Football Manager 2012

poruka: 341
|
čitano: 172.669
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Nevjerojatno evo prve nerealnosti na koju sam naletio. Tevez slobodan igrač i sad traži od mene 225 000 eura tjedno a ja igram s Frankfurtom mogu mu ponuditi max 105 000 i dodatne bonuse max sve do kraja cifre  + 50 % povišice svake godine na dve godine ugovor, i još nagrada za zabijenih 5 golova u sezoni milijun eura i on neće. Kad ja pogledam za par dana on potpisao ugovor sa Bocom i prima 18 000 eura tjedno bez ikakvih bonusa. WTF??!!  A zapravo možda i nije čudno ipak je to Tevez možda su ga programirali tako jer takav je i u stvarnosti

Dinamo živi vječno
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
rooswelt1991 kaže...

Prva tekma i LP, protiv Milana, u gostima {#}

Formacija s moje strane 4-2-1-2-1.

Milan ukupno 26 udaraca (11 prema golu), ja 2 udarca (1 prema golu) i pobjedio sam 1:0{#}

Milan prebacio u formaciju 4-2-4 u 85 minuti, ja u 91-oj zabio iz kontre :-)

Sve je to fino kad pobijediš, a protivnik tako odigra.

Da vidiš kako je gadno kad se tebi to desi, dođe ti da razbiješ komp.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
Linkosaan kaže...
rooswelt1991 kaže...

Prva tekma i LP, protiv Milana, u gostima {#}

Formacija s moje strane 4-2-1-2-1.

Milan ukupno 26 udaraca (11 prema golu), ja 2 udarca (1 prema golu) i pobjedio sam 1:0{#}

Milan prebacio u formaciju 4-2-4 u 85 minuti, ja u 91-oj zabio iz kontre :-)

Sve je to fino kad pobijediš, a protivnik tako odigra.

Da vidiš kako je gadno kad se tebi to desi, dođe ti da razbiješ komp.

Ja sam imao zanimljivu tekmu također, ja pobijedio 5:4 a imao 10 udaraca prema golu od tog 9 u okvir a oni  33 udarca prema golu i 12 u okvir! Razbili me igrom i izgubili!

Dinamo živi vječno
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Jel zna mozda neko nekog dobrog hrvatskog igraca, da je mlad i ne bas skup?{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
sekta77 kaže...

Jel zna mozda neko nekog dobrog hrvatskog igraca, da je mlad i ne bas skup?{#}

Mateo Kovačić, Mario Šitum

Dinamo živi vječno
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Kora kaže...
sekta77 kaže...

Jel zna mozda neko nekog dobrog hrvatskog igraca, da je mlad i ne bas skup?{#}

Mateo Kovačić, Mario Šitum

pa osim da su iz dinama,jer renutno igram s njima.{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Kora kaže...

Nevjerojatno evo prve nerealnosti na koju sam naletio. Tevez slobodan igrač i sad traži od mene 225 000 eura tjedno a ja igram s Frankfurtom mogu mu ponuditi max 105 000 i dodatne bonuse max sve do kraja cifre  + 50 % povišice svake godine na dve godine ugovor, i još nagrada za zabijenih 5 golova u sezoni milijun eura i on neće. Kad ja pogledam za par dana on potpisao ugovor sa Bocom i prima 18 000 eura tjedno bez ikakvih bonusa. WTF??!!  A zapravo možda i nije čudno ipak je to Tevez možda su ga programirali tako jer takav je i u stvarnosti

 

imam i ja takav problem u tottenhamu adebayor prihvati 12 mil za prelazak i onda trazi nekih 225 000 e tjedno placu mislim ono de dobro je. sto je najaca stvar nemogu potpisat ni s jednim igracem ugovor toliko jadno je napravljeno da se to nemoze opisat :( hocu dovest golmana dajem mu placu max koji mu mogu dati i jos mu stavim da ce bit key player i nemos potpisat ugovor s njim zbog radi opet nekog razloga :( onda idem dovest j.navasa on isto nece da dode jel mu nemogu ponudit agentu 5.5 mil eura valjda sto ce dog.taj poso ili sta vec,a imam transfer budet 50 mil. eura 

 

strasnoooooooooooooooo :(

13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
sekta77 kaže...
Kora kaže...
sekta77 kaže...

Jel zna mozda neko nekog dobrog hrvatskog igraca, da je mlad i ne bas skup?{#}

Mateo Kovačić, Mario Šitum

pa osim da su iz dinama,jer renutno igram s njima.{#}

E pa kaži s kim igraš onda lol, al ostali su iz naše lige sranja, nema jeftino ništa a da je dobro

Dinamo živi vječno
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Ev nakon što sam krenuo s Frankfurtom iz 2 lige nakon 4 sezone sam osvojio naslov prvaka Njemačke i Kup. Klub mi je rich, continental, i imam super igrače u momčadi i super budžet 35 milijuna eura i 300 000 eura viška za plaće. E sad gledajte i učite kak se igra Manager:  kupio sam Bassonga u prvoj sezoni od Tottenhama ta 2,1 milijun eura i prodao ga nakon 3 sezone za 24 milijuna Liverpoolu (odličan igrač) Kupio sam Kranjčara za 2,9 milijuna i prodao ga za 6 milijuna nakon 2 sezone.   Doveo Granera iz Reala pod free transfer. Kupio Wilsherea iz Arsenala za 15 milijuna na rate jedva sam ga nagovorio da dođe i ispao super kupovina. Doveo Lovrena za 8 milijuna i odlična kupovina. Doveo Ivana Marcana za 4,5 milijuna i sad mi Inter  nudi za njega 18 milijuna al ga nedam. Dovedem Sebastiana Giovinca iz Parme na free transfer i pokazao se kao moj najbolji potez otkad igram Manager. Čovjek je u prvoj sezoni kod mene imao 15 golova i 35 asistencija u svim natjecanjima a doveo sam ga besplatno! Igra lijevog ofenzivnog veznjaka. Sad vrijedi 18 milijuna na tržištu i mogu tražiti za njega koliko hoću. Kupio sam Simona Kjaera za 24 miilijuna i nije mi žao, fenomenalan stoper. Zatim sam doveo besplatno Berbatova na jednu godinu i on je u toj jednoj sezoni zabio 22 gola, s obzirom da je imao 32 godine i da je došao besplatno odličan posao također. Borussia je kod mene katastrofalno odigrala sezonu tako da sam uspio dovesti i Maria Gotzea za 33 milijuna. Adebayor mi je također došao free i zabio u prvoj sezoni 25 golova u svim natjecanjima što također nije loše. Nedavno sam ( pošto se kupam u lovi lol) doveo za 30 milijuna Benjamina Howedesa, također odličnog stopera, i Stevana Jovetića, odličnog napadača za 39 milijuna. Sigurno sam još i par odličnih  poslova zaboravio al jbg. I to sve s Eintrachtom unutar 4 sezone. Sad napadam Ligu Prvaka.

 

Eh btw u prvoj sezoni u LP mi se ovo desi što je na slikama. Pobijedio Manchestera 3:2 kod kuće, Shaktara isto kod kuće 2:1, Rapida i u gostima i kod kuće, i izgubim kod ManUa u gostima (zasluženo) i u gostima kod Shaktara nesretno i nezasluženo izgubim iako sam potpuno dominirao i taj me poraz koštao, pogledajte tablicu. I tako sam s 4 pobjede i 2 poraza igrao hebenu Europa Ligu

Dinamo živi vječno
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Šta drugo reči nego - svaka čast {#}

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Kora kaže...

Ev nakon što sam krenuo s Frankfurtom iz 2 lige nakon 4 sezone sam osvojio naslov prvaka Njemačke i Kup. Klub mi je rich, continental, i imam super igrače u momčadi i super budžet 35 milijuna eura i 300 000 eura viška za plaće. E sad gledajte i učite kak se igra Manager:  kupio sam Bassonga u prvoj sezoni od Tottenhama ta 2,1 milijun eura i prodao ga nakon 3 sezone za 24 milijuna Liverpoolu (odličan igrač) Kupio sam Kranjčara za 2,9 milijuna i prodao ga za 6 milijuna nakon 2 sezone.   Doveo Granera iz Reala pod free transfer. Kupio Wilsherea iz Arsenala za 15 milijuna na rate jedva sam ga nagovorio da dođe i ispao super kupovina. Doveo Lovrena za 8 milijuna i odlična kupovina. Doveo Ivana Marcana za 4,5 milijuna i sad mi Inter  nudi za njega 18 milijuna al ga nedam. Dovedem Sebastiana Giovinca iz Parme na free transfer i pokazao se kao moj najbolji potez otkad igram Manager. Čovjek je u prvoj sezoni kod mene imao 15 golova i 35 asistencija u svim natjecanjima a doveo sam ga besplatno! Igra lijevog ofenzivnog veznjaka. Sad vrijedi 18 milijuna na tržištu i mogu tražiti za njega koliko hoću. Kupio sam Simona Kjaera za 24 miilijuna i nije mi žao, fenomenalan stoper. Zatim sam doveo besplatno Berbatova na jednu godinu i on je u toj jednoj sezoni zabio 22 gola, s obzirom da je imao 32 godine i da je došao besplatno odličan posao također. Borussia je kod mene katastrofalno odigrala sezonu tako da sam uspio dovesti i Maria Gotzea za 33 milijuna. Adebayor mi je također došao free i zabio u prvoj sezoni 25 golova u svim natjecanjima što također nije loše. Nedavno sam ( pošto se kupam u lovi lol) doveo za 30 milijuna Benjamina Howedesa, također odličnog stopera, i Stevana Jovetića, odličnog napadača za 39 milijuna. Sigurno sam još i par odličnih  poslova zaboravio al jbg. I to sve s Eintrachtom unutar 4 sezone. Sad napadam Ligu Prvaka.

 

Eh btw u prvoj sezoni u LP mi se ovo desi što je na slikama. Pobijedio Manchestera 3:2 kod kuće, Shaktara isto kod kuće 2:1, Rapida i u gostima i kod kuće, i izgubim kod ManUa u gostima (zasluženo) i u gostima kod Shaktara nesretno i nezasluženo izgubim iako sam potpuno dominirao i taj me poraz koštao, pogledajte tablicu. I tako sam s 4 pobjede i 2 poraza igrao hebenu Europa Ligu

od kuda ti toliko para za transfere i to pogotvo u prvoj sezoni?? adebayor na free iz tottenhama? Moze ss od save gameova...za 2 igraca si dao 69 miliona, nisi normalan

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
strbi kaže...
Kora kaže...

Ev nakon što sam krenuo s Frankfurtom iz 2 lige nakon 4 sezone sam osvojio naslov prvaka Njemačke i Kup. Klub mi je rich, continental, i imam super igrače u momčadi i super budžet 35 milijuna eura i 300 000 eura viška za plaće. E sad gledajte i učite kak se igra Manager:  kupio sam Bassonga u prvoj sezoni od Tottenhama ta 2,1 milijun eura i prodao ga nakon 3 sezone za 24 milijuna Liverpoolu (odličan igrač) Kupio sam Kranjčara za 2,9 milijuna i prodao ga za 6 milijuna nakon 2 sezone.   Doveo Granera iz Reala pod free transfer. Kupio Wilsherea iz Arsenala za 15 milijuna na rate jedva sam ga nagovorio da dođe i ispao super kupovina. Doveo Lovrena za 8 milijuna i odlična kupovina. Doveo Ivana Marcana za 4,5 milijuna i sad mi Inter  nudi za njega 18 milijuna al ga nedam. Dovedem Sebastiana Giovinca iz Parme na free transfer i pokazao se kao moj najbolji potez otkad igram Manager. Čovjek je u prvoj sezoni kod mene imao 15 golova i 35 asistencija u svim natjecanjima a doveo sam ga besplatno! Igra lijevog ofenzivnog veznjaka. Sad vrijedi 18 milijuna na tržištu i mogu tražiti za njega koliko hoću. Kupio sam Simona Kjaera za 24 miilijuna i nije mi žao, fenomenalan stoper. Zatim sam doveo besplatno Berbatova na jednu godinu i on je u toj jednoj sezoni zabio 22 gola, s obzirom da je imao 32 godine i da je došao besplatno odličan posao također. Borussia je kod mene katastrofalno odigrala sezonu tako da sam uspio dovesti i Maria Gotzea za 33 milijuna. Adebayor mi je također došao free i zabio u prvoj sezoni 25 golova u svim natjecanjima što također nije loše. Nedavno sam ( pošto se kupam u lovi lol) doveo za 30 milijuna Benjamina Howedesa, također odličnog stopera, i Stevana Jovetića, odličnog napadača za 39 milijuna. Sigurno sam još i par odličnih  poslova zaboravio al jbg. I to sve s Eintrachtom unutar 4 sezone. Sad napadam Ligu Prvaka.

 

Eh btw u prvoj sezoni u LP mi se ovo desi što je na slikama. Pobijedio Manchestera 3:2 kod kuće, Shaktara isto kod kuće 2:1, Rapida i u gostima i kod kuće, i izgubim kod ManUa u gostima (zasluženo) i u gostima kod Shaktara nesretno i nezasluženo izgubim iako sam potpuno dominirao i taj me poraz koštao, pogledajte tablicu. I tako sam s 4 pobjede i 2 poraza igrao hebenu Europa Ligu

od kuda ti toliko para za transfere i to pogotvo u prvoj sezoni?? adebayor na free iz tottenhama? Moze ss od save gameova...za 2 igraca si dao 69 miliona, nisi normalan

Pa da kad sam doveo klub do rich statusa.....pa šta ima veze što sam dao 69 milijuna? Dobiva se punoo love za 1 mjesto u Bundesligi pa onda za TV prava, pa od LP ulazak i TV prava, nakupi se love. Sad sam prešao u Man CIty i dao sam na Leandra Damiaa 58 M eura, na Gansa iz Santosa 80 M eura, na Neymara 105 M eura, na Gotzea mislim 66 M eura, na Llorisa 55 M eura, na Benzemu 23 M eura......

 

Kako misliš SS od save gameova? Što ti to govori?

Dinamo živi vječno
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Ev malo sam sad bio rastrošan otkad sam prešao u Man City

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

sta treba da uradim da mi budu dobri grbovi, slike igraca i dresovi da budu uredu.

Nijaz
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
Forzza kaže...

sta treba da uradim da mi budu dobri grbovi, slike igraca i dresovi da budu uredu.

Štošta. Ima tu posla podosta. Samo je facepack velik nekoliko GB pa onda još i grbovi i logotipi. Malo pročačkaj po gugletu

Dinamo živi vječno
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
Forzza kaže...

sta treba da uradim da mi budu dobri grbovi, slike igraca i dresovi da budu uredu.

www.fm-base.co.uk/forum/football-manager-2012-players/

evo pa čeprkaj,ima svega...{#}

13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Evo, Messi proglašen za najboljeg igrača svijeta u tekućoj sezoni samo zato što se zove Messi. Pogledajte statistiku moja 4 igrača koje su nemjerljivo bolje statistike od Messijevih pa nisu bili ni spominjani kao mogući izbori za naj igrača. Prokleta nerealnost FM-a!  Trenutno eto vodim MC.

Dinamo živi vječno
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

kako si to napravio da ti budu slike igraca

Nijaz
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
Forzza kaže...

kako si to napravio da ti budu slike igraca

Ma sjećam se jedino da je bilo  puno posla, ima već dugo da sam to stavljao, nesjećam se više

Dinamo živi vječno
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

ma nema puno posla nezna ovaj sta prica...samo skini facepack i ubaci u my documents-sports interactive--tamo napravi folder graphics--- onda u tom graphics folderu napravi folder pictures----i u tom pictures napravi folder players

 

 

Nakon sto si sve ovo napravio moras napravit sljedece:upali FM odi na "preferences" pa na "display i sounds" zatim skloni kvacicu sa "skin cache",
 a selektiraj "always reload on confirm" i stisni continue i cekaj da se reloaduje skin. Nakon sto si to napravio mozes vratiti stare opcije.

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012

Znam ja itekako šta pričam noobčino, kad sam ja stavljao bilo je posla, ati se tu kao praviš faca, a zapravo nemaš pojma šta trkeljaš

Dinamo živi vječno
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Kora kaže...

Znam ja itekako šta pričam noobčino, kad sam ja stavljao bilo je posla, ati se tu kao praviš faca, a zapravo nemaš pojma šta trkeljaš

ma bravo daj si 5...pa samo skine facepack i ubaci di sam reko...haahahah bulo je posla, a jaki ti poso

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Samo bi volio znat koliko se trudite da igrate bez "varanja",npr spasiti prije utakmice i ako izgubis,samo opet load i tako dok ne pobjedis,ili uzmes neku jos ekipu pokupis pare tako sto sam sebi kupis igraca za velike pare,ili uzmes drugu ekipu,onu protiv koje igras i napravis joj losu taktiku i tako je pobjedis itd??? :P

OT
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Shtiperson008 kaže...

Samo bi volio znat koliko se trudite da igrate bez "varanja",npr spasiti prije utakmice i ako izgubis,samo opet load i tako dok ne pobjedis,ili uzmes neku jos ekipu pokupis pare tako sto sam sebi kupis igraca za velike pare,ili uzmes drugu ekipu,onu protiv koje igras i napravis joj losu taktiku i tako je pobjedis itd??? :P

tu si prvi dan i jos TROLLAS bezveze...ja sada uopce niti neigram FM 2012...

 

 

 

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Shtiperson008 kaže...

Samo bi volio znat koliko se trudite da igrate bez "varanja",npr spasiti prije utakmice i ako izgubis,samo opet load i tako dok ne pobjedis,ili uzmes neku jos ekipu pokupis pare tako sto sam sebi kupis igraca za velike pare,ili uzmes drugu ekipu,onu protiv koje igras i napravis joj losu taktiku i tako je pobjedis itd??? :P

Mislim da to uglavnom radi "mlađa" populacija. I ja sam tako igrao tamo neke 2005-2006 i tih managera. Sad mi je to smiješno jer igra potpuno gubi čar i svoju zamisao :)

Life is Hard :)
13 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012
Shtiperson008 kaže...

Samo bi volio znat koliko se trudite da igrate bez "varanja",npr spasiti prije utakmice i ako izgubis,samo opet load i tako dok ne pobjedis,ili uzmes neku jos ekipu pokupis pare tako sto sam sebi kupis igraca za velike pare,ili uzmes drugu ekipu,onu protiv koje igras i napravis joj losu taktiku i tako je pobjedis itd??? :P

Nikad, ništa od toga, čak ni ako se radi o ispadanju u nokaut fazi, pa gdje je tu izazov. Pa ja sam izgubio utakmica na najnepošteniji mogući način, i ispadao iz skupine LP sa 4 pobjede i samo 2 poraza. Neki dan sam prvu utakmicu protiv Sportinga iz Lisabona pobijedio kod kuće 2:0 i onda u drugoj tekmi oni dobili rani crveni karton i nakon toga mi dali 3 gola (s igračem manje) i prošli dalje

Dinamo živi vječno
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

to mi je drago cuti,posto bar ova raja koju ja poznajem ima naviku u orve nekolike sezone to uradit,kasnije ne bi,al i ne treba kad vec postanes dobar...svaka cast tebi sto si do sad uradio...ja sad treniram chelsea u 1. sezoni osvojio lp,u ligi bio drugi...u cetvrtfinalu sam barcu 5:0 pobijedio,doduse nije im messi igrao,ali opet barca je barca...sad sam neymara doveo,a i sa velikom britanijom sam na olimpijskim igrama uzeo zlato,oni trazili trenenra,ja aplicirao i tako me uzeli... 

OT
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
strbi kaže...
Shtiperson008 kaže...

Samo bi volio znat koliko se trudite da igrate bez "varanja",npr spasiti prije utakmice i ako izgubis,samo opet load i tako dok ne pobjedis,ili uzmes neku jos ekipu pokupis pare tako sto sam sebi kupis igraca za velike pare,ili uzmes drugu ekipu,onu protiv koje igras i napravis joj losu taktiku i tako je pobjedis itd??? :P

tu si prvi dan i jos TROLLAS bezveze...ja sada uopce niti neigram FM 2012...

 

 

 

bas mi je drago da si prestao,bas me zanima :)

OT
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Evo pogledajte kakav debilni meč sam odigrao, al sam sasuo drvlje i kamenje na igrače poslije tekme, ali svejedno mi ne pada na pamet ponavljati tekmu.  Btw ovo mi je trenutna prva jedanaestorica, potrošio sam preko milijardu eura dosad na kupovanja al baš me briga, svejedno ovaj Mubarak vlasnik Citiya jednom mjesečno uštrca po 70-80 milijuna haha. Alexisa Sancheza sam platio 210 milijuna eura, Maria Gotzea nekih 65 milijuna, Neymara 105 milijuna, Mesuta Ozila 130 milijuna, Pastorea 90 milijuna, Leandra Damiaa 60 milijuna itd itd itd. I pazite ovu sezonu: dva kola prije kraja prvenstva bježim Unitedu 1 bod. Igram kod njih u gostima ako  odigram nerješeno u zadnjem kolu ću praktički morati pobijediti, ako izgubim teško mogu do  titule. I na Old Traffordu na poluvremenu 0:0. Ja obavim team-talk, kažem im kao da nitko ne računa na njih da pobijede pošto su underdogsi u ovoj tekmi i da se opuste. I tada stupa na scenu Mario Gotze i zabije u drugom poluvremenu hat-trick i ja odlazim na 4 boda Unitedu kolo prije kraja i osvajam prvenstvo haha. Eto to je zašto se igra FM, a ne da na kraju sezone imaš 38 pobjeda i 0 nerješenih i 0 poraza. Neymar je zvijer. U prvoj sezoni zabio u ukupnih 55 tekmi 47 golova i nekih mislim 20 asistencija i ipak je Messi proglašen naj igračem na svijetu zato što se on zove Messi, a uvjerljivo lošiju statistiku je imao od Neymara.

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2012 19:28 (Kora).
 
0 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Kakva debilna tekma: Odigrao 4-finale LP s Man Citiyem protiv Uniteda  na Old Traffordu izgubio 2:1, u drugoj tekmi brzinski povedem 2:0, Kompany mi dobije u 20-oj crveni nakon prekršaja u 16-ercu i ovi zabiju iz penala za 2:1. Tada ja mičem jednog napadača i uvedem stopera da zamjeni Kompanya da pokrpam rupu u sredini obrane, a istovremeno promjenim Ozila u sredini jer je ktastrofalno igrao. Ostajem na jednoj zamjeni. Ozljedi mi se igrač i moram iskoristiti tu treću zamjenu. Ozljedi mi se još jedan igrač i nemam više zamjena i moram nastaviti sa 9 igrača tekmu! Trenutni rezultat 2:1 i dalje, tada sudac svira penal za mene i ja zabijam za vodstvo 3:1. Nakon 2 minute zabijam za 4:1! Sa dva igrača manje sam zabio dva gola! Tada više ekipa nije mogla izdržati i dobijam 2 gola i tekma završava 4:3 za mene i ja ispao iz 4-finala zato što je United zabio više golova u gostima. Što je najgore još su moji pred kraj utakmice stativu imali i još jednom igrač bio sam pred praznim golom i glavom puca centimetar iznad gola.

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice