Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

poruka: 453
|
čitano: 126.231
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City *

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LATEST NEWS:

 

(17. Travanj)

Nova Rockstarova web stranica namijenjena PC verziji igre: "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City":

http://www.rockstargames.com/episodesfromlibertycity/pc

 

(16. Travanj)

- "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City" za PC i PS3 je u prodaji!

 

(12. Travanj)

- Službeni "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City" PC & PS3 trailer:



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PC BOX:

 

 

 

"Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City" je, ukoliko igru možemo tako nazvati, novi GTA. Skraćeno: "GTA: EfLC" sadrži dvije nove ekskluzivne epizode za GTA: IV:

- GTA IV: The Lost and Damned
- GTA: The Ballad of Gay Tony

* Prvo, zašto „The Lost and Damned“ ima oznaku „IV“ a „The Ballad of Gay Tony“ ne? Ne znam. Nitko ne zna. Zna samo Rockstar Games.

Nakon što je „GTA: EfLC“ izdan ekskluzivno za XBOX360 već oko godinu dana, Rockstar Games je napokon odlučio izdati i PC & PS3 verziju igre. To se dogodilo još krajem Siječnja 2010. Godine a kasnije se dogodila i odgoda za još dodatna dva tjedna te je tako vrijeme do izlaska PC & PS3 verzije Epizoda iz Liberty City-a još produženo.
Zadnji i konačni datum izlaska „GTA: EfLC“ za PC & PS3 platformu je 13. Travanj za Sjevernu Ameriku i 16. Travanj za Europu i Australiju.

Pa da krenemo...

GTA: The Ballad of Gay Tony
Nalazite se u ulozi Luisa Lopeza koji je najbliži prijatelj i suradnik Tonyu Prince-u, poznatijem kao "Gay Tony" za kojeg i obavljate misije. „The Ballad of Gay Tony“ je ekspanzija koja je utemeljena na noćnom životu. Ekspanzija donosi mnogo novih feature-a te još uzbudljivijih i iznenađujućih misija.


FEATURES:

- Oko 25 novih misija
- Padobran
- Mnoštvo noćnih klubova
- Nova vozila, helikopteri, brodovi, tenk pa i ogromna jahta!
- Pregršt novih oružja od kojih doslovno zastaje dah.
- Side-missions (Pod-misije) poput: Golf, borilački klub, vođenje i održavanje noćnih klubova, Drug Wars-i, BASE Jumping, itd.
- Multiplayer: Za svaki kill streak od 3, 5, 10 pa na dalje dobivate bonus health i armor te za svaki assisted kill (Ukoliko ste započeli ubijati protivnika a član vaše ekipe ga je dokrajčio) dobivate 25$.
- ...


GTA IV: The Lost and Damned
U ulozi ste Johnnya Klebitza, veterana bikerskog kluba pod nazivom „The Lost“. Ova ekspanzija se temelji na životu bikera te uglavnom obavljate misije za svoj klub te se u većini slučajeva vozite isključivo motorima.


FEATURES:

- Oko 25 novih misija
- Nova vozila (Isključivo dostupnost novih motora)
- Široki izbor novih oružja
- Multiplayer: Novi fantastični multiplayer mode-ovi
-  ...


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRVE FOTOGRAFIJE: „GTA: EPISODES FROM LIBERTY CITY“– PC Verzija:

- http://media.rockstargames.com/episodesfromlibertycity/global_data/screens/pc/episodesfromlibertycity_pcscreen004.jpg
- http://media.rockstargames.com/episodesfromlibertycity/global_data/screens/pc/episodesfromlibertycity_pcscreen003.jpg
- http://media.rockstargames.com/episodesfromlibertycity/global_data/screens/pc/episodesfromlibertycity_pcscreen002.jpg
- http://media.rockstargames.com/episodesfromlibertycity/global_data/screens/pc/episodesfromlibertycity_pcscreen001.jpg


PS3 Recenzija sa IGN-a:

- http://ps3.ign.com/articles/108/1082656p1.html

 

 

Rockstarovi snimci napravljeni putem Video Editora koji je ekskluzivno namijenjen samo PC verziji igre (Što je i u slučaju sa GTA IV):

-


-

-

-


* Snimci se između ostalog mogu naći i na Rockstarovoj službenoj web stranici: http://www.rockstargames.com

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Linkovi:

GTA: Episodes from Liberty City: http://www.rockstargames.com/episodesfromlibertycity/

GTA IV: The Lost and Damned: http://www.rockstargames.com/thelostanddamned/
GTA: The Ballad of Gay Tony: http://www.rockstargames.com/theballadofgaytony/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ukoliko imate pitanja vezana za ovu igru, slobodno ih postavite i ja ću se potruditi da što točnije odgovorim. :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2010 19:55 (ivann.n).
 
22 0 hvala 22
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

ima li ikakvo poredjenje sa gta 4 sto se tice performansi..tacnije, da li igra 'leti' ko gta 4 sa najnovijim patchom, ili je kao ona bez patcha, ili mozda jos bolje optimizirana ?

sta je sa grafikom, zahtjevima..na fotografijama su grafika i sve to iste, ali ima li ikakvog povecanja minimalnih zahtjeva sto se tice igre ?

ovo pitam jer i san andreas naspram gta 3 i vice city nije imo bas bolju grafiku, ali koliko se sjecam, bio je malo zahtjevniji..

 

i jos jedno (najbitnije pitanje) 

ta nova oruzja, vozila itd..recimo, ako udjem u gta ballad of gay tony, jel imam i nove motore koji imaju i na lost and damned, il samo oni dodaci naspram obicnog gta4 koje ima ovaj dodatak, a kad udjem u lost and damned, imam recimo nove motore, ali ne i padobran (koji je u ballad of gay tony)??

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

oče li biti optimizacije

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

@ismar89: Perfromanse će biti iste kao što ima GTA IV sa (Zadnjim, petim) 1.0.0.4 patchom. Što se tiče zahtjeva, ponovno će biti isti kao i kod slučaja za GTA IV. Jedina novost kod hardwerskih zahtjeva je support za Windows 7.

Ne, sva oružja, vozila i svi novi feature-i iz TBoGT dostupni su samo kada igraš TBoGT, što je slučaj i sa TLaD i GTA IV... Dodaci i feature-i ne mogu se prenositi na drugu igru, npr. Padobran nije moguć ni u TLaD niti u GTA IV, samo u TBoGT.

 

@RPG vs TENK: Kao što sam i rekao u prethodnim rečenicama, optimizacije će biti, te će ona biti jednaka onima kakve ima GTA IV sa posljednjim patchom.

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Imam kilju i tristo kuna, igra neće bit više od toga skuplja ne?

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Što se tiče naših game-shopova PC verzija ne bi trebala biti preko 400kn, PS3 verzija vjerojatno hoće. Ali i to je preskupo, zato sam si pre-order-ao sa game.co.uk-a za 19.99£: http://www.game.co.uk//PC/Action/Adventure/~r346367/Grand-Theft-Auto-Episodes-from-Liberty-City/

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Jel će trebat originalni GTA IV za igranje ili su te dvije epizode zasebne "standalone" igre?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
ivann.n kaže...

Što se tiče naših game-shopova PC verzija ne bi trebala biti preko 400kn, PS3 verzija vjerojatno hoće. Ali i to je preskupo, zato sam si pre-order-ao sa game.co.uk-a za 19.99£: http://www.game.co.uk//PC/Action/Adventure/~r346367/Grand-Theft-Auto-Episodes-from-Liberty-City/

ma ja bi preordero al neznam sistemske zahtjeve..

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

@Crank1d: Stand-alone disk. GTA IV NIJE POTREBAN ZA IGRANJE EKSPANZIJA.

@I Am Alive: Evo ih:

 

Minimum Specifications / Recommended Specifications:
OS:     Windows 7 / Vista SP1 / XP SP3
Processor:     Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4 Ghz / Intel Core 2 Quad 2.4Ghz or AMD Phenom X3 2.1 Ghz
RAM:     1.5GB / 2.5GB RAM – Windows 7, 2.5GB – Vista, 2GB – XP
Disc Drive:     DVD-ROM drive
Hard Drive:     16GB / 18GB
Video Card:    256MB Nvidia 7900 / 256MB ATI X1900 // 512MB Nvidia 8600 / 512MB ATI 3870
Input Device:     Mouse and keyboard
Other:     Internet connection required for online multiplayer modes via Games for Windows LIVE

 
0 0 hvala 5
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Minimum Specifications / Recommended Specifications:
OS:     Windows 7 / Vista SP1 / XP SP3
Processor:     Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4 Ghz / Intel Core 2 Quad 2.4Ghz or AMD Phenom X3 2.1 Ghz
RAM:     1.5GB / 2.5GB RAM – Windows 7, 2.5GB – Vista, 2GB – XP
Disc Drive:     DVD-ROM drive
Hard Drive:     16GB / 18GB
Video Card:    256MB Nvidia 7900 / 256MB ATI X1900 // 512MB Nvidia 8600 / 512MB ATI 3870
Input Device:     Mouse and keyboard
Other:     Internet connection required for online multiplayer modes via Games for Windows LIVE

 

Napravio preorder, hvala ti! Još kad mi upadne nova grafa u kućište...

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2010 16:30 (I Am Alive).
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Nema na čemu. Igra će te oduševiti, garantiram ti to! BTW, Ako budeš u mogućnosti zaigrati MultiPlayer, pošalji mi privatnu poruku da ga zajedno iskušamo. ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
ivann.n kaže...

Nema na čemu. Igra će te oduševiti, garantiram ti to! BTW, Ako budeš u mogućnosti zaigrati MultiPlayer, pošalji mi privatnu poruku da ga zajedno iskušamo. ;)

vjerovatno ću moći, original verziju kupujem...

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Službeni "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City" PC & PS3 trailer:

 

"EPIC! AWESOME! EXCELLENT! AMAZING!"

 

VRIJEDI POGLEDATI!

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2010 20:20 (ivann.n).
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Morao sam otkazati pre-order zbog grafičke jel sam shvatio da to jednostavno neće ići tako pa tako da ću napravit order 17 ili 18..

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

a što je onda s Nikom Bellicem? jesu li ovo ekspanzije ili što? vrijedi li tu išta moj stariu GTA IV savegame?

a onda sam se probudio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=445395

 

Evo prije epizoda izaći će i novi patch. Ima dosta promijena, mislim da niti jedan patch nije imao ovoliko VIDLJIVIH promjena što se tiče grafike, performansi itd. Mijenja se i koncept RGSC-a i launchanja igre.

 

 

 

Što se tiče epizoda, jedva čekam da izađu, samo jedno mi nije jasno pa ako netko zna odgovor molio bi da kaže. Kada se instaliraju epizode, može li se igrati sa sejvom od original igre (Niko Bellic), ali da su u igri vozila i svi dodaci iz epizoda??  Odnosno jel te epizode dodaju sadržaj u CIJELU igru ili nečeg ima, a nečeg nema ovisno o tome koji dio igre pokrenemo??

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Ne! Ništa iz GTA IV ne vrijedi za bilo koju ekspanziju... One su zasebne i GTA IV je zaseban. Dvije različite igre. No ukoliko želite, slobodno možete imati i GTA IV i obje ekspanzije instalirane na PC-u te ih međusobno pokretati kako god Vama paše jer su dvije zasebne igre.

 

PATCH 1.0.6.0 TEMA NA BUG-u: http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/optimizacija-stize-gta-iv-pc-patch-1060/52333.aspx

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

ima li to negdje u Hrvatskoj za kupiti/predbilježiti se?

a onda sam se probudio...
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 11:52 (crazy_luđak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
crazy_luđak kaže...

ima li to negdje u Hrvatskoj za kupiti/predbilježiti se?

Naravno da ne. Igra kod nas dolazi maksimum dva tjedna dana nakon release date-a. Tako je uvijek bilo i biti će. Preporuka da se napravi pre-order sa nekog gaming shopa van Hrvatske.

14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Jedva čekam odigrat ovo, ali nadam se bar nekoj minimalnoj optimizaciji..

 

Jer meni je GTA IV i sa zadnjim patchem radio očajno. Nedavno sam kloknuo procesor pa bi mogralo bit bar malo bolje..

Plod nepouzdanosti kontracepcije
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

E sad ako sam dobro skužio.

Te dvije ekspanzije dolaze na posebnom DVD-u. Dakle kupiš je kao i bilo koji GTA. Ne triba imat GTA IV. Ili je svaka ekspanzija na svom DVD-u?

Što se tiče kompa, sigurno će biti kao i sa četvorkom. Kupi najjače i radit će a slabi PC će štekat.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Z_interactive kaže...

E sad ako sam dobro skužio.

Te dvije ekspanzije dolaze na posebnom DVD-u. Dakle kupiš je kao i bilo koji GTA. Ne triba imat GTA IV. Ili je svaka ekspanzija na svom DVD-u?

Tako je!

Obje ekspanzije su na jednom DVD-u: "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City". Kada instaliraš "Episodes from Liberty City", pri ulasku u igru moći ćeš automatski izabrati koju ekspanziju hoćeš igrati.

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Zvuči super, još mi samo triba 2000 za monitor, oko 1200 za grafulju i to je to. možda i procesor...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

zvao sam videotop,rekli su da će doći u petak ili subotu u algoritam i ostale trgovine

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Negdje sam čuo da će u zadnjem patchu za GTA4 izbacit onaj social club i ove ekspanzije da će dolaziti bez njega, ak da to je super jer me živciro taj social klub!

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 22:45 (ivand123).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

@ivand123, Social Club je već izbačen u novom patchu za GTA: Episodes from Liberty City i GTA IV. Nakon instalacije, Social Club se automatski deinstalira.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
ivann.n kaže...
Z_interactive kaže...

E sad ako sam dobro skužio.

Te dvije ekspanzije dolaze na posebnom DVD-u. Dakle kupiš je kao i bilo koji GTA. Ne triba imat GTA IV. Ili je svaka ekspanzija na svom DVD-u?

Tako je!

Obje ekspanzije su na jednom DVD-u: "Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City". Kada instaliraš "Episodes from Liberty City", pri ulasku u igru moći ćeš automatski izabrati koju ekspanziju hoćeš igrati.

evo ovako imam pitanje...???jel ce sadržavat i piratska verzija oba dvd-a ili samo orginal.....koji se naravno treba kupiti????

14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Ne znam, pitaj onoga tko će ih skidati sa torrenta. Ja kupujem original.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
ivann.n kaže...

Ne znam, pitaj onoga tko će ih skidati sa torrenta. Ja kupujem original.

kolko ce otprilike košatt orginal.---ÇÇ'
?___
?__-
____

14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Tomek_14 kaže...

kolko ce otprilike košatt orginal.---ÇÇ'
?___
?__-
____

huh? kakva su to slova, doljnje crtice, naopaki upitnici?

 

Igra kod nas će vjervatno koštat 350-480 kuna, a na game.co.uk 20 eura.

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice