FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.414
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Sjecate se da sam rekao da ispod milje coinsa vise ne igram? I danas napravim ove matchupe i dobim ovo...

Idemo dalje za iste pare.

 

Odmah sam ga puknuo u transfer, mozda se zaljepi netko tko voli fresh kartice pa se malo jace isprsi od pocetne cijene.

 Tako sam im i ja isto zaprijetio prije nekih mjesec dana da vise necu igrati ako ne dobijem nista i oni mi dali Van Dijka untradable hahaha.

Zadnjih 5,6 dana upalio sam igru mozda 5 puta, upalim tekmu vidim onaj ne igrivi delay izadjem nakon 30sec sa alt+f4 jer nemam uopce volje igrati u takvim uvjetima. Tuzno sto ce za 20 dana 2020 godina a fifa se bori sa problemima iz 2005 godine.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
cicek kaže...

Sjecate se da sam rekao da ispod milje coinsa vise ne igram? I danas napravim ove matchupe i dobim ovo...

Idemo dalje za iste pare.

 

Odmah sam ga puknuo u transfer, mozda se zaljepi netko tko voli fresh kartice pa se malo jace isprsi od pocetne cijene.

 Tako sam im i ja isto zaprijetio prije nekih mjesec dana da vise necu igrati ako ne dobijem nista i oni mi dali Van Dijka untradable hahaha.

Zadnjih 5,6 dana upalio sam igru mozda 5 puta, upalim tekmu vidim onaj ne igrivi delay izadjem nakon 30sec sa alt+f4 jer nemam uopce volje igrati u takvim uvjetima. Tuzno sto ce za 20 dana 2020 godina a fifa se bori sa problemima iz 2005 godine.

 Da to i mene buni. Prakticki jedna od 3 najjace kompanije za videoigre i jos im je fiffa flagship proizvod, a serveri ogroman problem. To je ono sto sam pricao prosli tjedan da je mozda previse korisnika za dostupnu tehnologiju. Jer ako oni mogu a iz nekog razloga ne zele pojacati servere(sto got to znacilo) tad je to apsurd veci od Hrvatske same. Al nekako ne vjerujem da ne zele nego su jednostavno prerasli sami sebe, mozda, a mozda smo mi panjine da i dalje gacamo u losim serverima i dalje placamo 60e za to.

10 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...

Sjecate se da sam rekao da ispod milje coinsa vise ne igram? I danas napravim ove matchupe i dobim ovo...

Idemo dalje za iste pare.

 

Odmah sam ga puknuo u transfer, mozda se zaljepi netko tko voli fresh kartice pa se malo jace isprsi od pocetne cijene.

 Tako sam im i ja isto zaprijetio prije nekih mjesec dana da vise necu igrati ako ne dobijem nista i oni mi dali Van Dijka untradable hahaha.

Zadnjih 5,6 dana upalio sam igru mozda 5 puta, upalim tekmu vidim onaj ne igrivi delay izadjem nakon 30sec sa alt+f4 jer nemam uopce volje igrati u takvim uvjetima. Tuzno sto ce za 20 dana 2020 godina a fifa se bori sa problemima iz 2005 godine.

 Da to i mene buni. Prakticki jedna od 3 najjace kompanije za videoigre i jos im je fiffa flagship proizvod, a serveri ogroman problem. To je ono sto sam pricao prosli tjedan da je mozda previse korisnika za dostupnu tehnologiju. Jer ako oni mogu a iz nekog razloga ne zele pojacati servere(sto got to znacilo) tad je to apsurd veci od Hrvatske same. Al nekako ne vjerujem da ne zele nego su jednostavno prerasli sami sebe, mozda, a mozda smo mi panjine da i dalje gacamo u losim serverima i dalje placamo 60e za to.

 Na fortniteu je bilo daleko vise igraca nego na fifi a epicgames je odradio posao vrhunski. Ne sjecam se da sam ikad imao problem sa delayom kad sam igrao fortnite a igrao sam ga dosta u ono vrijeme kad je bio najpopularniji sa frendovima.

11 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
cicek kaže...

Sjecate se da sam rekao da ispod milje coinsa vise ne igram? I danas napravim ove matchupe i dobim ovo...

Idemo dalje za iste pare.

 

Odmah sam ga puknuo u transfer, mozda se zaljepi netko tko voli fresh kartice pa se malo jace isprsi od pocetne cijene.

 Tako sam im i ja isto zaprijetio prije nekih mjesec dana da vise necu igrati ako ne dobijem nista i oni mi dali Van Dijka untradable hahaha.

Zadnjih 5,6 dana upalio sam igru mozda 5 puta, upalim tekmu vidim onaj ne igrivi delay izadjem nakon 30sec sa alt+f4 jer nemam uopce volje igrati u takvim uvjetima. Tuzno sto ce za 20 dana 2020 godina a fifa se bori sa problemima iz 2005 godine.

 Igram Fut od Fife 12 i tada nije bilo takvih problema. Bilo je debila koji su palili torrente u pozadini, ali u manjini. 99% utakmica je bilo normalno. Problemi su poceli sa Fifom 17, fut championsom i prelaskom na dedicated servere. 

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Da... apsurd... Logika mi nekako ne da zakljucit to sto vi govorite, al slazem se s vama. Ipak su ovce tu da se sisaju.

 

Nitko jos nije kupio ovog mog svabu sunce im vidim. :D 

 

E samo da pitam vas koji baratate miljunima. Jel if kartice koje su bile u nekom prijasnjem totw padaju cjenom u cet?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

 Igram Fut od Fife 12 i tada nije bilo takvih problema. Bilo je debila koji su palili torrente u pozadini, ali u manjini. 99% utakmica je bilo normalno. Problemi su poceli sa Fifom 17, fut championsom i prelaskom na dedicated servere. 

 Taman kad su prešli na frostbite. Čini mi se da taj engine ima gadnih problema sa mrežnim dijelom, jer i Battlefieldovi su sve samo ne bajka u smislu "netcoda".

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
15 godina
offline
FIFA 20

Odigrao sve sbc, niti zastavicu nisam vidio. Sljedeća prilika je u četvrtak s novim marquee sbc. Zaboravio sam da će danas biti ovi sbc zbog lige prvaka pa jučer kupio 4 tottgs kartice. Da sam pričekao današnji dan imao bih na kontu 130k coinsa više. Nisam više toliko u igri i događaju mi se ovakve greške a opet jebeš coinse. Igrao sam jučer s tim karticama i uživao kako si uništavam zdravlje igrajući. To je neprocjenjivo. Vrijedi tih 130k coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

150k 92 Kane, 91 rated je radio dar mar kad sam ga imao nisam mogao propustiti ovu karticu za te coinse.

 

cicek kaže...
zagid3 kaže...

150k 92 Kane, 91 rated je radio dar mar kad sam ga imao nisam mogao propustiti ovu karticu za te coinse.

 Ja ga isto sad kupujem pa makar na klupi sjedio. Sad samo ne znam sta jos da ulupam u tim, al nes cu nac. Samo znam da pogbe i neymari ne dolaze u obzir. 

 E sad me jebete.

Obični Kane mi je odličan, tu kad sam postao videe sprdali ste me kak je sranje, spor trom vaki naki, a čoek mi zabije 100 golova u 70 tekmi rivalsa.

I sad složim ovih dana Benzemu ovog 89, ista stvar, malo sporiji, al kako čovjek nadskakuje protivničke obrane, to nisu istine. Šut extra, ma sve kad sam mu stavio Hawka - 6 tekmi rivalsa, PETNAEST golova. I kontam to je to, mogu malo prošarat tim, da odmorim engleze, kad vas dvojica tako, da je Kane dar mar. Sad ću morat investirat lovu i kupit ga.

 

Druga stvar, upravo završio priču sa 100.000 bodova, uzeo Oxlade Chamberlaina pošto igram s englezima 99% vremena, igrat će na cam-u, umjesto scream ozila/wijnalduma, bumo vidjeli kakav je, po statsima bi trebao bit vrlo dobar.

14 godina
offline
FIFA 20

Meni je neigrivo postalo svaka tekma mi je ista do 60. minute nemogu nista tacklovi nerade jockey neradi a ako slucajno i dodem u prilike gadam stative precke sve samo nece u gol. Od 60. radi igra normalno i onda ako je mala razlika do 3 0 stignem pocinje kocka tko ce pobjediti tako vec 10 tekmi. Igrao sam i draft ista stvar IF messi fula prazan gol. I tocno me igra jebe da nisu istine. Mertens mi se okrece kao da ima 100 kila nemoze vertonghena pretrcat i to nakon sto je ovaj fula tackle vertonghen se oporavlja i radi odmah jos jedan koji k... Uglavnom prodat cu sve i igrat jos ovaj vikend sa untr. Igracima i dam se kladit kad promjenim cijelu ekipu da ce igra opet poceti raditi normalno kao i svaki put. Nakon 40 50 tekmi sa istim timom jednostavno kao da ti neda da igras normalno. Ako promjenis 3 4 5 igraca sve opet radi tocno je to bilo jel sam imao Obicme gol Mertensa,De Bruyne itd. Pa sam kupio IF igra radila bolje pa sam kupio Plave igra radila bolje i sad opet nece vise. Protivnici su nebitni igram protiv nekog niti jedan skill neradi samo duga lopta i svaki put gol stavim drop back opet isto lik protrci kroz moje igrace kod tacklam lopta se odbije u 9 od 10 slucajeva njemu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja jučer igram partiju koji nisam nikako smio pobijediti, a tako je i završilo na kraju jer sam primio gol za 1-2 u 90'.

Lik je još imao igrača manje cijelo drugo poluvrijeme, ali na terenu je izgledalo kao da ima igrača više.

Ostao je bez desnog beka i onda sam mu forsirao tu stranu, a na toj strani mi je Mane.

Znači dodam Maneu loptu na centru i on ispred sebe ima brisani prostor pošto tamo nema igrača, ali što se događa?

Dam loptu u for i sprint sa Maneom po lijevom boku kad vidim ide neki njegov s centra se približava kao raketa.

U jednom trenutku ga je baš teleportiralo par koraka umjesto jednog što bi bilo realno.

Mane jadan nije znao što ga je snašlo... Luka jebeni Modrić ga je ulovio, ovaj jadnik nije 20m uspio pretrčat, a Flash Luka mu uleti s leđa i oduzme loptu, Mane samo gleda i čudi se skupa sa mnom što se to događa.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Koi k se dešava pa zadnja dva dana sam pogodio više stativa i prečki nego od početka igranja fife 20?!? Jesu oni nekaj dirali po tome?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

isto i meni... sa stativama i preckama...

 

Igram sa Milanom, i najgore mi je sto kad dobijem Man U ili neki jaci klub uopce nemam sanse sa njima

 

jedino ako je igrac bas debil...

 

A sto se tice stativa, pa ispada da su vece od citavog gola.

 

O fulanju lopte pred golom da ne pricam, gdje se igrac jednostavno spetlja i padne

 

 

znaci sve tako pocne cim imam 4-5 pobjeda vise, tako da se onda izjednace sa izgubljenima, dok mi je recimo izjednacenih utakmica 4 u 5 sezona a omjer pobjeda poraza 25-25

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
14 godina
offline
FIFA 20

To se sve pocelo desavati u zadnjih nekoliko dana tako ekstremno i prije je igra znala srati ali ovo je postalo ekstremno a i opcenito mi je dosadilo igrati a u paketima nikad nista mislim da cu probati novi COD da razbijem monotoniju

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Sve sam uvjereniji da će nas EA opet preveslati te da će zahtjevi za messia biti suprotno od onog što smo očekivali. Svi smo se natovarili kartica visokog ratinga koje na kraju neće trebati već će staviti prvi zahtjev rare karticu messia te time pomesti market a  usput svima nama izbiti coine s računa jer će se kartice visokog ratinga masovno stavljati na market da ih se ljudi riješe po  niskim cijenama. To su već napravili prije mislim dvije godine, ne sjećam se točno. Mislim da je aguero bio u pitanju i da je sbc koštao oko 2 milje.

 

Gledam kaj je sve ekipa dobijala na onoj FBC grupi u sinočnjim sbc. Ljudi su dobili više icona nego ja 80+ kartica u 6 sinoćnjih packova. Pa ne mogu vjerovati koliko neke može srati i to uzastopno a koliko drugi mogu biti nesretne ruke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam totalno izgubio moral za igru, jer mi EA svaki put kada otvorim pack, pokaze srednji prst.

 

Proslu WL sam aktivirao i nisam odigrao niti jednu tekmu.

 

Ako ne uleti do Bozica nesto masno, prestajem s futom i prebacivam se na online seasons.

 

Racunica je takva, da moram igrati kao lud da bi postigao nesto. Ma nabijem ih na kuurac...

 

Od muke pokrenem pes lite, odigram neki offline cup za crnu loptu, osvojim, zavrtim i baaang..., Veliki mali KANTE.

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 13:11 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 20

Od subote popodne neormalni lag. Latencia pleše od 2 do 4 crte non-stop. Ima li neko ista iskustva. Postalo je neigrivo. 

 

Do sada je bilo i više nego OK, otvoreni portovi, pokušao sa spajanje na 4G. Sve isto.

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ako su ti nagrade jedine bitne u igri, onda znaci da ne igras igru jer ti se ona igra... Nego si  ovisan o nagradama. 

 

PES nema nista drugo nego na taj nacin moze dopeljat igrace, daj im sve igrace pa nek se pobiju. Makar je PES odavno, nazalost, propali serijal. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pitanje je vremena kada će EA ubacit da za real money plaćaš pojedinog igrača tak da uživaj u blagodatim packovima 

kak ne kužiš da nas časte :) mamicu im njihovu kad kupim pack od 125k i dobim walkout Carassco pa dođe mi da probijem i monitor i izbrišem igru i još poslije toga skršim kantu od PC-a nasred dvorišta i steram to sve u pm. 
btw sutra svi slažemo Messija 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ako su ti nagrade jedine bitne u igri, onda znaci da ne igras igru jer ti se ona igra... Nego si  ovisan o nagradama. 

 

PES nema nista drugo nego na taj nacin moze dopeljat igrace, daj im sve igrace pa nek se pobiju. Makar je PES odavno, nazalost, propali serijal. 

 

To bi i ja tebi napisao da mi EA baci Aguera, Sona i jos koju zvjerku pod noge, te na taj nacin ponudi odredjene mogucnosti.

 

Btw., fifa je jedina igra koju igram i iskljucivo sam zbog nje kupio ps4.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 18:22 (TheMaverick).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ako su ti nagrade jedine bitne u igri, onda znaci da ne igras igru jer ti se ona igra... Nego si  ovisan o nagradama. 

 

PES nema nista drugo nego na taj nacin moze dopeljat igrace, daj im sve igrace pa nek se pobiju. Makar je PES odavno, nazalost, propali serijal. 

Svatko od nas je ovisan o nagradama. Svi volimo dobiti dobru karticu. Na kraju sve se svodi na momčad koju imaš jer ti momčad daje volju za igrom a ne igra koja je sranje i koja svakog normalnog je odavno odbila od igranja. Koliko su nagrade nebitne vidi se najbolje po momčadima koje imamo i koje rado pokazujemo.

14 godina
offline
FIFA 20

Igram igru jel mi se igrala i bila je dobra barem na pocetku zabio si gol skoro uvijek u 1 na 1 Pepe mi je bio strava kartica sa Hunterom zakucavao je sa lijevom sve unutar 16m sad kako izbace novi update Finishing je sve gori. Pace nekad radi kako treba a  nekad mozes imati Igraca sa 99 pace i opet ga sa loptom prestize neki sa 80. Aguero je bio zmaj zabio je sve unutar 16m lijevom ili desnom sad gada okvir gola svaki put.Mertens je zbog agilnosti nakon recimo ball rolla u schusu pretrcao i Van Dijka sad ga Vertonghen uhvati bez problema.igra je sve losija umjesto bolja a nagrade su dno dna neki su otvorili do sada VVD ,4 ikone, Red pickali Messija i Mbape a drugi slave kad dobiju Hunter ili Shadow karticu jel je sigurnih 10k coinsa. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Ako su ti nagrade jedine bitne u igri, onda znaci da ne igras igru jer ti se ona igra... Nego si  ovisan o nagradama. 

 

PES nema nista drugo nego na taj nacin moze dopeljat igrace, daj im sve igrace pa nek se pobiju. Makar je PES odavno, nazalost, propali serijal. 

 

To bi i ja tebi napisao da mi EA baci Aguera, Sona i jos koju zvjerku pod noge, te na taj nacin ponudi odredjene mogucnosti.

 

Btw., fifa je jedina igra koju igram i iskljucivo sam zbog nje kupio ps4.

 

 

 Ne, uopce se ne radi oko toga. Ja nesto igram jer mi se igra. Prosle godine mi se zgadila 19 i stao sam tamo za vrijeme TOTSa. Uopce nisam igrao sve do izlaska 20. Mislim, ljut sam kad ne dobijem nista. Al' vidim ljude koji zavrsavaju elite, top 100 pa ne dobiju nista... ja tu ne mogu nista. Isto kak je ona FBC grupa puna redikula koji dobivaju sve i svasta a zapravo su ispod prosjecni igraci. 

 

To kaj sam dobio Sona i Aguera je kap u moru kaj dobivaju drugia nemaju niti blizu omjer pobjeda i poraza ko ja, niti zavrsavaju g1 ko ja. 

 

EDIT: Joaquin i Sirigu u ovom SBCu. Bit ce joaquin dobar kad SBC Messia izade.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 19:07 (SimeKZ).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Odradio sve ove SBC od sinoc, i plus ovaj danasnji sta je izaso. Dobio E. Hazarda, Aubu, Ziyecha i Raketu. Dobro je, idem loto uplatit na brzinu
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Meni je uvijek bio prioritet teren, ali vise nego ikada mi je potreban mali poguranac zbog situacije u kojoj se nalazim.

 

Kada se pogleda moja karijera u fifi, da mi daju da biram iconu, nije dovoljno s obzirom utroseno vrijeme na istu jos od fifa 12.

 

Ta kap u moru koju si naveo, za mene bi bila poput oceana, s obzirom da u 8 g. nisam dobio karticu, koju mogu utusiti za sesteroznamenkasti broj coinsa.

The Commissioner of Football
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kupio 47 Ansaldi IF za 10500-11000 ili pukovnik ili cu izgubit 500-600 coinsa po kartici, taman pred Messi SBC argentinski inform. Inace su 82 IF od 10500 coinsa pa na više nadam se pokupit neko vrhnje sutra ili izgubit 23k coinsa na porezu.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zna li netko kad krece nadogradnja RTTF kartica?

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Zna li netko kad krece nadogradnja RTTF kartica?

 Vidio sam da na redditu i futbinu komentiraju da krece tek sa prvim kolom knockouta.

12 godina
offline
FIFA 20

Niti jedan walkout. 

 

Najvrijedniji je Donnaruma.u red pickovima sam dobio Luisa Alberta i Dubravku. Al sam se grdo zajebo jer sam umhesto Alberta uzel Vardia kojeg vec imam POTM. Tak da steta 87 kartice koja je mogla posluzit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Tajo kakva je to glupa igra  ?igraš cijeli vikend, daju ti paketiće a dobiješ neke bezveze likove..  I šta reći ?dijete je u pravu 100%...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Jbg, ti ne dobijes nista. Eno pola one FBC grupe vadi Totgs De Bryune i ostale. Ne mozes tu nista. Onaj neki lik tamo ima punu ekipu ikoN, totgs i ostaloga jer nema dana kad ne izvadi nekaj od 300+k coinsa. 

 

Movie nije povuko nista od linije na woodstocku, mozes ga jebat stari moj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice