FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.785
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
jopis kaže...

Eee taaaako!! Sad bi Lenglet mogao na burzu.

 

 U jebote si ga složio ili je pao.top!

 Složio. Koliko god je igra pederski naštelana da te jebe dok igraš sa objective based momčadima, izgurat ću do kraja sve pa uzet još nekog za ostatak tokena. A onda idem u rasprodaju lagano, trenutno sam na 750 igrača u klubu. U fazi sam da ne znam ko bi mi igrao u napadu i vezi koliko ih dobrih imam.

 Pa pokazi sto imas! Mozda mozemo podjeliti kakav savjet :)

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kojim danom dolaze novi season objectives?sve sam riješio osim

ivon swapa koje ne mislim riješavat jer ovak sa svojom prvom momčadi znam dobit slom živaca kamoli da se još jebem s onim žnj igračima.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
jopis kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
jopis kaže...

Eee taaaako!! Sad bi Lenglet mogao na burzu.

 

 U jebote si ga složio ili je pao.top!

 Složio. Koliko god je igra pederski naštelana da te jebe dok igraš sa objective based momčadima, izgurat ću do kraja sve pa uzet još nekog za ostatak tokena. A onda idem u rasprodaju lagano, trenutno sam na 750 igrača u klubu. U fazi sam da ne znam ko bi mi igrao u napadu i vezi koliko ih dobrih imam.

 Pa pokazi sto imas! Mozda mozemo podjeliti kakav savjet :)

 Šta te zanima? Rashford, plavi Vardy, H.Kane, Bakambu, G.Jesus, obični Vardy, Werner, Sane, D.Costa, crni Zaha, Dybala, itd. itd., svi su na cca tekma gol ili asistencija.

Evo ti ss-ovi od onih 'glavnijih' u ekipi. 90% je tradeable, ovi šareni kojekakvi iz sbc-ova su unt.

 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
sexytoiletpaper kaže...
jopis kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
jopis kaže...

Eee taaaako!! Sad bi Lenglet mogao na burzu.

 

 U jebote si ga složio ili je pao.top!

 Složio. Koliko god je igra pederski naštelana da te jebe dok igraš sa objective based momčadima, izgurat ću do kraja sve pa uzet još nekog za ostatak tokena. A onda idem u rasprodaju lagano, trenutno sam na 750 igrača u klubu. U fazi sam da ne znam ko bi mi igrao u napadu i vezi koliko ih dobrih imam.

 Pa pokazi sto imas! Mozda mozemo podjeliti kakav savjet :)

 Šta te zanima? Rashford, plavi Vardy, H.Kane, Bakambu, G.Jesus, obični Vardy, Werner, Sane, D.Costa, crni Zaha, Dybala, itd. itd., svi su na cca tekma gol ili asistencija.

Evo ti ss-ovi od onih 'glavnijih' u ekipi. 90% je tradeable, ovi šareni kojekakvi iz sbc-ova su unt.

 

 Politana bez problema koristis kao ST i frajer je bog na toj poziciji. Brz, agilan, fantastican sut i dodaje ko blesav. Stavis mu Deadeye i imas besplatnog mini-Messia.

Ja npr slazem nesto ovog tipa https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/144838 za fitness squad. Mbabua ce ti biti zajebano ubaciti bilogdje ako nemas barem Akanjia ili dvije ikone da ga stavis na 10chem ali mislim da ce lik i na 7 biti vrhunski.

Ali u svakom slucaju, Politano je zvijer.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 11:00 (sexytoiletpaper).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Šta te zanima? Rashford, plavi Vardy, H.Kane, Bakambu, G.Jesus, obični Vardy, Werner, Sane, D.Costa, crni Zaha, Dybala, itd. itd., svi su na cca tekma gol ili asistencija.

Evo ti ss-ovi od onih 'glavnijih' u ekipi. 90% je tradeable, ovi šareni kojekakvi iz sbc-ova su unt.

 

 Evo, tipa slozis ovo https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/144878

I onda u igri prebacis u https://www.futwiz.com/en/fifa20/squad/144880 ako igras 4231.

15 godina
offline
Re: FIFA 20

Igram inače 41212, 99% vremena. Navikao sam na 2 st-a, a volim široko igrat.

Mbabu nema potrebe, Semedo je tu, nije mi se ovaj pokazao ništa bolji. A i Robertson vs Marcelo, Marcelo mi je bolji i zbog chema i zbog same igre, preko 150 tekmi s njim, problem su samo sterling i još jedno, dva krila, koji su iznimno brzi, sa svima ostalima se nosi bez ikakvih problema.

Zato sam i pokupovao dosta igrača, upravo da probam odigrat s raznim ekipama, pl, serie a, la liga, itd., da vidim koji mi više pašu i koliko su neki samo razvikani.

Tnx on tips, sve ja to probam s vremenom.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ajd neki prijedlozi ili ti ga nagadanja danasnjeg TOTW?!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Eto ja vise neznam igrat glupo smece jedno. Dominiram stalno svi udarci su manje bili unutar 16m ciste prilike. Prodat cu Kante a i De Bruynea zbog BF onda cu imat oko milju coinsa. Ali iskreno sve mi se manje igra ovako strgano da nemogu zabiti ciste a dobijam sa 20m golove.

Stari, ja danas liku doslovce idem 8 puta sam na golmana. Ili golman obrani ili promašim cijeli gol. Lik cijelu tekmu nije puknuo po golu. Samo se vrti u krug sa svakim igračem koji ima loptu. Tako se vrti u mojih 16m, ja stojim i gledam ga i jedino držim lijevi analog ako slučajno nekuda krene da ga markiram. Lik u tom okretanju dotakne mog igrača, oba i dalje stoje, on i dalje ima loptu i sudac svira penal. Zabije iz penala i završi 1-0 iz tog jedinog njegovog udarca. Ponovo sam počeo divljati a bez razloga jer je ovo jebeno smeće od igre. Danas sam u svim tekmama izašao bar 30 puta ispred golmana i ne znam jesam li zabio 3 gola. Imam gori prosjek od rebića.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ja sam primjetio ako igram 2 dana, i onda 2 dana nista.. da bolje igram, da pucam ih 2 dana s gola na gol usla bi, u ove druge dane pucam sa 5M i on pogodi precku, ili njegov golman iz lezeceg polozaja brani, znaci ne shvatljivo. I tako igram od proslog tjedna, 2 dana igram, 2 ne.. probajte, mozda mene to malo laze, ali ako vi probate onda cemo znati
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Ekipa, bez uvrede ali gori ste od ekipe koja je uvjerena da je ulje majcine dusice valjani lijek protiv raka.

Ponekad imas dobar dan, ponekada igras lose. Ponekad imas srece, ponekad te nece pa nece. Sto god radis u zivotu, koju god igru igras. Dajte malo samokritike radije nego kriviti skripte, DDA, kanadane ili Marka iz Siska.

 
4 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Ekipa, bez uvrede ali gori ste od ekipe koja je uvjerena da je ulje majcine dusice valjani lijek protiv raka.

Ponekad imas dobar dan, ponekada igras lose. Ponekad imas srece, ponekad te nece pa nece. Sto god radis u zivotu, koju god igru igras. Dajte malo samokritike radije nego kriviti skripte, DDA, kanadane ili Marka iz Siska.

 Igrao sam overwatch, cs go, cod jos za vrijeme xfirea i nikad nisam okrivio igru za svoju losu igru tocno sam znao gdje sam gresku napravio i kako da se poboljsam. Svaki komentar protiv fife koji sam rekao je opravdan jer igra nije dobro programirana serveri su im u kurcu, lopta prolazi kroz stopala igraca, hrpu odbijanaca se desava i promasuju se prazni golovi. Sve je to tako iritantno jer se desavaju situacije koje se nikada ne bi trebale desiti samo zato jer je igra strgana a ne zato jer sam ja napravio nesto lose. Ja napravim dobar tackle lopta se vrati protivniku, pucam po praznom golu pogodim staticu to je previse iritantno i nenormalno da bi se sutilo o tome

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Ekipa, bez uvrede ali gori ste od ekipe koja je uvjerena da je ulje majcine dusice valjani lijek protiv raka.

Ponekad imas dobar dan, ponekada igras lose. Ponekad imas srece, ponekad te nece pa nece. Sto god radis u zivotu, koju god igru igras. Dajte malo samokritike radije nego kriviti skripte, DDA, kanadane ili Marka iz Siska.

 Inace bih te istog trena sterao u kurac, al necu, prvo cu argumentirati tekmom upravo odigranom a tek onda cu dalje... 

 

Znaci igramo 2:0 vodim na poluvremenu lik ima 0 udaraca i 75% passing. Znaci nemamo sta pricat. I krene drugo poluvrijeme i jedina moja greska je sto sam zabio 3 gol. U 66' sam zabio za 3:0 i u tom trenutku vise loptu nisam mogao normalno dodati. U 69' primam prvi gol i 3:3 zavrsi tekma. Nikvi pressing nisam imao upaljeni ni nista, a igraci mrtvi zadnjih 10 minuta a decki svi redom 85+ stamine. I dobro stavim ja svjeze igrace unutra i likovi stoje na mjestu dok je on napadao. Jebeno stoje! Oznacim ga i pokrijem s njim prostor i u meduvremenu oznacim drugog igraca i ovaj moj s kojim sam pokrio prostor stoji i lopta prolazi 2mm pokraj njegove noge ali on stoji. Pa kako pobogu? Sta se ipak desilo da ja odjednom nakon 3. Gola pocnem losije igrati? Gdje da trazim gresku? Ako sam postigao 3 gola na te iste "greske"? Glupi su mi ti naleti dobre volje nakon par dobiveih tekmi.

Igraci su mu treperili ko bozicne lampice kako su bili potroseni al su svejedno trcali vise nego moji koji ne bi smjeli biti istroseni ali su bili. Covjek nije do 69 minute spojio pas, da bi nakon 3. Gola odjednom sve prolazilo pokraj igraca. Dokle se takve stvari dogadaju niko me nece uvjeriti da trazim greske, niti cu ih traziti u sebi. 

 

Ako mi ne vjerujes da je to moguce odigraj prvo jednu tekmu SB-a na najtezoj razini i onda si stavi nakon tog na najlaksu i to se zove dificulty adjustment. E sad kad ti igra poglupi i potupi igrace nakon 66' tad dobijemo na dinamici. I tad se desavaju cuda veca od onih u medugorju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 16:28 (cicek).
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Bas tako u FPS igrama sam nakon mjesec dana igranja uvijek pri vrhu u listama i znam ako sam losiji zasto ovo jednostavno nema smisla da si bolji i gubis. Kupis jace igrace i dalje nemozes zabiti. Onda 3 tekme kasnije i ono sto netreba ulazi. Kad sam igrao cs go uvijek si znao kako igras i sto te ceka u igri nekad je lag znao zezat ali rijetko. Opet se znalo u cemu je problem sad neznas jel skripta jel server ili si los. Zadnjih tjedan dana i igram manje u wl sam odigrao 5 tekmi. Rivali mi idu na jetru isto jedino igram SB zbog icon swap a. I mislim da cu igrat samo par tekmi tjedno iz gusta i mrdat po aplikaciji na mobu. Igru popraviti nece kao sto nisu ni fifu 19

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 16:32 (CroVandal).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja danas cijeli dan ne mogu dobiti tekmu. Medeni mjesec je zavrsio.

 

Mislim ono..., boli me kurac, jer ne dam ovu ekipu oko Luke i Balea, pa makar pusio sve redom.

 

Ovo nema smisla natjecateljski igrati i sto prije to shvatimo bit cemo sretniji i kad pusimo.

 

Danas sam imao jednu tekmu u kojoj se citavih 90. min. lopta odbijala protivniku. Bas sam pratio. U toj tekmi sam sam sebi dao 3 gola, ono kad ga EA gura, da ga i ja malo poguram.

 

Nemojte ovo shvatiti kao kukanje, jer ovdje se radi o tome da sam usao u onaj EA period kada vecina nas izgubi zivce.

 

Mene ove sezone jebati nece, jer kad EA daje, dat cu i ja malo od sebe i nekome uljepsati dan, ali nikad necu rage quitati.

 

200+ tekmi i samo sam jednu quitao jer mi se probudila beba.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
 Oznacim ga i pokrijem s njim prostor i u meduvremenu oznacim drugog igraca i ovaj moj s kojim sam pokrio prostor stoji i lopta prolazi 2mm pokraj njegove noge ali on stoji. Pa kako pobogu?

Ovo s dodavanjem mi posebno ide na kurac, a to je prvi pokazatelj na čijoj je strani igra.

Zato ja odmah na početku znam tutnut jednu loptu po sredini baš da vidim hoće li ju protivnik presijeći ili ne.

Ako ju presiječe, onda sam najebo, a ako ne onda je on :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

200+ tekmi i samo sam jednu quitao jer mi se probudila beba.

 

 

 

 

Ja kvitam često jer imam traume još od FIFE 19, a to što radim nije dobro jer kvitanjem se ne postiže ništa nego trenutna sadisfakcija.

Isto kao u vikend ligi, ako kvitaš tebi ostaju ELO bodovi i opet ćeš dobiti pajsera i igra će te zakidati.

Znam to sve, ali je jače od mene kad dobijem glup gol da stisnem ALT+TAB - makar sam taj trenutak malo mirniji.

Nije rijetkost da kvitam dok je čak i neriješen rezultat, a nekoliko puta sam kvitao i kad sam vodio.

Čim ja vidim da moja dodavanja ne rade kako treba, znam koliko je sati.

Onda kad mi obrani ili promašm 2-3 mrtvaca sa 10m - game over - nemam volje više tu partiju igrati.

Mada, jako često se događa, samo ja nemam živaca to dočekati, ali ponekad dočekam, da prvo poluvrijeme ne mogu ništa, a drugo gazim ili obrnuto.

Znači tijekom partije se znaju okretat momentumi koji strašno utječu na obojicu igrača.

 

Što se zamjene ekipa tiče... mislim da postoji u tome nešto jer to znam kad god dovedem novog igrača u klub, taj ispočetka bude lud k'o šiba.

Sjećaš se kako sam Sona hvalio par dana, nisam se mogao načudit što taj sve može pogodit.

E sad, nakon nekog vremena, ta kartica se udomaćila u klubu i više nije ni sjena one kartice s početka priče.

Još uvijek je to odlična kartica, ali više ni s njom nisam siguran da ću pospremiti s par metara kao ispočetka.

 

Što se momentuma tiče, kod mene radi kao u bivšoj Jugi, na parne i neprarne dane :)

Jedan dan praktički ne mogu izgubit, a drugi gubim sve - bez obzira kakav je protivnik s druge strane.

A nakon toliko godina FIFE već po prvih par dodavanja protivnika točno znam da li je dobar ili nije i onda kad vidim da me pajser trpa ni kriv ni dužan jednostavno moram stisnuti ALT+TAB :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Ja sam primjetio ako igram 2 dana, i onda 2 dana nista.. da bolje igram, da pucam ih 2 dana s gola na gol usla bi, u ove druge dane pucam sa 5M i on pogodi precku, ili njegov golman iz lezeceg polozaja brani, znaci ne shvatljivo. I tako igram od proslog tjedna, 2 dana igram, 2 ne.. probajte, mozda mene to malo laze, ali ako vi probate onda cemo znati

 Opcenito kad uzmes pauzu lakse igras, jer ovu sotonu od igre ne mozes igrat nadrkan jer tek onda ne shvacas kako glupe greske radit. Samo je problem uz delay i sve gluposti ostat smiren i igrat bez da maznes sakom monitor.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ovo s dodavanjem mi posebno ide na kurac, a to je prvi pokazatelj na čijoj je strani igra.

Zato ja odmah na početku znam tutnut jednu loptu po sredini baš da vidim hoće li ju protivnik presijeći ili ne.

Ako ju presiječe, onda sam najebo, a ako ne onda je on :)

Danas sam opet onaj stari igrač koji vrišti kao da ga kolju dok igra. Skoro dvije godine pokušavam i igram sa smiješkom no danas jednostavno nisam mogao izdržati. Povedem 2-0 i kraj. Imam tri zicera nakon toga i pogodim tri stative. Halo? Lik iz okreta smanji na 2-1. Potom mu utrpam gol da bi on krenio s centra i opizdio s 20 m i zabio za 3-2. Zadnjih 20 minuta pakao. Nekako se obranim, malo mi igra pomogne pa i on fula nemoguće i onda u 91 minuti zabijam za 4-2 i olakšanje. No sve je trebalo biti drukčije da nisam gađao tri puta za redom u mrtvim šansama stative. Sljedeću tekmu strgam lika no ne mogu zabiti. Sve ide opet u stativu ili u golmana.

 

Na centru hoću dodati svom igraču i lik ispruži nogu i lopta mu se od noge odbije prema mome golu gdje po sredini stoji njegov igrač naravno nečuvan i lik zabije. Znači od njegove noge na njegovoj polovci terena u krugu lopta se odbije 30m njegovom suigraču u mrtvaca ispred mog gola? Kako da se od toga obranim? Meni tlak na 200. Uglavnom, uspio sam sa SIF Lewom dva puta s pet metara pucati pored i preko gola a lik sve što je mogao strpao je u moj gol. Evo statistike kako su danas meni izgledale gotovo sve tekme. Ja dominiram, stvaram prilike i promašujem a obrana jednostavno u nekim periodima tekme nestane da bih primio gol. To kako su se lopte uvijek iznova odbijale protivniku nako što mu je oduzmem je strašno. Da ne pričam kako uzmem loptu i onda mi igrač ne može ovladati loptom već je ekspresno gubi i lik je ponovno osvaja.

 

Baš frustracija jer osjetiš da nisi lošiji a da si nemoćan. Onda dođe tekma gdje sve ide na moj mlin. Lik mi je ziher 7 puta izašao pred neuera i svih 7 puta je pucao u njega? S obzirom da je lik sasvim ok igrač malo mi to smrdi, pogotovo jer sam mu je iz dva udarca zabio dva gola. Znači ova igra je nešto najnepoštenije i najprljavije što sam ja u životu vidio. Nije mi jasno kako im nije neugodno ovakvo govno ponuditi toliko velikoj igračkoj zajednici. Sramota. Znači, mogao sam fotkati svaku tekmu i svaka fotka bi bila ista što se statistike tiče. Razlika bi bila samo u tome što sam neke tekme dobio.

14 godina
offline
FIFA 20

Sto je najbolje svejedno koji team imas manje vise jos bolje ako imas slabiji jel onda lakse ulaze golovi i tvoj golman sve skida. Ovo za igrace je svakako istina POTM Auba kad sam ga slozio imao je u 20 tekmi preko 60golova i onda lagano se to izjednacilo slicna stvar sa aguerom prije je zakucavao svaku cistu ali to stane nakon nekog vremena. Danas dodem pred golmana i razmisljam koji sut da sad pucam jel vise mi nista neulazi. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Ekipa, bez uvrede ali gori ste od ekipe koja je uvjerena da je ulje majcine dusice valjani lijek protiv raka.

Ponekad imas dobar dan, ponekada igras lose. Ponekad imas srece, ponekad te nece pa nece. Sto god radis u zivotu, koju god igru igras. Dajte malo samokritike radije nego kriviti skripte, DDA, kanadane ili Marka iz Siska.

 Udem u BF 5... Standardna medic oprema. Sten, 3x smoke, inci. Grenade. Ako pucam u nekog sa 50m i sprenin 5 do 7 metaka on pada. Ako pucam u nekog sa 20m, 3 do 4 metka on pada. Kad god i gdje god bio uvijek je isto.

 

Udem u GT Sport. Uzimam standardno dobsr R8 LMS. Naucen na auto, znam kak se ponasa u kojin trenucima, znam stazu. Budem prvi za dalekih 20s ispred drugog. U mojoj trenutnoj klasi me samo gadni penalty ili incident moze izbacit iz top 5.

 

Udem u FIFAu. Moja rkipa sa kojom imam 100+. Ulazim u tekmu, vidim lik degenrik sa drop back. Reko u redu. Pas igra, ulazim u 16m, fake shot sa sonom, dolazim na 7-8m od gola. Golman brani. Tako po par situacija. Odjednom voda na njegov mlin. Branim se, jockey i citam igru... Procitam prvi pas, bam kroz noge Kantea prode lopta. Ta ista lopta ide kraj Sissoka sa kojim pokusavam pric lopti ali ne mogu, lopta ima force field. Lik udari first time sa Griezmanom i to desnom nogom... Sprrma u gol. Gubim tekmu 1-0 iz njegova 3 udarca naspram mojih 15.

 

Na moje oci me nest jebe. Jel igra, delay ili nesto drugo... Al nesto je. Ako sam u ostalim igrama konzistentan u svojem ranku igranja. Zasto ovdje ne mogu bit? Koji je problem? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Pisalo je Flasback Paulinho.... A lika nema. Kakva firma. Jebem im majku nesposobnu u usta.

 

Edit: lik u objectivsima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 19:08 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ekipa, bez uvrede ali gori ste od ekipe koja je uvjerena da je ulje majcine dusice valjani lijek protiv raka.

Ponekad imas dobar dan, ponekada igras lose. Ponekad imas srece, ponekad te nece pa nece. Sto god radis u zivotu, koju god igru igras. Dajte malo samokritike radije nego kriviti skripte, DDA, kanadane ili Marka iz Siska.

 Igrao sam overwatch, cs go, cod jos za vrijeme xfirea i nikad nisam okrivio igru za svoju losu igru tocno sam znao gdje sam gresku napravio i kako da se poboljsam. Svaki komentar protiv fife koji sam rekao je opravdan jer igra nije dobro programirana serveri su im u kurcu, lopta prolazi kroz stopala igraca, hrpu odbijanaca se desava i promasuju se prazni golovi. Sve je to tako iritantno jer se desavaju situacije koje se nikada ne bi trebale desiti samo zato jer je igra strgana a ne zato jer sam ja napravio nesto lose. Ja napravim dobar tackle lopta se vrati protivniku, pucam po praznom golu pogodim staticu to je previse iritantno i nenormalno da bi se sutilo o tome

 Je, jebes ga, ponekad nemas srece i mos ga jebat. 

U Overwatchu se dogodi da Reinhardt taman spusti stit dok Hanzo random spamma strijele, poberes u glavu i mos ga jebat, nije skill, sreca je. Isto tako i Doomfist, isto tako i Widow, Tracer sa Pulse bombama takoder zna biti suluda kolicina srece. Da ne pricamo o tome da u OW imas hrpu ekipe koja je ili teski debil ili ne igra kako treba i mos ga jebat. CSGO je pak isto igra puna glitcheva, je da ih Valve rjesava cim prije, ali ima cheatera kolko ljudi u RH.

Na drugu ruku, obe igre barem nisu P2W i tvoj skill ima veci utjecaj nego cesto u fifi.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ekipa, bez uvrede ali gori ste od ekipe koja je uvjerena da je ulje majcine dusice valjani lijek protiv raka.

Ponekad imas dobar dan, ponekada igras lose. Ponekad imas srece, ponekad te nece pa nece. Sto god radis u zivotu, koju god igru igras. Dajte malo samokritike radije nego kriviti skripte, DDA, kanadane ili Marka iz Siska.

 Inace bih te istog trena sterao u kurac, al necu, prvo cu argumentirati tekmom upravo odigranom a tek onda cu dalje... 

 

Znaci igramo 2:0 vodim na poluvremenu lik ima 0 udaraca i 75% passing. Znaci nemamo sta pricat. I krene drugo poluvrijeme i jedina moja greska je sto sam zabio 3 gol. U 66' sam zabio za 3:0 i u tom trenutku vise loptu nisam mogao normalno dodati. U 69' primam prvi gol i 3:3 zavrsi tekma. Nikvi pressing nisam imao upaljeni ni nista, a igraci mrtvi zadnjih 10 minuta a decki svi redom 85+ stamine. I dobro stavim ja svjeze igrace unutra i likovi stoje na mjestu dok je on napadao. Jebeno stoje! Oznacim ga i pokrijem s njim prostor i u meduvremenu oznacim drugog igraca i ovaj moj s kojim sam pokrio prostor stoji i lopta prolazi 2mm pokraj njegove noge ali on stoji. Pa kako pobogu? Sta se ipak desilo da ja odjednom nakon 3. Gola pocnem losije igrati? Gdje da trazim gresku? Ako sam postigao 3 gola na te iste "greske"? Glupi su mi ti naleti dobre volje nakon par dobiveih tekmi.

Igraci su mu treperili ko bozicne lampice kako su bili potroseni al su svejedno trcali vise nego moji koji ne bi smjeli biti istroseni ali su bili. Covjek nije do 69 minute spojio pas, da bi nakon 3. Gola odjednom sve prolazilo pokraj igraca. Dokle se takve stvari dogadaju niko me nece uvjeriti da trazim greske, niti cu ih traziti u sebi. 

 

Ako mi ne vjerujes da je to moguce odigraj prvo jednu tekmu SB-a na najtezoj razini i onda si stavi nakon tog na najlaksu i to se zove dificulty adjustment. E sad kad ti igra poglupi i potupi igrace nakon 66' tad dobijemo na dinamici. I tad se desavaju cuda veca od onih u medugorju.

 Cicek, vec si barem 5 puta igru deinstalirao do sada. Da, jebes ga, dogodi se to da ne mozes naci zadnje dodavanje, dogodi se da protivnik nade. Ne znam koga sam vec trazio da nasnimi utakmicu ili dvije, bacimo ovdje pogled, moze ti sime nesto predloziti, mogu ja, moze ti predloziti nesto lik koji je usao u Elite rankove. Ne kosta te nista, mozda ti netko kaze nesto pametno.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Sto se ovo desava na konzoli? Malo malo, igra zastane, pa odjednom ubrza. Maloprije krecem s centra u drugo poluvrijeme, stisnem X, igra zastane, te odjednom ubrza i moj vratar pospremi sam sebi gol.

 

Poslije zadnjeg updatea, ovo mi se desava sve ucestalije, a danas je katastrofa.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 19:19 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ako ti se tp dogada, onda je do tvog neta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Da samo sa svoje strane zakljucim temu DDA. Nema rasprave da je igra sjebana. Balans ne postoji, igra cesto zna biti toksicna, serveri su u vecem kurcu nego Movie-vo srce. Ali je svaka igra takva, svaka ima neki svoj problem.

E sad, ako hocete igrati ozbiljno i zelite biti najbolji, onda lijepo novce u igru kako EA trazi, igrati metu i vjezbati svaki dan. Ako necete igrati ozbiljno onda sjednite na miru, prihvatite da ce ponekad kakav glitch sjebat vas, da ce ponekad kakav glitch sjebati protivnika, stat sa frustracijama jer vam samo jebeno skode i kada kuzite da ste poceli pizditi, alt+f4 ili playstation home - power off.

A u meduvremenu, dajte u tu bug ligu da mozemo igrati ko ljudi bez mutavog drop back + kontri i -3 deptha. https://www.toornament.com/en_GB/tournaments/3031649726770159616/information

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Veliko hvala Simi na savjetima za tim dosta sam se poboljsao iako i dalje nekad igra ne dopusta da pobjedim. Uzeo sam Ballacka iz icon swapsa, stavio mu shadow i lik dominira u sredini uz Fabinha. Sad me samo zanima sto je s onim da je bolje packove otvarati u neko vrijeme kad vecina igraca ne otvara posto je i o tome bilo govora. 

Leo
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
Jel bude na akciji na ps4 store?
Koliko kuna se treba izdvojiti?
(Uzeo bi rodijaku,ne bih fizičku kopiju)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
Jel bude na akciji na ps4 store?
Koliko kuna se treba izdvojiti?
(Uzeo bi rodijaku,ne bih fizičku kopiju)
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ako ti se tp dogada, onda je do tvog neta. 

 

tp?

 

Majku im jebem, do zadnjeg updatea, igra mi nije nikad stucnula. Ni sam nisam mogao vjerovati da je sve tako stabilno.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 20:04 (TheMaverick).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice