko ubija, ubija jebena 81 rated kartica.

Nagrade... to je posebna priča.

Sad se veselim kad dobijem 83 rated karticu pička im materina škrta.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja sam danas kvitao jedno 5 utakmica, a od toga 3 utakmice gdje nisam niti gubio, jednu vodio 2-1, a druge dvije na 1-1.

Osim jebenog delaya, borim se protiv panja, adjustmenta i presinga sa dubokom obranom - i na to sve skupa još mi se u serijama događaju takve pizdarije da jednostavno izgubim volju igrati tu partiju bez obzira na rezultat i sve ostalo.

Zašto ja kad panično ispucam loptu ne dodam nikad svome napadaču u gol šansu?

Zašto ja kad izbijem loptu moja lopta nikad ne dođe mome igraču?

Zašto ja moram raditi 5 tacklova da bih oduzeo loptu?

Zašto ja kad opalim na gol i golman obrani ta lopta uvijek ide u korner ili u pičku materinu, a ne na nekog od mojih igrača u blizini?

Zašto ja kad opalim u blok ta lopta se nikad ne odbije meni nazad ili mom igraču?

Ovo su samo neka od pitanja, a ima ih pun kurac i sve to se meni događa, ali uvijek protiv mene, na moj mlin vrlo rijetko.

Zašto u pičku materinu?!

Igram protiv takivh panjeva u 6. diviziji, likovi nemaju blage veze, prodaju mi one glupe fore iz FIFE 19, pucaju bezveze, dodavaju napamet, ma sve rade kontra logike i pravila igra, ali jebena igra im dopušta da to rade i tako igraju i da tako budu uspješni.

Ja nastojim igrati po zakonitostima koje je igra postavila, ali za mene to očito ne vrijedi.

Danas igram... pod presingom cijelu utakmicu njegov Sisoko na 1/3 stamine, a moj Mane na 2/3 i Mane se ne mrda - jebeno se ne može pomaknut - ne znam koji mu je kurac, umoran ili mu je pun kurac života igrajući takvu FIFU, a njegov Sisoko ubija, ubija jebena 81 rated kartica.

Nagrade... to je posebna priča.

Sad se veselim kad dobijem 83 rated karticu pička im materina škrta.

Eto, opisao si mene dok igram. ista stvar. Jučer mi lik puca 4 puta za redom po golu dok nije zabio. Nikako da dođem do lopte. Puca i lopta se odbije njemu, opet puca i opet se odbije njemu i opet puca i odbije se meni i ja hoću dodati prvom do sebe a igra vrati njemu da bi konačno zabio. Morao sam ići popiti tabletu za tlak. Loše mi bilo. Počeo sam se opet bezveze živcirati zbog ničega. Danas sam pauzirao da se malo odmorim. Sve ovo što si opisao i meni se događa, o packovima nećemo. Tu sam standardni baksuz. Nije mi jasno to što ti kažeš, vidljivo sam bolji, stvaram prilike, zapucavam ih i onda mi se u obrani sve odjednom otvori kao kada je mojsije otvorio more da bi mi lik lakše zabio gol? Iz ničega.

 

Lik ništa ne radi samo trči ravno a moj jedan stoper trči lijevo a drugi desno otvarajući sredinu. Fakat počenem gubiti razum u tim trenucima. Povedem 2-0 i onda mogu dubitina trepavicama ali sve mi ide u stativu ili fulam ili golman brani. Onda počinju muke i grčevito se odjednom branim. Dosta puta se obranim ali dosta puta i spljugam nakon toga. Jednostavno mu poklonim dva gola krivim dodavanjima koja nisam želio napraviti. Ludnica.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Lik ništa ne radi samo trči ravno a moj jedan stoper trči lijevo a drugi desno otvarajući sredinu. 

To mi je najbolja fora, to se često događa i kod mene.

Ne znam dal se to događa kad protivnik pošalje nekog naprijed ili njegovi napadači sami otvaraju prostor, ali samo čekam i gledam da se to dogodi.

Moji braniči ničim izazvani počnu trčati k'o muhe bez glave i kao oni prate igrača koji trči u korner i te fore.

Naravno, otvore takvu rupu u obrani da te dva van Dijka ne mogu spasit.

Ma to je namjerno napravljeno da panjevi mogu zabit gol, ja sam se već pomirio s tim isto kao i s činjenicom da moram najmanje triput tackle napravit da oduzmem loptu.

Zato i igraju svi na posjed i na drkanje s loptom do beskonačnosti jer će braniči kad-tad odlepršat u prazno.

 

Kod mene isto nervoza raste iz dana u dan, a jedno vrijeme sam se baš lijepo kontrolirao, ali opet sam počeo pizdit u zadnje vrijeme.

Nevjerojatno mi je da panjevi izbacuju pečeve maltene na tjednoj bazi i da svaki put to budu pečevi koji popravljaju ciljano upravo ono što nije dobro u igri, ali ja to uopće ne primjećujem.

Recimo, onaj patch sa pucanjem unutar 16m - ja ne vidim pomak na bolje, kod mene je još lošije nego prije.

Dodavanja, presing, tacklovi - sve to oni kao popravljaju, ali ja to uopće ne osjetim u igri, skoro sve što su kao popravili meni se čini da je lošije nego prije.

Ili stvarno ne mogu popraviti ili ne znaju, nemam pojma, jako čudno.

Isto i sa serverima je bilo nedavno da će nas spajati na najbliži server jer su i oni svjesni činjenice da igra ima delay i da smo ludi zbog toga, ali ja opet dobivam protivnike sa jednom crticom ili još gore kad uđem u meč gdje su bile 4 crtice, a ustvari me zajebalo i spojilo s Rusom gdje imam lag i tetris.

Baš je netko danas napisao da je prije dok je bio matchmaking bilo bolje.

Bio je lag i trzanje, ali nije toliko utjecalo na samu igru i ne preformans igrača.

Sad kad je delay i lag, igrači rejtinga 90 postanu brončani rejtinga 40 - ne mogu trčat, ne znaju dodat, pucat, ništa ne rade kako treba.

 

A onda odjednom moji igraju sami bez da ja upravljam njima.

Doduše, nije mi se dogodilo da baš igraju i da se dodavaju, ali svako malo mi se dogodi da igrač na terenu radi nešto što mu ja nisam zadao.

Najčešće to bude da se sam zatrči na protivnika da mu oduzme loptu i u pravilu ta lopta bude oduzeta.

Situacija baš bude čudna, ja imam tog igrača označenog i ja bih trebao s njim upravljati, a on radi po svome.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 20

Nema nista od onoga .. Lik je scammer izgleda obični.. Dajte pogledajte ovo

 

Lik je tražio da kupim karticu if mahreza onog prvog od 86 koji košta  oko 67 k za 300 k? Ma daj molim te pa nisam idiot jbg led  

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 7:12 (manipulator).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
O cemu se radi u ovom novom sranju o LP? Oce bit opet neki sbc ili samo u paketima?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Bit ce i SBC ali top kartice idu u paketima kao i obicno a ako i budu u SBC u kostat ce debelo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Nema nista od onoga .. Lik je scammer izgleda obični.. Dajte pogledajte ovo

 

Lik je tražio da kupim karticu if mahreza onog prvog od 86 koji košta  oko 67 k za 300 k? Ma daj molim te pa nisam idiot jbg led  

 Sori, bio sam malo pizda kada sam ti sugerirao da probas.

Ajmo razmisliti svojom glavom. Lik ima jedan video na kanalu, video ima 8k pogleda, a kanal ima 10k subova. Lik cijelo vrijeme nesto drka po marketu dok 5 minuta sere o glitchu umjesto da ga pokaze.

Znas kako se kaze, ako je smede i smrdi na govno, vjerojatno nije Milka. A za ubuduce ukljuci mozak i prije nego sto se krenes nadati u ovakve stvari, pitaj se "jel to ima smisla" i idemo dalje. I prekini otvarati untradable packove i buniti se sto ne dobijes visoki rating igraca. Uzmes pare, 60+k, kupis 5 igraca visokog ratinga i kada dode SCB za koji su potrebni ih fino prodas i imas zaradu. Nije da ti investicija daljnjih u momcad treba ovaj tren.

12 godina
offline
FIFA 20

Kao sta sam reko, da je to legit odavno bi procurilo na redditu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice