Free MMORPG Dekaron

poruka: 22
|
čitano: 9.260
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

Meni je igra ODLICNA. Igrao sam WoW i ova ga igra sije u svakom slucaju, a jedina mana ove igre naspram WoW je da ima manje mapa, ali se to uopce neprimjeti jer ju ostali sadrzaji jako obogacuju. Zasada ima 6 klasa za izabrat ali ubrzo dolazi novi update i nova klasa. PvP je najbolja stvar igre i odlicno je napravljen. Svaki dan imaju event koji se naziva Dead Front (DF) , u kojem se partiji (PT) zajedno probijaju kroz sumu i tako rjesavaju zajedno mobove i bossove kao i neke mini questove.Na kraju DF vas ceka Ogromna zmija koju ako pobjedite i naravno prezivite, odlazite zajedno s ostalim igracima koji su prezivjeli DF u Arenu i ona zapocinje borba. Medjusobno se borite i zadnji koji prezivi dobija brdo exp i dobra nagrade. To je samo jedan dio ove igre. Ljudi s podrucja Balkana ima mnogo kao i nasih saveza poput Centurije, Legion itd. Igra je besplatna za skinit, mislim 1GB je instlacija i nemozete nisat izgubiti ako ju probate igrati.

Da jos nesto na 102lv svaka klasa moze obaviti quest preko kojeg moze dobiti krila (svaka klasa ima drugacija krila). Ona vas lik izgleda preeeeedobro.

 

Dodite i pridruzite nam se jer vas ocekujemo......a sad skidat

Azure knight jedna od klasa....moja klasa :) Azure knight jedna od klasa....moja klasa :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2009 10:41 (AmonZero).
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

ja igram na Helionu tek sam poceo lv 23 Bagi lol igra mi je super ali nevjerujem da ce me toliko dugo zadrzat da dodjem do nekog visokog levela...

 

 

PS trazim nekog da me nabilda xd da mi neki high level pomogne levelat... :)

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Free MMORPG Dekaron
dmanz kaže...

ja igram na Helionu tek sam poceo lv 23 Bagi lol igra mi je super ali nevjerujem da ce me toliko dugo zadrzat da dodjem do nekog visokog levela...

 

 

PS trazim nekog da me nabilda xd da mi neki high level pomogne levelat... :)

Hajmo Dekaronci,oziviti malo ovu staru temu!

Dekaron je preljepa igra i definitivno zasluzuje da se o njoj prica,jos uz to da je i besplatna,pa sta vam treba vise?

Osim Dead Fronta,uveden je i DK,totalna rasturacina,tj.borba svih igraca sa svih servera na svjetu,totalno ludo,

makljanje do bola!

Uveden je i novi patch Trans up,tj frikovi iznad 132 LV,se mogu transformirati u nekakve Bogove...ma ludo!

Hrvata sada stvarno ima i previse,Srba isto,dok nam Bosanci malo stekaju!

 

E sada odgovor na dmanzovo trazenje:

Ja cu te "nabildati",moja Segica je mrak 92 lv i definitivno naj lik za nabrijavanje drugih!

Svi Bugovci koji zele igrati Dekaron,neka mi se jave,tj.posalju zahtjev za frenda-nick MandaGT,za zadovljstvom cu ih

podici za 10-tak levela!Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
Free MMORPG Dekaron

mi može netko reći kako doći do dead fronta?

 

btw, sad sam magician 138 lvl :)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Free MMORPG Dekaron

igram dekaron i jako je dobra igra .... imam azure knight-a na lvl 32 ... sve je super u vezi te igre al jedini problem je taj kaj nemogu nac niti jednog igraca iz Hrvatske ....{#} .... decki ako igrate ovu super igru molim da mi se javite .....:DDDDDDDDD

 
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Free MMORPG Dekaron

Prije davno sam igrao Dekaron,ali sam prestao zbog previse bugova,premalo questova,opcenito,svega premalo!

 

Nedavno sam ponovo aktivirao svoga Summonera 115 lv,te sam se sokirao kada sam skoro pola sata cekao na patch,koji je nesta obecavao!

I Bogme je obecavao!

Dekaron je napokon napravio patch na Action 7,puno toga je popravljeno!

Sami pokreti likova su dovodeni skoro do savrsenstva(za jedan MMORPG),questovi su sada brojni,uvedeni su novi svjetovi,novi skillovi,oruzja,armori...

Posebnu paznju privlace nova krila,koja izgledaju presavrseno!

Zaista svaka cast momcima koji su se potrudili "skrpati" igru!

 

Vidim da je tema dosta stara i da nema bas puno pobornika ove igre,ne znam zasto,Dekaron je SADA igra koja definitivno zasluzuje vise postova,pobornika...

Volio bih da znam ima li koji free MMORPG da je graficki ljepsi?

Action 7 je igrivost doveo na visu razinu,hakeri su koliko vidim u 15-tak sati igranja proslost,jedina mana Dekaronu je sto je sada prepun igraca koji se jednostavno

guraju u gradovima Loa castle i Braiken castle-no u neku ruku dok nema laga,to je i prednost!

 

Takoder mi je drago sto CRO guild i PUSSY Lovers(Nasi ljudi),sada po jacini kotiraju visoko na cjelom EU Hellon serveru{#}

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

Jel igra jos ko ovo?

 

Meni je kolega Godfather bacio bubu u uho s onim ssovima u drugoj temi, juce sam poco, tek sam lvl21 i igram onog healera...

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

jel ima vise tih servera ili je samo jedan glavni,ako mi mozes poslati link. da probram igru

pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

http://dekaron.gamehi.com/App/downloads/download.aspx

 

Ima gigu igra

 

Igram na Helion serveru

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

nemojte gubit vrijeme na koreanske grindere {#}

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

Trenutno lv 147 Azure Knight.

Ko treba bilo kakve informacije vezane uz igru slobodno neka pita.

 

Ima dosta grindanja ali ova igra ima nabolji pvp sistem. U nijednom mmorpg nema nista slicno ovome.

Tako ako nemate sta radit preko ljeta, svakako preporucujem da se igra proba.

Necete se razocarati

 

Ajmo sad na DF {#}

League Of Legends IGN: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

Nemrem te dodat, Segnalein nick je NekaTreba...

 

Nego zanima me jel moguce slati dil i iteme s jednog chara na drugi?

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Free MMORPG Dekaron
alscaul kaže...

nemojte gubit vrijeme na koreanske grindere {#}

 Dobro zasto bi igranje neke igre koja ti se svidja bila gubljenje vremena? I sad namjerno jer se javis u svakom postu sa nekim besmislenim komentarom, idem to skinut i igrat!

 

I felt a great disturbance... as if a hundred evil bastards on an oil derrick suddenly cried out in terror and were suddenly silenced. Strange
13 godina
neaktivan
offline
Re: Free MMORPG Dekaron

Evo da ne otvaram novu temu.. Planiram poceti igrat dekaron, prestao sam s wow-om pa me zanima misljenje wow igraca o ovoj igri.. probao sam dosta bespaltinih mmo-ova tipa runes of magic i sl. i sve je to k****** naspram wow-a. 

13 godina
neaktivan
offline
Free MMORPG Dekaron

ja sam je sad stavio skidat posto svi govore kako je odlicna igra :D,samo da pitam koja je najbolja classa za igrat? opcenito..

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

http://forum.gamehi.com/forumdisplay.php?f=16

 

Uzivajte, trazilica ce dat sve odgovore koje trebate, a i malo pogledajte za classe, jer ako koristite google dobili bu te stare informacije koje nevaljaju jer je doso potch koji je jako puno promjenio :)

 

Mi igramo na Helion serveru...

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

Neki dan sam krenio wow neki prvatni igrat...jednom rijecju ta mi se igra GADI !

Igro sam wow prije jedno 5-6 godina i nemogu ga vise ni pogledat.

 

Sto se klase tice, izaberi onu klasu koju volis igrati.

 

DPS-- Hunter, Mage

Tanky dps- Azure, Aloken

Tank- Bagi

Support- segnale

I jos imas summija (njega neznam di da ga smjestim xD)

 

Pvp je jako izbalansiran tako da mozes pobijediti sa svakom klasom

League Of Legends IGN: slinA
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2011 13:38 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

Cudim se da ova tema nije aktivnija,jer Dekaron je po meni preljepa igra.

Dugo igram na privatnome serveru (Elite Dekaron) i tek nedavno sam porobao ponovo Global zaigrati.

Ostao sam PAF,igra se promjenila do skore neprepoznatljivosti,sve mi je nekako pretrpano questovima,eventima,likovima...

Vidim da su dosli i neki novi likovi(ženski bagi,muski mag,zenski summoner i neka phicka sa kopljem).

  Uglavnom,zanima me jel Global sada sadrzajniji,zanimljiviji,jel pvp jos uvjek izbalansiran i kakvi su novi likovi?

 

 

Na Elite Dekaronu je jos uvjek act 9,svi su skoro max lv i svi se rokamo {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

Igrao nekad sa frendom i imo preko 100lvl magika. Brutalni su mi bili skillovi. Jos se sjecam kako smo igrali to prebrutalno je bilo. Da imam vremena vratio bi se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

Evo tek toliko da se pohvalim sa svojom "međarom",po mome skromnom misljenju vjerovatno naj jača mage na cjelome Elite Dekaronu!

Full spirit je i dere u prosjeku preko 30-45k{#},te max lv je!

 

Tek toliko da znaju svi koji me žele PK-ati!{#}

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 23:29 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Free MMORPG Dekaron

Da "malo" bumpam temu, nakon 3 godine mi pao napamet Dekaron, instaliro ga i moja Seg je jos uvijek tamo {#}

 

Kolko vidim igra se dosta poboljsala, nisam ni jednog farm bota vidio, a to je bio glavni razlog mog prestanka igranja..

 

Jel igra neko jos ovo? Ili jel bi neko poceo igrat?

 

Sto sam Boze tako proklet, jucer lag, danas opet.. // R.I.P. EP LoL/WoT/PoE nick: Strongtoni
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Free MMORPG Dekaron

lol ovo jos uvijek postoji????

jesus

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice