FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.080
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Vi koji se vise kuzite od mene, koja je razlika izmedu Kantea, i Sissoka..?! Vidim Sissoko ima neke bolje ocjene od Kantea, a jeftiniji je za jedno 300K

 

Za mene je Rodri profesor za tog Sissoka, a Vidal doktor nauka.

 

Izbjegavao sam ga cijelo vrijeme, a kasnije kada mu je pala cijena, odlicim da probam tog mother fuckera i na kraju nista specijalno.

Ruku na srce, osobno se nikad nisam dobro snalazio s OP igracima.

 

Jedan mi je ostao u sjecanju, a to je Darren Bent u FIFA 13.

 

 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
FIFA 20

Najveća razlika između low rated i high rated kartica je što ove druge same rade, odnosno dok igrač ne upravlja njima bolje se postavljaju, otvaraju, itd.

 

BTW

Jučer gledam Kurta i onog malog Tekkea ili kako se već zove, izbacili su video sa svojim postavkama i obojica igraju na balanced.

Sad se samo nadam da će čim više panjeva pogledati te videe i prepisati postavke jer mi je pun kurac drop backa i presinga.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

A jebote nagrade tek u četvrtak....ma neznam toliko živaca stari moj sam pogubio ovih dana,ide mi na kurac kada sam bolji imam preko 20 udaraca na gol i onda iz dvije kontre dobijem dva gola.vjecito me te kontre ubijaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Nije meni iskreno jasno iz kakvih situacija pucate ako imate 20 udaraca po golu po tekmi u prosjeku.

Ne znam koga da uzmem iz ikona vise. Vodeci statistike vidim da su i Matuidi i Golovin zapravo skroz ok za moj stil igre. Hernandez unatoc tome sto je na 8 chem i dalje najbolji obrambeni, Ria, Zanettia i R.Carlosa mi je nekako cudno uzeti jer obrana funkcionira, Griezmann ce morati na bubanj ali jedina alternativa njemu je netko sa min 4*4* i High/bilosto sto znaci da je Butragueno ispao. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Nije meni iskreno jasno iz kakvih situacija pucate ako imate 20 udaraca po golu po tekmi u prosjeku.

Ne znam koga da uzmem iz ikona vise. Vodeci statistike vidim da su i Matuidi i Golovin zapravo skroz ok za moj stil igre. Hernandez unatoc tome sto je na 8 chem i dalje najbolji obrambeni, Ria, Zanettia i R.Carlosa mi je nekako cudno uzeti jer obrana funkcionira, Griezmann ce morati na bubanj ali jedina alternativa njemu je netko sa min 4*4* i High/bilosto sto znaci da je Butragueno ispao. 

Uzmi onaj paket pa što ti uvali.

Navodno ponekad daje i mid ikonu.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Nije meni iskreno jasno iz kakvih situacija pucate ako imate 20 udaraca po golu po tekmi u prosjeku.

Ne znam koga da uzmem iz ikona vise. Vodeci statistike vidim da su i Matuidi i Golovin zapravo skroz ok za moj stil igre. Hernandez unatoc tome sto je na 8 chem i dalje najbolji obrambeni, Ria, Zanettia i R.Carlosa mi je nekako cudno uzeti jer obrana funkcionira, Griezmann ce morati na bubanj ali jedina alternativa njemu je netko sa min 4*4* i High/bilosto sto znaci da je Butragueno ispao. 

Uzmi onaj paket pa što ti uvali.

Navodno ponekad daje i mid ikonu.

 Brzo je to EA popravio :/

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kaj kakvih situacija ,ma sve moguće.čim vidim da je Ter Stegen na golu zlo mi je jebote brijem da je on najbolji golman u igri,skida čuda.

neznma eto tekma jučer kažem ti 20 udarac,tri mrtvaca,bolji gle bolji sam od lika i on napravi dvije kontre-dva gola.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Tri zadnja tjedna zavrsavam na 22 pobjede. Dva puta gubim na penale ali jucer sam ga zgazio za elitu. Evo ekipe koja dobiva dozivotne ugovore!

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Uzivajte u patnjama 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 19:02 (The_K).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mata mi izgleda preskup za sloziti. Po Futbinu dode 140K
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
IDMM kaže...

Tri zadnja tjedna zavrsavam na 22 pobjede. Dva puta gubim na penale ali jucer sam ga zgazio za elitu. Evo ekipe koja dobiva dozivotne ugovore!

 E jel mozes napisati s kojom taktikom igras i instrukcije. I jos dal mjenjas taktike tokom tekme? Tipa kad vodis 2 razlike, pa stavis bunker ili pak gubis pa dizez zadnju liniju. 

12 godina
offline
FIFA 20

Evo par pitanja za pne koji govore da u igri nista ne smrdi. 

 

Zasto ja kd 9 udaraca, 9 u okvir, unutar 12-16m ne mocu zabit gol sa svojim igracima? Zasto on iz puno dalje pozicije bez problema matira mojeg golmana?

Zasto njegova obrana Sissoko + Kante leti po terenu dok moja dvojica su naguravana od strane Ben Yedera, Neymara i ostala bagra? 

Ne razumijem... On ce stajat u svojih 16m, gurnut par puta loptu naprijed i zabit gol. Ovajnposjed bi bio puno vise na mojoj strani da nije cuval loptu zadnjih 15m igre. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Evo par pitanja za pne koji govore da u igri nista ne smrdi. 

 

Zasto ja kd 9 udaraca, 9 u okvir, unutar 12-16m ne mocu zabit gol sa svojim igracima? Zasto on iz puno dalje pozicije bez problema matira mojeg golmana?

Zasto njegova obrana Sissoko + Kante leti po terenu dok moja dvojica su naguravana od strane Ben Yedera, Neymara i ostala bagra? 

Ne razumijem... On ce stajat u svojih 16m, gurnut par puta loptu naprijed i zabit gol. Ovajnposjed bi bio puno vise na mojoj strani da nije cuval loptu zadnjih 15m igre. 

 To i mene muci. I jos neznam tajnu kako uci u putanju napadacu. Meni to redovito rade i to najcesce AI dodam za dupli pas i ovaj ga nalakti i jos mi duzu animaciju nokauta puste, a foula nema. Isto tako mi nije jasno kako netko moze s dva igraca tiskati mog jednog posto teamate press neide do igraca nego samo blizu igracu i drzi distancu, barem u mom slucaju. Isto tako nekad mi se pritiskom x(dakle press s oznacenim igracem) igrac doslovno odmalne od lopte i to brzinom koju mogu samo pozeljeti prilikom kontre. CDM(Rodri) vrlo cesto odluta mislima i stoji na svojoj poziciji i ne oresjece loptu koja ga doslovno promasi za milimetar, a znala se i odbit i on najsporijim mogucim sprintom trci za njom dok se formira rupa u obrambenoj liniji, a ja ne mogu oznaciti drugog(blizeg ili brzeg, svejedno) igraca.

 

I te situacije uz one di je gol nemoguce zabiti u meni bude alarme o skripti. Isto tako, jako puno igraca koristi sifre ove godine i to EA zna. Ima program koji blokira prekid tekme kod focus switcha, legacy defending i timed finishing. Ima svega na fifa forumu. Ali EA-a boli kurac. Oni programercici koji su lajali ko psi na mjesec kod promoviranja igre su se zavukli u svoje ustajale podrume i drkaju kurac na anime.

12 godina
offline
FIFA 20

Jeste primjetili kad protivnik upali presing ili stavi full attack kako nastane lag u igri?

Skužio sam to već prije, ali sad sam baš završio jednu partiju gdje je to bilo više nego očito.

Ubijao sam lika slično kao Sime gore, ali nisam mogao napraviti značajniju razliku da ga dokrajčim i da kvita.

Ja mu slažem mrtvace na 10m i pogađam golmana, a on s Lewom iz okreta s ruba 16m gađa kutove bez problema.

I neka 80' se igrala, 3-2 za mene, reko neću ga više napadat jer nema smisla da popijem gol na kraju, on igra drop back, igra me jebe, nema šanse.

Počnem se ja dodavat na centru i prcat ga da se otvori i kad je mali upalio presing točno sam znao moment kad ga je stisnuo jer je igra odjednom zaštekala, sve se usporilo, kao da mi je netko upalio torrent i posisao sav bandwith, tako je izgledao gameplay.

 

Kad smo već kod laga... prvu utakmicu što sam večeras igrao milina za igranje, nema laga, sve glatko teče, dodajem bez problema, vrtim protivnika i jebem ga, ne može ništa jer sve radi kako spada.

Druga utakmica, lag i drkanje odmah od početka, ne mogu dodat, tacklovi mi zakurac, ili je polutackle pa mu se lopta vrati ili dobijem žuti jer sam ga skršio, pucanje na gol, lopte lete posvuda samo ne tamo gdje sam ih poslao.

 

To s tacklovima sam isto skužio jer ja gotovo nikad ne uklizavam nego standing tackle radim i jako često dobijam žute kartone, bez obzira odnaprijed, odzada, kako god napravio faul je žuti.

Meni uletavaju klizeće, ubijaju me, izguravaju, čuda, ali bez kartona.

Mislim da je to do jebenog laga jer ja ustvari tackle ne radim pravovremeno pošto kad je lag, igra registrira tackle za zadrškom i onda ispada da sam udario igrača, a ne loptu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Jeste primjetili kad protivnik upali presing ili stavi full attack kako nastane lag u igri?

Skužio sam to već prije, ali sad sam baš završio jednu partiju gdje je to bilo više nego očito.

Ubijao sam lika slično kao Sime gore, ali nisam mogao napraviti značajniju razliku da ga dokrajčim i da kvita.

Ja mu slažem mrtvace na 10m i pogađam golmana, a on s Lewom iz okreta s ruba 16m gađa kutove bez problema.

I neka 80' se igrala, 3-2 za mene, reko neću ga više napadat jer nema smisla da popijem gol na kraju, on igra drop back, igra me jebe, nema šanse.

Počnem se ja dodavat na centru i prcat ga da se otvori i kad je mali upalio presing točno sam znao moment kad ga je stisnuo jer je igra odjednom zaštekala, sve se usporilo, kao da mi je netko upalio torrent i posisao sav bandwith, tako je izgledao gameplay.

 

Kad smo već kod laga... prvu utakmicu što sam večeras igrao milina za igranje, nema laga, sve glatko teče, dodajem bez problema, vrtim protivnika i jebem ga, ne može ništa jer sve radi kako spada.

Druga utakmica, lag i drkanje odmah od početka, ne mogu dodat, tacklovi mi zakurac, ili je polutackle pa mu se lopta vrati ili dobijem žuti jer sam ga skršio, pucanje na gol, lopte lete posvuda samo ne tamo gdje sam ih poslao.

 

To s tacklovima sam isto skužio jer ja gotovo nikad ne uklizavam nego standing tackle radim i jako često dobijam žute kartone, bez obzira odnaprijed, odzada, kako god napravio faul je žuti.

Meni uletavaju klizeće, ubijaju me, izguravaju, čuda, ali bez kartona.

Mislim da je to do jebenog laga jer ja ustvari tackle ne radim pravovremeno pošto kad je lag, igra registrira tackle za zadrškom i onda ispada da sam udario igrača, a ne loptu.

 Nema preko tjedna nekog onako bas ocitog laga... ekipa DR nit ne igra. 

 

Ma ja se ne mogu pomirit da ja idem 19-3... i onda ne mogu vise tekmu dobit da se postavim na trepavice. Sve kaj je funkcioniralo zadnje 22 tekme vise ne funkcionira. Da ne pricam da u zadnje vrijeme imam velik problem sa igracima koji nemaju klasicne CDMove. Gdje na tim mjestima stoje Griezmann, Ben Yeder i takvi... pa to su jaci defanzivni igraci od bilo koga. Problem je uopce dodat loptu kraj takvih igraca, jer su brzi od lopte. 

Tekmu prije ove kaj sam naljepil u postu, frajer me drzi sa Neymar - Mbappe - Dembele linijom da uopce ne mogu tocno uputit loptu prema svojim bocnim igracima. Gdje je tu veza s mozgom? Da tako igra bilo koja ekipa, do poluvremena je frajer na respiratoru. 

 

Jos mi jucer istkne PS+ i samo radi FIFAe uzmem mjesec dana za 65kn... genijalno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 20

Idemo jos jedan bump

https://www.toornament.com/en_GB/tournaments/3031649726770159616/information

Zatvaram registracije u petak, ako jos netko ima zainteresiran

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
IDMM kaže...

Tri zadnja tjedna zavrsavam na 22 pobjede. Dva puta gubim na penale ali jucer sam ga zgazio za elitu. Evo ekipe koja dobiva dozivotne ugovore!

 E jel mozes napisati s kojom taktikom igras i instrukcije. I jos dal mjenjas taktike tokom tekme? Tipa kad vodis 2 razlike, pa stavis bunker ili pak gubis pa dizez zadnju liniju. 

 Igram 4312 balanced napad i obranu. Druga mi je ista samo fast build up. Drop back stavim eventualno zadnjih 5min. na nekim utamicama ali rijetko jer mi ne odgovara kad se svi zabiju u moj sesnaesterac.Nikad nisam stavio drop back kad sam vodio 2 ili 3 razlike. Dok igram najvise koristim team press . Znaci kad igram protiv dobrog igraca ukljucim team press kad ude u moju polovicu i cim mu uzmem balun iskljucim team press da mi se ne umaraju igraci. Moji na presingu ne mogu izdrzat cilu utakmicu ko nekima. Probaj ovo ti je dobro ali nemoj ga ukljucivat odma kad on krene od golmana nego u tvoju polovicu. Kad gubim 2 razlike onda ukljucim Get in box ,att. full backs, extra striker . team press pa sta bog da.

 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Poslije 6 sezona fife tj. od FIFA 13, konačno imam priliku ponovo igrati s Baleom. Prije nego sto ću ga dovesti, imao sam ga kao loan igrača i svaki put kad bi ušao s klupe, zabio bi golčinu. Inače do sada, nitko od krilnih napadača nije imao više od 5-6 golova na kontu.

 

Sinoć u 1. tekmi s novom karticom u 80 min., Luka sa svoje polovice šalje pass u prostor za Balea, koji konjskim trkom izbija oči u oči s vratarom i zabija. Završilo je 1-0.

 

 

Nekim za sreću malo treba.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Sudjenje ove godine katastrofa. Ne sude se ociti fauli, a crveni se daju u komicnim situacijama.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Stvarno bi htio napraviti ovoga Matu ali niti ga imam igdje za igrati, eventualno ako izbace EOTE Villu  i kosta puno previse.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pa Mata prema ocjenama izgleda brutalno!cak niti cijena nije tak strašna cca 125k za složit

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Pa Mata prema ocjenama izgleda brutalno!cak niti cijena nije tak strašna cca 125k za složit

Kad sam vidio strength 46, pomislio sam, ne hvala. To nije kartica za mene. U igri u kojoj se ništa ne svira i u kojoj imam problem pogbu zadržati na nogama kada jurnu u mene, jednostavno ne znam što bih napravio s tako fizički slabim matom? Taj stats me odbija od te kartice a mata mi kao igrač uvijek bio drag i zato bih ga rado složio, no eto..

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Pa Mata prema ocjenama izgleda brutalno!cak niti cijena nije tak strašna cca 125k za složit

Kad sam vidio strength 46, pomislio sam, ne hvala. To nije kartica za mene. U igri u kojoj se ništa ne svira i u kojoj imam problem pogbu zadržati na nogama kada jurnu u mene, jednostavno ne znam što bih napravio s tako fizički slabim matom? Taj stats me odbija od te kartice a mata mi kao igrač uvijek bio drag i zato bih ga rado složio, no eto..

 Pa ne mogu reci da sam primjetio strenght kao bitan stat, barem ne meni. Ajde jos u obrani, tamo koristim placebo pa se zavaravam da je strenght i agression bitna stavka, ali u napadu definitivno ne bih rekao. A po svim ocjenama izgleda kao da bi bio vrhunski CAM ili box-to-box kreativan CM. Samo treba ili dodati loptu prije nego se netko zaleti u njega ili napraviti skill move da se maknes od debila.

5 godina
offline
FIFA 20

Pun mi je kurac likova koji se u 80 i nekoj minuti pocnu dodavati s obrambenim igracima da prodje vrijeme. I naravno to su oni isti koji iz 2 suta na utakmici daju 2 gola. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Poslije 6 sezona fife tj. od FIFA 13, konačno imam priliku ponovo igrati s Baleom. Prije nego sto ću ga dovesti, imao sam ga kao loan igrača i svaki put kad bi ušao s klupe, zabio bi golčinu. Inače do sada, nitko od krilnih napadača nije imao više od 5-6 golova na kontu.

 

Sinoć u 1. tekmi s novom karticom u 80 min., Luka sa svoje polovice šalje pass u prostor za Balea, koji konjskim trkom izbija oči u oči s vratarom i zabija. Završilo je 1-0.

 

 

Nekim za sreću malo treba.

 Nemoj zaboraviti da su loan igraci samo dio marketinga da isprobas stovise igraca i da coinsi kolaju. Ja sam isto skoro svaki put primio gol od loan igraca i skoro svaki put zabio. 

15 godina
online
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Pa ne mogu reci da sam primjetio strenght kao bitan stat, barem ne meni. Ajde jos u obrani, tamo koristim placebo pa se zavaravam da je strenght i agression bitna stavka, ali u napadu definitivno ne bih rekao. A po svim ocjenama izgleda kao da bi bio vrhunski CAM ili box-to-box kreativan CM. Samo treba ili dodati loptu prije nego se netko zaleti u njega ili napraviti skill move da se maknes od debila.

Većinu puta ne možeš izbjeći kontakt jer se lik s leđa zabija u tebe, vuće za dres, baca me na travu itd a bez ikakvih sankcija. Imam problema s osjetno jačim igračima ostati na nogama kada me lik počne silovati a kamo li s ovako fizički slabim igračem. Jednostavno to nije za mene. Znam što mogu i što ne mogu pa onda biram trakve igrače s kojima nešto mogu.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Pa ne mogu reci da sam primjetio strenght kao bitan stat, barem ne meni. Ajde jos u obrani, tamo koristim placebo pa se zavaravam da je strenght i agression bitna stavka, ali u napadu definitivno ne bih rekao. A po svim ocjenama izgleda kao da bi bio vrhunski CAM ili box-to-box kreativan CM. Samo treba ili dodati loptu prije nego se netko zaleti u njega ili napraviti skill move da se maknes od debila.

Većinu puta ne možeš izbjeći kontakt jer se lik s leđa zabija u tebe, vuće za dres, baca me na travu itd a bez ikakvih sankcija. Imam problema s osjetno jačim igračima ostati na nogama kada me lik počne silovati a kamo li s ovako fizički slabim igračem. Jednostavno to nije za mene. Znam što mogu i što ne mogu pa onda biram trakve igrače s kojima nešto mogu.

 A jebiga, tu moras ili naci nekoga otvorenog za dodavanja ili, ovisno gdje je tocno, berbaspin/ballroll/croqueta.

10 godina
offline
FIFA 20

Izasao neki novi patch ni ne znam sto su popravljali nista nisu napisali sto su radili ali mi igrica izgleda potpuno isto. U jednoj tekmi sto sam igrao imao sam 4 promasene 1vs1 prilike i jednom sam promasio prazan gol. Jeli netko zna sto su oni kao "popravili"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Zivi sex od igre.... Samo kaj sam konstantno penetriran. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Zivi sex od igre.... Samo kaj sam konstantno penetriran. 

Jbga kad ne znaš.

Dok ti nabodeš ode sve u kurac :P

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice