FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.345
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
O cemu se radi u ovom novom sranju o LP? Oce bit opet neki sbc ili samo u paketima?

 vjerojatno kao i sve do sada, u Packovima sve i svasta, neki ok igrac u SCBu i slabiji igrac u Objectivesima.

12 godina
offline
FIFA 20
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

I dalje se mlatite sa ovom kršinom od igre!

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
manipulator kaže...

Nema nista od onoga .. Lik je scammer izgleda obični.. Dajte pogledajte ovo

 

Lik je tražio da kupim karticu if mahreza onog prvog od 86 koji košta  oko 67 k za 300 k? Ma daj molim te pa nisam idiot jbg led  

 Sori, bio sam malo pizda kada sam ti sugerirao da probas.

Ajmo razmisliti svojom glavom. Lik ima jedan video na kanalu, video ima 8k pogleda, a kanal ima 10k subova. Lik cijelo vrijeme nesto drka po marketu dok 5 minuta sere o glitchu umjesto da ga pokaze.

Znas kako se kaze, ako je smede i smrdi na govno, vjerojatno nije Milka. A za ubuduce ukljuci mozak i prije nego sto se krenes nadati u ovakve stvari, pitaj se "jel to ima smisla" i idemo dalje. I prekini otvarati untradable packove i buniti se sto ne dobijes visoki rating igraca. Uzmes pare, 60+k, kupis 5 igraca visokog ratinga i kada dode SCB za koji su potrebni ih fino prodas i imas zaradu. Nije da ti investicija daljnjih u momcad treba ovaj tren.

 Gle išao sam da provjerim, kad je došlo do dijela sa ja moram kupit igrača od njega odma sam mu  rekao da je scammer i prijavio ga ea i blokirao, kraj priče, nisam naivan.

Što se tiče untreadable pakova, uvijek sam ih uzimao i uvijek ću ih uzeti. 

Dobio sam zasada u fifi :Mbape ucl, Aubameyanga, Goretzku, Mendy,Militao, Higuaina I llorisa, tako da se nemam šta previše zalit. Ionako te igrače koristim za sbc jer ih dobiješ puno iz mega packova

10 godina
offline
FIFA 20

U ovih 4 dana 5 puta sam mijenjao tim, jednostavno nikako da kliknu igrači i da uživam. Sinoć sam sastavio tim koji sam si izradio prije tjedan dana ali ga nisam nikad izrealizirao.

15 utakmica,, 14 pobjeda a taj 1 loss je bio jer je lik poveo 1:0 i dodavao se i ja rage quittam..  

Firminho if, šta reći lik je odličan ali kao da mu nešto fali. Kupio sam ga sa hunter chemistry ali mislim da će mu na cdm pasati više shadow, budem vidio još par tekmi, ali sa kanteom u sredini, bože dragi,, kakvi mesari.. Kupio sam ponovno Manea IF, dao sam mu još jednu šansu i mislim da nisam pogriješio. Stoper Desailly je mrcina, kakav isusov can dijk i ostali bakraci, ovaj sve pojede. I da  morate shvatit da je Militao možda čak i najbolji stoper u igrici, pogotovo RTFf.  I ovaj gold je odličan.. Vraćam ga u ekipu već peti puta jer sam shvatio da je Varane obična prevara od igrača .

Ekipa koja trenurno para div 3 i spremna za WL.. 

 

Sretni svima ovaj vikend 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Trazim Shevchenka na marketu 86 i netko listao za 408k buy it now a sa druge strane bidao ne nesto drugo i nemam coinsa za kupit a nije ga nitko prije snipao jel sam biddao i stajao 2 min onda ga netko kupio jbt. Zarada skoro 200k cistih pred ocima ode...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Lol pa kaj fali Varaneu? Meni je top , pa nisam skuzio baš da faila ili da je loš...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Lol pa kaj fali Varaneu? Meni je top , pa nisam skuzio baš da faila ili da je loš...

 Balance 38.....

Imao sam varanea 250 utakmica. Kad sam ga zamijenio sa Lenglet bože dragi, meni je Lenglet bolji iako nisam u to vjerovao niti želio vjerovati . Ali Lenglet mi je nekako malo sporiji  pa sam kompromis našao u Desaillyu

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 10:39 (manipulator).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Sve ok ali frajer me još u cca 50 tekmi nije razočarao

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Evo i moj aktualni. RB je tu za chem imam i Walkera i Carvajala ako mi bas budu prolazili sa te strane ali volim kad su mi svi na 10. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Sve ok ali frajer me još u cca 50 tekmi nije razočarao

 Samo polako.. Skontat ćeš sa vremenom da to nije to.  Iskreno Militao gold kartica od 3k je bolja .. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Lol pa kaj fali Varaneu? Meni je top , pa nisam skuzio baš da faila ili da je loš...

 Balance 38.....

Imao sam varanea 250 utakmica. Kad sam ga zamijenio sa Lenglet bože dragi, meni je Lenglet bolji iako nisam u to vjerovao niti želio vjerovati . Ali Lenglet mi je nekako malo sporiji  pa sam kompromis našao u Desaillyu

 Al ga fantazirate sa tim balancom. Pique balance 41 a najjaci stoper u igri, Nesta takoder a fenomenalni stoper.

Varane bi mi uz VVDa bil da nisam slozil scream Piquea. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Militao je odličan bez lopte, ali kada je s loptom, potrebno je dobro napregnuti ono između ušiju da ne bi došlo do katastrofe.

 

Da ne bude zabune i ja ga koristim, ali ima očajnu predaju lopte, te stoga valja biti oprezan i unaprijed se pripremiti za potez.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Odigrao 2 obe izgubio zabio 3 gola sa shevom nije los ali nesto fali sad sam mu stavio huntera pa cu vidjeti jel bolji doduse i druge kartice su losije bile na terenu delay vjerovatno tusi. Svakako cu igrati do nedelje sa njime da vidim kakav je tocno ali za sada nevrijedi 600k. IF Mertens je puno opasniji po gol.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Nema nista od onoga .. Lik je scammer izgleda obični.. Dajte pogledajte ovo

 

Lik je tražio da kupim karticu if mahreza onog prvog od 86 koji košta  oko 67 k za 300 k? Ma daj molim te pa nisam idiot jbg led  

A kako ti je onda kompić podebljao račun? Onda te i ona valja ili...?

 

Kinga nema šanse da poberem. Sve sam odradio osim ona 4 voleja. To neću odraditi do Božića. Jednostavno cijelu tekmu ne uputim jedan centaršut jer tako ne igram. Sada kada to pokušavam samo bezveze upropaštavam šanse bez rezultata. Moram se pomiriti da to neću moći odraditi a baš mi žao. Nije da mi treba ali kartica izgleda simpa.

 

I za kraj, danas krenem malo igrati i odmah infarkt. Meni to nije normalno. Lik ne stvori polušansu a zabije mi tri gola? Njegov eriksen stoji iza mog umtitia na kojeg lopta pada ali eriksen skače i ne znam kako spušta loptu za sancheza koji zabija. Van svih zakona fizike. Gledam poslije i ne vjerujem. U skoku umtiti spušta glavu da lopta dođe do eriksena koji je poznati skok igrač. Nisam se okrenio i već gubim 3-1. Drugo poluvrijeme, druga priča no ostalo mi urezano da je na kraju njegov golman imao 13 obrana a moj samo jednu i uz sve to na kraju sam uspio dobiti tekmu. Kako da ti igraš ravnopravno s nekim kome golman brani čuda s tvoj prima smiješne golove?

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 13:17 (movie).
14 godina
offline
FIFA 20

Posto je Messi POTM hove li EA izbaciti SBC da se dobije Messi? I hoce li biti ispod 1m coinsa? Vjerovatno ne ali nada umire zadnja

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

 

Kinga nema šanse da poberem. Sve sam odradio osim ona 4 voleja. To neću odraditi do Božića. Jednostavno cijelu tekmu ne uputim jedan centaršut jer tako ne igram. 

Niti ja ne igram na ubačaje tako da tako nisam niti probavao voleje riješiti.

Jbga, ja ne pamtim tipke pa ti sad ne znam napamet reći što stišćem, ali imaš onaj nabačaj lob preko obrane ili čak kad si u 16m tako nabaciš napadaču.

Ja sam tako riješio sva 4 gola... jedan mi je baš bio atraktivan, poslao sam Sona u trk i nabacio mu lob preko obrane, uspio zaleđe izbjeći i Son iz prve opalio rasparao mrežu.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20

Nemoj pokusati pronaci kompica, jer to je nemoguce. Umjesto toga, pokusaj shvatiti istinu - nema kompica. Tada ces vidjeti da nije kompic nasao lika, nego forumas.

Matrix ima savrsen citat za ovu situaciju.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Koji kurac se dogada s fifom? Pa ja ne mogu po golu lupiti normalno. Sve usporeno i ko da po blatu trce.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
manipulator kaže...

 

 

Kinga nema šanse da poberem. Sve sam odradio osim ona 4 voleja. To neću odraditi do Božića. 

 Probaj lofted pass znaci x pa xi odma šut, taman lopta malo podignuta i broji se nekad kao volej.

15 godina
offline
FIFA 20

Gledam sada ove pretpostavke tko bi mogao biti u TOTTGS i ne vjerujem? Guraju 3 igrača reala koji je zakucan na drugo mjesto, pa guraju dva igrača spursa koji su popili doma 7 komada i isto su drugi? Izgleda da se to slaže po potrebama kartica za momčad a ne tko je stvarno bio najbolji u prvoj fazi natjecanja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 17:00 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 20

Ja sam rijesio volej tako sto sam pritiskao R3 da digne sam loptu i sutirao dok nije uspjelo,svaku gol sansu sam  to radio dok nisam rijesio. 

 

Dana odigram nekoliko tekmi u WL i skoro sve ekipe sa kojima sam igrao drze Grizmana na CM ili cak i na CDM,sve lik stize ne mozes mu pobjeci,kakav Kante i kurci palci,nisam znao sa je Grizman toliki bog

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Posto je Messi POTM hove li EA izbaciti SBC da se dobije Messi? I hoce li biti ispod 1m coinsa? Vjerovatno ne ali nada umire zadnja

 Toto Ekombe je izasel tjedan dana nakon proglasenja. Tal bi se i Messi ocekival.

 

Posto ce to bit ( ako izade) najjaca kartica ikad, plus jako dobro linkana jer je velika vecina uzela Zanettia iz futswapsa ne ocekujem koju 100icu u k-ovima jeftiniji nego gullit od proslogodisnjih ICON SBCa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Dobro je to sto bi pala cijena zlatnom onda jel bi ljudi slagali. A valjda kupiti u pon 100ak 87 rated kartica. Neka stoje zlu netrebalo 😂

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ertz111 kaže...

Ja sam rijesio volej tako sto sam pritiskao R3 da digne sam loptu i sutirao dok nije uspjelo,svaku gol sansu sam  to radio dok nisam rijesio. 

 

Dana odigram nekoliko tekmi u WL i skoro sve ekipe sa kojima sam igrao drze Grizmana na CM ili cak i na CDM,sve lik stize ne mozes mu pobjeci,kakav Kante i kurci palci,nisam znao sa je Grizman toliki bog

Imam Griezmana kao CAM ali Kante za CM ili CDM je BOG.tek njemu lopta ne prolazi ako misliš da je Griezman dobar isprobaj obojicu pa javi 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 18:17 (ZeNGe_CRO-mt).
12 godina
offline
FIFA 20

Da su Isusa stavili u objectivse a ne Tagliafica, nebi ga rijesio cim se bekaj tice Rivalsa i zabi ili asistiraj sa tim i tim. 

Je mi se gade.

 

Ova slika znaci da nista od POTM. Da ne prica. Kako je totgs teski money grab.

 

EDIT - ipak najavljen POTM Messi, 12.12.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 19:34 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Bit ce 2x 89 2x 88 2x 87 2x 86 itd... 100posto. Prodat cu sve u ned. I ulozit u kartice. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 20:21 (CroVandal).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jesam li ja ovdje jedini ludjak koji uziva u fifi? Svakoj tekmi se veselim kao malo dijete.

Danas sam posebno uzivao jer se osjetilo da igraci i lopta imaju tezinu.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 20

Imam Kante-a na CDM-u,samo mi nigdje logike da ljudi stavljaju Grizmana na cm i cdm. 

15 godina
offline
FIFA 20

Jao kakva sam budala. Odmah u 19h bacim pogled na kanea i kupim jednog za 150k a svi po 250k. Potom naletim još na njih par po 140k i sve ih markiram pa da vidim što se događa. Naravno, svi za par sekundi budu prodani a za 5 minuta kane ide bez beda za preko 200k. Mogao sam u par sekundi zaraditi parsto tisuća coinsa jer sam markirao 5 kartica što znači da nisu bile kupljene i mogao sam ih uzeti prvi. Ništa, ostao mi jedan kao utjeha. Uspio sam uhvatiti i Lewa za 300k. Ide za 360k, trenutno. Stavio sam ga na marekt  za 120k više. Možda ode preko noći a možda se vjenčam s njim. Donosim u zadnje vrijeme krive odluke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice