Forza Horizon 3

poruka: 235
|
čitano: 63.527
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Forza Horizon 3

On bi trebao biti u vodi na mjestu auta ali svejedno

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Dugo pikiram ovu igru i zbog nje cu se prebaciti na win 10. Jos 2 dana traje snizenje sada je na oko 315 kn, snizeno za 170, prihvatljivo. To mi je neka gornja granica novaca za potrositi za neku igricu - Gta 5 se neracuna :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Nakon sat-dva igranja moram reci da sam ok zadovoljan, vjeroatno ce mi biti sve zabavnija sto ju igram. Radi mi odlicno na 1440p i sve na high 60 fpsa skoro pa stalno, tu i tam zna zatrzut pa past za par fpsa, no ipak imam dobru grafu pa je to normalno...

 

Jedno pitanje, nemogu naci nigdje na googlu, dali mogu koristiti npr logitechov kontroler jer mi igra ga neprepoznaje iz nekog razloga, dali se moze samo sa xbox kontrolerima igrati ili ima neko rjesenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Haremzg kaže...

Nakon sat-dva igranja moram reci da sam ok zadovoljan, vjeroatno ce mi biti sve zabavnija sto ju igram. Radi mi odlicno na 1440p i sve na high 60 fpsa skoro pa stalno, tu i tam zna zatrzut pa past za par fpsa, no ipak imam dobru grafu pa je to normalno...

 

Jedno pitanje, nemogu naci nigdje na googlu, dali mogu koristiti npr logitechov kontroler jer mi igra ga neprepoznaje iz nekog razloga, dali se moze samo sa xbox kontrolerima igrati ili ima neko rjesenje?

 Samo Xboxov kontroler prihvaca :(

 

Ma ima neko rjesenje, naime, imam Driving Force GT  ( volan ) i nije podrzan u Forzi 6 i naravno horizon 3, probavao sam nesto sa xoutputom, radi kak treba samo sta je kamera nekak zeznuta, stalno gleda ulijevo pa se nest zglitcha pa..  t

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 14:38 (hahhaajaads).
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
hahhaajaads kaže...
Haremzg kaže...

Nakon sat-dva igranja moram reci da sam ok zadovoljan, vjeroatno ce mi biti sve zabavnija sto ju igram. Radi mi odlicno na 1440p i sve na high 60 fpsa skoro pa stalno, tu i tam zna zatrzut pa past za par fpsa, no ipak imam dobru grafu pa je to normalno...

 

Jedno pitanje, nemogu naci nigdje na googlu, dali mogu koristiti npr logitechov kontroler jer mi igra ga neprepoznaje iz nekog razloga, dali se moze samo sa xbox kontrolerima igrati ili ima neko rjesenje?

 Samo Xboxov kontroler prihvaca :(

 

Ma ima neko rjesenje, naime, imam Driving Force GT  ( volan ) i nije podrzan u Forzi 6 i naravno horizon 3, probavao sam nesto sa xoutputom, radi kak treba samo sta je kamera nekak zeznuta, stalno gleda ulijevo pa se nest zglitcha pa..  t

 

Ja igram sa DS4 kontrolerom bez problema.

Probaj sa InputMapperom, on može emulirati Xbox controller od bilo čega.

10 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Hvala uspio sam sa Xoutputom iako neznam dal ce sejvat sto sam mapirao tipke za drugi put

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Haremzg kaže...

Hvala uspio sam sa Xoutputom iako neznam dal ce sejvat sto sam mapirao tipke za drugi put

 Naravno da ce sejvat, sam sta ces svaki put morat pokretat xoutput ( a mozda se i samo pokrece i aktivira ).

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
Forza Horizon 3

probajte sa x360ce meni od ps1 kontroller radi u svakoj igri skoro dok nisam kupio xboxov

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 3

stigle zimske radosti, jel kupio tko, ja sam Expansion Pass kompletan kupio, ispao me 155 kn, znači uključuje ovaj sad i još jedan koji će izaći

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Joky007 kaže...

stigle zimske radosti, jel kupio tko, ja sam Expansion Pass kompletan kupio, ispao me 155 kn, znači uključuje ovaj sad i još jedan koji će izaći

 

a gdje to?

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3

pa u igri automatski ti ponudi kupiti ili na storeu, 25 dolara je kompletan a samo Blizzard Mountain je 20 dolara

15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Joky007 kaže...

pa u igri automatski ti ponudi kupiti ili na storeu, 25 dolara je kompletan a samo Blizzard Mountain je 20 dolara

 

Expansion pass je 285kn, a Blizzard Mountain je 165kn.

Ak si dobio season pass za 25$ to sigurno nije bilo na našem storeu i dobro si prošao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Na usa sam, samo sam kupio bon od 25 dolara i jos dobio popust na cdkeys 5 posto
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Evo jedna zimska
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Pitanje, koliko vam je trebalo da prodete glavne trke do zadnjeg glavnog eventa. koliko uopce ima onih stupnjeva na svakom djelu mape?

 

Dosao sam na 30 posto igre, i sve "baze" su na trecem ili cetvrtom levelu.

 

Dali se isplati uzimati Blizard Dlc, vidim da je dosta vise Rallya ukljuceno sto mi djeluje zanimljivo... Dode 20 eura a Expansion pass dode 35, dakle ustedilo bi se 5 eura kada izade onaj zadnji Dlc, mislim da cu to onda uzeti kada predem osnovnu igru...

 

Super je igra taman dovoljno izazovna a da bude zabavna, igram na 75 posto tezine i na nekim trkama znam zavrsiti na 5,6 mjestu, poglavito kod voznje dzipova, onih cudnih buggya i American muscle auta, ostalo 80 posto budem prvi kod ostalih klasa. Auti su prelijepo dizajnirani, grafika i mapa je takoder odlicna. Jos nisam ni kako spada poceo Online igrati :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Haremzg kaže...

Pitanje, koliko vam je trebalo da prodete glavne trke do zadnjeg glavnog eventa. koliko uopce ima onih stupnjeva na svakom djelu mape?

 

Dosao sam na 30 posto igre, i sve "baze" su na trecem ili cetvrtom levelu.

 

Dali se isplati uzimati Blizard Dlc, vidim da je dosta vise Rallya ukljuceno sto mi djeluje zanimljivo... Dode 20 eura a Expansion pass dode 35, dakle ustedilo bi se 5 eura kada izade onaj zadnji Dlc, mislim da cu to onda uzeti kada predem osnovnu igru...

 

Super je igra taman dovoljno izazovna a da bude zabavna, igram na 75 posto tezine i na nekim trkama znam zavrsiti na 5,6 mjestu, poglavito kod voznje dzipova, onih cudnih buggya i American muscle auta, ostalo 80 posto budem prvi kod ostalih klasa. Auti su prelijepo dizajnirani, grafika i mapa je takoder odlicna. Jos nisam ni kako spada poceo Online igrati :)

 

Mislim da je 5 levela za svaki festival location.

Dobar je DLC, malo drukčija brija, pokupili su "zvjezdice" i zadatke u utrci iz Drivecluba. Puno više driftanja, meni je super.

Imaš dosta toga za raditi u igri. Ja online nisam ni igrao, nekako me ne zanima baš previše igrati s nepoznatim ljudima.

Ja sam kupio samo ovaj DLC, baš to što kažeš, premala razlika u cijeni me odbila od toga da odmah iskeširam lovu unaprijed za drugi expansion.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Meni je igra vrh, i ovaj dlc je super zabavan po snijegu vozit, kupio sam sve one stare rally aute, lancia delta,mg,renault 5, opel mantu itd, vise igram sad taj dlc nego standardno
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Cek jel to znaci da ja jos imam 20-30 posto igre da prodem glavne stvari, dakle da vec na 60 posto osnovna verzija bude gotova? Mislim da sam ju ja negdje 15-ak sati vec igrao

 

Vidim da na nekim stranicama pise da je glavna prica plus glavni extras bude oko 35 sati igre. Zapravo je to ok, to se razuvce na 50-ak sati plus jos ti dlcovi - 60,70 sati igre mozda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Haremzg kaže...

Cek jel to znaci da ja jos imam 20-30 posto igre da prodem glavne stvari, dakle da vec na 60 posto osnovna verzija bude gotova? Mislim da sam ju ja negdje 15-ak sati vec igrao

 

Vidim da na nekim stranicama pise da je glavna prica plus glavni extras bude oko 35 sati igre. Zapravo je to ok, to se razuvce na 50-ak sati plus jos ti dlcovi - 60,70 sati igre mozda...

 

Igraj i ne beri brigu, ima puno za igrati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
11 godina
offline
Forza Horizon 3
ja vec igram 23 sata i tek sam jedno prvenstvo osvojio od 63
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Sretan Božić s planina

Ovdje mi je čak zanimljivije i zabavnije nego na normalnoj mapi

 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.12.2016 13:05 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 3

Cek, sto ovaj Blizzard Mountain DLC nije ukljucen u Ultimate verziju igre?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Nije
8 godina
offline
Forza Horizon 3

Blizzard Mountain DLC je odličan. fino se uklapa atmosfera, još da je i vani snijeg..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
ivankr kaže...

Blizzard Mountain DLC je odličan. fino se uklapa atmosfera, još da je i vani snijeg..

 

kako ide igra na toj tvojoj konfi? 

8 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
High postavke s 4x MSAA 30fps-a. Ako smanjim postavke na low i 2x MSAA 60 fps-a. Ali i na tim postavkama igra izgleda odlicno. Inace na igri je dosta bitan cpu. S i5 sam imao daleko losije performanse i konstantne dropove. U pitanju je bio i5 2500
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
ivankr kaže...
High postavke s 4x MSAA 30fps-a. Ako smanjim postavke na low i 2x MSAA 60 fps-a. Ali i na tim postavkama igra izgleda odlicno. Inace na igri je dosta bitan cpu. S i5 sam imao daleko losije performanse i konstantne dropove. U pitanju je bio i5 2500

 

Zašt igraš na 30 FPSa? To mi se čini nerazumno za ovakvu igru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
8 godina
offline
Re: Forza Horizon 3

ne igram na 30 fps-a. samo sam kolegi Fanu htio pojasniti kak ide na mojoj konfiguraciji.

 

11 godina
offline
Forza Horizon 3

Kupio danas expansion pass 205kn, (uzeo sam ultimate edition), igra je vrh to je ono sto sam cekao jos od tdu i tdu2 sate i sate voznje okolo i naslikavanje evo jednih od boljih slika

Najdraža Najdraža
Prioriteti Prioriteti
JDM style JDM style
Bumblebee Bumblebee
It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Forza Horizon 3
ja111 kaže...

Kupio danas expansion pass 205kn, (uzeo sam ultimate edition), igra je vrh to je ono sto sam cekao jos od tdu i tdu2 sate i sate voznje okolo i naslikavanje evo jednih od boljih slika

 

Još najbolje da nije vrh za 1000+ kn   Ali je, super je igra. Kad pojeftini uzimam sigurno! :)

Svi smo mi Mentalist.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice