Forza Motorsport 7

poruka: 18
|
čitano: 6.195
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Forza Motorsport 7

Pošto nema još tema o ovog igri odlučio sam ju otvoriti.

Jel igra tko? Ja igram na PCu sa Logitech G29 volanom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Motorsport 7

cekam adapter za xbox 360 controller pa cu igrati, presao sve forze do sada pa cu tako i ovu. nadam se mozda i sa volanom zaigram. kad nisam bio pametan pa pustio volan nego ga prodao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Forza Motorsport 7
dennocro kaže...

cekam adapter za xbox 360 controller pa cu igrati, presao sve forze do sada pa cu tako i ovu. nadam se mozda i sa volanom zaigram. kad nisam bio pametan pa pustio volan nego ga prodao.

 

Ja sam igrao i sa DS4 kontrolerom. S volanom je normalno još bolje, ali i s kontrolerom je sasvim igrivo, za razliku od Project Carsa prvog gdje sam izludio s kontrolerom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 1:50 (Bitanga).
11 godina
offline
Forza Motorsport 7

ma sve sam igrao sa controllerom i super je, al pc2 i pc1 je nemoguce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Forza Motorsport 7

Ima li razlike u ovoj igri u koristenju joysticka PS DS4 ili xbox?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Forza Motorsport 7
infernoxcro kaže...

Ima li razlike u ovoj igri u koristenju joysticka PS DS4 ili xbox?

 

Ja sam igrao sa DS4 malo za probu i ok je bilo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Motorsport 7
Bitanga kaže...
infernoxcro kaže...

Ima li razlike u ovoj igri u koristenju joysticka PS DS4 ili xbox?

 

Ja sam igrao sa DS4 malo za probu i ok je bilo.

 Skidam demo pa cu probat sutra, al kontam pravljeno je za xbox pa vjerovatno i kontroler njihov ima neke prednosti

15 godina
online
Re: Forza Motorsport 7
infernoxcro kaže...
Bitanga kaže...
infernoxcro kaže...

Ima li razlike u ovoj igri u koristenju joysticka PS DS4 ili xbox?

 

Ja sam igrao sa DS4 malo za probu i ok je bilo.

 Skidam demo pa cu probat sutra, al kontam pravljeno je za xbox pa vjerovatno i kontroler njihov ima neke prednosti

 

Pa ak ništa drugo oznake u igri su za Xbox controller :-) X me na Forzi Horizon uvijek bunio dok se nisam navikao :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Forza Motorsport 7

jel neko kupio igru da me doda pa da rokamo online? Avan7gardecro

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Motorsport 7

Imam RX 480, driveri 17.11.2 su usrali Horizon 3, dal su usrali i sedmicu jer upravo mi se skida, uzeo jucer na black fridayu za 300 kn. Vratio sam na 17.9.3 koji su prvi driveri sa supportom za forza 7, pa gledam dal da ostanem na njima ili da idem jos iza iako zvanicno ne podrzavaju forzu 7.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Forza Motorsport 7

meni igra radi super na 4k, al ima memory leak pa se zna srusiti nekad usred utrke ili u meniu, tako i frendu ,valjda ce doci neki update.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Motorsport 7

Pojede ti sav ram ili pricamo o VRAMu? ili jednostavno nakon određene tocke igra samo pukne? Koje drivere i koju grafu imas?

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Forza Motorsport 7

ne pojede sam ram niti vram, imas pod moj poc, nego u nekom trenu kad se promjeni slika npr odjednom 20 auta sad karikiram, nekad bude kad u meniu mjenjam spojler samo crkne, i valjda ram skoci ili sta se vec desi i igra crkne, nekad po par sati igram bez problema, mislio sam da je do mene jer sam igru platio 6$ ultimate, al i frend koji je bas kupio za 400kn mu se desava.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Motorsport 7

Kod ucitavanja tekstura ocito, a vidim cu kad se skine cudo od 100 giga :D

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Forza Motorsport 7

htio bih si kupiti igru pa me zanima vaše mišljenje jel valja? vidim da na reddit dosta pljuju po njoj. di bi se moglo uzet jeftinije a da nije 500 kn kao na storeu? tolko bi dao jedino za ultimate verziju

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Motorsport 7

Racing igra i onda naprave da se animacija volana u autu okreće max 90° 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Motorsport 7

Koja igretina...fenomenalno izgleda i izvrsna optimizacija, 4k/60 fpsa lock na TV-u, hdr. Odlična grafika, prekrasne i zabavne staze, izmjena vremenskih uvjeta, noćne utrke, hrpa sadržaja, dobar AI koji puše za vratom, odlična upravljivost gamepadom.

Izvrsno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Motorsport 7

80 sati igre, fakat se ima kaj za vozit...ali bilo bi dosta. Osmicu kad izađe uzimam sigurno, mislim ne kad izađe nego kad joj padne cijena. Ovo mi je prva Motorsport igra i za gamepad je ko salivena.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice