FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.223
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ovaj EFL objective na legendary je cisto trovanje mozga. Svaku tekmu dok igram refresham tako da dobijem bronze ekipe sa malo chema da se ne patim. Al' kako ti spanaju dok su na legendary. Cudo kak igraju igraci na 1 chem :D :D 

Bodovi i nagrade me ne peru pa udaram poslije svake refresh. 

Ja uopće ne vidim svrhu svega toga jer na kraju nema natjecanja da to osvojiš već su na djelu dogovori između dva igrača. I čemu onda sve to. U offline modu igra je pak nabrijana da popizdiš. To što kažeš, igrač udarca 40 i che 1 kada je zafitilji sa 16m ne vidiš loptu. Baš ono, ispiranje mozga. Koliko sam samo u ova dva dana odigrao neriješenih tekmi u situaciji kada asistiram sa švicarcem i vodim jedan razlike. Često sam u 90 minuti primao gol i završavalo je neriješeno. Danas kada sam to odradio i pobrao karticu osjetio sam olakšanje. Poslije si mislim, e jesi budala kaj se živciraš i igraš za karticu koja mi služi za fitness momčad.

 

Kakav je sada to zahtjev da igram s 5 midfielders kartica? Znači, mijenjaj pozicije i troši coinse zbog 1000 poena?

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 22:01 (movie).
15 godina
online
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

 

Mene jebe lofted cross - ili ja krive tipke stišćem ili isto kao i tebi neće da mi prizna?

 L1 + X trebaš stisnuti ako je gamepad na classic, no vidim da se dosta ljudi žali da im ne registrira.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Ovaj EFL objective na legendary je cisto trovanje mozga. Svaku tekmu dok igram refresham tako da dobijem bronze ekipe sa malo chema da se ne patim. Al' kako ti spanaju dok su na legendary. Cudo kak igraju igraci na 1 chem :D :D 

Bodovi i nagrade me ne peru pa udaram poslije svake refresh. 

Ja uopće ne vidim svrhu svega toga jer na kraju nema natjecanja da to osvojiš već su na djelu dogovori između dva igrača. I čemu onda sve to. U offline modu igra je pak nabrijana da popizdiš. To što kažeš, igrač udarca 40 i che 1 kada je zafitilji sa 16m ne vidiš loptu. Baš ono, ispiranje mozga. Koliko sam samo u ova dva dana odigrao neriješenih tekmi u situaciji kada asistiram sa švicarcem i vodim jedan razlike. Često sam u 90 minuti primao gol i završavalo je neriješeno. Danas kada sam to odradio i pobrao karticu osjetio sam olakšanje. Poslije si mislim, e jesi budala kaj se živciraš i igraš za karticu koja mi služi za fitness momčad.

 Jos 3 tekme sa EFL, Turci i Meksikanci... pokupim R. Carlosa jer mi treba ( tak sam nastimal ekipu ) Ter Stegen - Semedo, Pique, Ramos, R. Carlos - Kante, Sissoko, Eriksen - Sane, Son, Dembele. Mislim, imam na LB red pick Alonsa pa mogu njega, al kad vec radim kartice, Carlos tu upada ko jen dva. Ako jednom uleti Neymar, da ima perfect link :D :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

 L1 + X trebaš stisnuti ako je gamepad na classic, no vidim da se dosta ljudi žali da im ne registrira.

To sam napravio nekoliko puta i nije mi priznalo.

Prvi put sa napadačem i onda sam skužio da treba sa midfilderom.

I onda sam redom dodavao sa Fernandinhom, Guardiolom, Fekirom i niti jednom mi nije priznalo.

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
FIFA 20

Skocila cijena Oriscu 79if sa 9k na 19 20k . Smijesan je Market nekad prije ovoga novog IF nitko nije ni znao za njega.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Nabijem ih na krasni kurac... crveni Barela i Payet.

Toliko lijepih kartica ovaj tjedan i onda mi izbaci govna.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Barem nesto, kad sam se vec zajebao pa uzeo packove umjesto coinsa od DR.

 

Seasons progres level 7:

 

 

U trenutku kada sam se prebacio na La ligu.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 9:04 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Crveni Barela i Robertson. Prvi Pack RTTF Handanovic, drugi kurcina. Od rivalsa RTTF Jimenez i Higuain.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja danas stavljem sve kaj mogu na market da prodam i kupujem Oršića.

jebote sudeći po ocjenama pa on je među najboljim karticama,bolesno kako su ga složili.

Jučer bi se samo na sekundu pojavio na marketu za 70k i odlazili su ko vruće kifle,sad vidim da je cijena 110k.

od šugavih paketa nisam dobio ama baš ništa,čak sam i kupio dva packa i tu sam dobio veliko ništa,ajde ako je pepe(portugalski) vrijedno spomena,bolje da sam uzeo 45k i sad bi možda imao i za eriksena i oršića bi nekaj skombao.

uzeo sam neki dan Firminha koji mi igra CM ali nisam nešto pretjerano oduševljen sa njim mislim da ću ga mijenjati za eriksena.

jučer me neki lik natamburao 6-1 s time da je ima žnj igrače a sljedeću mi lik ima pola legenda ekipa crhunska i onda ga ja rastavim na proste faktore da mi praktički pukne jednom po golu. Pa jebote kak moze bit tolika oscilacija ?6 divizija u pitanju

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Ja danas stavljem sve kaj mogu na market da prodam i kupujem Oršića.

jebote sudeći po ocjenama pa on je među najboljim karticama,bolesno kako su ga složili.

Jučer bi se samo na sekundu pojavio na marketu za 70k i odlazili su ko vruće kifle,sad vidim da je cijena 110k.

od šugavih paketa nisam dobio ama baš ništa,čak sam i kupio dva packa i tu sam dobio veliko ništa,ajde ako je pepe(portugalski) vrijedno spomena,bolje da sam uzeo 45k i sad bi možda imao i za eriksena i oršića bi nekaj skombao.

uzeo sam neki dan Firminha koji mi igra CM ali nisam nešto pretjerano oduševljen sa njim mislim da ću ga mijenjati za eriksena.

jučer me neki lik natamburao 6-1 s time da je ima žnj igrače a sljedeću mi lik ima pola legenda ekipa crhunska i onda ga ja rastavim na proste faktore da mi praktički pukne jednom po golu. Pa jebote kak moze bit tolika oscilacija ?6 divizija u pitanju

 Tesko ces ga povezati sa icime, a ocjene na kartici ti ne govore sve. Osim agilitya i balansa, svi dribling statsi su mu ispod 80, finishing i positioning mu je u niskim 80ima, dodavanja su takoder za kurac.

Moci ce trcati ko blesav, ali kada primi loptu ce to najvjerojatnije biti 50-50 kaj ce napraviti.

A ovo drugo ti je lik koji se relegirao iz vise divizije da rjesi zadatke za ikone/talijana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 9:23 (sexytoiletpaper).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ma znam da mi neće pasat u momčad ali kao sub će biti brutalan. Možda još cijena malo

padne...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Crveni pickovi nista jbt. Da mi orsica nedaju govna jedna. Izletio mi ovaj gospodin u untradable packetu. I dobio sam 5 if kartica ukupno a niti jednu koju zelim al nema veze bar je opet pocelo davati u paketima kako sam se maknuo sa marketa i dokazao sam teoriju da manje marketa bolji paketi. Sad nista jos neprodajem kad rijesim marquee i otvorim pakete onda cu preko vikenda opet trejd od pon. Do cet. Niti taknuti market.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
FIFA 20

Jel itko koristio Griezzmana mozda? Specificno na krilu? Zanima me kakva mu je desna noga i koliko je u stanju pretrcati bekove?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Van Beek iz crvenih pickova, i plavi Semedo koji ide za 30K. Uzeo Coinse iz DR, te sad imam za Aguera, koji ce zamjenit Lacazeta. Ili Lacazete-Aguero napad? Sta kazete?!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Eto otvorio nagrade i najbolje kaj sam dobio je ucl Jovic koji ide za 3000 coinsa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Eto otvorio nagrade i najbolje kaj sam dobio je ucl Jovic koji ide za 3000 coinsa.

Ja idem sada. 5 packova me čeka...

 

edit: buffon najbolja kartica... ha, ha...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 11:22 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Rade li serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Jel itko koristio Griezzmana mozda? Specificno na krilu? Zanima me kakva mu je desna noga i koliko je u stanju pretrcati bekove?

 Nisam ga koristio na krilu, ali na CAM-u, iza Mertensa je Bog. Udarac brutalan (fines je nešto najperverznije, rijetko kojom karticom sam lijepše golove zabijao ), dosta dobar passing, a u duelu je također jak.

Svakako ga preporučujem, pogotovo sad, kad mu je cijena pala.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
The_K kaže...

Eto otvorio nagrade i najbolje kaj sam dobio je ucl Jovic koji ide za 3000 coinsa.

Ja idem sada. 5 packova me čeka...

 

edit: buffon najbolja kartica... ha, ha...

 ja sam odigrao ovaj tjedan jedan jedini DR

i dobio sam dva paketica i par k coinsa haha

 

koji smijeh bokte.. nebudem vise niti igrao :)

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Crveni Szczesny i Payet, a u packovima Ter Stegen. Ostalo sve smece.

15 godina
offline
FIFA 20

Skontao sam da imam hrpetinu švaba u ovih 700 igrača u klubu.

Krenem slagat danas iz čiste dosade ovaj sbc za svaki klub bundeslige. Uglavnom, dokupljivanjem igrača koji fale za pojedinu momčad, sad sam na 9 od 18 složenih, potrošio 40.000, dobio 50.000 iz odmah prodanih na marketu po lowest price cijeni (compare price-najmanja-ja stavim parsto coinsa manju, rakitić, werner, itd., su bili u tim duplićima koje sam odmah prodavao po najnižoj cijeni). Zanimljivo je da su ti over 10k worth igrači svi do jednog došli u ovim bezveznim packovima za lijeve klubove, a u ovima rare/premium/electrum/blablabla, standard, najjača kartica bude 80-81 neki muto. Složit ću to ovaj tjedan do kraja, tek toliko da nisam krenuo slagat bezveze, a i dok nisam u minusu, dobro je. Da prodam sve igrače koji su došli u tim packovima, teško da i mogu bit u minusu, da sve i jednog dalje igrača za taj sbc kupim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Ja danas stavljem sve kaj mogu na market da prodam i kupujem Oršića.

jebote sudeći po ocjenama pa on je među najboljim karticama,bolesno kako su ga složili.

Jučer bi se samo na sekundu pojavio na marketu za 70k i odlazili su ko vruće kifle,sad vidim da je cijena 110k.

od šugavih paketa nisam dobio ama baš ništa,čak sam i kupio dva packa i tu sam dobio veliko ništa,ajde ako je pepe(portugalski) vrijedno spomena,bolje da sam uzeo 45k i sad bi možda imao i za eriksena i oršića bi nekaj skombao.

uzeo sam neki dan Firminha koji mi igra CM ali nisam nešto pretjerano oduševljen sa njim mislim da ću ga mijenjati za eriksena.

jučer me neki lik natamburao 6-1 s time da je ima žnj igrače a sljedeću mi lik ima pola legenda ekipa crhunska i onda ga ja rastavim na proste faktore da mi praktički pukne jednom po golu. Pa jebote kak moze bit tolika oscilacija ?6 divizija u pitanju

 Zato sto su se ovi iz 1. 2. 3. divizije spustili dolje da rijese zadatke i znaju igrat dobro i sa losim igracima. Eriksona bi ti ja poklonio da mogu stoji mi u zamjenama bez veze imam de bruynea sad i Erikson je malo losiji ali za te pare je odlican bolji nego Firmino i puca jednako lijevom i desnom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Sto mislite koga da uzmem na CDM Keane-a ili Gerrarda ili da ipak uzmem Zanettia i onda sam miran sa RB pozicijom do kraja igrice ili mislite da nekog cetvrtog uzmem? Sve ikone dolaze u obzir jer mi nije problem rjesiti zadatke jer imamo tri tjedna da ih rjesimo

https://www.futbin.com/20/compare/72/13123/26?chem=shadow,shadow,shadow&pchem=10,10,10&schem=100,100,100

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 17:45 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Mozda umisljam, ali kao da je odredjeno vremenski, koliko dugo ce ekipa dobro stajati na terenu, a sve u cilju da ne mirujes.

 

Ovo mi je zadnji put da sam poduzeo mjeru kompletne rasprodaje, pa makar pusio sve redom, jer stvarno mi se neda vise.

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 17:54 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20

Umisljas. Nema to veze sa ekipom, niti kolko ju dugo imas. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Nema ali i ima uvijek kad dodas nekog novog igraca ili 2 kao da je lakse igrati prvih par utakmica onda opet po starom. Meni je to u fifi 19

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Nema ali i ima uvijek kad dodas nekog novog igraca ili 2 kao da je lakse igrati prvih par utakmica onda opet po starom. Meni je to u fifi 19

 Ma cisti placebo. Ja kad sam promjenil ekipu, imal sam osjecaj da Sona nema nigdje. Kad sam ga naucil koristit, nema mi boljeg. Tak da cisti placebo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 20

Kupio Mouru za 17000, ekstra napadač, brz, agilan, sa chemistry deadeye ima šut odličan, 4 utakmice - 12 golova :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Umisljas. Nema to veze sa ekipom, niti kolko ju dugo imas. 

 

Stvarno bi volio da umisljam, ali kada vidim kako se moja nova- stara ekipa iz La lige ponasa na terenu, onda stvarno dodje covjeku da se zapita.

 

Ovom mom Militau dovljno je da se priblizi igracu na pola metra pa da ga rasturi. Kartica ima ocjenu 81, a trenutno igra kao neki tots stoper. Iz zrakoplova se vidi kako mi sve polazi za rukom i sve to zbog "svjeze robe".

 

Sto god da je u pitanju, jednostavno me nije briga. Druzina oko naseg Modrica ostaje do kraja sezone.

 

 

 

The Commissioner of Football
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice