FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.914
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Pa sam si napisao sa rttf karticom to mozes birati izmedu 2 i to je to. Ja slozio 2 totw na untr. Iz kluba i naravno nista 1 sam diskrado duplikat.

Taj totw upgrade je prevara zesca ja mislio dolaze samo kartice iz ovog tjedana kad sad napravio i dode mi Alonso IF njega imam vec crvenog od prije. Sad necu vise slagat nije me do sada nista kostalo za dalje bi morao trositi coinse. A imam preko 8 IF untr. Kartica sad i sigurno ce me duplici ici stalno.

Gledao sam iz igre i u njoj nisam vidio koji su igrači unutra. mislio sam bilo koji od do sada izašlih. Sada na web appu vidim tko je u igri. Meni je to neisplativo i to totalno. Neću slagati.

14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ja isto skoro slozio i jos player pick ali nista samo ta 2 koja mi nista nevrijede

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
online
FIFA 20

Stvarno sam pušać. Mislim sam si uzeti jednog Parteya jer nije preskup pa možda nešto zaradim na njemu. Onda skužim da mu je cijena max 180k pa sam odustao. Sada nema niti jednog na marketu što znači da će mu podići max cijenu. Tko bi znao. Na kraju uzmem na bidanju Goretzku jer je ziher nadogradnja, no kakve sam sreće još će cijenom padati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 22:13 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Igramo normalno do 65min on krece sa Messiem ja idem sa Vidalom i uzmem mu loptu ali mu nisam uzeo on se vrti i ja sam sa Vidalom na njemu u krene prema meni i ja mu uzmem loptu opet sa Vidalom ali lopta se odbija do Aguera on krene opet prema naprijed uzimam mu loptu sa Piquem i lopta se odbija savrseno njemu u prazan prostor da zapuca sa Aguerom i zabije gol. Uspijem ja nekako iskombinirati gol za 2-2 u 80min i onda do 110 min ja prijetim, promasim prazan gol sa Baleom(taj vise nece igrati) i poluprazan sa Gueyom. Krene njegova kontra ja mu uzmem loptu sa Vidalom ali mu ne uzmem on dalje trci naprijedi i idem mu uzeti sa Van Dijkom i lopta se odbija savrseno u prazan prostor za njegovog drugog napadaca i on ide pucati i bum ja stisnem alt+F4 neces seronjo zabiti jos jedan strgani gol ako ce ti igrica dati ja ti ne dam. Nije zasluzio lik pobjedu i zato je nije ni dobio neka igra jos jednu tekmu boli me briga na meni nitko nece dobivati nezasluzene bodove

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

A jeste blesavi. Pa daj baci pogled na kaj traze prije nego odradis SCB. 77ovr za 1 Rare UCL igraca? Mozes bez pol beda dati 11 x 77 ovr igraca da bi dobio 1 x 75 ovr igraca.

Angelino/Gueye ne vrijedi ni mrve. Oko 300k za jednog igraca koji je rizicna investicija i moci ces naci bolje igrace za manje para kada napokon udare neki solidan ovr? Jok. Gomez je takoder strasno riskantan jer se u tom slucaju kladite da ce Dinamo ispasti skroz a Atlanta proci u Europa Ligu.

A TOTW mi je drago da su investitori poceli gubiti pare ko blesavi. Jucer su 83 ovr igraci isli za cca 3k+, danas za 2,3k :'D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kad igrate SB. 

 

Vodite dobru gol razliku...  Odite na liniju igralista, stisnete l1+r1... preljepite l1 tipku selotejpom, do kraja tekme gledas yt.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Ne znam jel jos opcija ali ako mozete, RTTF Corona je prejeben. Mozete ga prebaciti na CAM/CMa u igri i frajer je fantastican. 5* 5*, visoka akceleracija, agilan, fantastican igrac.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kako da aktiviram ovo govno web app na telefonu uvijek pise da igram i igtam i igram pa u pm.Kako da otvorim transfer market na web app

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Igranje WL je kao da sam usao u igru i brzinu gameplaya smanjio za 4x dolje nakon SB. U SBu sa jebenom EFL ekipom sam imal prejeben osjecaj igranja kodnigraca sa viskoim driblingom... Ovo sad je prolazenje kroz mulj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kolko su jebeni arapi sweat govna to je strasno uopce gledat.

Sad igram protiv lika, dvije kontre... Dva gola. Nakon toga sam uputil 25 udaraca na gol, od toga je 23 zavrsilo u bloku njegovih 9 u obrani. Igram i umirem od smijeha. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Sa ekipom od 10k coinsa 12 pobjeda u wl nije ni malo

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja vikend ligu još nisam niti počeo igrat.

Ovaj put me ne jebe ni što možda Ronaldo bude IF jer nakon što sam vidio kakve kartice izvlače Elite igrači (Kurtu je najjača bila 83 ili 84 kartica od 3x5 pickova) onda se ja stvarno nemam čemu nadati.

Fino sam jučer odradio sve online tokene tako da imam samo s Turcima i Portugalcima odigrat SB i da napokon uzmem tog famoznog Ferdinanda.

Na žalost neću ovaj vikend uspjeti to završiti jer mi je ostao još samo jedan refresh, a trebam po 4 pobjede s obje ekipe.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Krenuo u WL napokon, 3/3 za sada. Griezmann je zvijer! 3 tekme, 6 golova, 1 asistencija. Odlucio sam za ovu WL voditi statistike, par minuta izmedu tekmi da se glava ohladi kasnije :)

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja vikend ligu još nisam niti počeo igrat.

Ovaj put me ne jebe ni što možda Ronaldo bude IF jer nakon što sam vidio kakve kartice izvlače Elite igrači (Kurtu je najjača bila 83 ili 84 kartica od 3x5 pickova) onda se ja stvarno nemam čemu nadati.

Fino sam jučer odradio sve online tokene tako da imam samo s Turcima i Portugalcima odigrat SB i da napokon uzmem tog famoznog Ferdinanda.

Na žalost neću ovaj vikend uspjeti to završiti jer mi je ostao još samo jedan refresh, a trebam po 4 pobjede s obje ekipe.

 Ne trebaju ti refreshevi da bi igrao. Mozes refreshati nakon sto si odigrao sve, nastavlja ti se brojati za SB objective.

10 godina
offline
FIFA 20

Vodim 1-0 on nije niti jednom opucao po golu. Dodje 70min uspijem iskombinirati udjem sa Griezmanom u sesnaesterac i idem dodati Messiu na lijevoj strani koji je bio SAM da opuca po praznom gol i sto se desi Griezman doda ravno prema golmanu umjesto ulijevo prema Messiu. Golman uhvati loptu izbije je prema njegovom Aubameyangu prima loptu moj Van Dijk i stiscem tipku za izbijanje ali moj van dijk nije htio izbiti loptu vec je isao stopati i aubameyang samo protrci pokupi loptu i loba moga golmana. Psujem prevare kanadske ali ostanem i dalje igrati i onda negdje oko 80min ja vise ne mogu micati igrace sve se smrzne opet znam da cu morati cekati 30 sec ali isto tako znam da ja mogu primiti gol u tih 30 sec i ako primim gol opet neposteni ja najvjerojatnije necu stici izjednaciti sto znaci da ce moj protivnik dobiti nepostenu pobjedu i preostalo mi je jedino da stisnem alt+F4 tako da moj protivnik ne pobjedi jer nije zasluzio. Trenutno sam na 5-3 ali uopce nemam volje igrati mozda sutra odigram do silvera 1 ali sumnjam smece je prelose da bi se igralo. Strgan proizvod koji bi se trebao povuci sa trzista dok se ne popravi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Ne trebaju ti refreshevi da bi igrao. Mozes refreshati nakon sto si odigrao sve, nastavlja ti se brojati za SB objective.

Hvala stari za ovaj info jer Rio je večeras u klubu jebo majku svoju :)

 

Baš sam se nećkao dal da palim WL ili ne i sada je odluka definitvno ne.

Sutra je možda budem igrao da malo Ria rastrčim :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Trenutno sam na 5-3 ali uopce nemam volje igrati mozda sutra odigram do silvera 1 ali sumnjam smece je prelose da bi se igralo. Strgan proizvod koji bi se trebao povuci sa trzista dok se ne popravi

Moja WL je netaknuta još uvijek.

Jučer sam bio slobodan, ali nisam igrao WL nego sam rješavao tokene i zadatke, a bogami i danas isto tako.

Pun mi je kurac toga da se nerviram k'o idiot cijeli vikend jer svi igraju na nož pa moram i ja biti napet, a na kraju za sav taj trud i nerviranje dobijem kurac.

Stvarno je jadno da barem ne povećaju šansu u tim pickovima da ljudi koji se trude i dobiju neki kurac za to.

Pogotovo kad sam vidio kakve su nagrade ovaj tjedan dobili Kurt i Nick.

Pa to je strašno, Kurt je mislim imao 28-29 pobjeda i pickovi koje je dobio su bili zakurac, najjača 83 rated kartica.

Nick je imao 23 pobjede i isto tako je dobio kurčinu... mislim da je njemu najjača kartica bila 84?

I onda ja koji sam bijedni gold 3 se nadam Messiju ili Naingolanu - ja sam stvarni idiot.

Još sam ja bolje izvukao od njih kartice s obzirom na moj rank u WL.

 

Zato mi se uopće ne da igrati taj mod jer me s ničim ne motiviraju.

Sutra ću vjerojatno odigrati par utakmica tek toliko da uzmem barem jednu pick karticu pa da jednog dana uvalim u onaj SBC za 86+ pick.

A i u tome ću vjerojatno dobiti kurac kao i lani što sam dobio za taj SBC.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Ne trebaju ti refreshevi da bi igrao. Mozes refreshati nakon sto si odigrao sve, nastavlja ti se brojati za SB objective.

Hvala stari za ovaj info jer Rio je večeras u klubu jebo majku svoju :)

 

Baš sam se nećkao dal da palim WL ili ne i sada je odluka definitvno ne.

Sutra je možda budem igrao da malo Ria rastrčim :)

 Np, bas mi je drago! :D

15 godina
online
FIFA 20

Ok, kužim da je sve to lutrija, ali jučer dobijem neko govno ratinga 75 a danas ovo...

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Smece je toliko ogavno dok kad gledam kako ga netko drugi igra poceo sam se zivcirati hahahahahah

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Protiv kakvog sam sad tima igrao, ovo nisam vidio još od fife19 i lika sa cijelom momčadi+klupa ikona.

Znači sve do jednog igrača su mu rttf i scream igrači+1 ikona. Niti jednog jedinog običnog, totw ili išta slično nema. Koliko je tu para ulupano....

 

Edit: Pošto ovu wl igram tek toliko da igram jer nisam bio kući do kasno večeras, a sutra me opet nema, pa igram tek toliko da ne propadnu bodovi za upad u wl, testirao sam onu teoriju o rage quittanju.

Da, ispravna je, 99%. Znači, dobio sam prvih 6-7 tekmi glat, uz 1 poraz, onda me krenulo naravno spajat kojekakvim svemircima od timova i kretena od igrača, 10 partija za redom sam rage quittao s altf4, 13 partija me nije spojilo s normalnim klubom. Idem probat teoriju da se to jedino može presjeć da pustiš da te lik čim više natrpa, daš i sam koji autogol, i u 99% slučajeva iduću tekmu spaja te s normalnim timom, pa je tako i mene, nakon 10 morona, dalje me opet spajalo s normalnim ekipama,  sve do slijedećeg mog altf4. Nekakvo sranje imaju u enginu za to, sigurno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 5:14 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Igram i razjebem ga u prvih 30 min toliko da ga vidis da je odustao i samo siba pasebe u napad. Vodim 2:0 i imam dva neobjasnjena promasaja iz zone od cca 6m. Kane s 99 finishingom lupa loptu u jebeni aut pa koji kurac. I lik ne radi nista cjelu tekmu, a ja promasujem zicere. Golman mu se baci ni ne rasiri ruke moj otw ben yeder ga gada u prsa. I secer na kraju izgubim 3:2 da ne bude dosadna tekma. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Ajmo jos jednom! 

Toxic, Maverick, Movie, svi koji imaju PS4, malo prijateljskog natjecajna i zabave!

https://www.toornament.com/en_GB/tournaments/3031649726770159616/information

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Par dojmova o novim karticama ako netko razmišlja o njima:

 

- Rio Ferdinand: zadovoljan sam i to prilično s njim. Brz je i okretan k'o čigra, agresivan mada mu nije u postavkama zadano da bude agresivan, on sam izlazi na loptu i još niti jednom nije zajebo. Dobar pas, nije zajebo niti jedno dodavanje još. Prilično lako s njim oduzimam lopte. Sve pozitivno uglavnom.

 

- Politano: zajebana kartica. Brz i okretan, dobro se postavlja, ne promašuje prečesto... igra mi na lijevom ST tako da ne znam kakav je na krilu. Zbog njega je scream Džeko sjeo na klupu i vjerojatno će ju grijati još neko vrijeme :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

91min on meni ne uputi udarac na gol. Lik okinuo high pressure i ja samo, vrtim loptu... Idem u kontre i ne mogu zabit jebeni gol da ga jebes.

92min tece... Ja sa Semedom hocu prebaciti stranu, iz nekog razloga Semedo puca poluvisoku loptu i nabija Piquea u noge. Lopta odlazi u korner. 92+ proslo ali korner ide. On ubacuje loptu unutra, nevjerovatnom brzinom ta lopta ulazi u mojih 16m.njegov igrac sam ko duh prima loptu i posto je bio nestrpljiv istipka boga oca od O na joysticku, red time i lopta ide preko gola.

Ja si sad mislim, da je bil itko normalniji i smireniji... On bi i z svog jedinog udarca zabil gol. 

Gledam u statistiku i ne vjerujem. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Par dojmova o novim karticama ako netko razmišlja o njima:

 

- Rio Ferdinand: zadovoljan sam i to prilično s njim. Brz je i okretan k'o čigra, agresivan mada mu nije u postavkama zadano da bude agresivan, on sam izlazi na loptu i još niti jednom nije zajebo. Dobar pas, nije zajebo niti jedno dodavanje još. Prilično lako s njim oduzimam lopte. Sve pozitivno uglavnom.

 

- Politano: zajebana kartica. Brz i okretan, dobro se postavlja, ne promašuje prečesto... igra mi na lijevom ST tako da ne znam kakav je na krilu. Zbog njega je scream Džeko sjeo na klupu i vjerojatno će ju grijati još neko vrijeme :)

 Imam Ramosa i Scream Piquea. Jel se isplati radit Ferdinanda?

10 godina
offline
FIFA 20

U 120min igre stvorio sam 3 puta da pucam po praznom golu sva tri promasaja i 4 puta 1na1 sva 4 promasaja bilo je jos udaraca ali tih 7 prilika je bilo najbolje on je u 120min imao samo jedan zrgljavi udarac iz daljine dodjemo na penale. Ja dva puta pogodim stranu i moj de gea niti jednom ne obrani on pogodi isto dva puta moju stranu samo sto njegov golman oba dva puta obrani. Kad je on trebao pucati za pobjedu ja mu lagano stisnem alt+f4 silver 2 mi je skroz dovoljan nedam mu pobjedu znaci nedam ako mu smece hoce dati pobjedu ja mu nedam. Nije pucao niti jednom ozbiljno a i penale bi dobio na prevaru 120min ciste prevare. Mozda nisam pobjedio tekmu  ali sam zato pobjedio smece u naumi da da igracu nepostenu pobjedu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Rashford - ja nakon 50 tekmi s njim ne kontam zašto je tom igraču toliko nabijena cijena i što ljudi vide u njemu. Lijeva noga mu je ne neupotrebljiva, nego tragedija. Meni osobno neupotrebljiv. Vardy ima isto 3* za lijevu ali zna i može zabit bez ikakvih problema, ovaj puca lijevom van peterca sa ruba istog -.-

Scream Pique - 2 tekme čita igru, prati, izbija, sve, 8 tekmi - smeće - preskaču ga lopte, prolaze kroz noge, kraj njega ko kraj turskog groblja, sa anchorom spor ko kuga i dalje, katastrofa. Lenglet je za njega otac bog.

 

Ovaj vikend mi je samo prosvijetlio oči tko će iz ekipe završit na čistki.

730 igrača, igram sa 20ak njih, no i u tih 20 se nakupilo kojekakvih panjeva koji me iz dana u dan sve više živciraju. Bolje poprodat svakog po 20-50k koliko koji vrijedi i kupit 2-3 poštena igrača.

Npr lw - Sane je 5x korisniji i bolji kao st, s desne strane, nego kao lw. Tu mi je znatno bolji d.costa nego sane koji i dalje drži 200k cijenu. Sissoko - nit smrdi nit miriše. Obrambeno je dobar, ali kako god mu stavim u taktici, leti naprijed ko muva bez glave a passing mu je žešća banana, od 5 lopti 3 doda krivo svaki put. 

Willian je dobar, samo da je mrvu brži, čak kontam ić slagat ovog rttf koliko sam s ovim zadovoljan. H.Kane je isto dobar, samo mu fali mrrrrvica brzine, ali sve ostalo, extra klasa napadača, zato me zanima Aguero najviše, mislim da ću njega ganjat sad uzet.

 

Na kraju balade, najveća konstanta su Marcelo, E.Militao i N.Semedo i jedini vrijede svaku paru. Sve ovo ostalo, ko Sissoko - nit smrdi nit miriše.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Griezmann je za sada na 11 tekmi, 14 golova i 6 asistencija. Fantastican dok god ga se ne okrene na desnu nogu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Zavrsio sa WL, G3. Bilo je smjesnih i tragicnih trenutaka, ali jbg eto i da u ovoj fifi dodem do G3 💪🏻💪🏻
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice