Football manager 2010

poruka: 416
|
čitano: 131.279
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010
pozdrav da li itko zna kada ce izaci fm 10
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

Najavili su ga za 30.10 al mi nije jasno zakaj zbog takve banalne stvari radiš temu kad imaš http://www.google.hr/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010
Did protons and electrons create the earth?-Or did Allah meditate and create it's birth? - http://www.youtube.com/watch?v=zyYLNz1l6bQ
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
pardon
a biste li znali reci da li bi ova konfa ga pokretala i to da bude brzo
2 3 godine

Procesor AMD Phenom II X3 720, socket AM3, BOX , 7.5Mb cache, 95W , 2.8GHz, HDZ720WFGIBOX

Gigabyte MA790X-UD3P, AMD 790X+SB750, S. AM2+ (AM3 support), 8xSATA RAID, DDR2 1333(O.C.)/1066/800 max 16Gb, 2x PCIE x16+3xPCIE x1+2xPCI, CrossFireX, 3xFW, GLAN , SB 8ch, ultra durable

Sapphire HD 4870, 1 GB GDDR5 256bit TOXIC, Dual DVI, PCI Express 2.0 16x, CrossFire, AVIVO, Sapphire, Core : 780 MHz, Mem FQ : 1000MHz, Vapor-X cooler

2X Kingmax 2GB, DDR2, 800MHz

Napajanje 450W Corsair CMPSU-450VXEU

HDD SATA II 320 GB WD Caviar SE 7200rpm, 8MB, WD3200AAJS

Kućište Gigabyte GZ-X6, midi tower, bez PS, crno

15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Ludak kaže...
pardon
a biste li znali reci da li bi ova konfa ga pokretala i to da bude brzo
2 3 godine
[...]
 

Bez problema budes igrao FM'10 s tom konfiguracijom.

Did protons and electrons create the earth?-Or did Allah meditate and create it's birth? - http://www.youtube.com/watch?v=zyYLNz1l6bQ
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
VirtUoso kaže...
Ludak kaže...
pardon
a biste li znali reci da li bi ova konfa ga pokretala i to da bude brzo
2 3 godine
[...]
 

Bez problema budes igrao FM'10 s tom konfiguracijom.

ok

a za 2 3 godine ako bi znao reci??

15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Ludak kaže...
VirtUoso kaže...
Ludak kaže...
pardon
a biste li znali reci da li bi ova konfa ga pokretala i to da bude brzo
2 3 godine
[...]
 

Bez problema budes igrao FM'10 s tom konfiguracijom.

ok

a za 2 3 godine ako bi znao reci??

Jel ti to zajebavas? Pa isti vrag!Ako danas igra ide odlicno,ici se isto tako i za 100 godina.

 

:S

Did protons and electrons create the earth?-Or did Allah meditate and create it's birth? - http://www.youtube.com/watch?v=zyYLNz1l6bQ
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

Tvoja konfa ce uvijek bit jednako brza i za 20 god nemoze ti se konfiguracija usporit sama od sebe nije to neki motor pa kako stari sve se sporije okrece.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
VirtUoso kaže...
Ludak kaže...
VirtUoso kaže...
Ludak kaže...
pardon
a biste li znali reci da li bi ova konfa ga pokretala i to da bude brzo
2 3 godine
[...]
 

Bez problema budes igrao FM'10 s tom konfiguracijom.

ok

a za 2 3 godine ako bi znao reci??

Jel ti to zajebavas? Pa isti vrag!Ako danas igra ide odlicno,ici se isto tako i za 100 godina.

 

:S

ne zajebajen

ok fala

samo se ne razumin bas pa sa htio pitati kakva je konfa opcenito

15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

Pa sta se tu uopce ima razumjet konfa ce ti uvijek bit jednako brza nemoze se usporit.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Cvjetko kaže...

Pa sta se tu uopce ima razumjet konfa ce ti uvijek bit jednako brza nemoze se usporit.

ok fala

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Pa dobro, možda je čovjek mislio pitati hoće li mu Football Manager X raditi za par godina na toj konfiguraciji.
U smislu "Kako će mi ići Football Manager 2012?".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
grandmaster__b kaže...
Pa dobro, možda je čovjek mislio pitati hoće li mu Football Manager X raditi za par godina na toj konfiguraciji.
U smislu "Kako će mi ići Football Manager 2012?".

tako je

16 godina
offline
Football manager 2010

Izdan demo, save fajlove ćete moći koristiti u punoj igri.

 

KLIKNI ME!

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
1 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

upravo se skida, ali mi nije jasno zakaj stave samo pola sezone u demo, mogli su metnut cijelu kao nekada davno...

 

EDIT: skinuto i mogu reći da mi se uopće ne sviđe, totalno su zakomplicirali stvar, po meni je sve jako ne pregledno tao da nisam ni počeo igrat kak spada, skin blješti ko betlehem... morat ću čekat neke normalne skinove...

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 11:17 (smrad06).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
smrad06 kaže...

upravo se skida, ali mi nije jasno zakaj stave samo pola sezone u demo, mogli su metnut cijelu kao nekada davno...

 

EDIT: skinuto i mogu reći da mi se uopće ne sviđe, totalno su zakomplicirali stvar, po meni je sve jako ne pregledno tao da nisam ni počeo igrat kak spada, skin blješti ko betlehem... morat ću čekat neke normalne skinove...

Možeš u opcijama namjestit dark skin.

16 godina
offline
Football manager 2010

Zašto bi kompliciranje stvari bilo loša stvar?

 

Meni se to baš sviđa.

 

J*beš managera u kojem odabereš ekipu i stisneš continue.

 

Treba tu dubine, taktike, treninge, individualne zadatke sve živo i neživo se treba pogledati, tek tada igra daje pravi gušt.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

jebote led ovo je pitanje za futurologe!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

Pa i prednost football managera je ta dubina koju igra posjeduje ... konkretno recimo nije nista cudno da ekipa kao sto je ovogodisnji real u igri iugubi od recimo r.betisa iako je recimo betis puno losija ekipa na papiru.

Manager je malo vise od samo saviti igrace na pozicije ... treba odrediti grupne i individualne treninge , taktiku razraditi , znati prepoznati igraca koji ce se razviti i jos mnogo toga sto cini ovu igru kraljem managerskih igara

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

evo za 10-ak minuta ce mi se skinuti demo. nakon proslogodisnjeg razocaranja ocekujem dosta od ovoga, daj boze da mi se nade ostvare jer sam dugogodisnji fan igrice!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

jel se mogu u demu uzet bilo koji tim i država i igrat ko u full verziji jednu polusezonu??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
jeopardizer kaže...

jel se mogu u demu uzet bilo koji tim i država i igrat ko u full verziji jednu polusezonu??

mislim da da. ja sam poceo s realom igrati, cisto da vidim.

za sada mi se cini odlican, puuno bolji od 09-ke!

16 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

Samo da hoće napravit da u 1.HNL bude talenata kao što ima i u stvarnosti, na 2009. je to slabo bilo urađeno, nigdje talenta ni za lijeka ... Milsim na generiranje novih igraca kasnije u igri.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Football manager 2010

JBT. pa jel ja to na netu vidim da igra zahtjeva 128 MB grafičku????

Pa to i nema grafiku, jel ovo istina da su toliki zahtjevi?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
xxxxx kaže...

JBT. pa jel ja to na netu vidim da igra zahtjeva 128 MB grafičku????

Pa to i nema grafiku, jel ovo istina da su toliki zahtjevi?

Zbog cega bi trebala jaca grafu? Ima 3-D prikaz, ali za njega ne treba jaca graficka ako smanjis detalje...

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 17:19 (Maximus).
15 godina
offline
RE: Football manager 2010
Maximus kaže...
xxxxx kaže...

JBT. pa jel ja to na netu vidim da igra zahtjeva 128 MB grafičku????

Pa to i nema grafiku, jel ovo istina da su toliki zahtjevi?

Zbog cega bi trebala jaca grafu? Ima 3-D prikaz, ali za njega ne treba jaca graficka ako smanjis detalje...

 Ne nego treba slabija.

Pa na 128 mb ima lijepih igara, a ovo ni nema grafiku pa toliko traži.

Zadnji put sam igrao FM8 pa su neki crveni i plavi kružići letali, jel još uvjek tako?

Ako jest, onda bi trebala bit dovoljna grafika od 32 mb, a ne od 128.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
xxxxx kaže...
Maximus kaže...
xxxxx kaže...

JBT. pa jel ja to na netu vidim da igra zahtjeva 128 MB grafičku????

Pa to i nema grafiku, jel ovo istina da su toliki zahtjevi?

Zbog cega bi trebala jaca grafu? Ima 3-D prikaz, ali za njega ne treba jaca graficka ako smanjis detalje...

 Ne nego treba slabija.

Pa na 128 mb ima lijepih igara, a ovo ni nema grafiku pa toliko traži.

Zadnji put sam igrao FM8 pa su neki crveni i plavi kružići letali, jel još uvjek tako?

Ako jest, onda bi trebala bit dovoljna grafika od 32 mb, a ne od 128.

ima jos tih kruzica, ali su uveli i 3-D prikaz utakmica pa zbog toga treba imati jaču grafu.

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

nisam mislio da su zakomplicirali gameplay nego izgled igre . sad je sve kojekuda razbacano i totalno nepregledno, al naviknut ću se, a igra ko igra ostala ista uz neka lagana proširenja opcija.i imam 2 pitanja: 1. kolko liga imate za igrat jer ja iman englesku, škotsku, i mislim wales i sjevernu irsku ili tak nekaj? 2. imam sam blještavi skin, jel ima ko neki drugi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
smrad06 kaže...

nisam mislio da su zakomplicirali gameplay nego izgled igre . sad je sve kojekuda razbacano i totalno nepregledno, al naviknut ću se, a igra ko igra ostala ista uz neka lagana proširenja opcija.i imam 2 pitanja: 1. kolko liga imate za igrat jer ja iman englesku, škotsku, i mislim wales i sjevernu irsku ili tak nekaj? 2. imam sam blještavi skin, jel ima ko neki drugi?

1. igra ce mislim imati iste lige kao i prosle godine

2. ja imam i neki tamniji skin

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 13:37 (Maximus).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
smrad06 kaže...

nisam mislio da su zakomplicirali gameplay nego izgled igre . sad je sve kojekuda razbacano i totalno nepregledno, al naviknut ću se, a igra ko igra ostala ista uz neka lagana proširenja opcija.i imam 2 pitanja: 1. kolko liga imate za igrat jer ja iman englesku, škotsku, i mislim wales i sjevernu irsku ili tak nekaj? 2. imam sam blještavi skin, jel ima ko neki drugi?

1. mislim da imam preko 10 liga, tu su jos svedska, italija, francuska, spanjolska i tako dalje, ali ja sam skinuo onu verziju od 1 gb.

2. i mene je zivcirao samo u preferences/sound&display promijeni u dark skin ili tako nesto slicno, puno mi je bolje kad je tamnije.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice