For Honor

poruka: 33
|
čitano: 5.224
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
For Honor - Closed alpha

Uglavnom krenula je zatvorena alpha.

Ja sam danas dobio invajt te sam dobio jos 3 pozivnice za invajt.

 

Prva tri koja me dodaju na ubisoft : mNik987 će dobit invajt. Naime potrebno je da budemo "ubisoft frendaci" da mogu poslati invajt pa eto..

 

malo o igri : http://forhonor.ubisoft.com/game/en-us/home/

 

i malo gameplaya:

 

 

closed alpha je teska 12,94 gb

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 21:04 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
For Honor - Closes alpha

Bump imam još invajtova...

 

alpha traje danas i sutra tako da ako hocete isprobati igru pozurite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha

također sam invajtan u alphu i također imam 3 pozivnice viška, tko je zainteresiran neka mi pošalje zahtjev za frenda, uplay id cro_k_justice

Otišlo

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 21:37 (The_K).
11 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha
The_K kaže...

također sam inajtan u alphu i također imam 3 pozivnice viška, tko je zainteresiran neka mi pošalje zahtjev za frenda, uplay id cro_k_justice

 dodao sam te ak mos nabacit invajt

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
9 godina
offline
For Honor - Closes alpha

jeste isprobali malo, kak vam djeluje igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
For Honor - Closes alpha

dali igra itko,ja imam problem da mi nece naci nikoga za dominion

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha

Evo prvih dojmova:

 

Graficki izgleda igra lijepo i vrti se odlično u 60 fps na high na mojoj konfi.Što se tiče gameplaya izgleda ok i moglo bi biti zabavno. Treba malo više odigrati i prosuditi, a ne pomaže mi to što ne mogu pronaći protivnika 

10 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha

Može li se skupiti 8 bugovaca pa da probamo taj dominion?Ili bar 4 za brawl

10 godina
offline
For Honor - Closes alpha

takoder se slazem grafika super meni isto radi na 60 fpsa,jedino sta je po meni samurai op,ako netko hoce nek  me doda na upaly tomakmet

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
For Honor - Closes alpha

hmm?   

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha
toma20 kaže...

hmm?   

 da, trajala je 3 dana

10 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha
toxic kaže...
toma20 kaže...

hmm?   

 da, trajala je 3 dana

 ah nisam znao to...steta samo sam jucer malo probao,sada ce beta ili? dali se zna hocemo mi sta smo imali alphu imati betu ili?

10 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha

Evo igram betu i gameplay je zabavan, ali čini mi se da ima premalo sadržaja, samo 3 gamemodova, oce bit u cijeloj igri još koji dodan?

7 godina
neaktivan
offline
Re: For Honor - Closes alpha
3 less characters, 6 less maps, 2 less modes, no campaign, and less executions and other cosmetics

To je sta fali zasad naspram fulgejma
13 godina
offline
For Honor - Closes alpha

Od 9-12.02 će svi moći probati "for honor"  Vjerojatno budem probao par gameova, ali kupiti sigurno neću 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: For Honor - Closes alpha
Baldurion kaže...

Od 9-12.02 će svi moći probati "for honor"  Vjerojatno budem probao par gameova, ali kupiti sigurno neću 

 Igrao sam proslu betu, igra puno bolja nego sam ocekivao, samo to mi je vise kao gimmick igra, ono zabavna za par partija, dugorocno ima puno drugih igara koje su mi zabavnije. Mozda su mogli razmisliti o cjeni, ali sve ovisi kakav bude sp i koliko bude sadrzaja, vidjeti ce mo... Uglavnom preporuka svima da probaju igru!!!

...
13 godina
offline
For Honor - Closes alpha

Meni je igra bomba, igram na ultrawide monitoru i sa mid range sistemom vrti mi na 65-80 fpsa sa free-syncom

 

Evo malo gameplaya od zadnje bete:

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
For Honor - Closes alpha

Ekipa, od jučer(ako se ne varam) igra se može prelodati(za one koji ne znaju, to vam znači da igru možete skinuti par dana prije, tako da je možete igrati na datum izlaska/open bete/closed bete itd.)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 19:25 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
For Honor - Closes alpha
jel probao tko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha
Joky007 kaže...
jel probao tko

 probao i poprilicno razocaran, stalna prekidanja konekcije i padovi servera te prekinu u svakom meču, da ne velim kad jedan izađe da igra pauzira meč i onda čekaš i čekaš

 

11 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha
A nema singleplayer
10 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha
Joky007 kaže...
A nema singleplayer

 nema single player, poslije posta uspio odigrat koju u dominionu

 

raider je op ako se koristi u području gdje je puno neprijatelja jer ga samo spamaš sa heavy attackom koji svakom skine barem po trećinu hpa

15 godina
offline
For Honor - Closes alpha

Uletio u igru kao padobranac, odigrao tutorial, grafički fino izgleda.

 

Makljaža je bila ok za ono kratko što sam pikao.

 

Multiplayer bi bio možda i ok da ima dedicated servere. Ovako nisam baš oduševljen.

 

Lag, desync... Host ode pa preslagivanje uz zapinjanje igre i restoranje gamestate-a...

 

Kad bi p2p bio samo za betu možda bi bio voljan probati punu igru, ovako mislim da ću preskočiti.

 

1 h nije baš dovoljno za neko veliko mišljenje ali izgleda zabavno pa je šteta što je multi tako mutav.

 

My 2 cents.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2017 17:10 (Dr. Zoidberg).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
For Honor - Closes alpha

Otvorio, skuzi da ne radi steam controler a pise da ima podrsku.

Googlajuci naisao na ubisoft post gdje se ispricavaju i rade sve da ga osposobe.

Nadam se da ce ga rjesit tokom open bete prije relase. Al sumnjam.

Razočaran.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha
Probao sam malo i svida mi se koncept obrane i napada bilo bi super vidjeti tako nesto u igrama gdje smo navikli na samo jedno dugme za napad. Win rate mi je 80% čini mi se lagano. Igram s Gamesir gamepadom. Grafika je super. Ali postane dosadno nakon kraćeg vremena. Duel 2na2 sam izgubio jer sam imao bota :( Uglavnom ideja je super ali sveukupno ništa posebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
For Honor - Closes alpha

Možda i griješim ali ja je ne mogu ne usporedit sa Dark soulsom... A tamo su mi dueli tj mehanika borbe je puno bolja. Doduše, nisam puno igrao pa ni ne znam što da mislim ali nije me privukla igra baš..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
For Honor - Closes alpha

Odigrao tutorial i 3 partije 1vs1 i to je bilo to. Igra niš posebno. Da košta 10€ možda bi je i kupio.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: For Honor - Closes alpha
Tako i ja... Uninstal drugi dan. Ne vrijedi ta igra 60$.
16 godina
offline
For Honor

Ako nekog zanima kako izgleda singleplayer, snimili smo prvi walkthrough i probat ćemo na YT objaviti prolazak kroz sve misije.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
For Honor

Meni se čini super igra, samo ne mogu odlučiti da li igrati sa gamepadom ili mouse + keyboard. Iskreno mi se čini da je igra baš namjenjena za gamepad i da si na njemu jednostavno najefikasniji.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice