Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

poruka: 453
|
čitano: 126.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
13 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
sad nisam igro gru dugoo i mogu ti rec da igra vise ne steka i da radi superr...
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

jel ko zna kako igricu..., ne smijem koristiti tu rijec na forumu al one ilegalne igre nakon instalacije treba ubacit onu mapu sto se zove sa c.....ako me kuzite jel neko zna kako se to radi kod ove igre neka mi posalje u privatnim porukama

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
hitmanr kaže...

jel ko zna kako igricu..., ne smijem koristiti tu rijec na forumu al one ilegalne igre nakon instalacije treba ubacit onu mapu sto se zove sa c.....ako me kuzite jel neko zna kako se to radi kod ove igre neka mi posalje u privatnim porukama

 a jel, a što daješ zauzvrat Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Evo nekoliko videa sa Rockstarovog službenog Episodes from Liberty City eventa na Games for Windows LIVE-u (29. Lipanj, 2010.) :

Gameplay & recording: IvanGTAIV (Ja! :D )

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Dobra stvar ivane..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

jel zna ko od vas kako se ubacuju modovi za ovi gta, ja bi sebi rado stavio oni s boljim efektima tj. bolju grafiku, nezz sad tocno kako se zove taj mod al di ga mogu sinit i kako ubacit.....hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
M4X kaže...

igram EFLC i nekako mi je grafika sva čudna,mijenjaju se nekako stalno boje...nekad je sva pozadina onak zelenkasta i sl....nekad to izgleda grafički lijepo a nekad i stvarno ružno

 

a znaju mi se pojavit i na tren nekakvi artefakti,kao veće kocke izgledaju...upravljanje likom je loše,kad uključim trčanje treba mu sto sati da se okrene i pokrene kako spada...slabo reagira

 

Ovo me zanima za boje i artefakte...da li je to uobičajeno za igru ili mi se grafička pokvarila?

 

 

Totalno cudno jer meni na slbaijoj konfiguraciji (bar sto se tice procesora) sve radi totalno glatko na max postavkama i to bez nekih velikih variranja fps-a.

 

Pogledaj dali radi sve ok sa drugim igrama...ako je i na njima ista stvar, moguce da je otisla memorija na GPU (ista stvar se i meni desila prije sa jednom grafickom te mi je odmah zamjenjena i vracena razlika od 600 kn.....posto sam imao Asus N6600GT GS koja je bila cca 2100 kn dok su recimo sve ostale bila oko 1600 kn). Najzanimljivije je to sto je ta Asus bila skuplja od svih ostalih radi onda najbrze memorije da bi ta ista memorija otisla nakon manje od mjesec dana. Nakon nje sam uzeo Gainward-ovu verziju (identicnu samo sa malo sporijom memorijom) i dobio razliku love nazad.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
hitmanr kaže...

jel zna ko od vas kako se ubacuju modovi za ovi gta, ja bi sebi rado stavio oni s boljim efektima tj. bolju grafiku, nezz sad tocno kako se zove taj mod al di ga mogu sinit i kako ubacit.....hvala

Zove ti se ENB Series Mod.. Moze se stavit u EfLC, link ti posaljem na PM (kad ga nađem)..Namigiva

ASRock K8N68PV-GLAN | Athlon 64 3000+ 2.4GHz | 1.5GB DDR 400MHz | VTX HD 4670 1GB | WD 160GB SATA | ASUS 360W |
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
FiCo_Ri kaže...
hitmanr kaže...

jel zna ko od vas kako se ubacuju modovi za ovi gta, ja bi sebi rado stavio oni s boljim efektima tj. bolju grafiku, nezz sad tocno kako se zove taj mod al di ga mogu sinit i kako ubacit.....hvala

Zove ti se ENB Series Mod.. Moze se stavit u EfLC, link ti posaljem na PM (kad ga nađem)..Namigiva

 a kako da ga ubacim u igru

14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
hitmanr kaže...
FiCo_Ri kaže...
hitmanr kaže...

jel zna ko od vas kako se ubacuju modovi za ovi gta, ja bi sebi rado stavio oni s boljim efektima tj. bolju grafiku, nezz sad tocno kako se zove taj mod al di ga mogu sinit i kako ubacit.....hvala

Zove ti se ENB Series Mod.. Moze se stavit u EfLC, link ti posaljem na PM (kad ga nađem)..Namigiva

 a kako da ga ubacim u igru

 Kopiras u mapu od GTA IV/EfLC i u igri palis/gasis sa Shift+F12..

ASRock K8N68PV-GLAN | Athlon 64 3000+ 2.4GHz | 1.5GB DDR 400MHz | VTX HD 4670 1GB | WD 160GB SATA | ASUS 360W |
14 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Evo instaliram ju, vidjet cemo kakva ce bit....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
FiCo_Ri kaže...
hitmanr kaže...
FiCo_Ri kaže...
hitmanr kaže...

jel zna ko od vas kako se ubacuju modovi za ovi gta, ja bi sebi rado stavio oni s boljim efektima tj. bolju grafiku, nezz sad tocno kako se zove taj mod al di ga mogu sinit i kako ubacit.....hvala

Zove ti se ENB Series Mod.. Moze se stavit u EfLC, link ti posaljem na PM (kad ga nađem)..Namigiva

 a kako da ga ubacim u igru

 Kopiras u mapu od GTA IV/EfLC i u igri palis/gasis sa Shift+F12..

radii al cudno nekako samo je efekt svijetliji a na youtube kad sam gleda primjetio sam da je svijetlo na autu bolje izostreno i da je nekako stvarnije prikazano....

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.7.2010 21:35 (hitmanr).
14 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

jesam li ja od onih rijetkih kojima igra radi savrseno????weeeeeee

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Hambrle kaže...

jesam li ja od onih rijetkih kojima igra radi savrseno????weeeeeee

i meni isto radi savršenoBelji se

LOL Ivane kakav je multiplayer, daj koji doživljaj

If you hurry up, you might get your arm back!/// 'cause 50 cent isn't enough for this game///B:BC2 nick: DomBaaa
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Ljudi,molim vas nek se neko javi na PP da mi riješi ovaj problem da mogu igratBelji se

Hvala!

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Aj ljudi molim vas.nemam šta radit po ovoj vrucini Izlanuo se

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
please download a new C***K!!!

nesim detaljnije ići,ako ti je prob javi mi se na pp
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Ma jbte.poludio sam već..Nijedan cr??? ne radi Viče

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

može pomoć

epizoda tony gay,treba ukrast vlak...vozim se na onom vlaku i sad dođem do jednog helikoptera koji gleda prema meni ali nikako da ga skinem...zaleti se u mene i gotovo...kako da to prođem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
M4X kaže...

može pomoć

epizoda tony gay,treba ukrast vlak...vozim se na onom vlaku i sad dođem do jednog helikoptera koji gleda prema meni ali nikako da ga skinem...zaleti se u mene i gotovo...kako da to prođem?

 trebaš zalieći, čini mi se da je tipka space. s onom puškom ih sve poskidaš bez problema.

14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
M4X kaže...

može pomoć

epizoda tony gay,treba ukrast vlak...vozim se na onom vlaku i sad dođem do jednog helikoptera koji gleda prema meni ali nikako da ga skinem...zaleti se u mene i gotovo...kako da to prođem?

 

Inace za takva stvari koristi spoiler.

 

No evo odgovor:

 

Svaki puta zalegni kada dode, kao sto zalegnes kada si blizu tunela ako se dobro sjecam te ih sve razneses sa onim bacacem.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

nekako sam uspio,ni sam neznam

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Imam problem sa jednom misijom kod tonija.

Kad trebam preko kompjutera poslat nesto, pise mi da kliknem na celebrity link, a nakon toga trazi: click on "leave comment".

E sada ja nigdi nevidim di to mogu kliknit, osim kad kliknem na vrhu tamo di je kao neka adresa, a kad ja tu kliknem nema nikojih uputa tj. opet mi stoji ono: click on "leave comment".

E sada bilo bi dobro da mi netko odgovori ako zna kako ovo rjesit :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Hambrle kaže...

jesam li ja od onih rijetkih kojima igra radi savrseno????weeeeeee

ti to nas zaj.... :D da na tom kompu ne radi kako treba onda ta igrica nebi imala smisla..

14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Hambrle kaže...

jesam li ja od onih rijetkih kojima igra radi savrseno????weeeeeee

 

Super konfiguracija...moze par slika te konfiguracije u odgovarajucem topicu. Namigiva

 

Hvala unaprijed! 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Hambrle kaže...

jesam li ja od onih rijetkih kojima igra radi savrseno????weeeeeee

Ti to zelis napravit

?Belji se

ASRock K8N68PV-GLAN | Athlon 64 3000+ 2.4GHz | 1.5GB DDR 400MHz | VTX HD 4670 1GB | WD 160GB SATA | ASUS 360W |
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
win32 kaže...
Hambrle kaže...

jesam li ja od onih rijetkih kojima igra radi savrseno????weeeeeee

 

Super konfiguracija...moze par slika te konfiguracije u odgovarajucem topicu. Namigiva

 

Hvala unaprijed! 

Triple channel na ovaj proc...aha!

14 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
stipica_zd kaže...
win32 kaže...
Hambrle kaže...

jesam li ja od onih rijetkih kojima igra radi savrseno????weeeeeee

 

Super konfiguracija...moze par slika te konfiguracije u odgovarajucem topicu. Namigiva

 

Hvala unaprijed! 

Triple channel na ovaj proc...aha!

 

Ocito je kolega stavio neki svoj "dream komp"...hehehehe.....zato i rekoh neka stavi slike i rijesena stvar.

Svatko bi ih stavio da ima takav stroj.....no mislim da tu nema ni "s" od stroja....no jedna slika mi moze dokazati da nisam u pravu.

 

Pa kolega Hambrle, kada ce slike!? Namigiva

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City *
ahahaha sta sam otkrio u gta balad gej toni,sori za oftopik al moram sa vama podjelit,

e vako otiđite u onaj klub i nalijte se ko budala bez glave sve dok vam nebude drunked very much,vićete moćnosti,mene jednom stvorilo kod nekog srca valjda u kipu slobode al pjan ko majka hahahahhaaaaaa
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Možete li vi staviti texture na high?Izlanuo se

Ja mogu samo na low i medium

 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice