Football manager 2010

poruka: 416
|
čitano: 131.348
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

Jel probao itko igrat HNL, da stavi par SS-ova, recimo lovrena, barbarica i ostalih omladinaca iz Dinama ... :)

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Maximus kaže...

Jel probao itko igrat HNL, da stavi par SS-ova, recimo lovrena, barbarica i ostalih omladinaca iz Dinama ... :)

ja sam 

odlično je sad je liga 16 SS od dinama nedajem jedino hajduk može

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi pp
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

novi FM je jednostavno fenomenalan..nema druge rijeci..od taktike preko individualnih zadataka za igrace,3D prikaza,pa kontroliranja utakmice uz aut liniju i davanje instrukcija..ma igrica je vrh..krenuo sam sa  dinamom i osvajam ligu prvaka ove godine :D

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Football manager 2010
stipica_zd kaže...

zašto ti zanetti igra? sto nije on vec za staro željezo...?

evo ja ga upravo sada instalirao... :)

Ma znaetti je legenda, kapetan i veliki vođa tima, nije toliko dobar u tehniki i ostalome, koliko je mentalno odličan.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
RPG vs TENK kaže...
Maximus kaže...

Jel probao itko igrat HNL, da stavi par SS-ova, recimo lovrena, barbarica i ostalih omladinaca iz Dinama ... :)

ja sam 

odlično je sad je liga 16 SS od dinama nedajem jedino hajduk može

Ne daj onda, i ja sam cuo da hoces ugrist ...

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Jack Sparrow kaže...
stipica_zd kaže...

zašto ti zanetti igra? sto nije on vec za staro željezo...?

evo ja ga upravo sada instalirao... :)

Ma znaetti je legenda, kapetan i veliki vođa tima, nije toliko dobar u tehniki i ostalome, koliko je mentalno odličan.

evo i ja poceo s interom igrati...samo me muci ko ce mi u veznom redu igrati, konkurencija je jaka...koga si ti doveo?

15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

Nije loš ovaj novi FM, ovako na prvi pogled sam primjetio neke sitne promjene, no više-manje uglavnom je vecina toga jednaka prethodniku sto je meni osobno dobro. 3D pogled na utakmicu je sada jos bolji, evo i jedan screenshot.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Football manager 2010
stipica_zd kaže...
Jack Sparrow kaže...
stipica_zd kaže...

zašto ti zanetti igra? sto nije on vec za staro željezo...?

evo ja ga upravo sada instalirao... :)

Ma znaetti je legenda, kapetan i veliki vođa tima, nije toliko dobar u tehniki i ostalome, koliko je mentalno odličan.

evo i ja poceo s interom igrati...samo me muci ko ce mi u veznom redu igrati, konkurencija je jaka...koga si ti doveo?

Namjeravam Hamsika sa Napolija ali ga neče prodati za manje od 17.5milja eura, a pošto sam kupio Salihamidžić jer mi je pusta ona tamo desna strana, nemam više love od 17milja.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Prison Breaker kaže...

Nije loš ovaj novi FM, ovako na prvi pogled sam primjetio neke sitne promjene, no više-manje uglavnom je vecina toga jednaka prethodniku sto je meni osobno dobro. 3D pogled na utakmicu je sada jos bolji, evo i jedan screenshot.

po mom mišljenju, 2D rulz :D

@jack sparrow: kakav je onaj mali Davide Santon? kako se Chivu snalazi na lijevom boku pošto mu je natural positinon DC?

15 godina
offline
RE: Football manager 2010
stipica_zd kaže...
Prison Breaker kaže...

Nije loš ovaj novi FM, ovako na prvi pogled sam primjetio neke sitne promjene, no više-manje uglavnom je vecina toga jednaka prethodniku sto je meni osobno dobro. 3D pogled na utakmicu je sada jos bolji, evo i jedan screenshot.

po mom mišljenju, 2D rulz :D

@jack sparrow: kakav je onaj mali Davide Santon? kako se Chivu snalazi na lijevom boku pošto mu je natural positinon DC?

Dobar je taj mali, ali ja sam pustio prednost starijemu i iskusnijemu dolje je slika moje taktike. Fak salihamiđić me odbio.

 

Par savjeta ako nisi do sad igrao managera, prije utakmice uvjek je važno motivirati momčad sa team talkom, onda dobro je dati opnent instrukcije da budu grubi prem dobrim igračim i da ih čuvaju.

I sad na ovom menageru ti posvjetli skillove koji su bitni za poziciju koju igrač igra.

 

U moji planovima je dovesti da neko tu i tam zamjeni maikona i hamšika da mjenja sneijdera.

 

Slika.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 20:50 (Jack Sparrow).
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

igram managera od 01/02 verzije, ali proslu sam propustio, ovu necu.

evo doveo sam van der vaarta iz reala za 10 mil eura, sad mi on igra poluspicu.

doveo sam kao zamjenu za golmana Cesara mladog Asmira Begovica iz portsmoutha za 1,5 mil(ne znam jesi li cuo za njega). tolda ne volim, prestar mi je i ima preveliku placu, tako da ga se pokusavam rjesiti ali nitko ga ne zeli.

sada cu terminate loan onom mladom austrijancu(vjerojatno cu to napraviti) jer mi Mandža(:D) dolazi kao zamjena, a takoder cu se rjesiti Davida Suaza...

taktike su nam slicne, samo sto je meni cambiasso MC, a ne DM.

također mi lucio igra desnog stopera,a samuel lijevog jer je lucio desnjak, a samuel lijevak.

taman sam osvojio super kup, sad mi je prva utakmica sezone protiv Livorna...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Football manager 2010

Opa samo za 10milja varta, dobar transfer nema šta. Ja neču te star prodati ne isplati mi se jer su jeftini a uskoro budu išli u penziju,rađe ostavim možda zatreba kad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

mene zivcira sto npr viera ima placu od 150 k eura tjedno, cordoba 96(iako nije on los), toldo 41(a on me jako zivcira) i tako dalje...samo sto je problem sto ih nitko ne zeli kupiti..

van der vaart mi je predrag igrac, a u realu je uvijek na transfer listi, mozda ga se moze i za manje novaca dovesti, ali nije mi se dalo cekati...jel tebi pocela sezona?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

meni je uvijek draže igrat sa nekim lošijim klubom... i ic sa njim do vrha.... nije gust igrat sa realom,barcom i milanom.... triba otic sa uskokom dobit ligu prvaka.... to mi je cilj.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Abomb kaže...

meni je uvijek draže igrat sa nekim lošijim klubom... i ic sa njim do vrha.... nije gust igrat sa realom,barcom i milanom.... triba otic sa uskokom dobit ligu prvaka.... to mi je cilj.....

istina, ali ja uvijek kad izade igrica krenem sa nekim jacim klubom da se uzivim...kad s uskokom osvojis ligu prvaka, onda si pravi manager!!!

15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

dobro to je... naravno dok se ne usemis to je uredu( to i ja napravim nekih po sezone) al kasnije odma neka hrvatska druga liga ili engleska tamo 5-6 kolko ih vec ima!

 

al shema bi bila dobit ligu prvaka sa drugoligasem( nisam nikako uspija bez nekih cheterskih dodataka)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Football manager 2010
stipica_zd kaže...

mene zivcira sto npr viera ima placu od 150 k eura tjedno, cordoba 96(iako nije on los), toldo 41(a on me jako zivcira) i tako dalje...samo sto je problem sto ih nitko ne zeli kupiti..

van der vaart mi je predrag igrac, a u realu je uvijek na transfer listi, mozda ga se moze i za manje novaca dovesti, ali nije mi se dalo cekati...jel tebi pocela sezona?

Meni još nije, uskoro će još 3 tekme i super cup.

uspio sam si posuditi salihamiđića.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 22:45 (Jack Sparrow).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
stipica_zd kaže...
Abomb kaže...

meni je uvijek draže igrat sa nekim lošijim klubom... i ic sa njim do vrha.... nije gust igrat sa realom,barcom i milanom.... triba otic sa uskokom dobit ligu prvaka.... to mi je cilj.....

istina, ali ja uvijek kad izade igrica krenem sa nekim jacim klubom da se uzivim...kad s uskokom osvojis ligu prvaka, onda si pravi manager!!!

Ako uzmes recimo 5 liga i large database nemoguce je s klubom tipa uskok osvojit LP ni za 100 sezona... Naravno, pod pretpostavkom da se igra posteno ...

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2009 13:45 (Maximus).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Jack Sparrow kaže...
stipica_zd kaže...

mene zivcira sto npr viera ima placu od 150 k eura tjedno, cordoba 96(iako nije on los), toldo 41(a on me jako zivcira) i tako dalje...samo sto je problem sto ih nitko ne zeli kupiti..

van der vaart mi je predrag igrac, a u realu je uvijek na transfer listi, mozda ga se moze i za manje novaca dovesti, ali nije mi se dalo cekati...jel tebi pocela sezona?

Meni još nije, uskoro će još 3 tekme i super cup.

uspio sam si posuditi salihamiđića.

e frende vidim da se dobro kuzis u FM trebam malu pomoc...ako nije problem...skinuo sam FM 10 sa neta instaliaro bez problema i pokrenem igircu i taman kad trebam na new game pojavi mi se neka greska...DISC NOT FOUND....imam samo opciju retry i quit ..ne kuzim sta da radim sve sam proba...Mršti se

15 godina
offline
RE: Football manager 2010
Maximus kaže...
stipica_zd kaže...
Abomb kaže...

meni je uvijek draže igrat sa nekim lošijim klubom... i ic sa njim do vrha.... nije gust igrat sa realom,barcom i milanom.... triba otic sa uskokom dobit ligu prvaka.... to mi je cilj.....

istina, ali ja uvijek kad izade igrica krenem sa nekim jacim klubom da se uzivim...kad s uskokom osvojis ligu prvaka, onda si pravi manager!!!

Ako uzmes recimo 5 liga i large database nemoguce je s klubom tipa uskok osvojit LP ni za 100 sezona... Naravno, pod pretpostavkom da se igra posteno ...

Zadnja dva FM-a sam propustio (bili su dosta loši), zadnji na kojem sam se zadržao je bio FM2007. Ovaj sada mi izgleda jako dobro (igrao sam demo), nadam se da i cijela bude tako dobra.

 

Inače kad je izašao prvi FM (mislim da je to bio 2005), igrao sam sa Međimurjem, koji je bio u drugoj HNL (kako igram i uvijek (dobro prije sam s Čakovcem, sad ga nema, jer je prenisko pao), jer sam Međimurac :P). Nakon 4 sezona sam prvi puta osvojio Hrvatsku ligu. Nakon 10 sezona više nitko nije bi na mojoj razini u HNL-u. Dobio sam svaki kup i ligu od toga trenutka. Nakon 15 sezona prvi put sam igrao finale lige prvaka. Odigrao sam sveukupno 22 sezone, 15 puta prvak HNL-a, 12 puta kup, 2 puta liga prvaka i 1 puta kup uefa. U finalu LP sam bio par puta, već se ne sjećam. Međimurje je bilo u top 10 klubova svijeta. Sve to bez varanja(gašenje igre sa task manager-om, pa reload save-a, editiranje početnih postavka kluba itd...). Ako pogodiš (znaš koji su dobri) igrače i taktiku, sve se može...

 

P.S. CM sam počeo igrati od CM 3, pa prešo na FM, i do dan danas nisam našao bolju igru od FM-a, malo sam fanatik kao takav. Dok sam prvi puta instalirao FM 2010 demo, trebalo mi je 4 sata samo da posložim taktiku, trening, naciljam staff koji moram kupiti i igrače itd... Nekad znam cijeli dan gledati te brojikice :P :P

"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
dasoo988 kaže...
Jack Sparrow kaže...
stipica_zd kaže...

mene zivcira sto npr viera ima placu od 150 k eura tjedno, cordoba 96(iako nije on los), toldo 41(a on me jako zivcira) i tako dalje...samo sto je problem sto ih nitko ne zeli kupiti..

van der vaart mi je predrag igrac, a u realu je uvijek na transfer listi, mozda ga se moze i za manje novaca dovesti, ali nije mi se dalo cekati...jel tebi pocela sezona?

Meni još nije, uskoro će još 3 tekme i super cup.

uspio sam si posuditi salihamiđića.

e frende vidim da se dobro kuzis u FM trebam malu pomoc...ako nije problem...skinuo sam FM 10 sa neta instaliaro bez problema i pokrenem igircu i taman kad trebam na new game pojavi mi se neka greska...DISC NOT FOUND....imam samo opciju retry i quit ..ne kuzim sta da radim sve sam proba...Mršti se

idi u daemon tools i mount image(fm2010.iso)  ako ju imas. tako bar ja radim..

15 godina
offline
Football manager 2010

Ili sprži managera na dvd i kad buš išel igrati staviš taj dvd u dvd rom.

Ja imam i dvd-rw i dvd-rom tako da mi manager stalno stoji u romu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 10:46 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Football manager 2010

instalirao

zaigrao jednu tekmu (Dinamo naravno)

ne vidim nikaj posebno il revolucionarno

jos jedan FM koji je super ko i svi prije njega...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
dado2202 kaže...

Zadnja dva FM-a sam propustio (bili su dosta loši), zadnji na kojem sam se zadržao je bio FM2007. Ovaj sada mi izgleda jako dobro (igrao sam demo), nadam se da i cijela bude tako dobra.

 

Inače kad je izašao prvi FM (mislim da je to bio 2005), igrao sam sa Međimurjem, koji je bio u drugoj HNL (kako igram i uvijek (dobro prije sam s Čakovcem, sad ga nema, jer je prenisko pao), jer sam Međimurac :P). Nakon 4 sezona sam prvi puta osvojio Hrvatsku ligu. Nakon 10 sezona više nitko nije bi na mojoj razini u HNL-u. Dobio sam svaki kup i ligu od toga trenutka. Nakon 15 sezona prvi put sam igrao finale lige prvaka. Odigrao sam sveukupno 22 sezone, 15 puta prvak HNL-a, 12 puta kup, 2 puta liga prvaka i 1 puta kup uefa. U finalu LP sam bio par puta, već se ne sjećam. Međimurje je bilo u top 10 klubova svijeta. Sve to bez varanja(gašenje igre sa task manager-om, pa reload save-a, editiranje početnih postavka kluba itd...). Ako pogodiš (znaš koji su dobri) igrače i taktiku, sve se može...

 

P.S. CM sam počeo igrati od CM 3, pa prešo na FM, i do dan danas nisam našao bolju igru od FM-a, malo sam fanatik kao takav. Dok sam prvi puta instalirao FM 2010 demo, trebalo mi je 4 sata samo da posložim taktiku, trening, naciljam staff koji moram kupiti i igrače itd... Nekad znam cijeli dan gledati te brojikice :P :P

Da, ali ja sam mislio upravo na FM2009 jer sam također igrao sve igre ovog tipa jos od 99. godine. Naravno da sam se najvise zadrzao na CM-u i kasnije FM-u od kad je prvi izasao, 2005. godine. Na FM2005 znam da se moglo osvojiti tako nesto, prijatelj mi je osvojio kup Uefa s Hajdukom u roku 4-5 sezona... Igrao sam dosta i FM2008, kao i FM2009 i jedostavno sam misljenja da je nemoguce ili gotovo nemoguce osvojit LP sa recimo Međimurjem. Mwđutim, priznajem da nisam nikada igrao s nekim duže od 7-8 sezona... samo hocu da kazem da je od FM2005 do FM2009 konstantno rasla težina igranja i nekih nelogičnosti , tako da je puno ljudi ostalo razočarano s FM2009 ... Igrao sam kratko i demo od FM2010 i izgleda da ce biti najbolji dosad.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

moze li netko dati  pravi link od managera gdje ste vi skinuli i radi vam pls

HVALA

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

To je ovdje zabranjeno. A i mislim da ćeš ti dobiti karton jer si to tražio. Svakako ti savjetujem da najprije pročitaš pravila.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Prison Breaker kaže...

To je ovdje zabranjeno. A i mislim da ćeš ti dobiti karton jer si to tražio. Svakako ti savjetujem da najprije pročitaš pravila.

ok

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

a zasto je zabranjeno???

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
Ludak kaže...
Prison Breaker kaže...

To je ovdje zabranjeno. A i mislim da ćeš ti dobiti karton jer si to tražio. Svakako ti savjetujem da najprije pročitaš pravila.

ok

 

pa el mi mozes na pp poslat??

15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
doxy kaže...

instalirao

zaigrao jednu tekmu (Dinamo naravno)

ne vidim nikaj posebno il revolucionarno

jos jedan FM koji je super ko i svi prije njega...

 

 

ako je ko i prethodna dva onda je blaža katastrofa....bar za igrače koji igraju od početka serijala.

dedicated to waiting.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice