Football Manager 2012

poruka: 341
|
čitano: 172.592
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

ajde malo suti, jel ok

13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

@Kora Smireno !! :D

Probao sam Fifu managera12 i superiška je,baš mi se svđa al ejdino šta ga goni je 3d match. lol

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Galiante kaže...
leo_819 kaže...

Doveo sam na polusezoni Cavani-a i Cissokho-a. U napadu Cavani i Adebayor utrpavaju samo tako, Adebayor u 26 utakmica u ligi 20 golova.

Zar Tottenham ima tako dobar budžet da u polusezoni možeš dovesti takva dva igrača.

Na polusezoni sam imao oko 40 milijuna eura, s tim da sam kupovao na rate znači za Cavani-a 10 milijuna sada, a 20 milijuna kroz dvije godine.

A life? Cool! Where do I download one of those?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

vidim da jedino mi ti zelis ovde pomoci

druze, znas li gdje mogu naci crack

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
nijazbajric kaže...

vidim da jedino mi ti zelis ovde pomoci

druze, znas li gdje mogu naci crack

Ajde shvati konačno da se to ovdje NE SMIJE reći. Čitaj pravila. Nema nikakvog razgovora o krekiranju i sličnim rabotama.

16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
nijazbajric kaže...

vidim da jedino mi ti zelis ovde pomoci

druze, znas li gdje mogu naci crack

sine okani se corava posla... nemoj se vise sramotit

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012

moze li tko protvrditi da li postoji gola of the month u spanjolsko ligi. patch je 12.0.2.

 

nije nista vazno onako samo iz znatizelje pitam jer ako me pamcenje dobro sluzi u 2011 je bilo i goal of the month i week

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 19:24 (Obi Wan).
14 godina
offline
Re: Football Manager 2012

a crni nijaze...

 

OT:

 

Jeste li znali za novog hrvatskog reprezentativca :

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Leonardo_Pisculichi

 

 

{#}

 

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 20:02 (EraserHead).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

imam problem sa misem u igri sve radi okee al mi se nevidi ona strelica  od misa  vidi se al ponekada na par sec i nestane i tako stalno kako rijesit to ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2012

a hoce li ove godine izaci patch za dvd verziju igre ili izlazi samo za steam ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
EraserHead kaže...

a crni nijaze...

 

OT:

 

Jeste li znali za novog hrvatskog reprezentativca :

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Leonardo_Pisculichi

 

 

{#}

 

Ja sam čuo za tog lika od prije, spominjalo se  u novinama kako ga navodno Marković pokušava vrbovat ko Jehovin svjedok haha

Dinamo živi vječno
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012

Ok, neznam jesam li glup, smotan ili kaj ali zašto kad odaberem engleski klub da vodim vidim samo igrače iz te lige, tj nemogu filtrirati igrače iz svih liga kad kupujem.

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2012
M_dipl. kaže...

Altrincham.

 

Duga sezona, loši igrači, nikakva struktura, svi na part-time, itd.

 

Predobro je!

Hehehe to je jedini način kako igrati FM (ili ti ga bivši CM). Budući da sa međimurac uvijek igram sa Čakovcem ili Međimurjem. CM 01/02 , Čakovec, 30 odigranih sezona, oko 10 puta pobjednik prvenstva i kupa,  2 puta liga prvaka, 5 puta kup uefa. Ahhh kad se sjetim toga i beskrajno dugog loadanja {#}.

 

Sad upravo igram s Međimurjem, druga liga, većina part-time, druga sezona, minus od 2 milje funta na računu, igrači loši da lošiji ne mogu biti (pred početak sezone mi predviđaju uvijek relegation), pazim na svaku potrošenu lipu, igram bunker skoro svaku tekmu (jer nemam igrače za nešto bolje), ali možda ovu sezonu dohvatim promotion (prošlu sam bio na sredini tablice).

 

To je za mene FM, gdje ti svaka pobjeda nešto znači, a ne igrati sa Barcelonom ili Realom, gdje bilo koju taktiku možeš postaviti i dobivaš.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2011 13:57 (dado2202).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Tia bi nabavit jedan od novijih FM verzija. Znate li di se može skinit neki?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Evo ekipa, završi svoju prvu sezonu na drugom mistu s bodom zaostatka iza Bayern-a. Ispostavilo se da mi je ključna utakmica bila u predposljednjem kolu kući protiv Freiburga koju sam izgubija. Ali eto mogu reći da je bilo zanimljivo do zadnjeg kola, gdje Bayern ipak nije kiksa.

 

Što se tiče Lige prvaka ispa u osmini finala od Barcelone koja je poslije pobijedila Manchester Utd. u finalu, a u grupi sam završio drugi iza Manchester Utd a ispred Shakhtara i Lille-a. U kupu sam ispa od Leverkusena također kasnije pobjednika tog natjecanja. Eto po svemu sudeći bija sam neki nesretko što se tiče ždrijeba u kupovima, ali isto ću reći da je sezona bila vrlo dobra. Kreće  novo pomlađivanje ekipe i već mi dolaze N. Lodeiro(Ajax), B. Janković(Genova), C. Sanchez(Vallenciennes), M. Jorgensen(Fc Kobenhavn) i Ze Eduardo(Parma) i to sve free što znači da sam napravio dobar posao u prvom mjesecu kada se ˝vrbovalo˝ igrače. Jedino sam u iščekivanju koliko će mi biti raspoloživa lova za transfere i nadam se da će biti veća od nego onih 2 milje što mi je bilo prošlu sezonu, ali mislim prodati Kagawu pa bi tu moga zaradit.

 

Eto oprostite na ovolikom pisanju ali htio sam podijeliti moje stanje prve sezone.

Kraj prvenstva Kraj prvenstva
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Pozz ekipa, evo prva sezona gotova... igram sa Arsenalom i pomalo sam iznenadjen osvajanjem Lige prvaka vec prvu sezonu (otreso sam Barcu na penale) {#}

 

Ligasku sezonu sam zavrsio na 3.mjestu... previše remija sam imao sa tzv. malim momcadima{#}

 

Sve u svemu jako zanimljiv FM ove godine!

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2011 9:05 (dasoo988).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Vidite na šta sam legendarno naišao dok sam igrao Manager crknuo sam od smjeha XDDDDD

Dinamo živi vječno
 
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2012

evo jedne velike pobjede...{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Tomy Lee kaže...

evo jedne velike pobjede...{#}

hahahaha svaka cast to dobio inspiraciju dojk si gledo HR neki dan :P

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
dasoo988 kaže...

Pozz ekipa, evo prva sezona gotova... igram sa Arsenalom i pomalo sam iznenadjen osvajanjem Lige prvaka vec prvu sezonu (otreso sam Barcu na penale) {#}

 

Ligasku sezonu sam zavrsio na 3.mjestu... previše remija sam imao sa tzv. malim momcadima{#}

 

Sve u svemu jako zanimljiv FM ove godine!

I ja sam s Arsenalom upravo završio sezonu kao i ti, 3. u Premiershipu i osvojio Ligu Prvaka, također protiv Barce u finalu..samo što sam ih ja tuko 2:0, iako su igrom bili bolji od mene..spasilo me to što im nisu igrali Messi, Iniesta i Abidal!

 

Koga ćeš dovesti sad?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
stipica_zd kaže...
dasoo988 kaže...

Pozz ekipa, evo prva sezona gotova... igram sa Arsenalom i pomalo sam iznenadjen osvajanjem Lige prvaka vec prvu sezonu (otreso sam Barcu na penale) {#}

 

Ligasku sezonu sam zavrsio na 3.mjestu... previše remija sam imao sa tzv. malim momcadima{#}

 

Sve u svemu jako zanimljiv FM ove godine!

I ja sam s Arsenalom upravo završio sezonu kao i ti, 3. u Premiershipu i osvojio Ligu Prvaka, također protiv Barce u finalu..samo što sam ih ja tuko 2:0, iako su igrom bili bolji od mene..spasilo me to što im nisu igrali Messi, Iniesta i Abidal!

 

Koga ćeš dovesti sad?

Evo upravo sam zavrsio i drugu sezonu.. i opet sam treci zavrsio u ligi... i opet sam dogurao do finala LP-a al me Man.Utd otresao 6-2 {#} u finalu FA kupa izgubio sam 2-0 od Tottenham-a, a u Liga kupu u finalu sam izgubio na produzetke od Liverpool-a 2-1 i osvojio sam onaj World Champions Cup... definitivno previse utakmica je utjecelo na to da zavrsim bez ijednog trofeja na europskom tlu...{#}

 

Prvu sezonu sam kupio Hulka, Jose Angel(LB) i Adama Johnson-a -> za neku siću {#}... ne mislim nista vise kupovat jer mladi igraci su se jako dobro razvili i sve bolje igraju (Wallcot, Wilsher, Gervinho, Ramsey, Djorou, Jackinson...)

Samo me smeta sto Van Persie svako malo po 1-2 mjeseca ozljeda{#}

 

Jesi ti sta kupovao?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2011 21:49 (dasoo988).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
dasoo988 kaže...

Evo upravo sam zavrsio i drugu sezonu.. i opet sam treci zavrsio u ligi... i opet sam dogurao do finala LP-a al me Man.Utd otresao 6-2 {#} u finalu FA kupa izgubio sam 2-0 od Tottenham-a, a u Liga kupu u finalu sam izgubio na produzetke od Liverpool-a 2-1 i osvojio sam onaj World Champions Cup... definitivno previse utakmica je utjecelo na to da zavrsim bez ijednog trofeja na europskom tlu...{#}

 

Prvu sezonu sam kupio Hulka, Jose Angel(LB) i Adama Johnson-a -> za neku siću {#}... ne mislim nista vise kupovat jer mladi igraci su se jako dobro razvili i sve bolje igraju (Wallcot, Wilsher, Gervinho, Ramsey, Djorou, Jackinson...)

Samo me smeta sto Van Persie svako malo po 1-2 mjeseca ozljeda{#}

 

Jesi ti sta kupovao?

 

Meni taman počinje 2. sezona i doveo sam Sakhoa i Artura Vidala..do sada nisam pretjerano trošio, jedino što sam doveo Neymara i on mi je nemilo ispraznio blagajnu..
Wilshere mi se nakon cijele sezone obiljezene ozljedama vraća i nadam se da će ove godine harati..Ramsey i Walcott su se već ustalili u prvoj momčadi, za njih sam od početka znao da su sjajni..Gervinha sam prodao, isto kao i Mertesackera, Bendtnera, Andre Santosa, Artetu, Rosickog..

13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Uh ja krenuo s Frankfurtom iz druge lige, rasturao tamo (prejaki su) Gekas sam zabio 32 gola u sezoni i još Hauche 25 mislim. doveo iste sezone Semira Stilića za jeftinjaru, igrač fenomenalan, imao 16 golova i 18 asistencija kao MC. Zatim doveo lika za 7 M eura brazilca Felipea Andersona, dečka s fenomenalnom karijerom ispred sebe. U Bundesligi krenuo odlično, nakon 20 kola sam 3-i. Na početku sezone doveo Kranjčara i Bassonga iz Tottenhama jer nisu igrali tamo i bili rezerve i kad su vidjeli kak dobro stojim došli kod mene. Inače sam u drugoj ligi imao odvratan transfer budget i sallary budget ali ulaskom u prvu ligu to se drastično povećalo, pa sam mogao Bassonga i Kranjčara plaćati po 55 000 eura svakog. Mogao sam i dovesti Benzemu i Ozila da sam imao para za transfer i za plaću njima jer su htjeli doći a bili su na transfer listi u Realu. Doveo sam i Ivana Marcana iz mislim Villarreala ak se ne varam

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Trebam dobre DR, MR i ACR pa ako imate koji prijedlog, bio bih vam zahvalan.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
1.Lovac kaže...

Trebam dobre DR, MR i ACR pa ako imate koji prijedlog, bio bih vam zahvalan.

 

http://www.truefootballmanager.com/2011/10/wonderkids-and-young-talents-in-fm-2012.html

Možda ovdje nešto pronađeš.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Tomy Lee kaže...
1.Lovac kaže...

Trebam dobre DR, MR i ACR pa ako imate koji prijedlog, bio bih vam zahvalan.

 

http://www.truefootballmanager.com/2011/10/wonderkids-and-young-talents-in-fm-2012.html

Možda ovdje nešto pronađeš.

Ima li koja baš preporuka, tamo ih je previše, a meni triba baš neko siguran ;D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Evo da i ja doprinesem ovoj temi. Trenutno sam na oko 6 dana igranja i igram sa svojim omiljenim klubom Portom. Trenutno vrijeme, januar 2014. Osvajao sam dosad redovno ligu, jer realno postojimo samo mi i Benfica, a Benfica cesto zna kiksati protiv slabijih ekipa. U mene talenat kakav je npr Hulk moze sam odluciti vecinu utakmica. Baziram se vise na dovodjenje talenata. Uzeo sam samo prvu sezonu Vertonghena za 9.5M. Uzeo sam kao u svakom prethodnom izdanju Yayu Sanoga koji za cudo bozije, nikako da proradi. Zato sam morao uzeti i Kadleca jer uz Hulka niko se nije pokazao da moze redovno zabijati. I problem kao u prethodnom FMu sa Kadlecom, bar kod mene, jednu utakmicu zabije hattrick, pa ne zabije 2 tekme pa opet tako. Inace imam u prvih 12 kola, 11 pobjeda i jedan poraz i ubjedljivo sam vec sada prvi. U Europi prvu sezonu ispao od Liverpoola koji je zemlja jak na ovom FMu kako sam primjetio. Drugu sezonu u polufinalu od Barcelone koju sam nadigrao, ali izgubio 3-2 ukupno. Sada sam se provukao u drugi krug nekako, imao isto bodova kao i treci Galatasaray ali bolji u medjusobnim duelima. Da sam htio, vecinu igraca sam mogao prodati jer su veoma dobri igraci (za Hulka sam odbio 38 M jer mi je jednostavno omiljeni igrac, redovno 30+ golova u ligi), osim bekova. Tu pokusavam sa mladjim igracima, ali realno su mi oni slabost pa cu vjerovatno pokusati dovesti jednog tipa M. Isla. Zaista mi se svidja novi FM. Izbalansiran je vise nego i jedan prethodni gdje je par ekipa dovodilo sve bolje igrace. Evo i par sshotova koga zanima stanje kod mene.

Loyal to the game
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Uh ja u prvoj sezoni u Bundesligi (druga ukupno) s Frankfurtom u 33-em kolu igram kod kuće s Bayernom koji je već osigurao titulu i praktički moram pobijediti, pobijedim 2:0 i treba mi u zadnjem kolu u gostima kod Werdera barem bod za 4 mjesto da idem u LP a oboje imamo isto bodova. I pobijedim 0:2 i upecam 4 mjesto na kraju sezone

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Ovo je nadasve nerealno i nepošteno. Pogledajte nagrade za veznjake sezone i napadače sezone, moj veznjak Stilić i napadač Hauche po asistencijama i golovima i average ratingu trebali su biti uvjerljivo osvojiti nagradu svaki za svoju poziciju a ono ni čak u prva 3, pogledajte slike - sramotno

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2012

Ovaj FM ima bugova više nego ijedan prije... mislim da ću se vratit na 2011 vrlo brzo...

Igram sa frendom preko neta i uspjeli smo klonirat čovjeka! Da, i to je moguće na ovom FMu. Radi se o Igoru Tudoru kojeg smo obojica željeli dovest kao trenera. Tudor je potpisao za njega, al dok još nije bio confirman, uletio sm ja s još jednom ponudom i sad ga imamo obojica. Ja sam Slaven Belupo, on Zagreb. Nijednog igrača se ne možeš riješit čak ni kad nudiš na free, pretrčani kilometri igrača su smiješni (rijetko tko ima preko 8 km), a pobjeđivat je prelagano. Već u prvoj sezoni obojica imamo šansu skinut Dinamo.

 

Igrao sam solo sa West Hamom i slični problemi su se pojavljivali. Drugu ligu osvojio bez da sam se oznojio i prvu sezonu u Premiershipu sam bio 6. Smiješno.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice