Forza Horizon 3

poruka: 235
|
čitano: 63.637
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
Ahaha. Nasao sam

Ps igram assetto corsu
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
15 godina
offline
Forza Horizon 3

Jel netko ima yogurt verziju i dal ju je uspio instalirati? Ja imam problem tokom instalacije pa bi trebao pomoc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 3

Kakvo je stanje sa Forzom danas na pc-u? Jel su uspjeli bolje optimizirati i dovesti u red? Pošto vidim da cjena ne pada, stalno je barem oko 40 eura minumum,čak na poznatim shpovima kao instant gaming ili g2a. Ako netko zna najeftiniju opciju neka svakako preporuči :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

ako netko igra, moze me dodat, Ugra23

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 3

Instalirao demo, igrao malo i igra me impresionirala, što grafikom, što gameplayom, dizajnom svijeta, vozilima itd. Na prvu mi izgleda kao najbolja vožnja koju sam igrao pa sam napikirao da bi kupio (jer vidim da yogurt verzije nema, ispravne 100% jel). E sad me zanima kako ide to sa Microsoft storeom ako su yogurt windowsi u pitanju? jel šljaka sve normalno da ne bi nekih problema imao? i gdje je najjeftinija igra za kupiti, vidio sam za 35 eura ali ne bi bilo loše ako se nađe i jeftinije

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Ja kupio pred 2 dana. Komp je pod Moj PC, igra jedva da mi ide na low, katastrofa. Ništ od postavki ne pomaže. Gledam baš po youtubeu i likovima igraju i s lošim konfiguracijama na high/ultra

 

EDIT: evo isto je i na high i na very low, oko 20 FPSa.

Windowsi (up to date)

nVidia i ostali driveri (up to date)

CPU je na 4.5Ghz

GPU je također OC

 

Malo je bolje dok ostavim u Windowed modu, dok je na fullscreen katastrofa. Inače onaj dio s Task Managerom i postavljanja na low priority i isključivanje 0 jezgre ne pomaže...

300 kunića ošlo za ništa, tnx Microsoft

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 19:49 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
David87 kaže...

Ja kupio pred 2 dana. Komp je pod Moj PC, igra jedva da mi ide na low, katastrofa. Ništ od postavki ne pomaže. Gledam baš po youtubeu i likovima igraju i s lošim konfiguracijama na high/ultra

 

EDIT: evo isto je i na high i na very low, oko 20 FPSa.

Windowsi (up to date)

nVidia i ostali driveri (up to date)

CPU je na 4.5Ghz

GPU je također OC

 

Malo je bolje dok ostavim u Windowed modu, dok je na fullscreen katastrofa. Inače onaj dio s Task Managerom i postavljanja na low priority i isključivanje 0 jezgre ne pomaže...

300 kunića ošlo za ništa, tnx Microsoft

 

imas demo pa si mogao probati igru prije kupovine

 

probaj upaliti game mode pa vidi hoce ti onda ici bolje igra - meni na i5 3470, 16gb i gtx970 uzasno stekala i imao sam max 50fps neovisno o postavkama, ali uz zadnje patcheve i upaljen game mode imam oko 60-70 frejmova uz manje dropova

13 godina
offline
Forza Horizon 3

Mogao sam, no po rezencijama sam vidio da ću moći pokrenuti, bar na Medium postavkama. Meni šteka na very low

Kak se uključuje taj Game Mode?

 

EDIT: uključio sam unutar igre, no isti drek.

 

I zajebava me fullscreen. Nekad dok je u Windowed modu radi dobro. čim prebacim u fullscreen šteka. Evo ovo je kad stisnem tipku Win + G dok uđe u to, odma ne šteka dok izađem, šteka.

Druga stvar, ova dva screenshota u Windows Storeu, koja je razlika između moje verzije i ove druge na kojoj piše 410 Kn

Također video gdje se vidi kak šteka u fullscreenu s WIn+G i bez tog.

 

 

(video se uploadao u 360p, Isusati koja retardacija)

 

Da li vi možete ući u folder? Ja sam instalirao na sekundarni disk i kad želim ući u folder, nemam dozvolu, a admin sam. Retardacija od igre. Ako ju deinstaliram, opet trebam skidat 55GB

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 16:22 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3

AMD  zadnji driveri 17.11.2 su totalno usrali igru, prije mi se ucitavala manje od minute, sad preko 10 minuta, na mapi artefakti, ne ucitava se priroda oko tebe dovoljno brzo, fali cesta i sto sranja, AMD rekao da radi na fixu jer je do njihovih drivera

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Istu stvar prije više mjeseci su napravili/usrali i trebali su im tjedni i tjedni da to poprave. Nesposobni su, nikad s NV driverima nisam imao problema kao s AMD-ovim, ni blizu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Evo ja sad ponovno radim re-install, samo ovaj puta na SSD C:\ disk pa da vidimo situaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Smeće. Zapelo na Loading...Please wait i ne mrda

Koja moraš biti seljačina da napraviš i IZDAŠ nešto što ne funkcionira, a košta ko svetog Petra kajgana!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Koji loading, ono prije nego uđe u igru? Tu inače treba dugo jer su sjebali s AMD driverima po ne zanam koji put al vidim ti imaš NV pa možda je i vama tako 

Osim toga igra mi dobro funkcionira. Idi na njihov forum i potraži, možda nađeš rješenje ako nije problem u grafičkom driveru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Ma sve živo je isprobano, no jednostavno nema lijeka

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 3

meni na Vegi do main menu-a udje sasvim normalno, ali kad treba uci u igru i nastaviti tamo gdje si stao, loada po 10min, i onda se vrlo brzo pojave artefakti

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3

Vrati na 17.9.3, ja sam na tim jer ti su sa supportom za forza 7 koju isto imam, i sve mi radi bez greske i horizon 3 i sedmica, sad neznam kako je sa vegom al ja imam RX 480. Driveri poslje 17.9.3su usrali motku, neznam tocno koji, nije mi se dalo testirat pa sam vratio na "sigurne", iako citao sam na netu neki su cak vracali na 17.6 i 17.8 radi forze, samo pazi ako igras igre koje su izasle poslje tog mozda nece imat "oficijalnu" podrsku

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Ja čekam neki update, do tad igram druge stvari

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3

Stavljeni 17.11.4, i forza 7 radi bez greske, cak loadinzi su brzi,m igra je fluidnija, mozda 3-4 FPS-a vise, horizon 3 nisam jos probao, al predpostavljam da ako je sedmica rijesena da je i horizon 3. Ugodno iznenađenje nakon 17.11.3 koje su imale sranje, iako se u rlease notes od 17.11.4 ne spominje da je fixan problem sa forzama.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Forza Horizon 3

Crasha li vam se igra? Meni se barem jednom dnevno crasha, i nekada se zna zamrznuti, pa crash nakon toga, ili bude zamrznuta na minutu i onda normalno radi...iako je to znatno rijeđi problem nego crashanje. Inače igra mi solidno radi na FHD high,ultra detaljima, prosjek neki je 50-ak fpsa, iako zna pasti i do 40.

I da igra je čudo, najbolje utrke u zadnjih nekoliko godina, ako ne i najbolje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 17:34 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
TheDarkSide kaže...

Stavljeni 17.11.4, i forza 7 radi bez greske, cak loadinzi su brzi,m igra je fluidnija, mozda 3-4 FPS-a vise, horizon 3 nisam jos probao, al predpostavljam da ako je sedmica rijesena da je i horizon 3. Ugodno iznenađenje nakon 17.11.3 koje su imale sranje, iako se u rlease notes od 17.11.4 ne spominje da je fixan problem sa forzama.

 kod mene na forzi 3 nema promijene, i dalje load time traje mjesec dana i skacu artefakti, morat cu probati sa rollback-om

11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3

A vrati na 17.9.3, ili prijasnje i trebalo bi radit kako spada, ja sad peglam po sedmici tako da cu ostat na 17.11.4

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Forza Horizon 3

Ako ima tko yogurt verziju neka se javi na pp ako mu nije teško. Hvala. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Imam Horizon 3 VIP, igra je prilicno ok. Arkada, ali ajde. Radi bez greske na 3440x1440 ultra na 90-120fps. Kakav je Forza Motorsport 6?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Pozz. Instaliram igru i kad hocu pokrenut baca me u trgovinu play. Win 8.1 je u pitanju. Pomoc

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
tomek03 kaže...

Pozz. Instaliram igru i kad hocu pokrenut baca me u trgovinu play. Win 8.1 je u pitanju. Pomoc

 

Igru možeš samo igrati na Windows 10, naime Win8.1 nemaju DirectX 12 podršku 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662
12 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Ima li netko problema sa crashanjem na desktop ? Prije mi je znalo tu i tamo crashat ali sad samo nakon 5 sekundi voznje izbaci iz igre. Probao sam i na ssd stavit ali ne pomaze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Origin: Tormento_Cro ; Xbox Live: TormentoCro2662
15 godina
offline
Forza Horizon 3

meni crasha kad probam uci u igru u zadnje vrijeme, ali postoji neka caka da instaliras neku malu free igru sa microsoft store-a tipa slither.io i onda radi normalno par dana, nakon toga opet reinstalirati slither.io  ili nesta slicno maleno i opet proradi... nonstop neki problemi sa forzom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3

nije problem forze nego windowsa stora i licenciranja, to je od ovog zadnjeg fall creators updatea, istina.

p.s. nemoras niti instalirat, stavis skidat bilo sto, i odmah prekines i onda radi... 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
10 godina
offline
Forza Horizon 3

Di je najjeftinije kupit ? na instantu je 23€ ali nije u stocku  

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice