Football Manager 2012

poruka: 341
|
čitano: 172.686
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Pa zar nije tako i u stvarnosti što se tiče cijena igrača. A što se tiče realnosti i da li je lagano ili ne, mislim da je meni onda jedinom negdi u stanju realnosti, osim što Koln sve rastura za sada...ali mislim da će to poslije doći na svoje.....e da zaboravi reći da vodim Dortmund.

Trenutno stanje ljestvice Trenutno stanje ljestvice
i rezultati i rezultati
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
deluxe kaže...

jel vi morate ponuditi puno novca za dovodjenje igraca, ja sam npr. htjeo dovesti hazarda i ponudio mu 20 mil. dok on kosta 10 mil....

pa jel to treba ponuditi 40 mil. da ti neko dodje

nisi jedini,za lukakua mi chelsea traži 35 mil,a dortmund za gotzea mi odbio 40 mil,a niti jedan nekosta vise od 10 mil.

13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
Galiante kaže...

Pa zar nije tako i u stvarnosti što se tiče cijena igrača. A što se tiče realnosti i da li je lagano ili ne, mislim da je meni onda jedinom negdi u stanju realnosti, osim što Koln sve rastura za sada...ali mislim da će to poslije doći na svoje.....e da zaboravi reći da vodim Dortmund.

kako si naredio tu zelenu boju u igri,jesi nesto skinuo ili?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Galiante kaže...

Pa zar nije tako i u stvarnosti što se tiče cijena igrača. A što se tiče realnosti i da li je lagano ili ne, mislim da je meni onda jedinom negdi u stanju realnosti, osim što Koln sve rastura za sada...ali mislim da će to poslije doći na svoje.....e da zaboravi reći da vodim Dortmund.

  Od kud ti taj skin?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Tommy_123 kaže...
Galiante kaže...

Pa zar nije tako i u stvarnosti što se tiče cijena igrača. A što se tiče realnosti i da li je lagano ili ne, mislim da je meni onda jedinom negdi u stanju realnosti, osim što Koln sve rastura za sada...ali mislim da će to poslije doći na svoje.....e da zaboravi reći da vodim Dortmund.

  Od kud ti taj skin?

 

skin se zove ˝el torero dark green 2012˝, a skinuo sam ga odavde:

 

http://www.football-manager.info/graphics/file/El-Torero-Dark-Green-_skin_.html

 

P.S. vidit ćete da ima još skinova, ali po meni je najbolji ovaj

16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
Tomy Lee kaže...
deluxe kaže...

jel vi morate ponuditi puno novca za dovodjenje igraca, ja sam npr. htjeo dovesti hazarda i ponudio mu 20 mil. dok on kosta 10 mil....

pa jel to treba ponuditi 40 mil. da ti neko dodje

nisi jedini,za lukakua mi chelsea traži 35 mil,a dortmund za gotzea mi odbio 40 mil,a niti jedan nekosta vise od 10 mil.

e da je bit pametan pa pogledat jel slucajno igrac ima release fee, ili poslat scout-a... boze sta sve necu procitat ode

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Regular John 19 kaže...

Dali se  još nekome  igra ruši kad kliknu na ime od bilo kojeg staffa(da mu hoću pogledati profil)?Čini se da je to donio  12.0.3 patch ,jer prije mi se to nije događalo.

Carlos Diogo je isto free na početku igre.

I meni se to događa...

antonio
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
antonio17 kaže...
Regular John 19 kaže...

Dali se  još nekome  igra ruši kad kliknu na ime od bilo kojeg staffa(da mu hoću pogledati profil)?Čini se da je to donio  12.0.3 patch ,jer prije mi se to nije događalo.

Carlos Diogo je isto free na početku igre.

I meni se to događa...

Sigurno nemate original jel tako?

15 godina
offline
Re: Football Manager 2012

Da, patch 12.0.3 donese crash kad se odabere netko iz staffa. Al postoji fix za to, bar tako kažu. Ja nisam instalirao patch, ne treba mi zasad.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

jel postoji neki patch za ovu igru

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
Luuka kaže...

Da, patch 12.0.3 donese crash kad se odabere netko iz staffa. Al postoji fix za to, bar tako kažu. Ja nisam instalirao patch, ne treba mi zasad.

12.0.3 fix popravi staff, ali sje*e awards u ligama. zato cu ostavit save i maknit taj patch... ako i save bude corrupted idemo ponovo ionako nisam dugo igrao

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2011 13:42 (Obi Wan).
12 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

moze mi neko objasniti kako ubaciti skin u igru

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2011 15:49 (deluxe).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Nemoj reći da se ne može, nego trenutno ne znaš.

 

Znači ideš na Mirror 1 ili 2, zatim ti se otvori novi prozor(kartica) gdje staviš kvačicu i klikneš na download.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Football Manager 2012

moram priznat da je skin sjajan...hvala{#}

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
12 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012

to sam skinuo, neznam kako se ubaci

14 godina
offline
Football Manager 2012
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

jos mi nesto treba...

jel ima neki patch da imaju slike igraca, a ne samo ova crna slika

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Evo i ja je malo odlučio isprobati, kao što je svake godine isprobam kada izađe, ali i ove godine kao i svake godine u zadnjih nekoliko sam se opet prebacio na Fifa Manager.

Daleko od toga da nije dobra igra, ali prekompliciran za ono što ja želim. Fifa Manager mi je nekako taman po tom pitanju. Volim se više baviti svim stvarima oko kluba i oko igrača, mladog pogona, osnovnih stvari oko formacije i taktike, tu i tamo uskočit u određivanje početne momčadi kada želim nekoga od igrača pogurat u razvoju, odmorit za neku bitnu utakmicu itd itd, a što se tiče baš detalja u taktici i treningu tu kupim najbolje asistente što si mogu priuštiti pa nek se oni bakću s tim.

Volim postaviti neku svoju omiljenu formaciju i osnovnu taktiku i tada započeti sa kompletnom promjernom momčadi (prodaja, kupnja, promocija iz rezervnog tima...) da mi profil igrača upadne u ono što ja želim da bude, pa isto tako i scouting youth igrača i njihov razvoj usmjeriti prema onim pozicijama i stvarima koje želim i tako sve to malo po malo, obično kroz nekih 10ak virtualnih sezona to odradim baš onako kako želim, znači da imam na raspolaganju igrače za one pozicije na kojima mi leži formacija, da imam univerzalne zamjene, da su mi svi fino pokriveni da mi je kompletan mladi pogon od onih 11 pa do 18 godina svi idu razvojem prema toj istoj formaciji i taktici i da počne pomalo tu i tamo se pojavit pokoji dobar klinac od 16-20 koji mi može zamijeniti igrače od 27-31 godina u momčadi. Tada se ovaj još može odlično prodat (ako ima 27-28, čak  i29) ili malo manje odlično ako ima 30+ godina, i ovaj novi uskoči na njegovo mjesto i zarada odlična. Cijeli taj proces mi znači traje nekih dobrih 10ak godina (može to i puno brže, ali volim igrat sa momčadima slabije financijske moći tako da ipak bude i zabavno a ne samo dosadno) i kad dođem u fazu da sam sa svime zadovoljan (naravno moram biti zadovoljan i sa postignutim natjecateljskim rezultatima) onda pogledam malo što ima od zainteresiranih slabijih, siromašnijih klubova, i u nižim ligama i pređem kod njih na ugovor pa opet sve ispočetka.

Eto, i za takv pristup mi je Footbal Manager nije baš najbolji, a Fifa Manager me oduševljava.

Dok sam prije, kada sam i imao puno više vremena za igre više volio Football Manager, jer su oduvijek imali dosta više tih baš nogometnih detalja od konkurencije koja je bila raznolika a i raznorazna kroz godine.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

miki jel to izasao fifa manager 2012

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
deluxe kaže...

miki jel to izasao fifa manager 2012

  Di ti živiš bokte,pa to je izašlo prije fm12 dobrih 2,3 tjedna.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Football Manager 2012
deluxe kaže...

jos mi nesto treba...

jel ima neki patch da imaju slike igraca, a ne samo ova crna slika

 skini neki facepack

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
deluxe kaže...

miki jel to izasao fifa manager 2012

Lik očito trolla, čitao sam kad je pisao da skida Fifa Manager 2012, a sad ko ne zna da je izašao. Također ne želi ništa sam da pogleda ili se pravi mutav stvarno ne znam. Ovakvi likovi su mi najmrži na forumu.

Life is Hard :)
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Izašao je pred nekih 15ak dana službeno. 20.10 ja mislim da je bio release date.

Ove verzije koje spominješ ne znam dal su prave ili lažne, ali ionako ovdje nije dozvoljeno o takvim linkovima javno raspravljati.

Jedino ti mogu reći da ja kada želim isprobati prije kupnje tako nešto što je novo došlo onda se zaletim do Btarena.org i tamo još nikad nisam naišao na loš link.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
EraserHead kaže...
deluxe kaže...

jos mi nesto treba...

jel ima neki patch da imaju slike igraca, a ne samo ova crna slika

 skini neki facepack

Može i stari onaj megapack od preko 80 000 slika a i stari logo pack, rečeno mi je da su iz SI-a potvrdili da se idevi igrača i ostalih nisu mjenjali. Ja sam stavio oba i rade.

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2011 23:16 (Kora).
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
miki1981 kaže...

Evo i ja je malo odlučio isprobati, kao što je svake godine isprobam kada izađe, ali i ove godine kao i svake godine u zadnjih nekoliko sam se opet prebacio na Fifa Manager.

Daleko od toga da nije dobra igra, ali prekompliciran za ono što ja želim. Fifa Manager mi je nekako taman po tom pitanju. Volim se više baviti svim stvarima oko kluba i oko igrača, mladog pogona, osnovnih stvari oko formacije i taktike, tu i tamo uskočit u određivanje početne momčadi kada želim nekoga od igrača pogurat u razvoju, odmorit za neku bitnu utakmicu itd itd, ašto se tiče baš detalja u taktici i treningu tu kupim najbolje asistente što si mogu priuštiti pa nek se oni bakću s tim.

Volim postaviti neku svoju omiljenu formaciju i osnovnu taktiku i tada započeti sa kompletnom promjernom momčadi (prodaja, kupnja, promocija iz rezervnog tima...) da mi profil igrača upadne u ono što ja želim da bude, pa isto tako i scouting youth igrača i njihov razvoj usmjeriti prema onim pozicijama i stvarima koje želim i tako sve to malo po malo, obično kroz nekih 10ak virtualnih sezona to odradim baš onako kako želim, znači da imam na raspolaganju igrače za one pozicije na kojima mi leži formacija, da imam univerzalne zamjene, da su mi svi fino pokriveni da mi je kompletan mladi pogon od onih 11 pa do 18 godina svi idu razvojem prema toj istoj formaciji i taktici i da počne pomalo tu i tamo se pojavit pokoji dobar klinac od 16-20 koji mi može zamijeniti igrače od 27-31 godina u momčadi. Tada se ovaj još može odlično prodat (ako ima 27-28, čak  i29) ili malo manje odlično ako ima 30+ godina, i ovaj novi uskoči na njegovo mjesto i zarada odlična. Cijeli taj proces mi znači traje nekih dobrih 10ak godina (može to i puno brže, ali volim igrat sa momčadima slabije financijske moći tako da ipak bude i zabavno a ne samo dosadno) i kad dođem u fazu da sam sa svime zadovoljan (naravno moram biti zadovoljan i sa postignutim natjecateljskim rezultatima) onda pogledam malo što ima od zainteresiranih slabijih, siromašnijih klubova, i u nižim ligama i pređem kod njih na ugovor pa opet sve ispočetka.

Eto, i za takv pristup mi je Footbal Manager nije baš najbolji, a Fifa Manager me oduševljava.

Dok sam prije, kada sam i imao puno više vremena za igre više volio Football Manager, jer su oduvijek imali dosta više tih baš nogometnih detalja od konkurencije koja je bila raznolika a i raznorazna kroz godine.

fail, pa zato obe igre i imaju u sebi onu riječ "manager", ti si izgleda zalutao u igru

Dinamo živi vječno
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Kora kaže...
miki1981 kaže...

Evo i ja je malo odlučio isprobati, kao što je svake godine isprobam kada izađe, ali i ove godine kao i svake godine u zadnjih nekoliko sam se opet prebacio na Fifa Manager.

Daleko od toga da nije dobra igra, ali prekompliciran za ono što ja želim. Fifa Manager mi je nekako taman po tom pitanju. Volim se više baviti svim stvarima oko kluba i oko igrača, mladog pogona, osnovnih stvari oko formacije i taktike, tu i tamo uskočit u određivanje početne momčadi kada želim nekoga od igrača pogurat u razvoju, odmorit za neku bitnu utakmicu itd itd, ašto se tiče baš detalja u taktici i treningu tu kupim najbolje asistente što si mogu priuštiti pa nek se oni bakću s tim.

Volim postaviti neku svoju omiljenu formaciju i osnovnu taktiku i tada započeti sa kompletnom promjernom momčadi (prodaja, kupnja, promocija iz rezervnog tima...) da mi profil igrača upadne u ono što ja želim da bude, pa isto tako i scouting youth igrača i njihov razvoj usmjeriti prema onim pozicijama i stvarima koje želim i tako sve to malo po malo, obično kroz nekih 10ak virtualnih sezona to odradim baš onako kako želim, znači da imam na raspolaganju igrače za one pozicije na kojima mi leži formacija, da imam univerzalne zamjene, da su mi svi fino pokriveni da mi je kompletan mladi pogon od onih 11 pa do 18 godina svi idu razvojem prema toj istoj formaciji i taktici i da počne pomalo tu i tamo se pojavit pokoji dobar klinac od 16-20 koji mi može zamijeniti igrače od 27-31 godina u momčadi. Tada se ovaj još može odlično prodat (ako ima 27-28, čak  i29) ili malo manje odlično ako ima 30+ godina, i ovaj novi uskoči na njegovo mjesto i zarada odlična. Cijeli taj proces mi znači traje nekih dobrih 10ak godina (može to i puno brže, ali volim igrat sa momčadima slabije financijske moći tako da ipak bude i zabavno a ne samo dosadno) i kad dođem u fazu da sam sa svime zadovoljan (naravno moram biti zadovoljan i sa postignutim natjecateljskim rezultatima) onda pogledam malo što ima od zainteresiranih slabijih, siromašnijih klubova, i u nižim ligama i pređem kod njih na ugovor pa opet sve ispočetka.

Eto, i za takv pristup mi je Footbal Manager nije baš najbolji, a Fifa Manager me oduševljava.

Dok sam prije, kada sam i imao puno više vremena za igre više volio Football Manager, jer su oduvijek imali dosta više tih baš nogometnih detalja od konkurencije koja je bila raznolika a i raznorazna kroz godine.

fail, pa zato obe igre i imaju u sebi onu riječ "manager", ti si izgleda zalutao u igru

Ja igru igram, i uživam u njoj, sa onim postavkama koje meni pašu. To se nikako ne može nazvati zalutao. A BTW igra se ne zove Football/FIFA Trainer, Coach, Tactitian ili nešto treće usko vezano uz detalje treninga i/ili formacije nego Football Manager. Tako da si ti ustvari zalutao u prevodu. Od 50ak stvari na koje se manager odnosi kako u igri tako i u stvarnom životu ljudi čiju ulogu u tim igri preuzimaš dio koji se odnosi na detaljnu taktiku i detaljne treninge je upravo to, samo dio. Nekima manje a nekima više bitan. Ja nemam vremena se više igrati u takve detalje za svaku utakmicu itd pa sada igram drukčije, i moram reći i da više uživam u igri ovako. Prije mi je bolje bilo onako. Ali da se ja sada nebi ponavljao ti pročitaj post onaj gornji do kraja pa tek onda komentiraj.

Kao da ja kažem nekome tko igra F12011 bez detaljnog namještanja setupa bolida da je fulao igru. Nije, on i dalje uživa u njoj, samo se možda ne želi baviti detaljnim setupom kao neki od nas. Ako imamo vremena. Ili ga jednostavno ne zanima, samo želi voziti više arkadno, što mu igra daje mogućnost, dakle nije fulao. Kao ni ja. Ja se FIFA M volim baviti financijama, stadionom, ostalim nadogradnjama i razvitkom infrastrukture oko kluba, generalnom taktikom i formacijom, smjerom razvoja mladih igrača u mojim youth momčadima da bi mi se razvili na onim pozicijama koje želim i trebam u prvoj momčadi, marketingom, pronalaženjem pravih igrača za kupnju po pitanju cijene i po pitanju potrebe u momčadi, pronalaženjem klubova za prodaju mojih igrača u najboljim godinama tj taman onda kada su na vrhu karijere, prije nego počinje stagnacija / pad tako da izvučem dobar profit, osiguravanje da imam nadolazećeg mladog igrače koji može barem vrlo dobro pokriti poziciju igrača kojeg bi prodao itd itd...

A ono što ne želim više je gubiti vrijeme igrajući se taktičkim detaljima pokretanja igrača po terenu i ostalim meni nezanimljivim stvarima na koje gubim previše vremena i ne mogu uživati u igri. A s obzirom da mi igra nudi taman koliko mi treba opcija da se ti dijelovi automatiziraju, ili da im ja odredim neka osnovna pravila pa da asistent radi detalje očito je da je i to jedan od načina na koji je zamišljeno da se igra.

12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Za ove koji se prepiru kako se igra FM mogu samo reći da ga igra svatko na svoj nači koji njemu odgovara i igrom i provedenim vremenom. A što se tiče opisa kako tko igra i na koji način mislim da je to ovdje suvišno pisati, jer pisati toliko duge postove po mom mišljenju ne vrijedi truda. Zamislite sada situaciju gdje bi svatko od nas pisao postove po tko zna koliko riječi, a opet s druge strane govorimo da nemamo vremena za ovo ili za ono.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Galiante kaže...

Za ove koji se prepiru kako se igra FM mogu samo reći da ga igra svatko na svoj nači koji njemu odgovara i igrom i provedenim vremenom. A što se tiče opisa kako tko igra i na koji način mislim da je to ovdje suvišno pisati, jer pisati toliko duge postove po mom mišljenju ne vrijedi truda. Zamislite sada situaciju gdje bi svatko od nas pisao postove po tko zna koliko riječi, a opet s druge strane govorimo da nemamo vremena za ovo ili za ono.

Isto kao što svatko igra igru na način na koji želi jer mu to igra dozvoljava tako i svatko piše postove na način na koji želi dok god je u skladu sa pravilima foruma.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Slažem se u potpunosti sa tobom, ali zar nije ljepše i jednostavnije kada si sve što si trebao reći rekao ovako u jednoj rečenici.

 

P.S. A sada da prekinem ovaj offtopic idem se baciti nazad na igranje FM jer tamo me čekaju igrači spremni ko napete puške jer jedva čekaju da nekome uvale par komada u mrežu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 11:35 (Galiante).
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012

zna li tko dobrog tactics coacha sa 4 i vise zvjezdica?

 

po mogucnosti da nije coach imenom valdir de moraes.

It's not who u are, it's who u know.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice