FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.264
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
antimadridista kaže...
CroVandal kaže...

u svim igrama najmanji ping skoro jedino fifa ima lag i delay da to nije normalno....

 Probaj NBA pa ćeš vidjet što nije normalno. FIFA je mila majka za ono. Doslovno tipke kasne po sekundu-dvije delay. I ja pitam na jednom forumu, mislim sve da je do mene greska. I kažu meni ljudi "pa to ti je normalno, tako radi NBA oduvijek, navikni se". Ja lud, dao 60 eura za igru i njima je to normalno da tipke kasne po sekundu-dvije.

 Kaj je najbolje ping je normalan. Gledam ekipu kaj ima upaljen onaj neki program kaj ti pokazuje na koji si server spojen i sve... ping ide izmedu 20-50ms. Mislim da je cak problem u tickrateu servera... koji je na 30 postavljen ako se ne varam.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

 

Ovo mi je minimalno 20-a takva situacija u 2 tjedna. Yebo ih konj mutave kanadske.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

G1! Pas ti mater koliko mi je pun kurac EA-a trenutno. 4-1, lik RQ u 60.

Vi koji zelite igrati na posjed lopte, pokusajte forsirati posjed bez sprintanja i ako su moje zadnje dvije tekme dobar benchmark, moci cete koristiti constant pressure na visokoj liniji. Prakticki moguce igrati Barcinu Tiki-Taku iz doba Guardiole.

Velike zahvale Golovinu, Ben Yedderu, Pipe Coutinhou i golmanu kojeg stvarno morate staviti na gol Ter-Stegenu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 22:35 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 FUT je sve samo ne normalan nogomet.

Ja nisam niti rekao da je fut normalan nogomet već samo da mi se kako kaže šime ne igra mortal kombat tj. taj cirkus zvani volta. Neću ga niti pokrenuti do kraja igre jer me apsolutno ne interesira. U tjednu mi se dogodi jedan dan kada fut sliči normalnom nogometu pa onda s guštom odigram par tekmi.

4 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Pozz.

Ako bi mi ko samo objasnio ove dvije slike.

Planiram da kupim bas ovaj PS.

Da li vrijedi i da sta dobijem za ovaj vaucer?

Hvala unaprije za objasnjenja.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Borba za elite... I onda u ovoj minuti dpbijem gol za poraz. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Pokusaj neces se pokajati barem ne trza neces jebavatu mozak od ludila sa futom jer se svi redom zale!Odmorices mozak
15 godina
offline
Re: FIFA 20
mirkossam kaže...
Pokusaj neces se pokajati barem ne trza neces jebavatu mozak od ludila sa futom jer se svi redom zale!Odmorices mozak

Ne mogu igrati nešto što mi je u startu glupo i neinteresantno. Skakanje 5m u zrak te tri piruete i pucanje nogom a da si okrenut na glavu me stvarno ne interesira.

13 godina
offline
Re: FIFA 20

Okruglo deseta pobjeda. Jos imam 13 za odigrat, ali do gold 3 cu i to je to.

12 godina
offline
FIFA 20

20-9. Drugi tjedan za redom G1.

 

Kad bi barem jedan i pol dan spojio bez delaya. Islo bi to elite ko iz puske. Ove zadnje 3 tekme kaj sam igral je bil nenormalan delay. Da ne pricam koja je muka probit PTB u takvim uvjetima. Uzas.

 

Son i Eriksen... Bog vas pomogo... Kakve kartice. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 0:10 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Seminho kaže...

Pozz.

Ako bi mi ko samo objasnio ove dvije slike.

Planiram da kupim bas ovaj PS.

Da li vrijedi i da sta dobijem za ovaj vaucer?

Hvala unaprije za objasnjenja.

 Nemoj kupovati novi Ps4 sada, vidi jel itko prodaje rabljeni a i fifa ce ti uskoro na popust. 2020te dolazi PS5 pa ce ti to srusiti vrijednost PS4.

A PS+ ti je prakticki propusnica za igranje vecine igrica online na playstationu.

14 godina
offline
FIFA 20

Gold 3 osiguran za dalje nemam zivaca gameplay je uzasan. Gube se utakmice protiv puno slabijih jel oni trce kroz obranu....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Probajte odigrati PES sezonu, pa se vratite na fifu. Garantiram da nitko neće spomenuti delay. Meni je to nepoznat pojam i za razliku od pesa fifa je "Lockheed Martin F35 Lightning II".

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Probajte odigrati PES sezonu, pa se vratite na fifu. Garantiram da nitko neće spomenuti delay. Meni je to nepoznat pojam i za razliku od pesa fifa je "Lockheed Martin F35 Lightning II".

 

 

 Igram ja i PES I FIFU, isto sranje samo drugo pakovanje. Samo je razlika što u pes upale torrent i to je to 

Who bolan cares
4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Hvala na odgovoru.

I da li znas sta je ova Fut 20 vch.?

To je vaucer neki za fut. Da li mi to daje EA acces da ne moram kupovati i ganjati preko racuna uplate?

6 godina
offline
Re: FIFA 20
Seminho kaže...

Hvala na odgovoru.

I da li znas sta je ova Fut 20 vch.?

To je vaucer neki za fut. Da li mi to daje EA acces da ne moram kupovati i ganjati preko racuna uplate?

 Mozda Fifa Pointsi (P2W valuta). Ali najbolje da njih pitas.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
dejan1471 kaže...
TheMaverick kaže...

Probajte odigrati PES sezonu, pa se vratite na fifu. Garantiram da nitko neće spomenuti delay. Meni je to nepoznat pojam i za razliku od pesa fifa je "Lockheed Martin F35 Lightning II".

 

 

 Igram ja i PES I FIFU, isto sranje samo drugo pakovanje. Samo je razlika što u pes upale torrent i to je to 

 

Moje iskustovo se temelji na ps4 platformi, na koju samo pobjegao u 11. mjesecu 2016.g., jer nisam više mogao trpjeti silovanje cheatera na pc-u. 

The Commissioner of Football
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kane ili Lacazette?  Jebote cijene nekih igrača su drastično pale, eto npr g.Jesusa možete sad kupi za 4000 coinsa, a za te pare je stvarno dobar. Kane ispod 30k Lacazete se da naći po 40-tak tisuća.pa prošli tjedan je npr bio cca 80k.

Courtuis na golu mi je preodličan za 20k koliko me košta.

packovi su sranje nisam dobio ništa vrijedno spomena eto u cca 10 paketa najbolji igrač Matić 

Vardy mi je nikakav iskreno više volim brze i agilnije igrače tipa Rashford koji nemilice trpa i vidim da je i njemu cijena drastično pala da se nabavit za cca 25k.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Uzmi Lacazette sa Hunterom. Kane je odlican finisher ali je prespor za ovu Fifu. Lucas ti je isto dobar sa Hunterom ili Finisherom.

Odigrao 5 tekmi rivala valjda jos nabrijan od WL pojeo sam protivnike nema delaya gameplay odlican. Agureo radi ponovno ball roll kako treba i zabija skoro sve sto treba. Da mi je Scream Aguero i Son u napadu kakav bi to ubojiti par bio. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ma i ja sam razmišljao o Lacazettu jer je dosta brži a to mi je stvarno bitno jer mrzim spore i trome igrače.

cijena mu se jebote prepolovila u par dana,sad mi je prilika ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Kane ili Lacazette?  Jebote cijene nekih igrača su drastično pale, eto npr g.Jesusa možete sad kupi za 4000 coinsa, a za te pare je stvarno dobar. Kane ispod 30k Lacazete se da naći po 40-tak tisuća.pa prošli tjedan je npr bio cca 80k.

Courtuis na golu mi je preodličan za 20k koliko me košta.

packovi su sranje nisam dobio ništa vrijedno spomena eto u cca 10 paketa najbolji igrač Matić 

Vardy mi je nikakav iskreno više volim brze i agilnije igrače tipa Rashford koji nemilice trpa i vidim da je i njemu cijena drastično pala da se nabavit za cca 25k.

 

 Vidis, to je ono kaj je relativno ok ove godine. Cijene brzo "kolabiraju" pa oni koji su stedise vec sad mogu imat bolesne ekipe i bez nekakvog pack lucka. Ja sam prvo na ekipi švaba popusil jedno 150k kroz 2tj... Sad pusim na ovoj ekipi kaj imam al ne nest pretjerano.

Trenutacno sjedim na 600k coinsa + 50k od G1 + kaj od nagrada uleti. Za koga skupljam? Nemam pojma. Mozda Messi za RW umjesto dembelea. Od ikona, potrudit cu se skupit za Ballacka da izvadim Vidala van. Kante uleti umjesto Sissoka... Ima jos dosta mjesta za upgrade.

 

EDIT: Radilo u pozadini. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 10:58 (SimeKZ).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jedan mali dobronamjerni prijedlog.

 

Ako netko hoce dobar ucinak Alissona na golu, neka mu nakaci chem. styles "WALL" i proba.

 

Osobno sam i vise nego prezadovoljan kako brani, te imam onaj dojam kako se radi o No. 1 vrataru.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Jedan mali dobronamjerni prijedlog.

 

Ako netko hoce dobar ucinak Alissona na golu, neka mu nakaci chem. styles "WALL" i proba.

 

Osobno sam i vise nego prezadovoljan kako brani, te imam onaj dojam kako se radi o No. 1 vrataru.

 

 

 Da ih je 16 na golu... Kad Timo Werner skace a moj Neuer gleda i stoji na 1m od crte,tu pomoci nema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Kane ili Lacazette?  Jebote cijene nekih igrača su drastično pale, eto npr g.Jesusa možete sad kupi za 4000 coinsa, a za te pare je stvarno dobar. Kane ispod 30k Lacazete se da naći po 40-tak tisuća.pa prošli tjedan je npr bio cca 80k.

Courtuis na golu mi je preodličan za 20k koliko me košta.

packovi su sranje nisam dobio ništa vrijedno spomena eto u cca 10 paketa najbolji igrač Matić 

Vardy mi je nikakav iskreno više volim brze i agilnije igrače tipa Rashford koji nemilice trpa i vidim da je i njemu cijena drastično pala da se nabavit za cca 25k.

 

 Vidis, to je ono kaj je relativno ok ove godine. Cijene brzo "kolabiraju" pa oni koji su stedise vec sad mogu imat bolesne ekipe i bez nekakvog pack lucka. Ja sam prvo na ekipi švaba popusil jedno 150k kroz 2tj... Sad pusim na ovoj ekipi kaj imam al ne nest pretjerano.

Trenutacno sjedim na 600k coinsa + 50k od G1 + kaj od nagrada uleti. Za koga skupljam? Nemam pojma. Mozda Messi za RW umjesto dembelea. Od ikona, potrudit cu se skupit za Ballacka da izvadim Vidala van. Kante uleti umjesto Sissoka... Ima jos dosta mjesta za upgrade.

 

EDIT: Radilo u pozadini. 

 Kante je jedna od boljih kartica kaj sam ikad imao,čudo je frajer uzima lopte ko lud,trči vrzo,dobro puca ma strašan igrač.

znači imam 50k za potosit i ne pada mi na pamet ga prodat za pol milje koliko vrijedi mada mogu promjenit prakticki pol momčadi za njega ali iednoatavno ga nedam :)

neznma kaj je s tim cijenama ali sad bi možda bilo dobro uzet par tih kaj im je dosta pala cijena jebote npr Rashford je cca 20k nikad jeftiniji, a za te pare mislim

da je definitvno najbolji st kaj se da uzet pa frajer mi ima eto u odigranih cca 70 tekmi jedno 85-90 golova i jedno 40-tak assista

14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ter Stegen i Van der Sar su najbolji probao sam sve top golmane po mom misljenu ova 2 cuda brane ali golmana treba zadnje kupiti jel i Kepa brani sve kad te skripta mazi. Odlucio sam da necu dirati market do Cet. Da vidim hoce li se poboljsati Pack luck moguce da me to koci.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zašto baš do četvrtka?kaj se nekaj tad dešava?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ja sam maloprije kupio Rashforda za 18000. Iz čiste znatiželje da vidim da li je toliko dobar. Igrača imam hrpetinu za prodat koji vrijede solidnu lovu, tak da me ne brine uopće što trenutno nemam love, a i s timom koji imam, iskreno ništ mi specijalno ni ne fali. Ganjam samo čim dođu swap dealsi da skupim za Rio Ferdinanda i to je to, lagano onda samo isprobavat igrače po pozicijama. Sinoć sam kupio još 2 bundesliga igrača da mogu odigrat ovaj zadatak za Mbabea, falio mi rm i jedan cb, uzeo bellarabia i hernandeza, odlični obadvojica, a dobio ih za siću. U špici werner i poulsen, krila coman i bellarabi, ništa lošiji napad od napada s kojim igram inače svaki dan - jesus/kane-vardy/zaha-sane-willian. Štoviše, werner je i u ovoj fifi ko i lani, gol mašina, 23 tekme 26 golova.

Živo me zanima sad kad riješim ovaj zadatak sa švabama, vratim se na regularnu momčad, hoće li uopće biti razlike s rashfordom u odnosu na ovu 4icu koji trpaju nemilice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Ter Stegen i Van der Sar su najbolji probao sam sve top golmane po mom misljenu ova 2 cuda brane ali golmana treba zadnje kupiti jel i Kepa brani sve kad te skripta mazi. Odlucio sam da necu dirati market do Cet. Da vidim hoce li se poboljsati Pack luck moguce da me to koci.

 

DA, ali onaj mali Tekkz osvoji kup s Alissonom na golu. 

 

Ne kazem da nisi upravu, niti sam htio pokrenuti raspravu tko je bolji. Samo sam dao prijedlog za bolji ucinak.

 

 

The Commissioner of Football
14 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Zašto baš do četvrtka?kaj se nekaj tad dešava?

 Dolaze nagrade od Rivala i WL odnosno paketi. Mozda nesto pomogne ako neotvaram pakete i ne diram market. Otkada dam poceo vise trejdati nedobivam vise nista. Prosle godine dok sam visio na marketu stalno nista nisam dobio onda prestao komplet igrat na 1 mj. Prva kartica sto sam dobio nakon 1mj. 94 rated Van dijk. I onda me sralo svaki.2. 3. paket sam dobio nesto. Sto se golmana tice svatko ima svog favorita meni je prosle godine branio courtuis dok nisam dobio totts alissona ostali mi nisu valjali. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Ja sam maloprije kupio Rashforda za 18000. Iz čiste znatiželje da vidim da li je toliko dobar. Igrača imam hrpetinu za prodat koji vrijede solidnu lovu, tak da me ne brine uopće što trenutno nemam love, a i s timom koji imam, iskreno ništ mi specijalno ni ne fali. Ganjam samo čim dođu swap dealsi da skupim za Rio Ferdinanda i to je to, lagano onda samo isprobavat igrače po pozicijama. Sinoć sam kupio još 2 bundesliga igrača da mogu odigrat ovaj zadatak za Mbabea, falio mi rm i jedan cb, uzeo bellarabia i hernandeza, odlični obadvojica, a dobio ih za siću. U špici werner i poulsen, krila coman i bellarabi, ništa lošiji napad od napada s kojim igram inače svaki dan - jesus/kane-vardy/zaha-sane-willian. Štoviše, werner je i u ovoj fifi ko i lani, gol mašina, 23 tekme 26 golova.

Živo me zanima sad kad riješim ovaj zadatak sa švabama, vratim se na regularnu momčad, hoće li uopće biti razlike s rashfordom u odnosu na ovu 4icu koji trpaju nemilice.

 Uu rashford za 18k je brutalna kupovina budeš vidio ma frajer brz,jak,agilan i super puca.

werner je top igrač ali nisam ga još uspio probat jer ne igram sa švabima ali ako se odlučim promjenit malo

momčad werner je must have! Čim vidim u rivalsima da ga protivnik ima lud sam jer frajer non stop radi đumbus u obrani predobro su ga složili.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice